برگزیده های پرشین تولز

بیانیه رسمی گوگل در مورد قطع دسترسی به جی میل در ایران

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
ایمیل ملی :دی..جیمیل که ملی نبود این شد.حالا ایمیل ملی چی میشه خدا میدونه.حتما قبل از ارسال ایمیل اول بررسی میشه که موردی نباشه بعد ارسال میشه به مقصد.

Mehrdad-58

Registered User
لایک‌ها
263
اقا من میگم .. هر وقت ما هم تونستیم یه چیزی توی مایه های جیمیل درست کنیم دسترسی بقیه کشورها از جمله آمریکای جنایکتار رو قطع کنیم ... بد میگم ... بگو بد میگی
خوب جیمیل از بیت المال آمریکا بوجود اومده ... ما نباید از اون استفاده کنیم ... اونم رایگان ... تازه مترجم آنلاین هم درست کرده که 1000 برابر بهتر از مترجم مثلا آریانپور و پارس و اینهاست ... تازشم مجانی ... اونوقت یه مترجم درپیت ایرانی رو کاربر ایرانی باید خداد تومن پولش رو بده ... بد میگم بگو بد میگی ... به نظر من که استفاده از جیمیل حرامه
لولدی

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
دقیقا وضع ما حکایت عکس زیره
عکس زیر برای سایت اومدنه ولی اگر توجه کنیم همون ایمیل ملی یعنی عکس زیر

ghanari_ghermez

Registered User
لایک‌ها
5
اين كارا يعني پسرفت ايران از فناوري اطلاعات
تا كي قراره اين بازي ها ادامه پيدا كنه ؟ اگه قرار باشه تا سه سال ديگه اين روند ادامه پيدا كنه وااااااااااااااي .......:(

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
مگه نشنیدین مدیریت گوگل رو میخوان بدن به آقا 2کی :upsided:

Arya Man

Registered User
لایک‌ها
3
16.000.000 تومن ضرر کردم.دست دوستانی که لطف کردند ممنون.تمام اطلاعات حسابام تو جیمیل بود.بدبخت شدم رفت.

یه پرو... بزن بورو ایمیلتو راحت چک کن!!!
کسی که اینقدر $ تو حسابش باشه و اطلاعات حسابش هم تو ایمیلش این چیزا رو بنظرم باید بلد باشه:blink:

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
کسی که اینقدر $ تو حسابش باشه و اطلاعات حسابش هم تو ایمیلش این چیزا رو بنظرم باید بلد باشه:blink:
حاجی پرو حرامه، شما دیگه چرا؟ :d

Ethernet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ازادی در حد مطلقه در کشور ما (24-25 خرداد 88) ذرت پرت نکنین همینی که من میگم ، شماهام مگه از استبکار خون خوار خوشتون میاد از سرویس های این اجنبی ها استفاده میکنین؟ نامه بنویسین! لازم به پرو و ... نیست

مگه تو زمان صدر اسلام کسی به بیگانگان وابسته بود چرا انقدر عوض شدین؟ هان؟

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
تو ايران پيشرفت و تكنولوژي چيز خوبي نيست :hmm:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
چقدر خوبه كه مسئولين به فكر ما هستن و نمي خوان ما گمراه بشيم
با اين كارا دارن راه راست را به سمت ما كج مي كنن :rolleyes::D

r0ot$harp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگر گوگل دلسوز ماست چرا یک سرویس مهم و کاربردی مثل گوگل کد رو بسته ؟

http://code.google.com

بسته نرم افزاریش چطور؟ نکنه اینا ابزار نظامی هستن و باید از دسترس دولت ایران دور باشن؟

http://pack.google.com

گوگل لب هم احتمالا توش دستورالعمل ساخت سلاح هسته ای هست؟

http://www.googlelabs.com

بعضی امکانات و سایتهای دیگه هم هستن که آیپی های ایران رو بستن. حالا با این تحریم سنگین نگران کاربران ایران شدن که به جیمیل دسترسی ندارن؟
احتمالا روشون نشده بگن ما حتی سرویس BUZZ رو برای کاربران ایرانی که فیس بوک و ... براشون بستس راه اندازی کردیم

واقعا استکبار که میگن یعنی این

نه دوست عزیز اینها دسترسی رو قطع کردن واسه اینکه ما بفهمین که اونا دارن به محدود کردن ما اعتراض می کنند .

تمام این مشکلات از زمانی شروع شده که یه مشت بدبخت بی سواد ریختن تو صبانت و موضوع فیلترینگه پروتکل ها رو مطرح کردن . اولین بار از همین شرکت مزخرف شروع شد همه چی .

ما بدبختیم که نمی تونیم کاری کنیم . محدود محدود هستیم . مگه همین Rapidshare.com نیست الان سرعت من که 120 بود شده به زور 20 . =)))) می دونی چه قدر از این سی دی فروش های بزرگ رو بدبخت می کنه ؟ تمام فایل هاشون رو یا از رو Upload Center ها می گیرن یا شبکه های P2P . حالا واقعا کدومش کار می کنه و سالم هست. واقعا جا داره با عذر خواهی بگم خاک بر سر ما .

اومدن پروتکل PPTP رو توسط دوران و تجهیزات زیمنس ترکوندن .

بعد اومدن دارن رو L2TP کار می کننن . کاری دارن می کنن که هیچ غلطی نتونیم بکنیم .

باتشکر احسان

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
اگر گوگل دلسوز ماست چرا یک سرویس مهم و کاربردی مثل گوگل کد رو بسته ؟

http://code.google.com

بسته نرم افزاریش چطور؟ نکنه اینا ابزار نظامی هستن و باید از دسترس دولت ایران دور باشن؟

http://pack.google.com

گوگل لب هم احتمالا توش دستورالعمل ساخت سلاح هسته ای هست؟

http://www.googlelabs.com

بعضی امکانات و سایتهای دیگه هم هستن که آیپی های ایران رو بستن. حالا با این تحریم سنگین نگران کاربران ایران شدن که به جیمیل دسترسی ندارن؟
احتمالا روشون نشده بگن ما حتی سرویس BUZZ رو برای کاربران ایرانی که فیس بوک و ... براشون بستس راه اندازی کردیم

واقعا استکبار که میگن یعنی این
شما تو این چند روزی که جیمیل بسته بود و پی تی هیتلر بود که احیانا مشکلی نداشتی؟
چون شنیدم به دوستان بسیجی فعال اینترنت رایگان میدن با پورت های باز و بدون هیتلر از خود ****!
اگه این استکبار نبود شما چیزیم واسه گفتن داشتی؟!

r0ot$harp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما تو این چند روزی که جیمیل بسته بود و پی تی هیتلر بود که احیانا مشکلی نداشتی؟
چون شنیدم به دوستان بسیجی فعال اینترنت رایگان میدن با پورت های باز و بدون هیتلر از خود ****!
اگه این استکبار نبود شما چیزیم واسه گفتن داشتی؟!

دوست عزیز مگه مسئول فیلترینگ ایران داده پردازان دوران نیست ؟ این شرکت برای کی و کجاست ؟ من پاسخ رو می دم برای **** . ...

بله با یه رنج آیپی ولید بهشون اینترنت بدون هیتلر می دن .

می دونی بحث همه جا اینقدر شفاف شده که هرکی با کلمه ای حرف زدن می شه فهمید اصلاح طلب یا اصولگرا هست ؟

باتشکر احسان

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754

میگم شما که استادی.تو دست و بالتم این چیزا زیاده :دی واسه من بفرست.. مرد مومن هرچی پرو... داشتیم پرید.ولی کارمو انجام دادم.دل ا.ن بسوزه :دی

بالا