• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

(به روزرسانی قیمت ) فروشگاه اینترنتی حمید < لوازم شکار، کوهنوردی(عینک،پوتین،کیسه خواب و..)>

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
504
با هماهنگی با استارتر عزیز یک عینک هم توسط اینجانب خریداری شد که قرار شد سه شنبه صبح ارسال بشه. کاری با عینک و جنسش ندارم. ولی خود استارتر آدم بسیار با شخصیتی هستند

PersianKORG

Registered User
لایک‌ها
43
سلام اگر عینک Revision موجوده لطفا پ.خ بزنید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
با هماهنگی با استارتر عزیز یک عینک هم توسط اینجانب خریداری شد که قرار شد سه شنبه صبح ارسال بشه. کاری با عینک و جنسش ندارم. ولی خود استارتر آدم بسیار با شخصیتی هستند

دوست عزیز خوبی از خودتونه
مبارکتون باشه فردا صبح ارسال بسته سفارشی شما انجام خواهد شد.

موفق و موید باشید.

سلام اگر عینک Revision موجوده لطفا پ.خ بزنید.

بله دوست عزیز موجود است لطفا پیامهای خصوصیتونو ملاحظه بفرمایید.

موفق و موید باشید.

Last edited:

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
دوست عزیز بسته سفارشی شما ارسال گردید. کد رهگیری هم پ خ گردید.
موید باشید.

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
من یکی از این عینک ها را خریدم . وقتی به دستم رسید در همین تاپیک در موردش صحبت میکنم .

با تشکر

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من یکی از این عینک ها را خریدم . وقتی به دستم رسید در همین تاپیک در موردش صحبت میکنم .

با تشکر

بهتون تبریک میگم. من از این عینک مدتی قبل از یوی از بچه های انجمن تهیه کردم. فکر میکنم کلی هم گرون خریدمش ولی باید بگم عین ماسین می مونه. اخ نگفته.
شرکت رویژن یک استاندارد برای این عینک در نظر گرفته که گلوله پخش کننده شات گان از فاصله نزدیک رو عبور نمیده.
ایده اله برای کوه و جنگل.
مطمینما راضی خواهی بود.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

با تشکر

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
بهتون تبریک میگم. من از این عینک مدتی قبل از یوی از بچه های انجمن تهیه کردم. فکر میکنم کلی هم گرون خریدمش ولی باید بگم عین ماسین می مونه. اخ نگفته.
شرکت رویژن یک استاندارد برای این عینک در نظر گرفته که گلوله پخش کننده شات گان از فاصله نزدیک رو عبور نمیده.
مطمینما راضی خواهی بود.

ممنون از توضیحاتتون
فقط یک نکته به صحبت های دوستمون اضافه کنم که هر شرکتی چه شرکت Revision و چه شرکت ESS و ... اگر استاندارد (APEL(Authorized Protective Eyewear List رو درمورد عینکاشون رعایت کنند حداقل 10-20 دلار به قیمت محصولاتش اضافه می کنند.

موفق و موید باشید.

با تشکر

مبارکتون باشه فردا صبح بسته سفارشی شما ارسال خواهد شد.
موفق و موید باشید.

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
مطمینما راضی خواهی بود.

ممنونم از شما . وقتی به دستم رسید نتایج حاصل از مشاهده ام را در همین تاپیک قرار میدهم .

ممنون از توضیحاتتون
فقط یک نکته به صحبت های دوستمون اضافه کنم که هر شرکتی چه شرکت Revision و چه شرکت ESS و ... اگر استاندارد (APEL(Authorized Protective Eyewear List رو درمورد عینکاشون رعایت کنند حداقل 10-20 دلار به قیمت محصولاتش اضافه می کنند.

موفق و موید باشید.

مبارکتون باشه فردا صبح بسته سفارشی شما ارسال خواهد شد.
موفق و موید باشید.

ممنونم آقا . مشتاقانه منتظر هستم :rolleyes:

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
ممنونم از شما . وقتی به دستم رسید نتایج حاصل از مشاهده ام را در همین تاپیک قرار میدهم .

ممنونم آقا . مشتاقانه منتظر هستم :rolleyes:

سلام ، دوست عزیز بسته سفارشی شما ارسال گردید و کد رهگیریتان هم پ خ گردید.
موفق و موید باشید.

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
قیمت آخر عینک لطفا
و اینکه آیا ممکنه برای خریدش حضوری مزاحم بشم؟ باید روی صورتم تستش کنم و بعد بخرم
ممنون

دوست عزیز مبارکتون باشه. امیدوارم خوشتان بیاید.

موفق و موید باشید.

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام
بلاخره ما هم یک عینک سفارش دادیم.
قرار هست یک شنبه برای ما ارسال بشه.
دستم رسید نتیجه رو اعلام می کنم.

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
بالاخره عینک رسید . با تشکر از شما جناب HamidRezaA . به خاطر خریدم از شما راضی هستم .

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
با سلام و درود پوتین نظامی زیبا و بادوام به محصولات موجود در فروشگاه اضافه گردید.

موفق و موید باشید.

farshid38

Registered User
لایک‌ها
24
پوتين سايز 40 نداره؟ چون ممكنه 41 برام بزرگ باشه و بخوام با 40 عوض كنم. شماره 37 هم براي كسي مي خوام اگه پوتين خوب داشته باشيد

HamidRezaA

Registered User
لایک‌ها
115
پوتين سايز 40 نداره؟ چون ممكنه 41 برام بزرگ باشه و بخوام با 40 عوض كنم. شماره 37 هم براي كسي مي خوام اگه پوتين خوب داشته باشيد

دوست عزیز شماره واقعی شما اگه 40 باشه از نظر من بایستی پوتین 40.5 تا 41 رو بپوشید. ولی مشکلی نیست 40 هم موجوده براتون 40 می فرستم. ولی 37 نمیدونم بشه تهیه کرد یا خیر؟

موفق و موید باشید.

Last edited:

farshid38

Registered User
لایک‌ها
24
من هم فگر می کنم 41 برام اندازه باشه ولی محض احتیاط خواستم بدونم اگه بزرگ بود 40 هم هست که عوض کنم . که خوشبختانه موجود هست. راستی گفته بودید اگه 2 تا بگیریم تخفیفش بیشتره من اگه دومی رو بعد دریافت این بگیرم از تخفیفی که گفتید برخوردار می شم؟ چون کسی که براش می خوام تا نبینه پول نمی ده. 37 رو هم اگه خبرش رو بدید ممنون می شم. شماره حساب رو هم لطفا ارسال کنید.

arman_wow

Registered User
لایک‌ها
17
سلام یه دونه عینک از حمیدرضای عزیز خریداری کردم، هم از عینک راضیم و هم از خودشون
خیلی خوشحالم که افتخار آشنایی با شمارو پیداکردم دوست خوبم
امتیاز بازارچه رو هم تقدیم میکنم

farshid38

Registered User
لایک‌ها
24
منتظر هستم. اگه تخفیف بدید کمربند هم می خوام.

بالا