برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مرجع سوالات و مشكلات در مورد ايكس باكس ٣٦٠

79hosein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسایی که وصل کردن ومشکلی پیش نیمده لطفا جواب بدن

YosefFaraji

Registered User
لایک‌ها
1,434
کسایی که وصل کردن ومشکلی پیش نیمده لطفا جواب بدن
اگه به خاطر وصل بودن طولانی مدت باشه که من حدود 7 8 ماهی فلش16گیگ وصل بود رو ایکس باکس و ازش جدا نکرده بودم(بازی نصب بود روش).مشکلی هم نداشت
ولی در مورد هارد اصلاع ندارم

79hosein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میترسم وصل کنم موندم وصل کنم یانه؟

inoora

Registered User
لایک‌ها
75
دوست من سلام
دقت کن :
هاردی را که به ایکس باکس جیتگ شده وصل میکنی
فرمت میشه و کل اطلاعات و پارتیشن بندی ها بهم میریزه
ولی هارد نمی سوزه

79hosein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون که جوابم رادادید من مشکلی با فرمت یا بهم ریختن پارتیشن بندی ندارم فقط می خوام بدونم که میشه وصل کنی وهیچ مشکلی برای هارد وکنسول پیش نمیاد.
2.الان هارد خود ایکس باکس باصرفه تر یا هارد اکسترنال؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سلام و روز بخیر

سال نو مبارک
من یه سوال داشتم در مورد بازیهای xbox360

این نسخه burn max فرقش با نسخه مدل دیگه چیه ؟ چه مزیتی داره

راستش من یکی از اشناهام از خارج اومده و میخوام برای بچه اش بازی xbox 360 بخرم. میخوام ببینم من از ایران بازی بگیرم و این ببره خونه اش ، با توجه به اینکه دستگاهش اوریجینال هست ایا اونجا بازی ها جواب میدن یا اینکه نمیشه بهش امیدوار بود
و اینکه چه نسخه ای باید خریداری بشه ؟

و در اخر ایا سایت اینترنتی که بشه بازیها رو ازش خرید سراغ دارید ؟ سیت معتبر که بسته رو هم زود پست کنه.
این لیست بازیهایی هست که من میخوام

• Fifa 15
  • Destiny
  • Naruto Ultimate Ninja Storm Generations
  • Watchdogs
  • South Park The Stick Of Truth
  • WWE2K15
  • Call Of Duty Advanced Warfare
  • Farcry 4
  • Battlefield Hardline

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام ممنون که جوابم رادادید من مشکلی با فرمت یا بهم ریختن پارتیشن بندی ندارم فقط می خوام بدونم که میشه وصل کنی وهیچ مشکلی برای هارد وکنسول پیش نمیاد.
2.الان هارد خود ایکس باکس باصرفه تر یا هارد اکسترنال؟
سلام
الان هارد 250 گیگ ایکس باکس حدود 160 هزار تومانه و به نظر من با صرفه است . در ضمن بعضی از بازی ها به هارد مخصوص X360 نیاز دارند و روی هارد غیر اورجینال مثل فلاش نمیشه بازیشون کرد . مثل BF4
تازه اگر شما بخواهید بازی هاتون رو برنرمکس تهیه کنید و روی هارد بریزید تا عمر دستگاه بیشتر بشه ، حتما به هارد اصلی نیاز پیدا می کنید .

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام و روز بخیر

سال نو مبارک
من یه سوال داشتم در مورد بازیهای xbox360

این نسخه burn max فرقش با نسخه مدل دیگه چیه ؟ چه مزیتی داره

راستش من یکی از اشناهام از خارج اومده و میخوام برای بچه اش بازی xbox 360 بخرم. میخوام ببینم من از ایران بازی بگیرم و این ببره خونه اش ، با توجه به اینکه دستگاهش اوریجینال هست ایا اونجا بازی ها جواب میدن یا اینکه نمیشه بهش امیدوار بود
و اینکه چه نسخه ای باید خریداری بشه ؟
سلام . ممنون سال نو شما هم مبارک باشه .
نسخه برنر مکس و 97 درصد هر جفتشون برای دستگاه های کپی خور هست با این تفاوت که برنرمکس روی هارد ریخته میشه و برای آنلاین بازی کردن امنیت بیشتری داره .
اگر دستگاه شما ارجینال باشه بازی های کپی رو اجرا نمیکنه . شما دو تا راه دارین : یا دستگاهتون رو کپی خور کنید و یا بازی های اورجینال برای دستگاه بخرید . اکثر سایت هایی که در ایران بازی میفروشن ، بازی های کپی میفروشن . شما باید به دنبال بازی اورجینال باشید . میتونید از طریق شبکه ایکس باکس لایو و از طریق خود کنسول بازی هاتون رو تهیه کنید . از سایت های معتبر گیفت کارت ایکس باکس تهیه کنید ( با توجه به اکانت دستگاه دلاری و یا یورو باید بخرید ) یا مستقیما با کارت های بین المللی مثل ویزا اقدام به خرید و دانلود بازی از شبکه ایک باکس لایو کنید . با این روش میتونید از تخفیف های هفتگی مایکروسافت که تا 75 درصد هم میشه استفاده کنید .
تازه دیگه خیالتون از آنلاین بازی کردن راحت میشه و همچنین قانون کپی رایت رو رعایت کردید .

Last edited:

jack baver

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان من یه ایکس باکس خریدم آرکید هستش فروشنده بهم گفت آپدیتش lt3هستش من از کجا بفهمم هستش؟ و سوال اصلیم اینه که سی دی برنرمکس رو میخوام نصب کنم ارورو میده دیسک کثیفه 6 تا دیسکه تمیز رو امتحان کردم تا 45 درصد میان همشون ارور میده از رو سی دی هم که بازی. میکنم میگه دیسک کثیفه و میاد بیرون فقط روی دیسکهای برنر مکس اینجوریه؟ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل. کجاست

rockemetallica

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان کنسول اکس باکس 360 سوپر اسلیم دارم احتیاج به کابل av دارم برای استفاده از تلویزیون های قدیمی که سه فیش دارن کابل av اکس باکس مخصوص خودشه و هرچی کابل مشابه این کابل بود رو گرفتم ولی کار نکرد کسی میدونه باید چیکار کنم ؟
اینم از عکسش به این شکله ،XBOX-360-slim-E-back-ports-vs-slim-s.jpg

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام به همه دوستان کنسول اکس باکس 360 سوپر اسلیم دارم احتیاج به کابل av دارم برای استفاده از تلویزیون های قدیمی که سه فیش دارن کابل av اکس باکس مخصوص خودشه و هرچی کابل مشابه این کابل بود رو گرفتم ولی کار نکرد کسی میدونه باید چیکار کنم ؟
اینم از عکسش به این شکله ،مشاهده پیوست 796719
سلام . احتمالا یا باید کابل مخصوص 360 بگیری و یا با کابل HDMI وصل بشی . فکر کنم بتونی در بازار میدان امام ***** (توپخونه) پیدا کنی . کابل های متفرقه هم به دستگاه نزن ممکنه آسیب ببینه .

rockemetallica

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام . احتمالا یا باید کابل مخصوص 360 بگیری و یا با کابل HDMI وصل بشی . فکر کنم بتونی در بازار میدان امام ***** (توپخونه) پیدا کنی . کابل های متفرقه هم به دستگاه نزن ممکنه آسیب ببینه .
ممنونم دوست عزیز از راهنمایی های شما پیدا کردم متشکرم .

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام به همه دوستان
من از یکی از فامیلام ایکس باکس 360 گرفتم . دیروز برای بازی خریدم تا بازی رو اجرا کردم پیغام داد که کنسول نیاز به آپدیت داره منم اشتباه کردم و تایید کردم . متاسفانه دیگه بالا نمیاد فایل های آپدیت هم دانلود کردم و ریختم روی فلش باز پیغام خوانده نشدن فایل رو میده + شماره سریال
ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن .
سلام . احتمالا ناقص آپدیت شده ولی متاسفانه من راه حلی براش بلد نیستم . پیشنهاد میکنم به انجمن زیر برید اونجا احتمال زیاد مشکلتون حل میشه .
http://forum.hackedconsoles.com

ariamana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یه مشکلی دارم و اون اینکه ایکسباکسم در هنگام بازی های سنگین مثل gta v گیر می کنه یعنی هی می خوام ماشین برونم یا موس بدم هی کند میره و پرشی میره
تاریخ تولید ایکس باکس مال 2010 و اکسباکس هم اسلیم 250 گیگه درضمن من هم بازیا روی هارد بازی کردم هم توی دیویدی رام (بازی تو هارد پاک کردم ) اما نشد لطفا بهم بگین علت ضعف گرافیک اکسباکسم چیه
با تشکر

amir.aghayi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
157
سلام.
اکانتمو ۳۰ دلار شارژ کردم که بازی هیلو ۴ بخرم.
حالا هر کاری میکنم ارور می ده ! آدرس درست هم زدم.
ممنون می شم راهنماییم کنین.
کنسولم (xbox360) پال هست (ریجن ۲) ، اکانتم آمریکاست (ریجن ۱)

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
با سلام
من یه مشکلی دارم و اون اینکه ایکسباکسم در هنگام بازی های سنگین مثل gta v گیر می کنه یعنی هی می خوام ماشین برونم یا موس بدم هی کند میره و پرشی میره
تاریخ تولید ایکس باکس مال 2010 و اکسباکس هم اسلیم 250 گیگه درضمن من هم بازیا روی هارد بازی کردم هم توی دیویدی رام (بازی تو هارد پاک کردم ) اما نشد لطفا بهم بگین علت ضعف گرافیک اکسباکسم چیه
با تشکر

با سلام
شما فقط با این بازی مشکل دارید ؟؟؟ یا با بازی های دیگر هم همین مشکل را دارید ؟؟؟؟
احتمال داره کنسول شما خیلی داغ می کنه و یا شاید هم فن های دستگاهتون بد کار می کنه اگر کنسولتون در جای بسته هست اون را جایی قرار بدید که هوای مناسب داشته باشه همچنین چک کنید که فن های کنسول به راحتی کار کنند .

kasra001

Registered User
لایک‌ها
82
با سلام
با تشکر
یکبار کلیر کش هم بکنید چون این بازی واقعا سنگینه

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام دوستان من یه ایکس باکس خریدم آرکید هستش فروشنده بهم گفت آپدیتش lt3هستش من از کجا بفهمم هستش؟ و سوال اصلیم اینه که سی دی برنرمکس رو میخوام نصب کنم ارورو میده دیسک کثیفه 6 تا دیسکه تمیز رو امتحان کردم تا 45 درصد میان همشون ارور میده از رو سی دی هم که بازی. میکنم میگه دیسک کثیفه و میاد بیرون فقط روی دیسکهای برنر مکس اینجوریه؟ممنون میشم راهنمایی کنید مشکل. کجاست
شما یا لنز کنسولت ضعیف شده و یا دیسکهایی که میزاری درست رایت نشدند.
برای کنسولهایی که لنزشون ضعیف شده اگر بازی بر روی دیسکهای با کیفیت و با سرعت پایین رایت بشه بازی روی کنسول براحتی نصب میشه.
اگر دیسک خوب خواستی پیام بده :)

محمد امين بزازان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد من ايكس باكس ٣٦٠ اسليم ٤ گيگا بايتي خريدم و مي خوام روش يه هارد بذارم.هرجا كه ميرم ميگن براي استفاده إز هارد معمولي بايد جيتگ بشه ولي إز هارد خود ايكس باكس أصل ميتونم استفاده كنم كه دسته دومه حالا من بايد چيكار كنم ؟ و ايكس باكسم به روش lt3 كپي خور شده.و اگه ميتونيد هم يه توضيحي درباره ي انواع روش هاي كپي خور شدن بديد.

mammad72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
ببخشيد من ايكس باكس ٣٦٠ اسليم ٤ گيگا بايتي خريدم و مي خوام روش يه هارد بذارم.هرجا كه ميرم ميگن براي استفاده إز هارد معمولي بايد جيتگ بشه ولي إز هارد خود ايكس باكس أصل ميتونم استفاده كنم كه دسته دومه حالا من بايد چيكار كنم ؟ و ايكس باكسم به روش lt3 كپي خور شده.و اگه ميتونيد هم يه توضيحي درباره ي انواع روش هاي كپي خور شدن بديد.
سلام . شما باید از هارد اصلی 360 استفاده کنی که نو هم تو بازار داره .
البته برای بعضی از بازی ها میتونی از هارد اکسترنال غیر اورجینال مثل فلاش استفاده کنی .

بالا