• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

(به روزرسانی قیمت ) فروشگاه اینترنتی حمید < لوازم شکار، کوهنوردی(عینک،پوتین،کیسه خواب و..)>

shahedz

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

حمید جان من این عینک رو میخواهم . اما میخوام اول یه سوال بپرسم و یعد سفارش یدم

ممنون میشم شمارتو برام پیام خصوصی کنی ، که بعد سوالم آنلاین برات پرداخت کنم و اگه بشه چون میرم سفر خودم ازت بیام بگیرم

مرسی

یا علی

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
سلام

حمید جان من این عینک رو میخواهم . اما میخوام اول یه سوال بپرسم و یعد سفارش یدم

ممنون میشم شمارتو برام پیام خصوصی کنی ، که بعد سوالم آنلاین برات پرداخت کنم و اگه بشه چون میرم سفر خودم ازت بیام بگیرم

مرسی

یا علی

دوست عزیز شماره تماس من در پست اول من هست . هر سوالی داشتید در خدمتیم.
موید باشید.

ali_mahboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر قیمت و نحوه ارسال رو برام پ خ می کنید.

pedramzand

Registered User
لایک‌ها
29
داداش این عینک تو سایتی که گذاشتی 195 دلاره شما چجوری اصلشو 100 میدی یه توضیح بده

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
برادر قیمت و نحوه ارسال رو برام پ خ می کنید.
دوست عزیز قیمت نهایی و نحوه ارسال و پرداخت رو براتون پ خ کردم.

داداش این عینک تو سایتی که گذاشتی 195 دلاره شما چجوری اصلشو 100 میدی یه توضیح بده

دوست عزیز دلیل اصلی این ارزانی به شما پ خ گردید.

ali_mahboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز قیمت نهایی و نحوه ارسال و پرداخت رو براتون پ خ کردم.دوست عزیز دلیل اصلی این ارزانی به شما پ خ گردید.
آقا اون مبلغ توافقی رو پرداخت کردم. اس ام اس آدرس رو هم فرستادم. لطفا هر چه سریعتر اجناس خواسته شده ( عینک + لباس لایه اول ) رو برام بفرستید.ممنون

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
آقا اون مبلغ توافقی رو پرداخت کردم. اس ام اس آدرس رو هم فرستادم. لطفا هر چه سریعتر اجناس خواسته شده ( عینک + لباس لایه اول ) رو برام بفرستید.ممنون

دوست عزیز مبارکتون باشه پس از تایید پرداخت سفارش شما ارسال می شود در ضمن پس از ارسال کد رهگیری به موبایلتان اس ام اس خواهد شد و فکر کنم در حداقل زمان ممکن ( 2 الی 3 روز) سفارشتان را دریافت خواهید کرد.

موفق باشید.

mehran_mo

Registered User
لایک‌ها
146
دوستاني كه قصد خريد اين عينك را دارند توي خريدش شك نكنند. بنده همين مدل را ٢ساله دارم( البته از اين دوستمون تهيه نكردم اما مثل همينه كه ايشون دارند) بسيار با كيفيت و سبك هست
واقعا ضد خش هست و شيشه بسيار با كيفيتي داره
من با سه مدل از برند پليس مقايسه كردم كه كيفيت بسيار بالاتري داشت
تنها موردي كه ميشه گفت اينه كه ظاهرش يه مقدار ظريف نيست و مثل عينك هاي معمولي ديگه به صورت نيشينه ( البته من صورتم خيلي لاغره و اين بستگي به فرم صورت افراد داره و ممكنه براي خيلي ها مناسب باشه )

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
دوستاني كه قصد خريد اين عينك را دارند توي خريدش شك نكنند. بنده همين مدل را ٢ساله دارم( البته از اين دوستمون تهيه نكردم اما مثل همينه كه ايشون دارند) بسيار با كيفيت و سبك هست
واقعا ضد خش هست و شيشه بسيار با كيفيتي داره
من با سه مدل از برند پليس مقايسه كردم كه كيفيت بسيار بالاتري داشت
تنها موردي كه ميشه گفت اينه كه ظاهرش يه مقدار ظريف نيست و مثل عينك هاي معمولي ديگه به صورت نيشينه ( البته من صورتم خيلي لاغره و اين بستگي به فرم صورت افراد داره و ممكنه براي خيلي ها مناسب باشه )

دقیقا حق با شماست و ممنون که شما هم این قضیه رو تایید کردید واقعا این عینکها یک چیز عالی و بی نظیریه در ضمن حاضرم از طریق ایسام هم وسایلمو در اختیار دوستان قرار بدم.
موید باشید.

Last edited:

pendasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . طول کمر بند چند سانتی متر هست؟
همشون همین یک رنگ هست؟
سگکش جنسش چیه؟

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
سلام . طول کمر بند چند سانتی متر هست؟
همشون همین یک رنگ هست؟
سگکش جنسش چیه؟
دوست عزیز طول کمربند 125 سانتی متر است و عرض ان 4.5 سانتی متر در ضمن جنس سگگ به نظر فولادی میاد. هر سوالی هست در خدمتیم.

موید باشید.

سلام دوست عزیز
قمقمه یا فلاسکی داری که مایعاتو سد نگه داره؟ جنس خوب میخوام

ممنون

دوست عزیز متاسفانه چنین محصولی به محصولاتمون اضافه نشده است. ان شاالله در آینده نزدیک .

موفق باشید.

ali_mahboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا بسته سفارشی من رو فرستادید؟ گفتید کد رهگیری رو اس ام اس می کنید بعد ارسال !!!

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
آقا بسته سفارشی من رو فرستادید؟ گفتید کد رهگیری رو اس ام اس می کنید بعد ارسال !!!
دوست عزیز صبح ارسال شد فکرکردم براتون اس ام اس کردم ولی انگار یه اشتباهی شده بود دوباره اس ام اس کردم یک نگاهی کنید.

موفق و موید باشید.

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیزم

این عینک revision قابلیت طبی شدن هم دارن؟

آخه من عینک میزنم، میخوام ببینم شیشه اش رو میشه طبی کرد یا نه؟

مرسی

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
سلام دوست عزیزم

این عینک revision قابلیت طبی شدن هم دارن؟

آخه من عینک میزنم، میخوام ببینم شیشه اش رو میشه طبی کرد یا نه؟

مرسی

دوست عزیزبا Rx Carrier که یکی ازلوازم اختیاری این عینک هست امکان نصب شیشه بر روی این عینک وجود دارد ولی متاسفانه تو پک Sawfly U.S. Military Eyewear System موجود نیست. و فقط از طریق سایت های خارجی میشه فریم مورد نظر رو سفارش داد برای اطلاعات بیشتر به به فایل های زیر مراجعه فرمایید:

http://www.revisionmilitary.com/store/sawfly/2011-prescription-rx-carrier-and-connector-system.html

http://www.revisionmilitary.com/wp-content/uploads/2012/02/sawfly_sales_sheet.pdf

http://www.revisionmilitary.com/wp-content/uploads/2012/02/rx_carrier_sales_sheet_new_2011.pdf

موفق و موید باشید.

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
دوست عزیزبا Rx Carrier که یکی ازلوازم اختیاری این عینک هست امکان نصب شیشه بر روی این عینک وجود دارد ولی متاسفانه تو پک Sawfly U.S. Military Eyewear System موجود نیست. و فقط از طریق سایت های خارجی میشه سفرش داد برای اطلاعات بیشتر به به فایل های زیر مراجعه فرمایید:

Revision Military | Shop

http://www.revisionmilitary.com/wp-content/uploads/2012/02/sawfly_sales_sheet.pdf

http://www.revisionmilitary.com/wp-content/uploads/2012/02/rx_carrier_sales_sheet_new_2011.pdf

موفق و موید باشید.

یعنی این rx carrier رو عینک ساز با شماره چشم میسازه و نصب میشه روی این عینک، درسته؟

یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟ راهی نیست این rx carrier بهش اضافه بشه یا از جایی خرید؟؟

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
یعنی این rx carrier رو عینک ساز با شماره چشم میسازه و نصب میشه روی این عینک، درسته؟

یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟ راهی نیست این rx carrier بهش اضافه بشه یا از جایی خرید؟؟

بله دوست عزیز این Rx Carrier یک فریم هست که شیشه در اون جا میشه و پشت شیشه عینک آفتابی سوار میشه، در ضمن فکر کنم تهیه اون فقط از طریق سایت های خارجی امکانپذیر باشد مثلا از سایت آمازون
Amazon.com: Revision Military Prescription Rx Carrier And Connector System: Sports & Outdoors

موفق و موید باشید.

ali_mahboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر این کیسه خواب سه لایه جنسش از چیه ؟ قیمتش ارزونتر نمیشه ؟

بالا