برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع اینستاگرام (بحث و گفتگو ، ایجاد و رشد صفحه ، آموزش )

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
از چه نظر
فقط تو قسمت بیوگرافی تگ گذاشته بودم از همون اوایل اصلا دست نزدم، بعد فقط ی تگ حذف کردم دو کلمه اضافه کردم
قسمت نمودارا هم قاطی نشون میده مثلا مرد 80درصد زن 20درصد ولی نمودار دایره ای رنگبندی شو نصف نصف نشون میده
قبلا مثلا بازدید کسانی که شما رو دنبال نمی کنن 30هزار نفر بود، اونایی که شما رو دنبال می کنن 13هزارتا منظورم اینه بازدید فالورها کمتر از غیر فالورها بود
البته الانم زیاد تغییر نکرده بازدیدا ولی غیرفالورها کمتر شده
ببخشید دیگه شما رو هم اذیت می کنیم😐
اینستاگرام مثل جستجوگر گوگل مدام در حال تغییره یروز میری اکسپلور یه روز حتی پست هات برای فالور هات نمایش داده نمیشه باید همیشه آپدیت باشی و از تغییرات مطلع باشی. ولی بازم هیچی نمیتونه تضمین کنه مثلا همیشه پیج رو به رشد باشه. شما یه تغییر رویه ایجاد کن تو پیج یا به یه خلاقیت جدید دست بزن.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
رو همه اکانت ها فعال هست؟
من ندیدم؟
خیر روی همه اکانت ها فعال نیست و ممکنه روی یک اکانت فعال بشه ولی بعد از چند ماه دوباره غیرفعالش کنه!

چون اینستاگرام به خودش شک داره و میترسه قابلیت های جدید رو یهو ارائه بده و چون برنامه نویس هاش در حد پروژه های دانشجویی بییشتر بلد نیستند، کد بنویسند؛ همیشه به مدت طولانی انواع بلاها روی اکانت های مختلف تست می کنه، بدون کوچکترین اطلاع رسانی. طوریکه کاربر شاید ده ها بار اینستاگرام رو حذف و دوباره نصب می کنه؛ چون فکر می کنه، شاید مشکل از نسخه اینستاگرامش باشه!

مثلاً الآن روی دوتا از اکانت های من، در نسخه تحت وبش، لینک سایت که ارسال می کنم، به صورت "متنی" نمایش داده میشه و نه به صورت لینک!

یا روی یکی از اکانت هام قابلیت ارسال ویدیو از طریق خود سایت اینستاگرام فعال شده.

یا یه مدت روی یکی از اکانت هام استوری های ویدیویی فقط به صورت عکس نمایش داده میشد.

کلاً خیلی از موارد جزئی روی هر اکانت فرق می کنه (توجه کنید که مواردی که اشاره کردم، ارتباطی با آپدیت و نسخه اینستاگرام نداره و بستگی به خود اکانت داره)

Alone Men

Registered User
لایک‌ها
31
خرید پیج 50 تا 100 کا با فالور ترکیبی فیک و واقعی رو پیشنهاد میکنید ؟
میخوام پیج رو تبدیل به فروشگاه کنم و روش تبلیغ برم ...

* چون تبلیغ میکنی طرف میاد تو پیج میبینه فالورت پایینه اعتماد نمیکنه یا فالو نمیکنه، میخوام پیجی بخرم که فالورر رو بالا نشون بده و فعالیت رو از اونجا شروع کنم.
توصیه میکنید ؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
خرید پیج 50 تا 100 کا با فالور ترکیبی فیک و واقعی رو پیشنهاد میکنید ؟
میخوام پیج رو تبدیل به فروشگاه کنم و روش تبلیغ برم ...

* چون تبلیغ میکنی طرف میاد تو پیج میبینه فالورت پایینه اعتماد نمیکنه یا فالو نمیکنه، میخوام پیجی بخرم که فالورر رو بالا نشون بده و فعالیت رو از اونجا شروع کنم.
توصیه میکنید ؟
الآن دیگه تقریباً اکثر افراد با مقایسه آمار تعداد کامنت ها و لایک ها متوجه فیک بودن فالورها میشن...
به نظر من یه پیج با فالور واقعی بین 7 تا 10 هزار بخرید؛ براتون مفیدتر خواهد بود تا 50~100 هزار فالور ترکیبی فیک و واقعی...
ضمناً قیمت خرید پیجی با فالور واقعی بین 7 تا 10 هزار بسیار بسیار بیشتر از پیجی با فالورهای نامعلوم 50~100 هزار خواهد بود!

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
سلام
آیا پست های که که مثلا یک سال پیش پست کردی، دوباره الان که فالورت رفته بالا پست کنی از نظر الگوریتم اینستا مشکلی دا ره؟

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام
آیا پست های که که مثلا یک سال پیش پست کردی، دوباره الان که فالورت رفته بالا پست کنی از نظر الگوریتم اینستا مشکلی دا ره؟
میتونی استوریشون کنی معمولا اینکارو میکنن

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
میتونی استوریشون کنی معمولا اینکارو میکنن
نه اخه استوری م ویوش پایینه،
مثلا قسمت بایگانی استوری که میرم پایینش قسمت خاطرات نوشته یک سال پیش این پست استوری کردید بعد پست که باز می کنم ویو و کامنتش خیلی پایینه درصورتی که الان اگه همون مطلب رو پست کنم مطمئنم ده برابر اون موقع کامنت و ویو می خوره...
ولی از وقتی شادوبن شدم، از هر حرکتی می ترسم، مشورت می کنم

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
ویرایش کن ویدیو رو یکم بزار دوباره

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
من وقتی میخواهم پست های همگانی را بخونم پست ها خیلی تند تند عوض می شوند
و مجال خواندن نوشته های زیر پست ها را نمیدن
راهی است که این متوقف بشه و عوض نشه و به صورت دستی باشه

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من وقتی میخواهم پست های همگانی را بخونم پست ها خیلی تند تند عوض می شوند
و مجال خواندن نوشته های زیر پست ها را نمیدن
راهی است که این متوقف بشه و عوض نشه و به صورت دستی باشه
تو اکسپلور؟ اینا میان عکس و متن رو برای اینکه بره اکسپلور ویدیو 5 ثانیه میکنن تا بخونی میپره بعدی چون زمانش تموم میشه راهی نداره

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
اقا سعید جریمه شدم احتمالن سنگین😐

screenshot_۲۰۲۱۰۸۱۵-۲۱۴۸۵۳_instagram_6oht.jpg

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

بلاگرهای اینستاگرامی باید مالیات بدهند​

بر اساس این دستورالعمل، سازمان امور مالیاتی مکلف است، ظرف دو ماه پس از لازم‌الاجرا شدن این بند، دستورالعمل اجرائی مربوط به اخذ مالیات از درآمد‌های کاربران حرفه‌ای رسانه‌های کاربر محور از محل تبلیغات را تهیه کند و به تأیید وزیر امور اقتصادی و دارایی برساند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی، دستورالعمل اجرایی قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور را در ارتباط با درآمد کاربران دارای بیش از ۵۰۰ هزار دنبال کننده در رسانه‌های کاربرمحور ابلاغ کرد.

در اجرای بند (۶) تبصره (۶) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور که مقرر می‌دارد، درآمد‌های کاربران دارای بیش از پانصد هزار دنبال‌کننده در رسانه‌های کاربر محور از محل تبلیغات، مشمول مالیات بر درآمد شود، نحوه اخذ مالیات از اینفلوئنسر‌ها ابلاغ شد.

سازمان امور مالیاتی مکلف است، فهرست مودیان مالیاتی و خوداظهاری ارائه شده توسط آن‌ها را تهیه کند و در تارنمای سایت سازمان، در منظر عموم قرار دهد.

به پیوست دستورالعمل اجرایی بند مذکور به شماره ۶۳۵۳۸ مورخ ۲۶ تیر ۱۴۰۰ که به تصویب وزیر امور اقتصادی و دارائی رسیده است، جهت اقدام لازم ارسال می‌شود.

پی نوشت : شما که اینو قبول نداری و عامل همه مشکلات مملکت میبینی مالیات گرفتنت برای چیه.

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
این سرنا امینی تا 8 ماه پیش 500 هزار فالوور نداشت اما الان نزدیک 5 میلیون فالوور داره . من چن تا کلیپ های اخرشو دیدم کیفیت خوبی داره ... جالبه که کلیپ اخر بیش از یک و نیم میلیون لایک خورده . کلیپ ها می افته توی اکسپلور بازدید خوبی هم میخوره. هیچ سلبریتی واینفلونسر در ایران اینقدر پست هاش لایک نمیخوره یعنی نفر اول توی اینستاگرام هست حتی ریوندی که 17 میلیون فالوور داره یک میلیون لایک نمیخوره . هر کی دستی توی تئاتر داشت پشت هفت نسلشو بست . 80 درصد اینا کلیپ تولید نمیکنند سم تولید میکنند چیپ ، بسیار بی کیفیت و سطح پایین . درامد ماهانه چن صد میلیونی هم دارن . نیجه گیری الان چی میشه . اگه میخواهید کلیپ برای اینستا و یوتیوب تولید کنید نرید یه موبایل بخرید اشغال تولید کنید مث سرنا باشید خلاق و بانمک

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
این سرنا امینی تا 8 ماه پیش 500 هزار فالوور نداشت اما الان نزدیک 5 میلیون فالوور داره . من چن تا کلیپ های اخرشو دیدم کیفیت خوبی داره ... جالبه که کلیپ اخر بیش از یک و نیم میلیون لایک خورده . کلیپ ها می افته توی اکسپلور بازدید خوبی هم میخوره. هیچ سلبریتی واینفلونسر در ایران اینقدر پست هاش لایک نمیخوره یعنی نفر اول توی اینستاگرام هست حتی ریوندی که 17 میلیون فالوور داره یک میلیون لایک نمیخوره . هر کی دستی توی تئاتر داشت پشت هفت نسلشو بست . 80 درصد اینا کلیپ تولید نمیکنند سم تولید میکنند چیپ ، بسیار بی کیفیت و سطح پایین . درامد ماهانه چن صد میلیونی هم دارن . نیجه گیری الان چی میشه . اگه میخواهید کلیپ برای اینستا و یوتیوب تولید کنید نرید یه موبایل بخرید اشغال تولید کنید مث سرنا باشید خلاق و بانمک
سطح طنز بسیار پایینی داره و همه طنز های قدیمی و کپی رو تکرار میکنه فقط میمیک صورت خوبی داره و روش اجراش خوبه همین (در مقایسه با بقیه)!

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
... تا 8 ماه پیش 500 هزار فالوور نداشت اما الان نزدیک 5 میلیون فالوور داره...
فکر کنم 8 ماه پیش، بیشتر از یک میلیون فالور داشتند. حدود یکسال و نیم پیش در یک بازه چندماه تبلیغات زیادی در شبکه های مختلف می کردند.

علت لایک زیاد: حمایت نوجوانان و خردسالان از این قبیل طنزها. متاسفانه در اینستاگرام، تعداد بسیار بسیار زیادی کودک و نوجوان موبایل به دست که حداقل 10 تا 12 ساعت در روز آنلاین هستند وجود داره و این کودکان به دلیل داشتن وقت آزاد، قدرت زیادی در شبکه های اجتماعی برای خودشون ایجاد کردند و این کلیپ هایی که می بینید در اینستاگرام ترند میشند، حاصل لایک و کامنت های بی شمار این کودکان است!

حالا بهتون میگم اشکال این کار در کجاست؟ همین فعالیت عظیم نوجوانان و کودکان به تدریج به سایر شبکه های اجتماعی هم کشیده شده، حتی یوتیوب!
از اونجایی که افراد بزرگسال تمایل کمی به لایک/کامنت و اشتراک گذاری مطالب دارند؛ نتیجه این میشه که با پررنگ شدن کلیپ های موردپسند نوجوانان در نتیجه لایک/کامنت و اشتراک گذاری زیاد، همین کلیپ ها (به دلیل سیستم پراشکال پیشهاد محتوای شبکه های اجتماعی) به افراد بزرگسال هم پیشنهاد میشه! و در نتیجه افراد بزرگسال هم خواسته یا ناخواسته اونها رو می بینند و به ترند شدن این کلیپ ها کمک بیشتر و بیشتری می کنند! و ذائقه انسان به گونه ای است که به راحتی قابل تغییره... کافیه یک هفته این جور کلیپ ها رو فردی ببینه تا معتادش بشه و ذائقه اش تغییر کنه!

آخر این ماجرا به اینجا ختم میشه که افرادی که کلیپ های پرمحتوا میسازن در نتیجه عدم جذب درآمد مالی، کار رو رها می کنند و عرصه به دست افرادی می افته که کلیپ های غیرحرفه ای میسازن!

دقیقاً این معضل بر سر سایت های اینترنتی اومد. سایت هایی که محتوا تولید می کردند و حداقل میشد داخل مطالبشون "جستجو" انجام داد، در نتیجه روی کارآمدن شبکه های اجتماعی به حاشیه رانده شدند و با کم شدن درآمدشون، عملاً تعطیل شدند.

بالا