برگزیده های پرشین تولز

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
616
فکر کنم اون صندوق سرمایه گذاری با درامد ثابتش هست.

بی زحمت این رو ببینید:

فکر نکنم سود ثابت باشه.
یک جور سبدگردانیه غیر مستقیمه
شما کاریس رو میخری
کاریس خودش روی ۲۰ تا سهم سرمایه گذاری میکنه
حالا اونا برن بالا شما سود میکنی، بره پایین ضرر میکنی
فرقش اینه گیر نمی کنید در صف خرید یا فروش

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,071
امروز نوری را با تقریبا 75 درصد سود فروختم ، از ظهر یک حالت عجیب احساسی به من دست داده که تا حالا موقع فروختن هیچ سهمی نداشتم !:rolleyes: انگار یکیو از دست دادم .
نوری واقعا سهم جذابی است بویژه که هنگام را هم در دل خود جای داده است ولی خوب طبق تحلیلم ( درست یا نادرست ) کمی گران شده (البته نه به اندازه بعضی از پتروشیمی ها) . اگر دور و بر 11500 بیاید پله ای دوباره اضافه می کنم این سهم دوست داشتنی را .
نوری نوری ای نوری .....😤

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,071
امروز یک مهمون تازه و خوب به سبد اضافه کردم . جناب "شسپا" . شرکت خوب و سودسازی است و قیمت کنونی هم برای سهم ارزنده به نظر می رسد . پله اول را خریدیم ، پایین رفت چه بهتر بالا رفت به قول بچه ها بهتر تر

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
فکر کنم اون صندوق سرمایه گذاری با درامد ثابتش هست.

بی زحمت این رو ببینید:

فکر نکنم سود ثابت باشه.
بهترین و اصولی ترین نوع سرمایه گذاری در بورس برای کسانی که وقت و علمش رو ندارن صندوق های بورسیه.
درسته به اندازه سهم ها رشد نمیکنن ولی موقع ریزش ها هم هر چی رفتن بالا رو نمیریزن.
ریسک کم و سود خیلی بهتری از بانک میدن.
خودم سرمایه توی بورسم نصفش صندوقه.
صندوق های که میخواید بخرید ترجیحا صندوق هایی باشن که قابلیت معامله توی بورس رو نداشته باشن بهتره چون هیجانات کمتر توشون اثر میزاره و راه خودشون رو میرن نمونه بارزش پیشتاز مفید که قابل معامله نیست و اطلس مفید که قابل معامله هست اختلاف چند 10 درصدی توی تایم های چند ساله دارن.
قبلا خیلی سخت بود خرید صندوق ها ولی الان 90 درصد اینترنتین یا فقط دفعه اول نیاز به صدور واحد اولیه به صورت حضوری هست و بقیش میشه اینترنتی.
بستگی به بازه زمانی که میخواید پولتون بخوابه صندوق ها رو بررسی کنید مثلا ماهیانه/سه ماه/شش ماه/سال
www.fipiran.com/Fund/Rating
از سایت بالا به راحتی میتونید مقایسه و انتخاب کنید.
سوالی دیگه بود در خدمتم.
صندوق پیشتاز مفید با رشد سالانه 50 درصد خیلی بهتر از کاریزما با رشد سالانه 30 درصده.
یک دوستی دارم 10 سال پیش 10 میلیون طلای کارکرده خریده بود الان میشد تقریبا 150 میلیون.رفتم حساب کردم 10 سال پیش صندوق مثل پیشتاز رو خریده بود الان حداقل پولش 2 میلیارد بود:eek::eek:
پیشنهاد خرید و فروش نیست آگاهانه عمل کنید.
;)

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
یکی حقوقی های #وبملت بگیره چه خبره
حقیقی ها خیلی دارن خرید میزنن ولی این حرکت حقوقی منو میترسونه
میترسم این بازگشایی مثبت یک حرکت فریب و فیک باشه

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
قراره نام خیابان وال استریت را به "بایدن فارت" تغییر بدن، در لندن هم ملکه پیشنهاد داده یک میدان را به این عنوان نامگذاری کنن...

پ.ن: همین الانش هم دیگه آمریکا قدرت اول اقتصادی دنیا نیست شاید روی کاغذ باشه اما در عمل خیلی ضربه خوردن طی پنج سال اخیر!

Last edited:

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
40 سال اینها ریدن به اینجا چیزی نیست اون سر دنیا پیرمرد بدبخت از زیرش در میره حالا ببین چه میکنن
حالا نه که بابا بزرگ خود ش خیلی تنگ اصلا از ش در نمیره

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
40 سال اینها ریدن به اینجا چیزی نیست اون سر دنیا پیرمرد بدبخت از زیرش در میره حالا ببین چه میکنن
حالا نه که بابا بزرگ خود ش خیلی تنگ اصلا از ش در نمیره

حالا چرا به تو فشار اومد؟ حرفی نزدیم که! یک شوخی ساده بود و اینکه اقتصاد آمریکا با این سردمداران رو به افول هست. (و کلا هر کشوری که فسیل ها را میذاره در راس امور)

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
افزایش قیمت خودروها به دستور رئیس‌ جمهور منتفی شد

🔴 باتوجه به دستور رئیس جمهور و اینکه ستاد تنظیم بازار برای افزایش قیمت خودرو مصوبه‌ای نداشته است، وزارت صمت به خودروسازان دستور داد هرگونه افزایش قیمت ممنوع است و به قیمت‌های قبل بازگردد.

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
حالا چرا به تو فشار اومد؟ حرفی نزدیم که! یک شوخی ساده بود و اینکه اقتصاد آمریکا با این سردمداران رو به افول هست. (و کلا هر کشوری که فسیل ها را میذاره در راس امور)
تو نه شما
چی سنگین بود
پدر بزرگ داری
من هم همین گفتم دیگه چرا آتیش گرفتی
عاغا که اصلا سنی نداره بنده خدا
بعداً کی با تو بود
احساس تکلیف کردی ی چیزی پروندی

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
دوستان من مقداری تتر به صرافی هوبی انتقال دادم اما اطلاع نداشتم که برای برداشت باید احراز کرد.
مبلغش به اون صورت زیاد نیست اما خب دنبال راهی هستم که بشه احراز کنم.
بهم گفتم با پاس فیک میشه این کار رو انجام داد. به نظرتون چه کنم؟ توو نت هر چی دنبال پاس فیک بودم بدرد بخور پیدا نکردم!
اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه لطفا..

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
دوستان من مقداری تتر به صرافی هوبی انتقال دادم اما اطلاع نداشتم که برای برداشت باید احراز کرد.
مبلغش به اون صورت زیاد نیست اما خب دنبال راهی هستم که بشه احراز کنم.
بهم گفتم با پاس فیک میشه این کار رو انجام داد. به نظرتون چه کنم؟ توو نت هر چی دنبال پاس فیک بودم بدرد بخور پیدا نکردم!
اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه لطفا..
تاپیک اشتباه اومدی دوست عزیز
اینجا سوالاتتو مطرح کن

و بابت سوالت هم فکر کنم اکثرا= با تجربه ها موافق این هستن با پاس فیک اقدام نکن ریسکش زیاد

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227

🔴 باتوجه به دستور رئیس جمهور و اینکه ستاد تنظیم بازار برای افزایش قیمت خودرو مصوبه‌ای نداشته است، وزارت صمت به خودروسازان دستور داد هرگونه افزایش قیمت ممنوع است و به قیمت‌های قبل بازگردد.
خوب اینم از این
دستور لغو یک مصوبه میدن
چرا چون سود 20 درصدی خودشونو گرفتن

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
خوب اینم از این
دستور لغو یک مصوبه میدن
چرا چون سود 20 درصدی خودشونو گرفتن
سیاست دولت فعلی، سـرکوب قیمتها به صورت دستوری و کلا اقتصاد دستوری هست. با این وضع باید به استقبال یک رکود هولناک بریم! شاید تورم را بیارن زیر 20 درصد اما رکود و بیکاری را نمی تونن حلش کنن با این شرایط....

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
در طول یک ماه اخیر، آقای رئیسی دستورات زیر را صادر کرده اند:

دستور رئیس جمهور برای تثبیت بازار سرمایه،
دستور رییس جمهور برای مناطق سیل زده آذربایجان،
دستور رئیس‌جمهور برای بررسی مصوبه اصلاح کنکور،
دستور رییس جمهور مبنی بر بازنگری قوانین و مقررات صادرات،
دستور رئیس جمهور به وزارت نفت در خصوص حمله سایبری،
دستور رییسی به بانک مرکزی در خصوص دلار،
دستور رئیس جمهور درباره خودروهای دپو شده در گمرکات،
دستور رئیس جمهوری به بانک های سراسر کشور برای عدم تعطیلی کارخانه ها،
دستور رییس جمهور برای جاری شدن آب در زاینده‌رود،
دستور رییس جمهور به وزارتخانه‌ برای تنظیم بازار اقلام خوراکی،
دستور رئیس جمهور درباره عدم افزایش قیمت خودرو...

من فکر نمیکنم با دستور بشود، آب را در زاینده رود جاری کرد! اقلام خوراکی مانند مرغ و تخم مرغ هم که طی روزهای اخیر به فرامین آقای رئیس توجهی نکردند و نامشان در لیست بدها قرار گرفت. دلار نسبت به زمان دستور رئیس جمهور ارقام بالاتری را تجربه میکند! کنکور همان کنور است و فکر نمیکنم قیمت خودرو برای مصرف کننده، با دستور رئیس جمهور کاهش یافته باشد! تنها دو نکته وجود دارد:

1) آقای رئیسی ادراک کاملی در خصوص قیمت گذاری دستوری و مفهوم خروج از **** های دستوری ندارد. مانع زدایی، یعنی حذف دولت از امور.

2) تنها بازاری که احتمالا به دستورات واکنش نشان می دهد، بازار سهام و سرمایه گذاران در بورس هستند که حتی مرغ و تخم مرغ هم به دستورات وقعی ننهادند و ایشان، نهادند.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
من فکر نمیکنم با دستور بشود، آب را در زاینده رود جاری کرد!

حضرتِ ایشان فکر می کند که می شود! هر جا هم که می رود می گوید باید اینگونه شود و باید اینگونه نشود! حالا این باید را چه کسی باید انجام دهد!؟ (حتما عمه میهن @MihanV )

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
برادران فاندامنتال کار
یک روش آسان برای پیدا کردن سهم ها زیر ارزش ذاتیشون بگید یا یک روش آسان برای محاسبه ارزش ذاتی به روز سهم.
یک چندتا سهم خوب با نمودار قشنگ مثل نوری هم معرفی کنید.
نظرتون در مورد بورس کالا و صندوقی مثل سحرخیز چیه؟
زود،سریع، انقلابی.
:D
پیشاپیش سپاس

seminar

Registered User
لایک‌ها
44
سیاست دولت فعلی، سـرکوب قیمتها به صورت دستوری و کلا اقتصاد دستوری هست. با این وضع باید به استقبال یک رکود هولناک بریم! شاید تورم را بیارن زیر 20 درصد اما رکود و بیکاری را نمی تونن حلش کنن با این شرایط....
بخشید الان تو این شرایط خرید بزنیم یا امکان داره قیمت سهم ها بازم بیاد پایین تر؟؟؟

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
🏦بانک مرکزی:

🔹مرحله نوزدهم حراج اوراق مالی دولتی روز ۲۵ آبان با عرضه ۱۰ هزار میلیارد تومان اوراق اجرا می‌شود.

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227

توییت خودرویی منتسب به سلیمی‌زاده، مدیر روابط عمومی سازمان بورس:

🔹موضوع اصلاح قیمت خودرو طی چند روز آینده مصوب می‌‌شود.

با پیگیری وزیر محترم اقتصاد و ریاست سازمان بورس، پس از جلسات فشرده دیروز با وزارت صمت و امروز با ریاست محترم جمهور و معاون اول، مقرر شد اصلاح قیمت خودرو طی چند روز آینده مجددا در ستاد تنظیم بازار بررسی و اعمال شود.

پ.ن. دو خبر بالا میتونید اصول مملکت داری و اداره دولت را ببینید
#شفاف
#قاطع
#دقیق

بالا