برگزیده های پرشین تولز

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
کاربران گرامی
متاسفانه بخش توئیتهای سهامیاب موقتا در دسترس نمی‌باشد

چرا یک هفته هستش سهام یاب اینجوری شده اصلا حال نمیده

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
من مقدار نسبتا کمی پس انداز دارم که میخواستم طلا بگیرم ولی سمت ما مناسب معاملاتیش گیر نمیاد، میخواستم بدونم صندوقای طلای بورسی چطورن؟ صف خرید و فروش و این موارد زیاد اذیت میکنن یا نه؟ حجم معاملاتش چقد باشه میتونم بفهمم مشکلی برا نقدشوندگی آنی پیش نمیاد و این موارد

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
خیلی جالبه
فقط چیزی که متوجه نشدم اینه که یه کارت جدید بهمون میدن یا شمارت کارت بانکی خودمون رو روش فعال میکینم؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
خیلی جالبه
فقط چیزی که متوجه نشدم اینه که یه کارت جدید بهمون میدن یا شمارت کارت بانکی خودمون رو روش فعال میکینم؟
کارت جدید میدن مال بانک پاسارگاد هم هست یعنی مفید با همکاری اونا

خیلی خوبه اگر تو قدرت خرید کارگزاری پول داشته باشید تا روزی ۵۰ میلیون میتونید درجا بریزید مفید کارت و استفاده کنید.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385

خیلی خوبه اگر تو قدرت خرید کارگزاری پول داشته باشید تا روزی ۵۰ میلیون میتونید درجا بریزید مفید کارت و استفاده کنید.
ممنون از پاسخگوییتون
آنلاین باید انجام بدیم؟یا حتما گوشی میخواد؟

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
ممنون از پاسخگوییتون
آنلاین باید انجام بدیم؟یا حتما گوشی میخواد؟
اپلیکشن مفید رو باید بریزید تو گوشی و از اونجا درخواست کارت کنید. از موقع درخواست تا تحویل کارت هم حدود 20 روز زمان میبره /

mohsen2015

Registered User
لایک‌ها
751
میخواستم بگم خیلی باحالی. (n)(n)(n)
این بازار اگر از همینجا 100 دردصد سود هم بده بنده دیگه پولمو وارد این بازار غیر شفاف پر از رانت نمیکنم
کامنتم چند ماه پیش.از همون موقع بیشتر سهام ها 20 30 دردصد ریختن.پولاتونو بکشید بیرون از این بازار غیر شفاف....اینا چیشون درسته که بورسشون خوب باشه.هر وقت به کشورهای جهان دست دوستی دراز کردیم و اقتصاد به معنای واقعی کلمه ازاد شد اون موقع بورس هم یک بازار شفاف و بدون رانت میشه.
مخصوصا الان که اوضاع داخلی هم اشفتشت

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,160
پول هاتونو خرد خرد نیارین تو بورس ؛ یکجا بیارین
aaah.gif

✅ با مصوبه هیات عامل بانک مرکزی و در راستای تسهیل معاملات در بازار سهام،
سقف تراکنش درگاه‌های پرداخت اینترنتی و کارتخوان کارگزاری‌های بورس از ۵۰۰ میلیون ریال به ۵۰۰۰ میلیون ریال (۱۰ برابر) افزایش می‌یابد.

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
خوب خدا را شکر مشکل آقایون برای سوئیچ از حالت بازار ارز به بازار بورس راحت تر شد
دیگه با حداکثر سرعت میتونن بین این دو بازار پول جابجا کنن ............

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
شنیدم سهامای استقلال و پرسپولیس خیلی داغونن،پولاتونو بکشید بیرون برید جاش ماشینی چیزی بخرید ،حداقل ارزشش کم نمیشه

gorbachof4

Registered User
لایک‌ها
1,889
نمادهای حکومتی که دست عوامل حکومتی و نمایندگان مجلس و فرزندان نمایندگان و شخصیت های مهم مدهبی-سیاسی کشور و کارمندان سازمان بورس و اون ناظرین حرومزاده ی بورس که این چند تا سهم رو برای مثبت شدن نه تعلیق می کنند نه می بندند چون خودشون هم از این نمادها با پول بیت المال زیاد دارند هست و هر روز مثبت 3 میخوره و اشخاص عادی مثل من و شما هیچ موقع نمیتونیم چنین سهم هایی رو بخریم مگر اینکه زمانی که این آقایونی که گفتم خروج میزنند و بعدش من و شمای بیچاره میخریم و تا 6 ماه هر روز منفی 3 خواهیم خورد..

پشاهن
وسالت
شتهران

احتمالا بعد دین این پیام همتون از فردا میرید تو صف خرید این 3 تا سهم تا شاید بهتون برسه--خیلی حواستون باشه-احتمالا روزی که این 3 تا سهم به شما برسه روز خالی کردن ترسناک این سهم ها هست و بعدش که خریدید دست کم تا ماه ها شایدم تا یکسال بعد تو صف فروشش بمونید و شاهد سوختن سرمایتون به وضعیت اسفناکی باشید.

از ناظرین سازمان بورس حرومزاده تر هیچ جا پیدا نمیشه--وقتی نمادی چند تا مثبت میخوره و افراد عادی جامعه توش دارند سود می کنند سری اون نماد رو می بندند و جلوش رو می گیرند تا افراد عادی سود نکنند ولی تو نمادهایی مثل این 3 نماد بالالل چون خود کثافتشون هستند و دولتی ها و نمایندگان مجلس و حکومتی ها هستند کاری بهشون ندارند -فقط هر ماه یکی دو روز الکی به بهانه تعلیق می بندنشون و باز از فردا بازگشایی می کنند و هر روز صف خریدشون می کنند.
ایران فاسید ترین سیستم حکومتی جهان رو داره که آشکارا دزدی می کنه و خون مردم رو تو شیشه کرده.مشاهده پیوست 1295419مشاهده پیوست 1295419مشاهده پیوست 1295420مشاهده پیوست 1295420مشاهده پیوست 1295421

مشاهده پیوست 1295422مشاهده پیوست 1295422تو فقط بخند!

آقازاده ها از نماد پشاهن به شکل نامردانه ای در ثانیه های آخر بازار خروج زدند و نماد از اون روز صف فروش هست. فعلا آقازاده ها در شتهران هستند.
نماد حکو .متی وسالت که با تبانی ناظرین حروم لقمه بورس همچنان یکه تاز بازار بورس و مثبت است.به 3 علت عمده:
1-ورود آقازاده ها و فرزندان و فک و فامیل نمایندگان مجلس در این سهم
2-تبانی ناظرین حرومزاده ی بورس با بازیگران این نماد و گرفتن دنگ و سهم خودشون برای نبستن و تعلیق نکردن این نماد به خاطر هر روز صف خرید بودن (این در حالیه که نمادهای دیگه به محض اینکه 3 روز صف خرید میشند توسط ناظر سریع بسته شده و این کار تا زمانی ادامه پیدا میکنه که اون نماد رو منفی و صف فروشش کنند و به سهامدارای بیچاره خرد ضرر بزنند.)--به جایی هم که نمیشه شکایت کرد چون نتیجه ای نداره و اصلا مردم در نگاه آقایون آدم هم حساب نمیشن!
3-نداشتن بازارگردان در این نماد به صورت عمدی توسط ناظرین بورس

هر موقع دیدید برای این نماد بازارگردان تعریف شد یعنی بدونید که اون موقع کار این نماد هم تمومه و آقازاده ها خروج زدند و فقط وقت فرار از این نماده

images.jpgبخند!

Last edited:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
شنیدم سهامای استقلال و پرسپولیس خیلی داغونن،پولاتونو بکشید بیرون برید جاش ماشینی چیزی بخرید ،حداقل ارزشش کم نمیشه
از اولم داغون بودن کسی نمیخواست قبول کنه

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
خداروشکر که عاقل ها باز اومدن ما رو از گمراهی نجات بدن :love:

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,697
امروز بعد از هزار سال برای انجام کاری پنل مفید رو باز کردم دیدم 500 هزار تومن ارزش پورتفو زده !!
think.gif

من و این همه خوشبختی محاله !
21.gif
ura1.gif

بعد دیدم اون صندوق اتکاسا که 50 هزار تومن خریده بودم تو پورتفو هست !!
البته بعدش دیدم صف فروش هست !
154fs232528.gif
497.gif
یعنی عملا بیخیالش !

این کی عرضه شد ؟ امیدی بهش هست بفروشم یه دوتا پیتزا بخورم!
watermelonsmileyf.gif

Last edited:

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
امروز بعد از هزار برای انجام کاری پنل مفید رو باز کردم دیدم 500 هزار تومن ارزش پورتفو زده !!
think.gif

من و این همه خوشبختی محاله !
21.gif
ura1.gif

بعد دیدم اون صندوق اتکاسا که 50 هزار تومن خریده بودم تو پورتفو هست !!
البته بعدش دیدم صف فروش هست !
154fs232528.gif
497.gif
یعنی عملا بیخیالش !

این کی عرضه شد ؟ امیدی بهش هست بفروشم یه دوتا پیتزا بخورم!
watermelonsmileyf.gif
شرکت خوبیه صف فروشش باز میشه .فقط حواست باشه ی خواهی بفروشی اولین فرصت بفروش چون چندماه دیگه احتمالا سهم بسته میشه باید 50 تومن بقیه را برای شرکت واریز کنی .و اگر واریز نکنی سهمت حراج میشه و بعد پول حراج را بهت می دهند که اکثرا بز خری میشه

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385

اگه پولمون رو از صندوق حامی مفید خارج کنیم بر اساس اون چند روزی که پول توی صندوق مفید بوده بهمون سود میدن یا سود اون ماه کلا میپره؟

بالا