برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
دوستانی که ناراحتن از این قضیه آپدیت اعضای دیگر
یه آپشن برای شما عزیزان در پی تی هست
مثلا همین قسمت خرید فروش دامنه و وبسایت ( و سایر قسمت ها )
سمت چپ یه آپشن هست که به شما اجازه میده فقط تاپیک های جدید ( watch forum و unwatch forum ) و تاپیک که ( اشتراک در موضوع ) رو انتخاب کرده باشید، براتون اطلاع رسانی بشه
اینجوری اعصاب شما به هم نمیریزه
تاپیک های جدید براتون اطلاع رسانی میشه
و همین طور تاپیک های انتخابی یا اینکه در تاپیکی مطلب نوشته باشید ، بهتون اطلاع داده میشه

موفق باشید

Logicus

Registered User
لایک‌ها
16
راهنمای عدم مشاهده اپدیت "آپ" کاربران، در دو مرحله
درود، سالهاست قضیه اپدیت یا آپ، برای کسی مشکل ساز نبوده و اینکه کسی هم با این مسئله مشکل داشته باشه راهکار راحتی که جناب ATILA1355 فرموند موثر می‌باشد، ولی اگر می خواهید تاپیک‌های من یا کسی دیگری رو مشاهده نکنید از روش زیر استفاده کنید
مرحله اول: به لینک زیر بروید
http://forum.persiantools.com/account/ignored
مرحله آخر: در بخش "نام کاربر برای نادیده گرفتن" نام کاربر مورد نظر را وارد کنید و بر روی "ذخیره تغییرات" کلیک کنید
حتی اگر "نام کاربرانی" که موضوعات مهم در بالای صفحه دارند را وارد کنید تاپیک‌ و پست‌های ان شخص برای شما دیگر نمایش داده نخواهد شد.
اگه من رو ایگنور کنید این اخرین پستی هست که از طرف من می‌بینید. در تمام سالها فعالیتم جسارتاً حق شما یا کسی دیگه‌ای رو نخوردم، حداقل وجدانم راحته مثل بعضی‌ها با تبلیغات آزار دهنده "پاپ‌آپ" برای کاربران اینترنت مزاحمت ایجاد نـکردم که حالا همونا صدای حق طلبیشون گوش ما رو کر کرده. «دوستان! ما هم رفتیم، خداحافظ»

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
دوستانی که ناراحتن از این قضیه آپدیت اعضای دیگر
یه آپشن برای شما عزیزان در پی تی هست
مثلا همین قسمت خرید فروش دامنه و وبسایت ( و سایر قسمت ها )
سمت چپ یه آپشن هست که به شما اجازه میده فقط تاپیک های جدید ( watch forum و unwatch forum ) و تاپیک که ( اشتراک در موضوع ) رو انتخاب کرده باشید، براتون اطلاع رسانی بشه
اینجوری اعصاب شما به هم نمیریزه
تاپیک های جدید براتون اطلاع رسانی میشه
و همین طور تاپیک های انتخابی یا اینکه در تاپیکی مطلب نوشته باشید ، بهتون اطلاع داده میشه

موفق باشید

ممنون از دوستان که به فکر اعصاب بقیه کاربران هستند :دی
ولی فکر نکنم زیاد شخصی با آپ کردن مشکل داشته باشه حتی اگر 10 بار در روز باشه! بلکه مسئله دردناک:general208::general509: دقیقا آپ کردن 7-8 تاپیک به یکباره هست :mad::general312:
آقا حالا 2-3 تا تاپیک داری نوبتی آپ کن، نمیشه؟!
+
1- زیاد تو چشم بودن بعضی وقتها واقعا تاثیر برعکس داره(مثل همین تبلیغ ثابت گوشه پایین سمت چپ که اول ایسام بود حالا این %&#)
2- نکته آخر: منطقی باید بود، آیا این همه تلاش باعث فروش مثبت میشه؟!
(بنده شخصا وقتی میبینم 4-5 بار آپ میکنم و خبری نیست واقعا بیخیال اون دامین میشم)

Last edited by a moderator:

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
دوست عزیز دقیقا الان شما مشکل ساز شدی و هر چند دقیقه ده تا تاپیک آپ میکنی و عنوانهای عجیب و غریب برای تاپیکهات میزاری بعد ادعا میکنی در طول این سالها فعالیتت به حقوق دیگران احترام میزاشتی ؟
دقیقا، اون دو کاربر 2-3 روز رعایت کردند ولی دیدند ایشون بیشتر لج کرده، برگشتند به حالت قبل!!!

پ.ن: بنده که به شخصه جرأت نیمکنم فعلا بیشتر از این برای این انجمن هزینه کنم چون واقعا با این وضع بی فایدست و همش ضرره :(

Last edited:

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام

دو سه نفر هستند متاسفانه بیکار هستند و هر روز چند تا از تاپیکهاشونو پشت سر هم آپ میکنند.

دوست عزیز یکم برای بقیه خودت و بقیه احترام قائل شو اگر تاپیک آپ میکنی یکی یا فوق فوقش دو تاپیک باشه نه اینکه هر بار من انجمن خرید و فروش وبسایت و دامنه رو باز میکنم دو سه نفر هر کدوم 5-6 حداقل تاپیک دارند که همش پشت سر هم آپ میکنند !

خواهشا از امکانات انجمن درست استفاده کنید ! توی پست بعدیم علاوه بر ریپورت به مدیران ، اسم نفرات رو هم اینجا ذکر میکنم.
سلام
کاربرانی که از امکانات ویژه بازارچه خریداری کرده اند نسبت به آن دسترسی که در اختیارشان قرار میگیرد مجاز به استفاده می باشند.
این دسترسی به صورت خودکار بعد از خرید در اختیار شخص قرار میگیرد و امکان محدود کردن نمی باشد.
اما برای رضایت حال دیگر کاربران حتما با این افراد گفتگو صورت میگیرد تا کمی دقت لازم در این خصوص داشته باشند.
و اما کاربرانی هم که امکانات را خریداری نموده اند حق استفاده از آن را دارا می باشند و امکان کم کردن دسترسی آنها نمی باشد.
با تشکر...

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
سلام
کاربرانی که از امکانات ویژه بازارچه خریداری کرده اند نسبت به آن دسترسی که در اختیارشان قرار میگیرد مجاز به استفاده می باشند.
این دسترسی به صورت خودکار بعد از خرید در اختیار شخص قرار میگیرد و امکان محدود کردن نمی باشد.
اما برای رضایت حال دیگر کاربران حتما با این افراد گفتگو صورت میگیرد تا کمی دقت لازم در این خصوص داشته باشند.
و اما کاربرانی هم که امکانات را خریداری نموده اند حق استفاده از آن را دارا می باشند و امکان کم کردن دسترسی آنها نمی باشد.
با تشکر...

از کی تا حالا گذاشتن عناوین عجیب و غریب و شکلک بازی شده امکانات انجمن ؟! جناب امکانات انجمن با نحوه صحیح استفادشون خیلی فرق میکنه ! باید یک سری قوانین میگذاشتین برای اینکه رعایت کنند. واقعا نا امید کننده بود این پاسختون !

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
از کی تا حالا گذاشتن عناوین عجیب و غریب و شکلک بازی شده امکانات انجمن ؟! جناب امکانات انجمن با نحوه صحیح استفادشون خیلی فرق میکنه ! باید یک سری قوانین میگذاشتین برای اینکه رعایت کنند. واقعا نا امید کننده بود این پاسختون !
شما گفتین که چرا کاربرا تند تند تاپیکشان را آپ میکنن که بنده فکر کردم منظورتون به آپ خودکاره که هر کاربر میتونه بسته مورد نظرشو خریداری کنه و آپ کنه. ولی این که کاربرا با پست بیجا تاپیکشونو آپ کنن خلاف قوانین است. نام کاربران را اعلام کنید

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
شما گفتین که چرا کاربرا تند تند تاپیکشان را آپ میکنن که بنده فکر کردم منظورتون به آپ خودکاره که هر کاربر میتونه بسته مورد نظرشو خریداری کنه و آپ کنه. ولی این که کاربرا با پست بیجا تاپیکشونو آپ کنن خلاف قوانین است. نام کاربران را اعلام کنید

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
14_02.jpg

پ.ن: با این حساب هر کی امکانات ویژه بازارچه رو بخره میتونه کل ایندکس بازارچه دامنه رو مال خودش کنه!!!
سلام
رسیدگی های لازم صورت میگیرد...

Babourian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام،
آقا آیا تایم بین هر آپ این بخش شده 3 ساعت برا همه؟؟؟!!

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
پیشنهاد بنده شاید تکراری باشه اما همچنان احساس میشه، تفکیک بازارچه دامنه از وبسایت و فراهم نمودن امکان ساده پرداخت امن برای قسمت دامنه..

toofan245

Registered User
لایک‌ها
58
پیشنهاد بنده شاید تکراری باشه اما همچنان احساس میشه، تفکیک بازارچه دامنه از وبسایت و فراهم نمودن امکان ساده پرداخت امن برای قسمت دامنه..
من هم موافقم
یک کاربر بیست تا تاپیک میزنه و توی هرکدوم یک دامنه برای فروش میزاره! منی که علاقه ای به خرید دامنه ندارم دیگه هیچ تاپیک فروش سایت پیدا نمیکنم
خیلی خوب میشه این دو بخش جدا شه

golgun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در مجموع بشود شش تا کار مراجعه کنندگان آسان تر می شود:
خرید دامنه
فروش دامنه
خرید سایت
فروش سایت
خرید وبلاگ
فروش وبلاگ

golgun

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
در مورد امکانات ویژه بازارچه برای آسودگی و امنیت خریداران و فروشندگان بد نیست مدیریت انجمن نقش واسطه بازی کند و خریداران مبلغ مورد نظر را به حساب سایت واریز کنند و پس از اتمام خرید، اجازه دسترسی به پول را به فروشنده بدهند، و انجمن هم درصدی بگیرد برای این همکاری!

mo-hammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تشکر بخش خیلی خوبی هست این بخش

بالا