برگزیده های پرشین تولز

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,160
عرضه_اولیه وکغدیر

🗒 تعداد : حداکثر 3000 سهم
💰قیمت ثبت سفارش: ۱۵۵۰ ریال
📆 زمان عرضه : سه شنبه ۲۳ اسفند

💶 حداکثر نقدینگی مورد نیاز: ۴میلیون و ۶۵۰ هزار تومان

🔴 پیش بینی نقدینگی مورد نیاز:

🔻با فرض مشارکت کمتر از 500 هزار کد، به هر کد معاملاتی ، حداکثر 3000 سهم معادل ۴میلیون و ۶۵۰ هزار تومن تخصیص خواهد یافت.

◽️ با فرض مشارکت 1 میلیون کد، 1295 سهم معادل 2.000.000 تومان به هر کد تخصیص خواهد یافت.

🔺 با فرض مشارکت 1/5 میلیون کد، 864 سهم معادل 1.340.000 تومان به هر کد تخصیص خواهد یافت.

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,160
عرضه_اولیه وکغدیر

🔻با فرض مشارکت کمتر از 500 هزار کد، به هر کد معاملاتی ، حداکثر 3000 سهم معادل ۴میلیون و ۶۵۰ هزار تومن تخصیص خواهد یافت.

◽️ با فرض مشارکت 1 میلیون کد، 1295 سهم معادل 2.000.000 تومان به هر کد تخصیص خواهد یافت.

🔺 با فرض مشارکت 1/5 میلیون کد، 864 سهم معادل 1.340.000 تومان به هر کد تخصیص خواهد یافت.

1678600362829.png

1678600224745.png

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
عرضه_اولیه وکغدیر

با 11 تا کد زدم کل 3000 سهمو
ببینیم حقوق یماه اداره کارو میشه ازش کشید بیرون :D

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,160
محتکرین :cautious:
من انتظار 2000 تا داشتم 1000 تا هم نشد
یه زمانی عرضه 1.5 میلیونی میموند رو دستشون . به کف خرها هم می رسید . الان شده پول خُرد ته حساب

گفتنی است، درعرضه اولیه سهام شرکت " بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر" با نماد " وکغدیر"، بیش از ۱ میلیون ۵۳۳ هزارو ۴۹۷ کد معاملاتی شرکت کردند و حداکثر ۹۴۰ سهم به هر کد معاملاتی اختصاص یافت. که مبلغ یک میلیون و ۴۵۷ هزار تومان نقدینگی نیاز داشت.

sirz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تو این سایت ( پلتفرم پیشرفته تابلوخوانی ) هم یه سری فیلترهای آماده هست که میزان سوددهی هر فیلتر در بازه های زمانی مشخص شده که هر فیلتر چقدر سود میده
فیلترهای بورس
برای مثال تو این صفحه میتونید اطلاعات کاملی از تابلو خودرو و اخابر رو مشاهده کنید و همچنین می تونید دیگر سهم ها رو هم جستجو کنید و تابلو و وضعیت های سهم مثل خرید و فروش حقیقی و حقوقی و روند و تحلیل سهم و سابقه سهم و ... رو بررسی کنید.

Last edited:

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
وکغدیر رو هنوز نفروختم.به نظر یکم دیگه بالاتر میره.افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی هم داره به زودی

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
از شاخص سازها دوری کنید...
برید سمت سهم هایی که از رشد جاموندند...
به نقد شوندگی سهم ها هم دقت کنید..

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
از شاخص سازها دوری کنید...
برید سمت سهم هایی که از رشد جاموندند...
به نقد شوندگی سهم ها هم دقت کنید..
یک نکته خدمت شما دوست ارجمند
اولا این جمله " از رشد جا موندند " یک جمله مبتدیانه و اشتباه هست . با دو سوال می توان به این نتیجه رسید
1 - اولا چرا از رشد جا موندن و کسی طرفشون نرفته ؟
2 - مگر قرار است همه شرکت ها با دارایی های مختلف و سودسازی متفاوت اندازه ی هم رشد کنند ؟

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
یک نکته خدمت شما دوست ارجمند
اولا این جمله " از رشد جا موندند " یک جمله مبتدیانه و اشتباه هست . با دو سوال می توان به این نتیجه رسید
1 - اولا چرا از رشد جا موندن و کسی طرفشون نرفته ؟
2 - مگر قرار است همه شرکت ها با دارایی های مختلف و سودسازی متفاوت اندازه ی هم رشد کنند ؟
چند دفعه از این از رشد جا مانده ها گرفتم به چوخ رفتم الان بعد از دو سال بعضی مواقع چکشون میکنم هنوز از رشد جا موندن : دی

mahdi312

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
آقا الان که بازار رو دور مثبته دوستان حرفه ای یه سهم تپل معرفی کنید فیض ببریم از بازار

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
آقا الان که بازار رو دور مثبته دوستان حرفه ای یه سهم تپل معرفی کنید فیض ببریم از بازار
یه سه چهار ماهی دیر اومدی، دیگه دارن ته دیگ بازارو میخورن :LOL:

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
من یکجای عضویت پولی دارم
اونجا وآذر را میگفت
من نخریدم و از خوب بدش اطلاع ندارم
چیزی که به گفتند را انتقال دادم

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
من یکجای عضویت پولی دارم
اونجا وآذر را میگفت
من نخریدم و از خوب بدش اطلاع ندارم
چیزی که به گفتند را انتقال دادم
وآذر سهم سفته بازیه.
توش گیر بیفتی راحت 30 تا 40 درصد میره پایین.

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
بعضی از سهام بنیادی حتی با دلار 50 هزار تومانی و با فرض تاثیرگذاری این نرخ دلار در صورت مالی شرکت وارد حباب شده اند . دوستان عزیز موقع خرید دقت کنید . بقیه ی شرکت ها الکی و فقط صرفا برای همراهی با بازار و ورود نقدینگی رشد کرده اند یا پروژه شده اند ، فعلا دور اینها به کلی نروید و اگر دارید بفروشید .
احتمالا 20-30 درصدی اصلاح خواهیم داشت ولی فعلا چون هنوز گزارش های فصلی نیامده و در وضعیت مبهم هستیم سوء استفاده می کنند و بالا می برند و میفروشند ولی قبل یا بعد از گزارش ها، سهامی که بیش از اندازه بالا رفته اند را خالی می کنند .
خودم فعلا خریدی برای نگهداری بلند مدت ندارم و فقط خرید و فروش های روزانه و با پول کم انجام میدم .

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231
بعضی از سهام بنیادی حتی با دلار 50 هزار تومانی و با فرض تاثیرگذاری این نرخ دلار در صورت مالی شرکت وارد حباب شده اند . دوستان عزیز موقع خرید دقت کنید . بقیه ی شرکت ها الکی و فقط صرفا برای همراهی با بازار و ورود نقدینگی رشد کرده اند یا پروژه شده اند ، فعلا دور اینها به کلی نروید و اگر دارید بفروشید .
احتمالا 20-30 درصدی اصلاح خواهیم داشت ولی فعلا چون هنوز گزارش های فصلی نیامده و در وضعیت مبهم هستیم سوء استفاده می کنند و بالا می برند و میفروشند ولی قبل یا بعد از گزارش ها، سهامی که بیش از اندازه بالا رفته اند را خالی می کنند .
خودم فعلا خریدی برای نگهداری بلند مدت ندارم و فقط خرید و فروش های روزانه و با پول کم انجام میدم .
میتونید اسم سهام رو ببرید؟
شاخص 20 تا 30 درصد اصلاح میکنه؟

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
میتونید اسم سهام رو ببرید؟
شاخص 20 تا 30 درصد اصلاح میکنه؟
کلیت بازار نیاز به اصلاح دارد . برخی سهام ممکن است تا 50% هم اصلاح کنند . رشد واقعی و درست و حسابی و هماهنگ شده با نرخ جدید دلار همین رشد قیمتی سهم فولاد است و می بینید که از یه جایی به بعد دیگه اجازه رشد بهش ندادن.
سهام ریالی که این روزهای بعضی هاشون در حال پرواز هستند بعضیاشون از افزایش قیمت دلار سودشون کم تر هم خواهد شد ولی با هیجان خریداران و سوء استفاده ی حرفه ای ترها در حال بالا رفتن هستند .
خیلی دقت و بررسی نیاز است برای خرید در این روزهای بازار .

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
در کل اگر حرکت شاخص رو به صورت نموداری هفتگی دربیاریم چرخه همیشه تکرار شده و خواهد شد. مخصوصا بورس ایران که همیشه هم صعودی بوده و هست. حالا بماند کسی بخواد تو یکی دو ماه سود صددرصدی بگیره از بازار، گاهی ممکن هست و گاهی به ضرر ختم میشه

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
این عرضه اولیه با اینکه سنگین بود ولی بازدهی عالی داشت و به هدف رسید که بیشتر بخاطر حمایت حقوقی تونست تا اینجا بالا بیاد.
من امروز خارج شدم با ۱۱ کد. بقیه سودش دیگه مال خودتون

Screenshot_2023-05-02-12-36-24-299-edit_org.mozilla.firefox.jpg

md70

Registered User
لایک‌ها
2,510
میگن همیشه سهم بنیاد دار و سود ده بخرید
اما توی ایران چون فساد از بالا و پایینش فوران میکنه، اتفاقا بیشترین بازده رو سهم های آشغال و زیان ده و رانتی میدن :LOL:
هر چقدر بی در و پیکر تر و زیان ده تر و سهامدار عمده فاسد تر، بازدهی شارپ تر و بالاتر
البته به شدت باید مواظب باشید دیگه توی روند صعودی و نزدیک قله نزدیک اینجور سهما نشید که راحت زمان ریزش، 80 90 درصد میریزن
یه نمونش ثشاهد،
توی جریان سالای 98 و 99 از کفش تقریبا 80 برابر شد، زمان اصلاح شاخص، 93 درصد ریخت!! و الانم دوباره از اواخر بهمن تا الان فعلا 4 برابر شده!

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
دوستان عزیز بورسی با توجه به اینکه فروم تا دو هفته دیگه تعطیل میشه، میتونید در فروم زیر به فعالیت خودتون ادامه بدید. سایت خوبیه.

بالا