برگزیده های پرشین تولز

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
چهارشنبه رفتم بانک پاسارگاد برای احراز هویت کارگزاری پاسارگاد ، کمتر از یک روز کاری اطلاعات اکانت برام ایمیل شد
امیدوارم مثل آگاه گور به گور شده نشه
hands[1].gif

یه نکته محض اطلاع : وقتی میرید برای احراز هویت کارگزاری پاسارگاد خودتون رو واسه پرسشنامه اطلاعات عمومی بورسی آماده کنید همونجا میدن دست ـــتون
crap[1].gif
پرسشنامه رو میگم
283.gif
همونجا هم خانم معلم ورقه رو اصلاح میکنه
239.gif
این دفعه نامه اعمال ـــتون رو میدن دست ـــتون
30.gif
امتحانش از بقیه کارگزاری ها مفصل تره ،اپلیکیشن موبایلش بسیار ساده ،سریع و یوزر فرندلیه ،بدون هیچ دردسری سفارشاتو انجام میده ،دیده بانش عالیه اما دو تا مشکل داره
تغییر کارگزار ناظر نداره ،پیام ها رو درهم نشون میده

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
دوستان لطفاً نظرشون رو در مورد این تاپیک بگن

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
100 میلیون اگه کسی بذاره ، میشه تضمین داد ، که ضرر نکنه ؟ یعنی سود بالا 2 میلیون بده ؟
یه 100 میلیون تو بانک هست ماهی 2 تومن سود میده !

من فعلا 2 تومن دارم ، 2 تومن هم الکی دادم کارت گرافیک خریدم :( شیطونه میگه بفروشم ، از یه طرف دلم میخواد بعد چند سال دوری از بازی ، بازی کنم
تضمینی وجود نداره
چیزی نفروش و به بورس نیاز ( اگر مازاد بود باز یه چیزی )
100 م را دو روز پیش
خساپا/ شستا/و...... میخریدی
حداقل روزی 2م کاسب بود

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
امتحانش از بقیه کارگزاری ها مفصل تره ،اپلیکیشن موبایلش بسیار ساده ،سریع و یوزر فرندلیه ،بدون هیچ دردسری سفارشاتو انجام میده ،دیده بانش عالیه اما دو تا مشکل داره
تغییر کارگزار ناظر نداره ،پیام ها رو درهم نشون میده
تغییر کارگزار ناظر هم داره من خودم انجام دادم البته نسخه دسکتاپ

فقط چند روز پیش یه چنتا دونه سهم میخواستم بفروشم این غزر رو بگیرم انجام ندادش و هی ردش میکرد. منم دیگه پشیمون شدم

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
چهارشنبه رفتم بانک پاسارگاد برای احراز هویت کارگزاری پاسارگاد ، کمتر از یک روز کاری اطلاعات اکانت برام ایمیل شد
امیدوارم مثل آگاه گور به گور شده نشه
hands[1].gif

یه نکته محض اطلاع : وقتی میرید برای احراز هویت کارگزاری پاسارگاد خودتون رو واسه پرسشنامه اطلاعات عمومی بورسی آماده کنید همونجا میدن دست ـــتون
crap[1].gif
پرسشنامه رو میگم
283.gif
همونجا هم خانم معلم ورقه رو اصلاح میکنه
239.gif
این دفعه نامه اعمال ـــتون رو میدن دست ـــتون
30.gif
یه عکس میگرفتی از پرسشنامه با امادگی کامل بریم سر جلسه :)

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
@JAVAD 66

جواد آقا بی زحمت پست های من رو لایک نکنید ممنون از شما.

light67

Registered User
لایک‌ها
282
تضمینی وجود نداره
چیزی نفروش و به بورس نیاز ( اگر مازاد بود باز یه چیزی )
100 م را دو روز پیش
خساپا/ شستا/و...... میخریدی
حداقل روزی 2م کاسب بود
100تومن رو 4 5 ساله تو بانکه
الانم 4 تومن داشتم ، 2 تومن گرافیک خریدم ، 2 تومن مونده برام ، نمیدونم گرافیک رو پس بدم یا نه

• Like
Reactions: hsn

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
ای کسانی که تازه وارد بورس شدین، به هیچ عنوان طبق نظرات سایت rahavard365 . com چیزی نخرین که به چاک می‌رین.

amin_947

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
186
دوستان دیروز 500 سهم خریدم اما نه به پرتفو اضافه شده نه امکان فروشش رو دارم
کارگزاری مفید هست
کسی همچین مشکلی داشته ؟

amir aqa

Registered User
لایک‌ها
1,845
تغییر کارگزار ناظر هم داره من خودم انجام دادم البته نسخه دسکتاپ

فقط چند روز پیش یه چنتا دونه سهم میخواستم بفروشم این غزر رو بگیرم انجام ندادش و هی ردش میکرد. منم دیگه پشیمون شدم
تا چند وقت پیش سردر سایت بنر زده بود که تغییر کارگزار فقط به صورت حضوری انجام میشه ،احتمالا تازه اضافه کردن

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان دیروز 500 سهم خریدم اما نه به پرتفو اضافه شده نه امکان فروشش رو دارم
کارگزاری مفید هست
کسی همچین مشکلی داشته ؟

جزء دارایی هاتون هست؟ روی سهم کلیک کنید ببینید قسمت دارایی چقدر میزنه... اگر کلا نبود چک کنید ببینید اصلا خرید کرده یا نه، ( گردش حساب ) رو ببینید.

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
اگه دوستان فرقه صفیون دوباره بازار به گند نکشن تا اخر هفته بازار روند صعودی حفظ میکنه
من الان با حساب عرضه های اولیه 27 سهم در اختیار دارم تا اخر هفته میخوام حداقل 10 سهم رد کنم به پرتفوی خودم نظم بدم.... البته فقط نمادهای کوتاه مدتی و مخصوص نوسان گیری رد میکنم

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
تنها سوالی که دیدم فعلا جواب ندادید :p
این ماله خودمه
ugly_paranoid.gif

100 میلیون اگه کسی بذاره ، میشه تضمین داد ، که ضرر نکنه ؟ یعنی سود بالا 2 میلیون بده ؟
یه 100 میلیون تو بانک هست ماهی 2 تومن سود میده !

من فعلا 2 تومن دارم ، 2 تومن هم الکی دادم کارت گرافیک خریدم :( شیطونه میگه بفروشم ، از یه طرف دلم میخواد بعد چند سال دوری از بازی ، بازی کنم
نه نفروش بازی بهتره ، چندوقته نمیرفم دفتر ، سیستمم خوبم اونجاس
bav3_154fs759111.gif

دلم لک زده واس بازی !

بگذریم
ماهی 2تومن سود روی 100 تومن یعنی ماهی 2%
صندوق های درآمد ثابت این مقدار سود رو معمولا پوشش میدن
تو بورس هیچ تضمینی نیست به غیر از اوراق مشارکت !
سود اوراق مشارکت از حدودا 17 درصد شروع میشه تا 23 درصد . معمولا آخرای تاریخ سر رسید اوراق مشارکت قیمتش پایین میان و سودش بالا میره .
بازده صندوق های درآمد ثابت بین همون 17 درصد تو شرایط بد بازار تا حدودای 40 درصد تو شرایط خوب بازار متغیره
تو شرایط عادی صندوق درآمد ثابت بین 20 الی 30 درصد برای شما بازدهی داره که در هر صورت از سود بانکی بیشتره ، جریمه خروج وجه نداره و هر وقت هم بخواید میتونید اوراق بیشتری رو بگیرید و از بقیه سود بهره مند بشید

صندوقای درآمد ثابت عمده سرمایه گذاریشون اوراق مشارکته و بخش کمی تقریبا حدود 10% رو به سهام اختصاص میدن
سهامی هم که میگیرن معمولا سهام کم ریسکه
شما میتونی بعد از ثبت نام سجام و احراز هویت حضوری یا غیر حضوری ، توی یه کارگزاری ثبت نام بکنی و بعد حضوری بری دفتر پیشخوان یا جایی که خودشون میگن واسه احراز هویت نهایی و در نهایت نام کاربری و رمز عبور بگیری
بعد از طریق بورس اوراق صندوق درآمد ثابت رو بخری و نگهداری تا هروقت که لازم داشتی
دو نوع صندوق درآمد ثابت داریم :
1 - با پرداخت سود دوره ای : مثلا هر ماه توی تاریخی که صندوق مشخص کرده سود کارکرد اون 1 ماه رو به حساب شما پرداخت میکنن و قیمت هر اوراق به همون اندازه پاین میاد تا 1 ماه دیگه . این مدل صندوق نسبت به مدل دوم سود کمتری پرداخت میکنن چون سیستمش عملکردشون تفاوت داره و اینکه ریسکشون هم نسبت به نوع دوم کمتره
2 - بدون پرداخت سود دوره ای : سودی به شما پرداخت نمیکنن و ارزش اوراق با گذشت زمان به شکل مرکب همیشه در حال افزایشه . چون سود مرکب میده و اینکه سیستم کارکرد صندوق با نوع اول متفاوته ، در نتیجه سود بیشتری میکنید و یکم ریسکش از نوع ال بیشتره

در کل سرمایه گذاری با ریسک نزدیک به صفر : اوراق مشارکت / صندوق درآمد ثابت

*هیچ سود تضمین شده ای تو بورس نیست و سرمایه شما به راحتی ممکنه یک سوم هم بشه ، ممکنه چندین سال درگیر رکود بشید و فقط یکی از وجه های اون سود و چند برابر شدن پوله
*بخوام صادقانه بگم ریسک بانک بیشتر از اوراق مشارکته:rolleyes:

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
کسی اطلاعاتی در مورد شبندر داره که چه مرگشه؟
الان یه هفتست افتاده رو منفی، کل بازار مثبت شده ولی این ول‌کن نیست ...
هی خرید میزنم که میانگینم بیاد پایین، باز روز بعد میام میبینم قرمزه ....

اون از خپارس که هفته پیش توی یه روز مفت‌مفت ۱۸درصد منفی کرد تو پاچه‌مون، اینم شبندر که با پنبه سر میبره ...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

light67

Registered User
لایک‌ها
282
ذوب رو صبح خریدم همینطور داره منفی میخوره. فعلا شده منفی ۵ درصد .چیکار کنم!!!؟؟؟ ۵۰ت ضرر

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
ذوب رو صبح خریدم همینطور داره منفی میخوره. فعلا شده منفی ۵ درصد .چیکار کنم!!!؟؟؟ ۵۰ت ضرر

سهم بدی نیست به نظر من و اینکه قرار نیست تا خریدیم دیگه تو ضرر و منفی نریم :دی اگر بهش اطمینان دارید پس نگرانش نباشید صبر کنید تا + بشه ( در روزهای آینده )

سهام یاب با یوزرهای اکثرا بی تربیت هم ایضاً

همه جا همینطوره/ یه چیزایی من میبینم که اگر قبلا تو کامنت وبلاگ میومد فیلتر میشد اما الان :دی

ممنون بزرگوار

بالا