برگزیده های پرشین تولز

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
یک موردی هم که خیلی میشنوم اینه که دولت جدید قصد داره بازار رو همینجور نوسانی نگر داره و نزاره شاخص به 2 میلیون برسه-از اینور هم که ملاحظه می کنید هر نمادی با اینکه به صورت قانونی و با عرضه و تقاضا 6 تا مثبت میخوره بعدش میبندنش به ظن دستکاری و از سود بازار عقبش میندازن و گاهی تا 2 هفته بسته نگرش میدارند و وقتی باز شد و دیدند باز مثبت میخوره بعد 3 تا مثبت دوباره میبندنش تا 20 روز! و این کار رو انقدر می کنند که سهامداران اون سهم آخرش بترسند و خالی کنند و سهم منفی بشه
به نظر من دولت جدید از بابت ضربه زدن به قشر پایین و اینکه نخواهد گذاشت طبقه پایین در بورس سود کنند، روی دولت قبلی رو سفید خواهد کرد.
دقیقا همین کارو میکنن
بازار سرمایه بهترین جای ممکن برای سوزاندن نقدینگی اکثر مردمه
هر کسیم شاکی شه میگن میخواستی نیای مگه مجبور بودی :LOL:
ازون طرفم پول چاپ میکنن و هر روز انتظارات تورمی رو می برن بالا که شما با خودت بگی اگه سالی 100 درصد سود نکنم از کل ملت عقب می مونم و می کشوننت توی این بازارا!

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
کاملا خارج از موضوع تاپیک

🔺 عضو مجمع تشخیص: زننده است در جمهوری اسلامی، افرادی ماشین خارجی سوار شوند

🔸محسن مجتهد شبستری در رابطه با مصوبه مجلس مبنی بر «صدور مجوز برای واردات خودروهای خارجی» گفت: باید تولیدات داخلی را افزایش داد و از واردات خودروهای خارجی جلوگیری کرد. ایران کشوری است که نباید از ماشین‌های خارجی استفاده کند/برنا

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
شسینا در طی این دو سه روز خریداری شد.علی برکت الله
اگه فردا هم راه بده فعلا مدتی تک سهم شسینا میشیم علی برکت الله

یک موردی هم که خیلی میشنوم اینه که دولت جدید قصد داره بازار رو همینجور نوسانی نگر داره و نزاره شاخص به 2 میلیون برسه-از اینور هم که ملاحظه می کنید هر نمادی با اینکه به صورت قانونی و با عرضه و تقاضا 6 تا مثبت میخوره بعدش میبندنش به ظن دستکاری و از سود بازار عقبش میندازن و گاهی تا 2 هفته بسته نگرش میدارند و وقتی باز شد و دیدند باز مثبت میخوره بعد 3 تا مثبت دوباره میبندنش تا 20 روز! و این کار رو انقدر می کنند که سهامداران اون سهم آخرش بترسند و خالی کنند و سهم منفی بشه
به نظر من دولت جدید از بابت ضربه زدن به قشر پایین و اینکه نخواهد گذاشت طبقه پایین در بورس سود کنند، روی دولت قبلی رو سفید خواهد کرد.
اقا حلالت باشه . یعنی درست زدی تو خال

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,095
سلام مجدد.
این اس ام اس دیروز برای من اومد:
"
*کارگزاری آگاه*
کدبورسی: ********
تاریخ معامله: 1400/06/20
لیست معاملات: خرید 2902 فجهان
ق5500
مانده:**********
"
اما ظهر چک کردم تعداد توی پرتفو ۱۴۵۱ عدد ثبت شده.
به روز میشه؟
شدش؟

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,079
گزارش های 6 ماهه بزودی می آید و ورق برای سهامداران شرکت های بنیادی سودساز بر می گردد .همین الان با یک نگاه به فروش شرکت هایی مثل شاراک و ساروم در بورس کالا می توان دریافت که چه گزارشی روانه ی کدال خواهد شد .

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
دلم خیلی تنگ شده قدرشو ندونستیم این بلا سرمون اومد
کجایی علی برکت الله

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
همه چی قرمزه
دیگه انگیزه ای برای نگهداری نیست

دولت 13 گفت بورس برای مهمه ولی انگار نه الان
یادش رفته شاید
راهکار : تجمع جلو سازمان و پرتاپ کردن چند عدد فحش آبدار از فرداش یحتمل شاهد سبز شدن شاخص خواهید بود : دی
البته اینم بگم که اگه هدف فحش ها دولت قبلی باشه خیلی بیشتر تاثیر گذاره و جناب دکتر خوششون میاد و انرژی مضاعف میگیرند

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
فجهان 12:45 معامله میشه تا 2..
دوستان نگه داریم یا بفروشیم.؟؟اوضاع بازار هم خوب نیست متاسفانه.دلمون به این سود عرضه اولیه ها خوش بود اونم خراب کردن نامردا...

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
از اینجا چک کن ببین اصلا اون سهام را داری
یا فروختی و فقط اسمی مونده روی پرتفو
درود و عرض ادب.
از سایتی که دادید بررسی کردم و در سبدم موجوده.
کلی نماد دیگه هم در سبدم هست اما در نرم افزار آگاه نیست!!!
الان باید چکار کنم؟

7star

Registered User
لایک‌ها
280
درود و عرض ادب.
از سایتی که دادید بررسی کردم و در سبدم موجوده.
کلی نماد دیگه هم در سبدم هست اما در نرم افزار آگاه نیست!!!
الان باید چکار کنم؟
درخواست کارگزار ناظر بده تا اون سهام بیاد توی پرتفوی آگاه، آنلاین و حضوری میشه انجامش داد

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
درخواست کارگزار ناظر بده تا اون سهام بیاد توی پرتفوی آگاه، آنلاین و حضوری میشه انجامش داد
درود و عرض ادب
سپاس از لطف شما.
با توجه به اینکه اصلاً این هایی که فرمودید رو بلد نیستم، امکانش هست با رسم شکل توضیح بدید؟ :rolleyes:😁
متشکرم.

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
درود و عرض ادب
سپاس از لطف شما.
با توجه به اینکه اصلاً این هایی که فرمودید رو بلد نیستم، امکانش هست با رسم شکل توضیح بدید؟ :rolleyes:[emoji16]
متشکرم.
از قسمت منو گزینه تغییر کارگزار ناظر را انتخاب کن بعد افزودن درخواست جدید را کلیک کن اسم نماد را جستجو و در آخر ذخیره را بزن

بالا