• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

(به روزرسانی قیمت ) فروشگاه اینترنتی حمید < لوازم شکار، کوهنوردی(عینک،پوتین،کیسه خواب و..)>

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
به نقل از shinji mikami :
حمید جان عینک ساخت امریکاست و اینکه انعطاف پذیریش چه جوره ممنون.

سلام ، دوست عزیز عینک ساخت آمریکاست و انعطاف پذیریش هم خوبه ولی مهمتر از همه وضوع تصویر ، نشکن بودن و ضدخش بودن اونه.

اگر سوال دیگری هست در خدمتم.
موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
به نقل از mohamadm151 :
سلام
پوتین رو فروختید؟
اگر نه قیمت چند مد نظر تون هست خریدارم

دوست عزیز شماره پاتونو نگفتید چنده ؟
موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
به نقل از NAKOOT :
درود از مدل Oakely موجود ندارید؟ این مدل به صورت من خیلی خوب میاد، چون قبلاً هم داشتم.

سلام ، نه متاسفانه موجودی ندارم ولی فکر نکنم در حال حاضر oakley های موجود اصل آمریکا باشند.

موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
به نقل از deeas_eng :
داداش یه چی دیگه ، تو سایتی که معرفی کردین 3 سایز داره این عینک و شما کدوم سایزش رو موجود دارین ؟

دوست عزیز تمامی عینکها اعم از موجود و فروخته شده سایز Regular معمولی هست.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
سلام داداش من یه همچین چیزی می خام می تونی برام جور کنی ؟؟

سلام، دوست عزیز من تو کار این رده از وسایل نیستم . فکر کنم تو فروشگاه نظامی امیر بتونی ازاین نوع وسایل پیداکنید ؟
اگرسوال دیگری هست در خدمتتونم.

موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115

سلام، دوست عزیز من تو کار این رده از وسایل نیستم . فکر کنم تو فروشگاه نظامی امیر بتونی ازاین نوع وسایل پیداکنید ؟
اگرسوال دیگری هست در خدمتتونم.

موفق و موید باشید.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

دوست عزیز این چیزی که شما خواستید کلاه گت دار کوه نوردیه. هر فروشگاه کوه که برید داره. جنس متفاوت و قیمت متفاوت از 7 و 8 تومن تا 50 تومن. ایرانی بخر نزدیک 15 تومنه جنسش عالیه.

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
خوب یک نقدی بر این پوتین حمید بنویسم.

07001822705396321552.jpg

قبلا هم در فروشگاه امیر چند باری این ها رو نوشته بودم ولی دوباره تکرار می کنم.
خرید منسوجات نظامی فرصتیه که ممکنه فقط در چند کشور راحت به وجود بیاد که به مدد جنگ های اطراف ایران در ایران هم ممکن شده.
منسوجات نظامی فروشگاههای خاصی برای فروش ندارن و راحت نمیشه تهیشون کرد.
کیفیتشون سفارشیه و طراحیشون هم معمولا برای شرایط سخته.
مثلا این مدل پوتینی که حمید گذاشته کفه ویبرامه و بدنه گورتکس.
اینها یعنی:
کفه پوتین نسب به تغییرات شدید و فشار های ناگهانی بسیار مقاومه. ویبرام یک مارک و یک جنس خیلی جالبیه شبیه لاستک ولی با این فرق که نمیشه با یک استرس شدید اونو برید. اینطوری برای مناطق سنگلاخی خیلی ایده آل میشه.
بدنه گورتکس. گورتکس یکی از اختراعات بسیار عالیه این قرنه. نوعی پارچه که از یک سمت آب و بخار آب رو عبور می ده و از سرف دیگه اجاره عبور بهش نمیده. اینطوری فضای داخل کفس بخار نمی کنه و عرق نمی کنه و در ضمن آب از بیرون بهش وارد نمیشه. گورتکس به وفور در صنایع نظامی کار برد داره چرا که علاوه بر اینکه از تعرق جلوگیری می کنه ، بدن رو در سرما گرم و در گرما خنک نگه می داره.

ترکیب اون دو تا رو میشه در کفش های تولید کننده های بزرگی مثل آدیدان و نایک هم دید که قیمت یک مدل کفش اگر مثلا 100 دئلاره ، کفه ویبرام و بدنه گورتکسش یه دقته میره روی 500 دلار.

در عین حال همونطور که می بینید طراحی پوتین طوریکه نوک پا با زمین تماس پیدا نمی کنه. اینطوری فشار کمتری به پشت پا وارد میشه و پا دیر تر خسته میشه. این طراحی در بیشتر پوتین ها رعایت میشه ولی به دلیل کیفیت پایین ساخت زود از بین میره.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
خوب یک نقدی بر این پوتین حمید بنویسم.

مشاهده پیوست 489019

قبلا هم در فروشگاه امیر چند باری این ها رو نوشته بودم ولی دوباره تکرار می کنم.
خرید منسوجات نظامی فرصتیه که ممکنه فقط در چند کشور راحت به وجود بیاد که به مدد جنگ های اطراف ایران در ایران هم ممکن شده.
منسوجات نظامی فروشگاههای خاصی برای فروش ندارن و راحت نمیشه تهیشون کرد.
کیفیتشون سفارشیه و طراحیشون هم معمولا برای شرایط سخته.
مثلا این مدل پوتینی که حمید گذاشته کفه ویبرامه و بدنه گورتکس.
اینها یعنی:
کفه پوتین نسب به تغییرات شدید و فشار های ناگهانی بسیار مقاومه. ویبرام یک مارک و یک جنس خیلی جالبیه شبیه لاستک ولی با این فرق که نمیشه با یک استرس شدید اونو برید. اینطوری برای مناطق سنگلاخی خیلی ایده آل میشه.
بدنه گورتکس. گورتکس یکی از اختراعات بسیار عالیه این قرنه. نوعی پارچه که از یک سمت آب و بخار آب رو عبور می ده و از سرف دیگه اجاره عبور بهش نمیده. اینطوری فضای داخل کفس بخار نمی کنه و عرق نمی کنه و در ضمن آب از بیرون بهش وارد نمیشه. گورتکس به وفور در صنایع نظامی کار برد داره چرا که علاوه بر اینکه از تعرق جلوگیری می کنه ، بدن رو در سرما گرم و در گرما خنک نگه می داره.

ترکیب اون دو تا رو میشه در کفش های تولید کننده های بزرگی مثل آدیدان و نایک هم دید که قیمت یک مدل کفش اگر مثلا 100 دئلاره ، کفه ویبرام و بدنه گورتکسش یه دقته میره روی 500 دلار.

در عین حال همونطور که می بینید طراحی پوتین طوریکه نوک پا با زمین تماس پیدا نمی کنه. اینطوری فشار کمتری به پشت پا وارد میشه و پا دیر تر خسته میشه. این طراحی در بیشتر پوتین ها رعایت میشه ولی به دلیل کیفیت پایین ساخت زود از بین میره.

سلام ، ممنون و متشکر برای توضیحات کاملتون واقعا کلاس اموزشی هست. اگر لطف بفرمایید توضیحاتتونو یه کم با پیشنهاد خودتون خلاصه بفرمایید تا بنده با ذکر منبع به توضیحات محصول خودم اضافه کنم.

موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
به نقل از shinji mikami :
حمید جان عزیز عینک [h=2]REVISION هنوز موجود هست .ممنون[/h]

بله قربان موجوده حتی سفارش عینکای جدید رو هم دادم.
اگر سوال دیگری هست در خدمتتونم.

موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
به نقل از gsmir :
آقا حمید تصمیم قطعی شد پیام میدم .
فقط نحوه خرید و نام و شماره حساب بفرمایید .
متشکرم.

دوست عزیز نحوه ارسال و ... پ خ گردید.

موفق و موید باشید.

بالا