برگزیده های پرشین تولز

بهترین کار با دو و نیم میلیون

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
چندتا کار بی مزه دیگه هم هست که بچه ها انجام میدن...

الان گوسفند میخرن...میسپرن دست چوپون عید قربان میفروشن!!!
گوجه-رب میخرن زمستون میفروشن!!!
پسته میخرن اونم دم عید میفروشن:blink:

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
دیگه کسی نظری نداره؟
یه سری ایده دادم همه رفتن دنبالش:D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بهترین کاری که با 2.5 میشه کرد اینکه اصلان باهاش هیچ کاری نکنی.. سرمایه ناکافی + ناشی گری میشه به باد دادن پول و خرج شدنش.
موافقم .

راستش را بخواهید من نمیدانم چطور میخواهید با این مبلغ کاری در زمینه خدمات و .. راه بیاندازید ؟؟

شما یک دفتر 20 متری هم بخواهید داشته باشید باید دوبرابر این مبلغ را رهن بدهید !

البته بستگی به مکان دارد . اما از من به شما نصیحت، هر کاری اوائلش تا 4 ماه خواب دارد ! یعنی از مشتر یو .. به اون شکل خبری نیست، مراقب اجاره ها باشید که 3 ماه نشده تمام پولتون رو اجاره نداده باشید .

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
na
?taavonie chi

?mishe bishtar tozih bedi

توی هر زمینه ای که خودت بخوای .. الان دولت هم حمایت می کنه و وام های خوبی می ده بروشور هاش رو راحت می تونی گیر بیاری ... فقط یکی دونفر مثه خودت پیدا کن .. همین !

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
یه مغازه اجاره می کنم
لپ تاپ قسطی می فروشم (همونطور که دوستمون گفتن ، با همکاری بانک)
اول سفارش می گیرم بعد لپ تاپ رو میارم
برای آشنایی هم به مشتریها کاتالوگ و سی دی معرفی لپ تاپ میدم تا انتخاب کنن و سفارش بدن

کمترین هزینه - بیشترین بازدهی

نظرتون چیه ؟

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
یه مغازه اجاره می کنم
برای آشنایی هم به مشتریها کاتالوگ و سی دی معرفی لپ تاپ میدم تا انتخاب کنن و سفارش بدن

نظرتون چیه ؟
کجا میتوانید با 2.5 میلیون مغازه اجاره کنید ؟؟؟ میدانید ماهی چقدر باید پول بدهید ؟؟ پولی که بر نمیگردد ! اگر رهن بود یک چیزی !

ضمنا ، میدانید این جور کارها تا 4 ماه اول درآمدی ندارد ؟؟ و میدانید در همین 4 ماه چقدر هزینه کرده اید ؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یه مغازه اجاره می کنم

نظرتون چیه ؟

آقا این فکرهارو بریز دور.. .باور کن اگه طلا بخری خیلی بهتر ایناست،یا اینکه بذار بانک تا حداقل سرتو راحت رو بالش بذاری...

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بهترین فعالیت اقتصادی که میشه با 2.500.000 تومان شروع کرد چیه؟
ترجیحا در زمینه ی کامپیوتر یا ارتباطات باشه

بنده هم یه نظر بدم مطمئنا کامپیوتر داری یه رایتر dvd هم براش بگیر چندتا رایتر dvd به dvd دیگه هم بگیر هرچه قدر که پولت رسید حدود 1.5 میلیون از پولتو هم بده Dvd فیلم بگیر از همین بچهای اینجا سعی کن بیشتر هم زیر نویس فارسی و دوبله و سریال بگیری فکر کنم بشه با 1.5 یه آرشیوه 2500 تایی یا بیشتر درست کرد بعدش یه 400 تا یا 500 تا هم dvd خام بگیر برای شروع کار بعدش توی همین جا توی بازارچه و انجمنهای دیگه شروع به کار کن قیمت خوب بده با کیفیت خوب مطمئن باش پولتو در میاری کم کم هم آرشیوتو بروز کن هم یه آرشیوه قوی فیلم داری هم داری کار میکنی هم عشق و حال فقط باید یه رابط داشته باشی تا سریع فیلماتو بروز کنی و سریع کاره مشتری رو راه بندازی همین
این از پیشنهاد من در زمینه ارتباطات هم هست تازش فرهنگی هم هست از خونه هم نمیخواد بیایی بیرون فقط باید بری تا اداره پست :D

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
من که میگم وسائل تزیینی قشنگ و عجیب قریب و ارزون بگیر بعد برو کنار خیابون بشین .....

اگه مغازه داری تو مغازه بشین

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
کجا میتوانید با 2.5 میلیون مغازه اجاره کنید ؟؟؟ میدانید ماهی چقدر باید پول بدهید ؟؟ پولی که بر نمیگردد ! اگر رهن بود یک چیزی !

ضمنا ، میدانید این جور کارها تا 4 ماه اول درآمدی ندارد ؟؟ و میدانید در همین 4 ماه چقدر هزینه کرده اید ؟
اینجا (فارس ، جهـرم) میشه با ماهی 150 تومن (یا نهایتاً 200 تومن) و بدون یک ریال رهن بهترین مغازه رو اجاره کرد

آقا این فکرهارو بریز دور.. .باور کن اگه طلا بخری خیلی بهتر ایناست،یا اینکه بذار بانک تا حداقل سرتو راحت رو بالش بذاری...
از فروش هر لپ تاپ راحت میشه بین 50 تا 100 تومن سود کرد .
هر چی تبلیغات بیشتری بکنم و فعال تر باشم و فروش بیشتری داشته باشم سود بیشتری می برم . ولی طلا که اینجوری نیست
باید چقدر صبر کنم تا قیمت طلا یه ریزه بالا پایین بشه تا شاید 200 - 300 تومن سود کنم ؟

بنده هم یه نظر بدم مطمئنا کامپیوتر داری یه رایتر dvd هم براش بگیر چندتا رایتر dvd به dvd دیگه هم بگیر هرچه قدر که پولت رسید حدود 1.5 میلیون از پولتو هم بده Dvd فیلم بگیر از همین بچهای اینجا سعی کن بیشتر هم زیر نویس فارسی و دوبله و سریال بگیری فکر کنم بشه با 1.5 یه آرشیوه 2500 تایی یا بیشتر درست کرد بعدش یه 400 تا یا 500 تا هم dvd خام بگیر برای شروع کار بعدش توی همین جا توی بازارچه و انجمنهای دیگه شروع به کار کن قیمت خوب بده با کیفیت خوب مطمئن باش پولتو در میاری کم کم هم آرشیوتو بروز کن هم یه آرشیوه قوی فیلم داری هم داری کار میکنی هم عشق و حال فقط باید یه رابط داشته باشی تا سریع فیلماتو بروز کنی و سریع کاره مشتری رو راه بندازی همین
این از پیشنهاد من در زمینه ارتباطات هم هست تازش فرهنگی هم هست از خونه هم نمیخواد بیایی بیرون فقط باید بری تا اداره پست
استقبال نمیشه
مگه روزی چنتا DVD میشه تو پرشین تولز فروخت ؟
روزی 1 دونه هم بفروشم هنر کردم
از هر فروش چقدر سود عاید من میشه ؟ بیشتر از 500 تومن ؟
500 تومن * 30 روز = 15000 تومن در ماه
معقول نیست

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بابا جهرمی هستی :D همشهری خودمی برو توی پاساژ خیام یه مغازه کرایه کن سه چهارتا عکسم بچسبون به در و دیوارش یه کمی هم کلاس بزار بعد همین لپ تاپ فروشی رو راه بنداز ولی فکر نکنم کارت بگیره چون آقای هوشیار کنار سینما مغازه به اون گوندگی رو زده مگه تو جهرم چند تا جا میخوان برای اینکارا حالا یه امتحانی بکن شاید گرفت 2.5 ملیون تومن اگه بره هم یه تجربه تقریبا ارزونه :blink:

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
یه پیشنهاد دیگه توی فک و فامیلتون یه آدمه ملیاردر پیدا نمیشه بری با این 2.5 دخترشو بگیری و خرج عروسی کنی بعدش نمایندگی فروش موتور بزن وجدانا ملیونر میشی :D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
اینجا (فارس ، جهـرم) میشه با ماهی 150 تومن (یا نهایتاً 200 تومن) و بدون یک ریال رهن بهترین مغازه رو اجاره کرد

از فروش هر لپ تاپ راحت میشه بین 50 تا 100 تومن سود کرد .
هر چی تبلیغات بیشتری بکنم و فعال تر باشم و فروش بیشتری داشته باشم سود بیشتری می برم . ولی طلا که اینجوری نیست
باید چقدر صبر کنم تا قیمت طلا یه ریزه بالا پایین بشه تا شاید 200 - 300 تومن سود کنم ؟

استقبال نمیشه
مگه روزی چنتا DVD میشه تو پرشین تولز فروخت ؟
روزی 1 دونه هم بفروشم هنر کردم
از هر فروش چقدر سود عاید من میشه ؟ بیشتر از 500 تومن ؟
500 تومن * 30 روز = 15000 تومن در ماه
معقول نیست
والا من توصیه نمیکنم . تا وقتی که کارتون بگیره خدود 700 تومان اجاره داده اید !

ضمنا از کجا مطمئن هستید که در جهرم لپ تاپ خوب فروش برود ؟

agric

Registered User
لایک‌ها
1
یه پیشنهاد دیگه توی فک و فامیلتون یه آدمه ملیاردر پیدا نمیشه بری با این 2.5 دخترشو بگیری و خرج عروسی کنی بعدش نمایندگی فروش موتور بزن وجدانا ملیونر میشی :D

:lol::lol::lol: حرف نداره. به این میگن مغز اقتصادی :lol:
بنظر من از همه پیشنهادهای مطرح شده بیشتر جواب میده;)

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
بابا جهرمی هستی همشهری خودمی برو توی پاساژ خیام یه مغازه کرایه کن سه چهارتا عکسم بچسبون به در و دیوارش یه کمی هم کلاس بزار بعد همین لپ تاپ فروشی رو راه بنداز ولی فکر نکنم کارت بگیره چون آقای هوشیار کنار سینما مغازه به اون گوندگی رو زده مگه تو جهرم چند تا جا میخوان برای اینکارا حالا یه امتحانی بکن شاید گرفت 2.5 ملیون تومن اگه بره هم یه تجربه تقریبا ارزونه
تابلوئش چقدر هراس انگیزه !!
مگه هوشیار لپ تاپ هم می فروشه ؟ من نمی دونستم
تبلیغات خیلی مهمه . من چون با بزرگترین ابزار تبلیغاتی جهرم (نیازمندیهای جهرم) ارتباط دارم فکر کنم بتونم تبلیغات خیلی خوبی انجام بدم

والا من توصیه نمیکنم . تا وقتی که کارتون بگیره خدود 700 تومان اجاره داده اید !
من دیگه نهایتش رو گفتم 200 تومن
همین پاساژ خیام که دوستمون گفتن ، با این که یکی از قطب های کامپیوتریه ، من یه مغازه رو قیمت کردم گفت 75 تومن ! به هر حال اینم از مزایای شهرهای کوچیکه ( هزینه های پایین )

ضمنا از کجا مطمئن هستید که در جهرم لپ تاپ خوب فروش برود ؟
بازم میگم تبلیغات

بسیار خوب . فرض کنیم که این کار نمی گیره و با شکست مواجه میشه
همچنین فرض کنیم که با 2.5 میلیون هیچ کاری در زمینه خدمات و ارتباطات نمیشه شروع کرد

پس چه پیشنهادی دارید ؟

یه فکر دیگه ای که به ذهنم رسیده اینه که با این 2.5 میلیون یک وام 10 میلیونی بخرم و یه کار اساسی تر شروع کنم
نظرتون در مورد این چیه ؟

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
چرا تو همین ای تی سرمایه گزاری نمی کنی؟با دو نیم ملیون تومان، می تونی 2 تا سایت خوب بزنی، وبعد از یک سال ازش در بیاری

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
زانتیا جان بنظرم بهتره یکماه بشینی فقط فکر کنی و تحقیق کنی و زمینه کاری خودتو برای آینده مشخص کنی بعد بفکر این باشی که از کجا میخوای شروع کنی . برای مشخص کردن زمینه کاری هم این مسائل رو در نظر بگیر
به چه کارهایی علاقه داری
چه کارهایی بلدی
بازار کار کدوم کارها در آینده بهتره

بالا