برگزیده های پرشین تولز

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
📌خالص ارزش معاملات امروز 4,190 میلیارد تومان بود.

📌 حقیقی ها طی معاملات امروز 535 میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
📌بیشترین ورود نقدینگی حقیقی‌ها طی معاملات امروز:

#نوری #شستا #ثشاهد #ونوین

📌بیشترین ورود پول حقوقی‌ها طی معاملات امروز :

#شپنا #فولاد #وملل #خاهن

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
سرمایه‌گذاری هوشمند موجب حفظ قدرت خرید و منجر به رشد ثروت شما می‌شود.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری با مدیریت حرفه‌ای دارایی‌ها و کنترل ریسک مناسب، می‌توانند سرمایه شما را هوشمندانه مدیریت کنند.

مدیریت دارایی مفید با بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت (بیش از یک میلیارد دلار) در صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدهای اختصاصی، مدیریت دارایی طیف وسیعی از سرمایه‌گذاران را بر عهده دارد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات مدیریت دارایی مفید و مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری به لینک موجود در بایو مراجعه کنید.

برای آشنایی بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

#کارگزاری_مفید

📞 021 9100 8700
🌐 www.emofid.com
📨 [email protected]
@mofidsecurities

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
صندوق‌های سرمایه‌گذاری با مدیریت حرفه‌ای دارایی‌ها و کنترل ریسک مناسب، می‌توانند سرمایه شما را هوشمندانه مدیریت کنند.

مدیریت دارایی مفید با بیش از ۲۵ هزار میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت (بیش از یک میلیارد دلار) در صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدهای اختصاصی، مدیریت دارایی طیف وسیعی از سرمایه‌گذاران را بر عهده دارد.

mofidsecurities
الان برای چی شما داری از بین این همه صندوق سرمایه گذاری، صندوقهای مفید را معرفی و تبلیغ میکنی؟
شما کارمند یا بازاریاب مفید هستی که این کار را میکنی؟
یا واقعا بررسی کردی و دیدی صندوقهای مفید خیلی خوبند؟!

نکته: خودم صندوق پیشرو (از مفید) را دارم!

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
الان برای چی شما داری از بین این همه صندوق سرمایه گذاری، صندوقهای مفید را معرفی و تبلیغ میکنی؟
شما کارمند یا بازاریاب مفید هستی که این کار را میکنی؟
یا واقعا بررسی کردی و دیدی صندوقهای مفید خیلی خوبند؟!

نکته: خودم صندوق پیشرو (از مفید) را دارم!
جواب همه

هیچکدام
تا الان هیچ وقت واحد صندوق نگرفتم نه اونایی که حضوری باید بری درخواست بدی و نه اونایی که تو بورس ارائه میشه

فقط برای اطلاع رسانی دوستان گذاشتم شاید برای کسی جذاب باشه

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
سلاخی های امروز
#فاهواز منفی 40
#دتوزیع منفی 28
#دیران منفی 25
پس کو نظارتی که می گفتند؟؟الان حقوقی های نمادها با ناظرها تبانی کردند و نمادها رو صف فروش سنگین میکنند و اینجوری خریداری نمیاد سمت اون نماد و بعد یه مدت رفع گره معاملاتی میکنند و هر دفعه حدود 20 تا 60 درصد نماد رو منفی می کنند!!1در حالیکه هم ناظرین نمادها میدونند این کار حقوقی ها و بازیگرا عمدیه و هم سهامدار خرد میدونه!در برخی نمادها هم به جای اینکه به یکباره مثلا 40 درصد یا 50 درصد منفیش کنند میان به جای اینکار به صورت 10 درصد 10 درصد در هردفعه گره معاملاتی قیمت رو میارن پایین نمونش غپاک که حقوقی کثیف و دزدش با تبانی ناظر این نماد هر 2 هفته یکبار نماد رو مشمول رفع گره معاملاتی میکنند و
با این بهونه نماد رو در روز رفع گره معاملاتی حدود 10 درصد تا 15 درصد منفیش میکنند و دوباره دو هفته دیگه همین کار رو با هماهنگی ناظر و عوامل سازمان بورس انجام میدند...نکته ی جالبتر اینکه حتی در این روزهایی که نماد رو منفی میکنند باز هم سهامدار خرد حتی با 50 درصد منفی هم نمیتونه نقد کنه چون حقوقی های کثیف و دزد در نمادها فقط خودشون سهمشون رو کد به کد میکنند و از این دست میفقروشند و از دست دیگه دوباره میخرند و اینجوری هم قیمت نماد رو میارن پایین و هم یک قرون از جیبشون نه خرج می کنند و نه از سرمایشون کم میشه!!!!
مردم عادی و طبقه پایین کلا فراموش شدند تو ایران!خدا به داد همه ی این دزدها برسه روزی که آتش زیر خاکستر شعله ور میشه!

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
معاملات تپکو امروز مجدد تایید نشد
تنها سهمی تو بازاره که تا حالا چند بار موقع بازگشایی بدون دامنه ، منفی بالا خورده ولی تایید نشده

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,080
به نظر می رسد پالایشی ها آینده ی خوبی داشته باشند از گزارشی که شبریز داد مشخص است وضعیت پالایشی های دیگر هم بهتر خواهد شد .
بانک دی جزو سهامی است در سبدم که دوستش ندارم ولی گزارش های مثبتی منتشر می کند . از گروه های بانکی و خودرویی که جزو بدترین گروه های بورسی هستند فقط همین در سبد من مانده است ، این یکی را نگه می دارم ببینم بلاخره می خواهد چه کار کند .
ذوب در سبد من تقریبا با 70% ضرر هنوز جولان می دهد ولی قابل توجه است که هم صادرات محور شده و از زیان درآمده و هم فروش 2 برابری نسبت به ماه های پیش دارد .
همراه اول با توجه به گزارش درآمد خوب در ماه های گذشته از دیروز 8-9 درصد افزایش قیمت سهم را تجربه کرده و با میانگینی که کم کردم نزدیک سر به سر شدن است ولی با توجه به ریسک کمی که دارد فعلا تصمیم برای فروشش ندارم . همراه را روی 7500 خریده بودم آنزمانی که با 10-20-30-40 کردن سهم می خریدم .

Last edited:

avan

Registered User
لایک‌ها
207
معاملات تپکو امروز مجدد تایید نشد
تنها سهمی تو بازاره که تا حالا چند بار موقع بازگشایی بدون دامنه ، منفی بالا خورده ولی تایید نشده
سفار هم 5 بار اینطوری شد تایید نشد

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
🔵 ارزش معاملات خرد بازار از 6 هزار میلیارد تومان عبور کرد!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بعضی سهم ها به ثمن بخس رسیدند و من هم تو بعضیهاشون که داشتم میانگین که چه عرض کنم نقطه سر به سر نصف شد!
قرار بشه جبران بشه ضررها زودتر این عمل انجام میشه به شرطی که دیگه دو زار ده شاهی نشه دیگه!

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
عرضه اولیه #لطیف :

میزان مشارکت: ٢ میلیون و ٧٦٤ هزار و ١١٥ کد معاملاتی

تعداد کدهای تخصیص‌یافته: ٢ میلیون و ٧٤٩هزار و ٩٠٨ کد ‏ ‏

حداکثر سهام تخصیص‌یافته به هر کد معاملاتی: ١٠ سهم ‏

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
صرفا جهت راهنمایی برای دوستان
خودم قبلا گفتم هیچوقت تو هیچ صندوق سهامی سرمایه گذاری تا حالا نکردم

🚀 رتبه ۱ سودآوری در بورس

📊صندوق سهامی سرو، با بازدهی ۲۴۶٪ در سال گذشته توانست رتبه اول بازدهی در صندوق‌های سهامی را از آن خود کند. این در حالی است که شاخص کل تنها با ۱۵۷٪ بازدهی، سال را به پایان رساند. صندوق سهامی سرو با تیم تحلیل بی‌رقیب خود همواره توانسته بهترین بازدهی را نسبت به صندوق‌های سهامی از آن خود کند.
🥇با سرو بالاتر از شاخص بایستید.

✅ سرمایه‌گذاری در صندوق سرو از طریق سامانه معاملاتی همه کارگزاری‌ها امکان‌پذیر است. کافیست نماد «سرو» را جستجو و سفارش خرید را ثبت کنید.

☎️ مشاوره تلفنی (در روزهای کاری): ۰۲۱۲۶۲۳۱۲۸۴ - ۰۲۱۲۶۲۳۱۲۷۸
📌 جهت کسب اطلاعات روزانه صندوق، عضو کانال سرو (https://t.me/joinchat/AAAAAE9iDyrpRzlezPOvug) در تلگرام شوید:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
📌نمای پایانی بورس امروز/ شاخص کل با رشد ۲۶هزار واحدی همراه شد

🔹 رشد ۲۶هزار و ۹۴واحدی شاخص کل (۲.۲درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۳هزار واحدی قرار داد.
🔹شاخص‌ هم وزن یک درصد رشد کرد.
🔹ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس به بیش از ۶هزار و ۲۹۵میلیارد تومان رسید.
🔹حدود ۳۷۵میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی
🔹رشد بیش از سه درصد ۱۹۴نماد و افت بیش از سه درصد ۱۸۱نماد

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
عرضه اولیه #لطیف :

میزان مشارکت: ٢ میلیون و ٧٦٤ هزار و ١١٥ کد معاملاتی

تعداد کدهای تخصیص‌یافته: ٢ میلیون و ٧٤٩هزار و ٩٠٨ کد ‏ ‏

حداکثر سهام تخصیص‌یافته به هر کد معاملاتی: ١٠ سهم ‏
مردم ایران اتحاد ندارند وگرنه همین عرضه اولیه ها رو نخرن و تحریم کنند یواش یواش ورق بر میگرده و افسار میوفته دست مردم ولی باز جای شکرش باقیه که تعداد مشارکت از 5 میلیون و 500 رسیده به 2 میلیون و 700

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
ناظر فقط گیر داده به کدما و با تبانی حقوقی و بازیگرای نماد کدما که میخوان حق تقدم ها رو باقیمت مفت جمع کنند نمیزارن کدما باز بشه چون هی مثبت و صف خرید میشه...
از اینور هم نمادی مثل وبرق هر روز مثبت میخوره و تا اینجا 48 درصد سود داده ولی ناظر باهاش کاری نداره
بازاری کاملا دستوری و سلیقه ای به تشخیص آقایون

پرسش:آیا سابقه داشته نمادی 9 ماه از روش بگذره و حق تقدم هاش تبدیل نشده باشه مثل کدما؟

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,080
پرسش:آیا سابقه داشته نمادی 9 ماه از روش بگذره و حق تقدم هاش تبدیل نشده باشه مثل کدما؟
آره سهم کگهر تقریبا 9 ماه طول داد تا حق تقدم را به سهم تبدیل کرد . برادرم خریده بود بود از بس دیر انجام دادن سهم اصلی را فروخت . ولی بعد از مدتی حق تقدم تبدیل شده آمد توی سبد.
سیاست همه شرکت ها تقریبا همین است که با روش های مختلف سرمایه ی سهامداران را برای خود حفظ کنند و به اصطلاح سهامدار نگهشان دارند . در واقع نوعی دعوت به صبر اجباری و البته در صورت خرید سهام شرکت های سود ساز منفعت خوبی هم به سهامدار می رسد .

بالا