برگزیده های پرشین تولز

تاپيك مرجع سوالات و مشكلات در مورد ايكس باكس ٣٦٠

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
یه راهنمایی فوری میخواستم ازتون:

آپدیت lt3 + نصب داشبورد چقدر میشه هزینش؟؟؟

بعد یه سوال:امروز اومدم درایو رو باز کنم هی گیر میکرد ۲-۳ بار زدم بعد باز شد....مشکل چیه؟

یه جا بردم میگه ۵۰ تومن با آپدیت و تعمیرش

ممنون میشم سریعتر کمکم کنید.

با آپدیت و تعمیرش خوب میگه بنظرم.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
یه راهنمایی فوری میخواستم ازتون:

آپدیت lt3 + نصب داشبورد چقدر میشه هزینش؟؟؟

بعد یه سوال:امروز اومدم درایو رو باز کنم هی گیر میکرد ۲-۳ بار زدم بعد باز شد....مشکل چیه؟

یه جا بردم میگه ۵۰ تومن با آپدیت و تعمیرش

ممنون میشم سریعتر کمکم کنید.
قیمت عادلانه هست

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
xbox 360 غیر از تلویزیون ها lcd به تلویزیون ها معمولی قدیمی هم وصل میشه؟
کابل vga هم داره که به مانیتور 21 اینچ led وصل کرد؟

در این موقعیت xbox 360 ارزش خرید داره؟ قیمتش چنده؟
بازیا رو از روی هارد اجرا میکنه یا دیسک؟ همه بازیا رو اجرا میکنه؟
بازیاشو از کجا گیر بیاریم؟

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
xbox 360 غیر از تلویزیون ها lcd به تلویزیون ها معمولی قدیمی هم وصل میشه؟
کابل vga هم داره که به مانیتور 21 اینچ led وصل کرد؟

در این موقعیت xbox 360 ارزش خرید داره؟ قیمتش چنده؟
بازیا رو از روی هارد اجرا میکنه یا دیسک؟ همه بازیا رو اجرا میکنه؟
بازیاشو از کجا گیر بیاریم؟

با سلام
بله شما می تونید کابل vga جدا گونه تهیه کنید همچنین میتونید از یک hdmi به vga نیز استفاده کنید که خروجی صدا نیز داشته باشد .
متاسفانه دیگه بازی های جدید حدود 1 سالی میشود باری 360 عرضه نمی شود پس اگر دنبال بازی های جدید هستید xbox one را تهیه کنید البته این را هم در نظر بگیرید که کپی خور نیست و بازی ها قیمت بالایی دارند .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
با سلام
بله شما می تونید کابل vga جدا گونه تهیه کنید همچنین میتونید از یک hdmi به vga نیز استفاده کنید که خروجی صدا نیز داشته باشد .
متاسفانه دیگه بازی های جدید حدود 1 سالی میشود باری 360 عرضه نمی شود پس اگر دنبال بازی های جدید هستید xbox one را تهیه کنید البته این را هم در نظر بگیرید که کپی خور نیست و بازی ها قیمت بالایی دارند .

سلام , ممنون از کمک و راهنماییتون
بسیار عالی , هم به تلویزیون تو اتاقم وصل میشه هم به مانیتور 21 اینچ led که تو اتاقم دارم وصل میشه
اگر کابل تصویر vga مستقیم باشه عالیه

دوست خوبم بزار خواسته هامو بگم :
ببین اول اینکه من تو نسل هفت فقط wii داشتم البته xbox 360 فالمو هم خریدم ولی سه چراغ شد هون موقع ها انداختمش دور , پس بازی ها خوبی رو اصلا بازی نکردم
فقط با wii بازی کردم مثل کالاف دیوتی مدرن وار 3 و ..................
خوب یعنی خیلی از بازی هایی رو که شما بازی کردی من اصلا تجربه نکردم

درباره خود بازی ها دوستی بهم میگفت چرا کنسول بخری برو رو کامپیوترت بازی کن , بنظر شخصی خودم بازی رو کامپیوتر حال نمیده
یه خاطره تعریف میکنم یه زمانی کامپویتر پنیتوم 4 سی پیو 2000 تازه اومده بود منم خریدم , همون زمان کنسول ps2 هم داشتم
یادمه بازی نید فور اسپید موس وانتد بود اگر اشتباه نکنم لود ها وحشتناکی داشت رو کیس 3 تا فن اضافه بسته بودم , در کیس باز میکردم پنکه میذاشتم دور آخر دور 3
بعد لو بازی ها سریع میشد , رفته بودم ولیعصردیدم همین بازی برای ps2 هم هست خریدم گذاشتم دیدم با نسخه کامپیوتر فرقی نداره تازه از لودینگ ها زیاد - نصب درایو ها - نصب خود بازی - نصب شبیه ساز درایو و ............... خبری نیست , از اون به بعد بازی با کامپیوتر گذاشتم کنار

البته الانم کامپویتر خوبی ندارم , عکس مشخصات pc خودم
http://8pic.ir/images/izi8smowwlpm3uqtkhuy.jpg

خوب خواسته هام اینه که : 1 - کیفیت ساخت کنسول خوب باشه
2- طراحی کنسول زیبا باشه
3- بازی ها کپی خیلی راحت اجرا کنه دردسر نداشته باشه , مثلا همین ps3 نگفتم چون یکی از فامیلا داره کپی خورش دردسر داره و من حوصلشو ندارم
4- لوازم جانیش اگر ارزون باشه بهتره , چون همون موقع خریدش من 2 تا دسته اضافه میخرم
5-اگر اجرا از روی فلش داشته باشه عالیم میشه

بله xbox one حتی میشه گفت هم قیمت xbox 360 ه اما هزینه بازی ها اوریج دادن من ندارم و اگر داشته باشم دلم نمیاد 200 هزار پول بازی بدم
بخاطر همین شرایط درخواستی من بود که 2 تا کنسول پیدا کردم که به دردم میخورد یکی wii u نسل هشت ( کپی خور شده راحت بازی میریزی تو رم اجرا میکنه ) هم xbox 360
که اکثر دوستان گفتن wii u نخر

Last edited:

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
سلام , ممنون از کمک و راهنماییتون
بسیار عالی , هم به تلویزیون تو اتاقم وصل میشه هم به مانیتور 21 اینچ led که تو اتاقم دارم وصل میشه
اگر کابل تصویر vga مستقیم باشه عالیه

دوست خوبم بزار خواسته هامو بگم :
ببین اول اینکه من تو نسل هفت فقط wii داشتم البته xbox 360 فالمو هم خریدم ولی سه چراغ شد هون موقع ها انداختمش دور , پس بازی ها خوبی رو اصلا بازی نکردم
فقط با wii بازی کردم مثل کالاف دیوتی مدرن وار 3 و ..................
خوب یعنی خیلی از بازی هایی رو که شما بازی کردی من اصلا تجربه نکردم

درباره خود بازی ها دوستی بهم میگفت چرا کنسول بخری برو رو کامپیوترت بازی کن , بنظر شخصی خودم بازی رو کامپیوتر حال نمیده
یه خاطره تعریف میکنم یه زمانی کامپویتر پنیتوم 4 سی پیو 2000 تازه اومده بود منم خریدم , همون زمان کنسول ps2 هم داشتم
یادمه بازی نید فور اسپید موس وانتد بود اگر اشتباه نکنم لود ها وحشتناکی داشت رو کیس 3 تا فن اضافه بسته بودم , در کیس باز میکردم پنکه میذاشتم دور آخر دور 3
بعد لو بازی ها سریع میشد , رفته بودم ولیعصردیدم همین بازی برای ps2 هم هست خریدم گذاشتم دیدم با نسخه کامپیوتر فرقی نداره تازه از لودینگ ها زیاد - نصب درایو ها - نصب خود بازی - نصب شبیه ساز درایو و ............... خبری نیست , از اون به بعد بازی با کنسول گذاشتم کنار

البته الانم کامپویتر خوبی ندارم , عکس مشخصات pc خودم
http://8pic.ir/images/izi8smowwlpm3uqtkhuy.jpg

خوب خواسته هام اینه که : 1 - کیفیت ساخت کنسول خوب باشه
2- طراحی کنسول زیبا باشه
3- بازی ها کپی خیلی راحت اجرا کنه دردسر نداشته باشه , مثلا همین ps3 نگفتم چون یکی از فامیلا داره کپی خورش دردسر داره و من حوصلشو ندارم
4- لوازم جانیش اگر ارزون باشه بهتره , چون همون موقع خریدش من 2 تا دسته اضافه میخرم
5-اگر اجرا از روی فلش داشته باشه عالیم میشه

بله xbox one حتی میشه گفت هم قیمت xbox 360 ه اما هزینه بازی ها اوریج دادن من ندارم و اگر داشته باشم دلم نمیاد 200 هزار پول بازی بدم
بخاطر همین شرایط درخواستی من بود که 2 تا کنسول پیدا کردم که به دردم میخورد یکی wii u نسل هشت ( کپی خور شده راحت بازی میریزی تو رم اجرا میکنه ) هم xbox 360
که اکثر دوستان گفتن wii u نخر

با سلام مجدد
پس شما هدفتون تجربه کردن بازی های نسل قبل هست و به نظرم اگر می خواهید بازی های نسل قبل را تجربه کنید همین 360 بهترین گزینه می باشد چون دردسر کپی خور و ... را ندارد و همچنین بازی هایش بسیار ارزان است و همه جا هم گیر می آید . اگر می خواهید بازی را روی هارد اجرا کنید و دیگه دردسر dvd را نداشته باشید باید xbox جیتگ بخرید که البته هزینش نسبت به معمولی زیاد نیست حدود 70 تومان میگیرند و جیتگ می کنند .
کابل مستقیم هم برای وصل کردن به vga هست فقط به خاطر این که کمی قدیمی هست ممکن است سخت گیرتون بیاد البته بچه های همین انجمن دارند ولی اگر هم گیرتون نیومد تبدیل hdmi به vga بهترین گزینه است من خودم از همین طریق استفاده میکنم .
بازی های کامپیوتر هم بعضی از دردسر ها و مزیت های خودشان را دارند جدای از این که هزینه بستن یک سیستم خوب برای بازی نسبتا زیاد است و امروزه دیگه بازی ها به سختی کرک می شوند البته این را هم در نظر بگیرید که با این شرایط یعنی خرید 360 باید قید بازی های جدید را بزنید و بعدا فکر تهیه یک pc و یا کنسول جدید تر باشید .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
با سلام مجدد
پس شما هدفتون تجربه کردن بازی های نسل قبل هست و به نظرم اگر می خواهید بازی های نسل قبل را تجربه کنید همین 360 بهترین گزینه می باشد چون دردسر کپی خور و ... را ندارد و همچنین بازی هایش بسیار ارزان است و همه جا هم گیر می آید . اگر می خواهید بازی را روی هارد اجرا کنید و دیگه دردسر dvd را نداشته باشید باید xbox جیتگ بخرید که البته هزینش نسبت به معمولی زیاد نیست حدود 70 تومان میگیرند و جیتگ می کنند .
کابل مستقیم هم برای وصل کردن به vga هست فقط به خاطر این که کمی قدیمی هست ممکن است سخت گیرتون بیاد البته بچه های همین انجمن دارند ولی اگر هم گیرتون نیومد تبدیل hdmi به vga بهترین گزینه است من خودم از همین طریق استفاده میکنم .
بازی های کامپیوتر هم بعضی از دردسر ها و مزیت های خودشان را دارند جدای از این که هزینه بستن یک سیستم خوب برای بازی نسبتا زیاد است و امروزه دیگه بازی ها به سختی کرک می شوند البته این را هم در نظر بگیرید که با این شرایط یعنی خرید 360 باید قید بازی های جدید را بزنید و بعدا فکر تهیه یک pc و یا کنسول جدید تر باشید .

سلام مجدد
نه هدفم تجربه بازی ها نسل قبل نیست , ولی خوب من خیلی از بازی هایی که همه بازی کردن رو بازی نکردم و یه کنسولی میخوام که هم تنوع و تعداد بازی هاش بالا باشه , هم کپی خور شده باشه و راحت بازیا رو بشه اجرا کرد
مثلا همین wii به هیکلش و ..... نگاه نکنید که زود کپی خور شد , کپی خورش پدر آدمو در میاره همشم 80 درصد احتمال بریک داره
هم خوب من اینترنت کافی برای آپدیت ها کنسول ها جدید ندارم اینترنتم adsl مخابراته 25 کیلوبایت که تو مرش بیشتر از 30 یلوبایت دانلود نرفته که اونم همش روی 15 کیلوبایته
هم مثلا هر جا میری دیسک بازیا xbox 360 هست اما بازیا wii و ps3 سخت تر گیر میاد ( بازیا xbox 360 مثل فراوونی بازی ها زمان ps2 شده )
از اون ور پول خرید بازی اصلی ندارم

کلا 1.500 دارم کل داراییمه

این جیتگ مشکلی نداره؟ چون تو سایت دیگه دیدم طرف زده بود کنسولم دور فنش رفته بالا تصویر دیگه نمیده الانم دیگه روشن نمیشه , یه متخصصی گفته بود از جیتگه باید بردتون عوض شه
از این مشکلا زیاد داره جیتگ؟
تو همین سایت داشتم میگتم یه تاپیک کع مثل سمساری بود کابل تصویر vga داشت برای xbox 360 که زده بود 10 هزار تومن

یعنی میگید xbox 360 نخرم؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
با سلام مجدد

نظرتون درباره wii u چیه؟
http://dcinpc.com/store/index.php?route=product/product&path=79_81&product_id=1092
این کنسولم کپی خور نرم افزاری شده

البته میشه psvita و 3ds هم خرید نظرتون چیه ؟
http://dcinpc.com/store/index.php?route=product/product&path=79_81&product_id=486
http://www.goodluckhavefun.net/wp-c...tion-ps-vita-call-of-duty-bundle-600x338.jpeg

3ds هم کپی خور نرم افزاری شده

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
دوست عزیز من منظورم نخریدن xbox 360 نیست ولی همان طور که گفتم دیگه حدود یک سالی میشه که دیگه بازی برای xbox 360 نمی آید پس شما باید در نظر داشته باشید که اگر کنسول های نسل هفتم را بخرید نمی توانید بازی های جدید را بازی کنید البته هزاران بازی هست برای نسل قبل که شما می توانید آن ها را بازی کنید که ابته گرافیک ضعیفتری نسبت به بازی های امروزه دارند .
در مورد کنسول دستی هم بحثش جدا هست یعنی اون ها بازی های خاص خودشان را دارند مخصوصا کنسول های Nintendo ، این چنین کنسول ها کسانی می خرند که واقعا طرفدار کنسول دستی و بازی هایشان باشند امروزه با وجود بازی های موبایل متاسفانه فروش این کنسول ها مخصوصا psvita با پشتیبانی ضعیف سونی کم شده به خصوص در ایران البته کسنول های Nintendo همیشه پر فروش هستند و خواهند بود .
حالا با توجه به شرایط بالا به نظرم شما چند انتخاب دارید .
یکی خرید کنسول های نسل هشتم یعنی xbox one و یا ps4 هست که در این حالت تمامی بازی های روز را میتونید بدون دردسر تهیه کنید در مورد قیمت بازی ها هم اگر سختتون هست میتونید بازی های دست دوم از همین انجمن بخرید که قیمت های کمتری دارد و یا بازی های اشتراکی .
انتخاب بعدی این که کمی صببر کنید زمانی که پولتان کمی بیشتر شد سیستمتان را ارتقا بدید .
و انتخاب بعدی هم این که قید بازی های جدید را بزنید و یک کنسول نسل هفتم بخرید .
در مورد جیتگ هم اگر پیش یک متخصص بببرید کنسولتان هیچ آسیبی نمی بیند .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست عزیز من منظورم نخریدن xbox 360 نیست ولی همان طور که گفتم دیگه حدود یک سالی میشه که دیگه بازی برای xbox 360 نمی آید پس شما باید در نظر داشته باشید که اگر کنسول های نسل هفتم را بخرید نمی توانید بازی های جدید را بازی کنید البته هزاران بازی هست برای نسل قبل که شما می توانید آن ها را بازی کنید که ابته گرافیک ضعیفتری نسبت به بازی های امروزه دارند .
در مورد کنسول دستی هم بحثش جدا هست یعنی اون ها بازی های خاص خودشان را دارند مخصوصا کنسول های Nintendo ، این چنین کنسول ها کسانی می خرند که واقعا طرفدار کنسول دستی و بازی هایشان باشند امروزه با وجود بازی های موبایل متاسفانه فروش این کنسول ها مخصوصا psvita با پشتیبانی ضعیف سونی کم شده به خصوص در ایران البته کسنول های Nintendo همیشه پر فروش هستند و خواهند بود .
حالا با توجه به شرایط بالا به نظرم شما چند انتخاب دارید .
یکی خرید کنسول های نسل هشتم یعنی xbox one و یا ps4 هست که در این حالت تمامی بازی های روز را میتونید بدون دردسر تهیه کنید در مورد قیمت بازی ها هم اگر سختتون هست میتونید بازی های دست دوم از همین انجمن بخرید که قیمت های کمتری دارد و یا بازی های اشتراکی .
انتخاب بعدی این که کمی صببر کنید زمانی که پولتان کمی بیشتر شد سیستمتان را ارتقا بدید .
و انتخاب بعدی هم این که قید بازی های جدید را بزنید و یک کنسول نسل هفتم بخرید .
در مورد جیتگ هم اگر پیش یک متخصص بببرید کنسولتان هیچ آسیبی نمی بیند .

حتما میخواستم xbox 360 بخرم اما دو دل شدم شک کردم , الان xbox 360 سری e همون new slim هم قیمت xbox one
بعد مسعله بعد اینجاست چون میخوام کنسولو به تلویزیون crt و مانیتور 21 اینچ led وصل کنم خارق العاده ترین گرافیک هم روی این ها در حد یه چیز معمولی نشون داده میشه

تو اینترنت سرچ کردم 3ds از 550 تا همین 630 هزاره - ویتا هم پک wifi بدون باندل با رم 8گیگ تو جعبه داره 800 هزاره
خوبی این 3ds اینه کپی خور نرم افزاری شده میشه مجانی بازی کرد - ویتا خوبیش اینه بازیاش خیلی گرافیکشون بالاست وقتی امروز سرچ کردم قشنگ گرافیک ps3 ه اما حیف کپی خور نشده

درباره انتخاب ها:
1- کل دارو ندارم 1.500 ه حالا حساب کن من یه کنسول مثلا بخرم به فرض ps4 که ارزونترینش 1.400 ه , حتما هم باید یه دسته اضافه بخرم بخاطر بردارم که 2 نفره بازی میکنیم اونم 200 هزار
خوب حساب کنی دیگه پول بازی برام نمیمونه
درباره xbox one قضیه فرق میکنه خود کنسول میشه خرید 1.100 تا 1.200 , یه دسته هم 200 هزار - یکمی ارزونتر از ps4 در میاد

2- درباره کامپیوتر نه ارتقا نمیدم فقط یه وب گردی و ایمیل و موزیک گوش دادنه برام , الان خیلی وقته همه کارامو با گوشیم میکنم از دانلود با 3g از خوندن pdf ار جواب دادن ایمیل ها و ...............

3- دو به شک شدم سر خرید کنسول نسل هفتی xbox 360 اصلا ولش کن

میرم 3ds یا psvita میخرم هم ارزونترن هم قابل حمل
شما کدومو پیشنهاد میدید؟ هر دو تا هم نسل جدیدن براشون بازی میاد

tiger1

Registered User
لایک‌ها
171
داداش من تا به حال 3ds یا psvita نداشتم که بخوام پیشنهاد کنم کدامیک را بخرید ولی نظر شخصیم این هست که حتی xbox 360 نیز از این دو کنسول دستی بهتر است البته این نظر شخصیم هست / همچنین شما میتونید xbox one و یا ps4 را به صورت دست دوم دهیه کنید که قیمتش خیلی کمتر در می آید .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
داداش من تا به حال 3ds یا psvita نداشتم که بخوام پیشنهاد کنم کدامیک را بخرید ولی نظر شخصیم این هست که حتی xbox 360 نیز از این دو کنسول دستی بهتر است البته این نظر شخصیم هست / همچنین شما میتونید xbox one و یا ps4 را به صورت دست دوم دهیه کنید که قیمتش خیلی کمتر در می آید .

ممنون داداش
از خرید xbox 360 منصرف شدم حق باشماست قدیمی شده بدرد نمیخوره دیگه بازی نداره براش نمیاد
3ds یا psvita میخرم ببینم فردا کجا بازه اگر باز باشن چون تعطیله , میخرم
دستت درد نکنه

gift.moft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فروش گیفت کارت های اکس باکس پایین تر از قیمت خرید زیر قیمت دلار با پشتیبانی کامل ...جهت خرید با بنده در تماس باشید 09336979901

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
سلام دوستان:

2 تا بازی تا الان گرفتم ولی هر جفتشون نصب نمیشن روی کنسولم.

نمیدونم باید دیگه چیکار بکنم.

طبق راهنمایی بعضی سایت ها اول دیسک 2 رو نصب کردم و سپس دیسک 1 رو اما روی 435 ثابت میمونه و جلوتر نمیره.

خواهش میکنم کمک کنید سریعتر مشکلم رفع بشه.

با تشکر

Alamode

Registered User
لایک‌ها
137
سلام دوستان:

طبق راهنمایی بعضی سایت ها اول دیسک 2 رو نصب کردم و سپس دیسک 1 رو اما روی 435 ثابت میمونه و جلوتر نمیره.

با تشکر
خب مشخص هست دوست عزیز، دیسک هایی که خریداری کردید اصل (برنرمکس) نیستند.

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام دوستان:

با تشکر

دیسکی که خریداری کردید برنرمکس نیست دوست من

دیسک برنرمکس تهیه کنید

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
بنده تلویزیونم کابل 3 فیش و 5 فیش میخوره
برا تلویزیونم چه کنسولی مناسبتره؟
xbox 360 یا xbox one ؟ برا xbox one باید مبدیل hdmi به av بگیرم یا مبدل hdmi به vga چون یه مانیتور led دارم 19 اینچه

راحتی اجرا بازی کپی و اگر بشه با هارد اجرا کردن بازی برام مهمه
مثلا xbox 360 چنده؟ مدل اسلیم بهتره یا سوپر اسلیم ؟

kaassrraa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام دوستان ایکس باکس 360 جی تگ گرفتم بازیهارو راحت میاره داخلشم نصب میشه منتهی تو قسمت بازی عکس بازیازو نشون نمیده مشکل از چیه؟ورژنشم 17489
P80114-071650(1).jpg

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
الان یه xbox 360 مدل new slim
دست دوم و تمیز چند میدن؟

بالا