برگزیده های پرشین تولز

بهترین کار با دو و نیم میلیون

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
من خيلي وقته دارم روي اين فكر ميكنم كار سختيه اما شدنيه اما سرمايه ميخاد و اعتبار اگه موفق بشم اين طرح رو با پست مطرح كنم قبول كنن راش ميندازم اگه كسي هم مايل بودن ايده من چيه تو پي ام بگه اما خوب اون زمانبره و شايد هم اصلاا نگيره فقط يه ايدست كه من خيلي وقت بهش فكر ميكنم

فکر می کنم یه فروم جدا بخواد! به نظر من سرمیاه نمی خواد(با همون 2.5 ملیون می شه برای یه مدت دوام اورد) ولی به شدت اعتبار می خواد، مثلا باید یکی دو سایت کلفت اون رو تایید کنند

aliabdi22

Registered User
لایک‌ها
4
یک ایرانی متجدد با این پول این کار را انجام میده :
2.5 ملیون را بدون یک شاهی کم و کاست رشوه میده تا یک وام 10 تا 20 ملیونی بگیره.
از مبلغ بدست آمده جهت دادن رشوه برای گرفتن یک وام کلان با طرح توجیهی مناسب از بانک دیگه استفاده میکنه و هرچی باقی موند را خرج کت و شلوار و کیف و ماشین؟ میکنه و چند مهمونی به مناسبت وفات یا تولد (مذهبی) میگیره و در هر کدوم حتمن با واسطه یا بی واسطه چند تن از سرشناسان و معتمدین و... شهر را دعوت میکنه (در شهرستان ترجیهن نماینده مجلس یا امام جمعه حضور داشته باشند حتا برای چند دقیقه). جزئیات شب مهمانی را دقیقن به خاطر میسپارد چون به کرات باید نقل و استناد شود.
اگه متجدد باشید پس از مدتی با پشتکار و مداومت وام از صد تا ملیارد تومانی آمادست.
چند دستگاه خراب و کارگر معلوم الحال اجیر کنید که در حال فعالیت هستید و باقی این مبلغ را در خرید و فروش ملک در شمال کشور یا برج سازی یا هرگونه گونه واسطه گری که با پول زیاد میشه انجام داد به کار ببندید (به هیچ وجه جایی سرمایه را معطل نکنید!) .
حالا برای یک دقیقه هم به یاد نیارید موقع برگشت از دانشگاه تا 45 دقیقه منتظر اتوبوس می موندید 200 تومن کرایه کمتر بدید یا وقت خرید کارت اینترنت بین زمان و قیمت پشت کارت ها چه جدول تناسبی میبستید ... اونوقت هرکی پرسید آقای مهندس ! اوضاع چطوره؟ هرچی بد و بیراه دارید به **** اقتصادی این مرز و بوم بگید فریاد بکشید همه دزد شدند آقا اقتصاد این مملکت بیماررررررره ! بعد از نقشه های سرمایه گزاری ها تون در ترکمنستان و کار درستی اقتصاد فرنگی ها روضه ها بخونید...

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
این راهی که گفتید به درد آدم 40 ساله میخوره

بالا