برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع آموزش ها و پرسش و پاسخ های (Huawei G750 (Honor 3x

barakat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با گوشی های هم مدل خودتون امتحان کردید؟
مثلا یه g750 دیگه بزارید کنارش ببینید مشکل فقط از گوشی شماست یا از گوشی های دیگه هم مدل خودتون هم هست.
ممنون از جوابتون. تا حالا امتحان نکردم. امتحان می کنم. دوستانی که g750 داران این مشکل و ندارن?

doctums

Registered User
لایک‌ها
34
سلام خیلی ممنون از تاپیکه خوبتون
ببخشید من میخوام یه گوشی بگیرم همین g750 هستش،دست دومه میخوام ببینم چطور میتونم بفهمم گوشی چه مدته کار کرده
برنامه ای رمزی چیزی هست که بزنم نشون بده؟؟

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
سلام خیلی ممنون از تاپیکه خوبتون
ببخشید من میخوام یه گوشی بگیرم همین g750 هستش،دست دومه میخوام ببینم چطور میتونم بفهمم گوشی چه مدته کار کرده
برنامه ای رمزی چیزی هست که بزنم نشون بده؟؟
فکر نکنم چنین چیزی وجود داشته باشه..
یه نگاهی به اینجا بندازید

doctums

Registered User
لایک‌ها
34
خیلی ممنونم،یک سوال دیگه هم داشتم شاید ساده باشه ولی واقعا نمیدونم
تو این گوشی g750 با همون اندرویید خودش ینی 4.2.2 میشه به گوگل پلاس وصل شد؟؟
واسه بازی کلش مثله این که باید sign in کنیم تو گوگل...
تو این گوشی مشکلی از این نظر وجود نداره؟؟

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
خیلی ممنونم،یک سوال دیگه هم داشتم شاید ساده باشه ولی واقعا نمیدونم
تو این گوشی g750 با همون اندرویید خودش ینی 4.2.2 میشه به گوگل پلاس وصل شد؟؟
واسه بازی کلش مثله این که باید sign in کنیم تو گوگل...
تو این گوشی مشکلی از این نظر وجود نداره؟؟
فکر کنم با نصب Google Play Services اگرم مشکلی وجود داشته باشه حل میشه.

amid1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم بنده همه ی درایورهارو نصب کردم ولی بعد از 100% شدن فلش در SP Flash Tool به جای تیک سبز با ارور BROM ERROR : S_BROM_DOWNLOAD_DA_FAIL (2004) مواجه میشوم و در واقع عملیات فلش انجام نمیشود. خیلی ممنون میشوم اگر بنده را راهنمایی بفرمایین تبدیل اندروید این گوشی به 4.4 برام جنبه ناموسی داره لطفا کمکم کنید. با تشکر

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
با سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم بنده همه ی درایورهارو نصب کردم ولی بعد از 100% شدن فلش در SP Flash Tool به جای تیک سبز با ارور BROM ERROR : S_BROM_DOWNLOAD_DA_FAIL (2004) مواجه میشوم و در واقع عملیات فلش انجام نمیشود. خیلی ممنون میشوم اگر بنده را راهنمایی بفرمایین تبدیل اندروید این گوشی به 4.4 برام جنبه ناموسی داره لطفا کمکم کنید. با تشکر
سلام دوست عزیز
به این مطلب یه نگاهی بندازید
یا مشکل از درایور هاتونه یا از خراب بودن فایل رام.
الان چه رامی با چه ورژنی روی دستگاهتون نصبه و چی می خواید نصب کنید؟

amid1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
به این مطلب یه نگاهی بندازید
یا مشکل از درایور هاتونه یا از خراب بودن فایل رام.
الان چه رامی با چه ورژنی روی دستگاهتون نصبه و چی می خواید نصب کنید؟
در حال حاضر رام اصلی خود گوشی B116 نصب هستش اگر بتونم ریکاوری که در آن Install from SD card وجود داشته باشه نصب کنم خیلی عالی میشه چون میشه هر رام کاستوم مثل Cyanogen یا MIUI را نصب کرد. حدود 1هفته است که دارم اینترنت رو زیرو رو میکنم ولی نتونستم روش نصب CWM یا هر ریکاوری دیگری رو پیدا کنم

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
در حال حاضر رام اصلی خود گوشی B116 نصب هستش اگر بتونم ریکاوری که در آن Install from SD card وجود داشته باشه نصب کنم خیلی عالی میشه چون میشه هر رام کاستوم مثل Cyanogen یا MIUI را نصب کرد. حدود 1هفته است که دارم اینترنت رو زیرو رو میکنم ولی نتونستم روش نصب CWM یا هر ریکاوری دیگری رو پیدا کنم
ببینید دوست عزیز
اول شما باید رام b113 رو نصب کنید تا بتونید بوت لودر آنلاک داشته باشید. بعد باید ریکاوری CWM , رام کیتی کت رو نصب کنید و گوشیتونو تبدیل به t00 کنید. وقتی این کارارو کردید دیگه تمومه و هر رامی که برای گوشیتون بیاد میتونید نصب کنید.
در مورد رام سیانوژن هم فکر نکنم هنور برای این مدل گوشی اومده باشه.

amid1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینید دوست عزیز
اول شما باید رام b113 رو نصب کنید تا بتونید بوت لودر آنلاک داشته باشید. بعد باید ریکاوری CWM , رام کیتی کت رو نصب کنید و گوشیتونو تبدیل به t00 کنید. وقتی این کارارو کردید دیگه تمومه و هر رامی که برای گوشیتون بیاد میتونید نصب کنید.
در مورد رام سیانوژن هم فکر نکنم هنور برای این مدل گوشی اومده باشه.
سلام مجدد، استاد محترم به سختی بلاخره رام b113 رو دانلود کردم ولی هنگام آپدیت کردن با sd کارت Fail میده با فلش تول هم امتحان کردم ارور داد فکر کنم به خاطر اینه که رام من b116 هستش در حقیقت آپدیت به حساب نمیاد. چطوری باید این رام رو روی گوشی بریزم و دیسگریت کنم ؟

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
من استاد نیستم عزیز
من فقط مطالب رو ترجمه کردم و خودمم یه دفعه امتحان کردم.
چطوری گوشیتونو آپدیت کردید به ۱۱۶؟
قبلش از همه چیز بک آپ بگیرید.
سلام مجدد، استاد محترم به سختی بلاخره رام b113 رو دانلود کردم ولی هنگام آپدیت کردن با sd کارت Fail میده با فلش تول هم امتحان کردم ارور داد فکر کنم به خاطر اینه که رام من b116 هستش در حقیقت آپدیت به حساب نمیاد. چطوری باید این رام رو روی گوشی بریزم و دیسگریت کنم ؟

amid1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من استاد نیستم عزیز
من فقط مطالب رو ترجمه کردم و خودمم یه دفعه امتحان کردم.
چطوری گوشیتونو آپدیت کردید به ۱۱۶؟
قبلش از همه چیز بک آپ بگیرید.
دوست عزیز آپدیت نکردم وقتی خریدم همین رام روش نصب بود بک آپ هم گرفتم ازش.

takman_236

Registered User
لایک‌ها
249
دوست عزیز آپدیت نکردم وقتی خریدم همین رام روش نصب بود بک آپ هم گرفتم ازش.
خوب طبق آموزش اول باید رام 113 رو دانلود کنید
و اون رو نصب کنید
بعدش هم باید کیتی کت رو دانلود کنید و نصب کنید.
بوت لودر رام شما الان لاک هستش و باید اول به 113 دانگرید بشه.بوت لودر رام 113 باز هست و میتونید رام جدید و ریکاوری رو روش نصب کنید.
با sdcard هم نیازی نیست آپدیت کنید.با spflashtools رام 113 رو نصب کنید.

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
سلام

لطفا اموزش روت کردن جی 750 رو هم میزاری

باتشکر

esprichoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول با استفاده از آموزشهای بالا از IMEI گوشیت حتما حتما حتما حتما بکاپ بگیر که بعدا لازمت خواهد شد
از این لینک رام b113 رو دانلود کن و فلش کن تا بوت لودرت باز شه.(سایز فایل 1.73 گیگ)
http://consumer.huawei.com/gr/support/downloads/detail/index.htm?id=23185 (اول از داخل پوشه rework-secro فایل MT6592_Android_scatter.txt رو انتخاب کرده و فلش کنید که سریعا فلش خواهد شد سپس از داخل پوشه USB_Upgrade فایل MT6592_Android_scatter.txt را انتخاب کرده و فلش کنید)
سپس از این لینک https://mega.co.nz/#!Nwpziara!9y1VitCix5Vx_6zwPtGpB6mTxlpHEAxIqUODCz4dl-s که اساتید زحمت کشیدن و لینکشو بنام رام استوک Kitikat G750-T00_4.7.16_SPFT.rar گداشتن رو دانلود و فلش کنید.همین.
باقی توضیحات این صفحه را مطالعه کنید که همه این توضیحات هنگام فلش کردن مورد نیازتان خواهد بود.

Vaioman

Registered User
لایک‌ها
192
سلام

لطفا اموزش روت کردن جی 750 رو هم میزاری

باتشکر
این گوشی به راحتی با VRoot یا IRoot (البته هر دو یکی هستند که اسمشون عوض شده.اول V بود و حالا شده iroot ) روت میشه.برای برنامه هم یه سرچ تو گوگل بزنی زیاده.

Vaioman

Registered User
لایک‌ها
192

rahim444

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و سپاس من گوشي جي 750 رو حدود يكساله كه خريدم ولي از چندروز پيش با شارژر شارژ نميكنه و عدد هاي درصد رو پرت و پلا ميزنه و بعضا شارژ كاهش پيدا ميكنه مثلا وقتي با شارژر سيار گوشي رو تا حدود 80 درصد شارژ كردم و بعد شارژر اصلي بهش ميزنم بعد از مدتي كه درصد شارژ رو چك ميكنم به حاي افزايش درصدشارژ كاهش شارژ نشون ميده به تعميركار هم دادم گفت پايه شارژ مشكل داره و اونو عوض كرد ولي بازهم مشكل وجود داره بعدا به خدمات پس از فروش پارس مايكروتل شيراز يعني زبرجد بردم براي تعمير بعد از دوروز سركارگذاشتن گفت uif بايد عوض بشه و بايد از تهران درخواست بديم تا بياد و چون من ساكن اهواز هستم برايم مقدور نبود حال خواستم از اساتيد عزيز راهنمايي بخوام كه آيا اين مشكل سخت افزاريه يا نرم افزار گوشي درصد شارژ رو غلط ميزنه و اگر ازسخت افرارشه آيا قطعه اي به نام UIF باعث اين مشكل شده ؟ البته با شارژرهاي سيار باطري تا صددرصد شارژ ميشه و وقتي باطري رو گوشي ميزارم مشكلي نداره ممنون ميشم از كمكتون

esprichoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من برای تبدیل به t00 اقدام کردم البته فقط بک آپ گرفتم و به b113 فلش زدم که با اینکه برنامه با تیک سبز تایید کرد ظاهراً تغییری حاصل نشد فقط نرم افزار آپدیت گوشی از کار افتاده. در هرصورت فعلاًٌ از ادامه کار منصرف شده ام و الان دوباره می خوام به حالت اولیه یعنیb116 برگردم راهنمایی بفرمایید.
متشکرم

Last edited:
بالا