برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع اینستاگرام (بحث و گفتگو ، ایجاد و رشد صفحه ، آموزش )

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
من یک مشکلی دارم این هست که گه گاه عکس می خوام استوری کنم وقتی دکمه سند می زنم صفحه سیاه استوری میشه و عکسه نیست

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
من یک مشکلی دارم این هست که گه گاه عکس می خوام استوری کنم وقتی دکمه سند می زنم صفحه سیاه استوری میشه و عکسه نیست
این موارد تو نسخه های مختلف هست بستگی به نسخه و اندروید داره منم مشکل داشت اینستام هی میپرید بیرون تو اپدیت بعدی حل شد

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
سطح طنز بسیار پایینی داره و همه طنز های قدیمی و کپی رو تکرار میکنه فقط میمیک صورت خوبی داره و روش اجراش خوبه همین (در مقایسه با بقیه)!

موضاعاتش تکراری هست ولی کلیپ ها رو تمیز از کار در میاره که با اقبال عمومی مواجه شده ... کلیپ هاشو به سلایق مختلف نشون دادم پسندیدن

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
فکر کنم 8 ماه پیش، بیشتر از یک میلیون فالور داشتند. حدود یکسال و نیم پیش در یک بازه چندماه تبلیغات زیادی در شبکه های مختلف می کردند.

علت لایک زیاد: حمایت نوجوانان و خردسالان از این قبیل طنزها. متاسفانه در اینستاگرام، تعداد بسیار بسیار زیادی کودک و نوجوان موبایل به دست که حداقل 10 تا 12 ساعت در روز آنلاین هستند وجود داره و این کودکان به دلیل داشتن وقت آزاد، قدرت زیادی در شبکه های اجتماعی برای خودشون ایجاد کردند و این کلیپ هایی که می بینید در اینستاگرام ترند میشند، حاصل لایک و کامنت های بی شمار این کودکان است!

حالا بهتون میگم اشکال این کار در کجاست؟ همین فعالیت عظیم نوجوانان و کودکان به تدریج به سایر شبکه های اجتماعی هم کشیده شده، حتی یوتیوب!
از اونجایی که افراد بزرگسال تمایل کمی به لایک/کامنت و اشتراک گذاری مطالب دارند؛ نتیجه این میشه که با پررنگ شدن کلیپ های موردپسند نوجوانان در نتیجه لایک/کامنت و اشتراک گذاری زیاد، همین کلیپ ها (به دلیل سیستم پراشکال پیشهاد محتوای شبکه های اجتماعی) به افراد بزرگسال هم پیشنهاد میشه! و در نتیجه افراد بزرگسال هم خواسته یا ناخواسته اونها رو می بینند و به ترند شدن این کلیپ ها کمک بیشتر و بیشتری می کنند! و ذائقه انسان به گونه ای است که به راحتی قابل تغییره... کافیه یک هفته این جور کلیپ ها رو فردی ببینه تا معتادش بشه و ذائقه اش تغییر کنه!

آخر این ماجرا به اینجا ختم میشه که افرادی که کلیپ های پرمحتوا میسازن در نتیجه عدم جذب درآمد مالی، کار رو رها می کنند و عرصه به دست افرادی می افته که کلیپ های غیرحرفه ای میسازن!

دقیقاً این معضل بر سر سایت های اینترنتی اومد. سایت هایی که محتوا تولید می کردند و حداقل میشد داخل مطالبشون "جستجو" انجام داد، در نتیجه روی کارآمدن شبکه های اجتماعی به حاشیه رانده شدند و با کم شدن درآمدشون، عملاً تعطیل شدند.

پیجشو ببینی اذر نود و نه 500 کا فالوو داشته ... مهم این هست که مردم بپسندن !!! مهران مدیری هم میگه طنز رضا عطاران سطح پایین هست ولی مهم این هست که ملت بپسندن ... الان این پسر افریقایی اسمش خوابی هست با یه حالت دست توی تیک تاک نفر دوم هست ...

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
پیجشو ببینی اذر نود و نه 500 کا فالوو داشته ... مهم این هست که مردم بپسندن !!! مهران مدیری هم میگه طنز رضا عطاران سطح پایین هست ولی مهم این هست که ملت بپسندن ... الان این پسر افریقایی اسمش خوابی هست با یه حالت دست توی تیک تاک نفر دوم هست ...
اون فرق داره یه نوآوری و خلاقیت خاصی ایجاد کرده یه چیزی رو ترند کرده اصلا ولی بله در نهایت همینه مردم مهمه چی میپسندن

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
...مهم این هست که مردم بپسندن
در نظرسنجی های معمولی که عرفه؛ معمولاً نظر افراد خردسال و نوجوانان ملاک عمل قرار نمیگیره ولی در مورد پیج اخیری که بحثش شد و همچنین اپلیکیشن "تیک تاک"، عمده بازدیدکنندگان نوجوانان و افراد خردسال هستند که میشه از مجموع کامنت ها و حتی عکس پروفایل نظردهندگان، به راحتی متوجه شد. پس در این مورد بهتره بگیم مورد پسند اکثریت نوجوانان و کودکان بوده.

پ.ن: من خودم هم بعضی کارهاشون رو دنبال می کنم و این جمله من به این مفهوم نیست که هیچ فرد جوان یا میانسالی جزء فالورهاشون نیست. بلکه حرف من اینه که کسی که ایشون + شخصیت های تیک تاکی رو ترند می کنه، کودکان و نوجوانان به کمک سیستم ناقص پیشنهاد ویدیوی این اپلیکیشن هاست!

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
در نظرسنجی های معمولی که عرفه؛ معمولاً نظر افراد خردسال و نوجوانان ملاک عمل قرار نمیگیره ولی در مورد پیج اخیری که بحثش شد و همچنین اپلیکیشن "تیک تاک"، عمده بازدیدکنندگان نوجوانان و افراد خردسال هستند که میشه از مجموع کامنت ها و حتی عکس پروفایل نظردهندگان، به راحتی متوجه شد. پس در این مورد بهتره بگیم مورد پسند اکثریت نوجوانان و کودکان بوده.

پ.ن: من خودم هم بعضی کارهاشون رو دنبال می کنم و این جمله من به این مفهوم نیست که هیچ فرد جوان یا میانسالی جزء فالورهاشون نیست. بلکه حرف من اینه که کسی که ایشون + شخصیت های تیک تاکی رو ترند می کنه، کودکان و نوجوانان به کمک سیستم ناقص پیشنهاد ویدیوی این اپلیکیشن هاست!

بزارید من حرف شما رو قبول نکنم

lastdirector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان گل
تازگیا یه مشکلی پیش اومده و من چند جا سرچ کردم دیدم سایرین هم این مشکل رو دارند.
وقتی اینستاگرام اکانت رو میبنده و شما میای برگردونیش، توی قسمت تایید پیامک و تیک من ربات نیستم رو که بزنی، یه گزینه next داره اون پایین که باید فعال بشه.
ولی نمیشه
و مات میمونه هیچ کاری هم نمیشه کرد
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

DCIM.png

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام به همه دوستان گل
تازگیا یه مشکلی پیش اومده و من چند جا سرچ کردم دیدم سایرین هم این مشکل رو دارند.
وقتی اینستاگرام اکانت رو میبنده و شما میای برگردونیش، توی قسمت تایید پیامک و تیک من ربات نیستم رو که بزنی، یه گزینه next داره اون پایین که باید فعال بشه.
ولی نمیشه
و مات میمونه هیچ کاری هم نمیشه کرد
کسی میدونه مشکل از کجاست؟

مشاهده پیوست 1258456
بحث اول اینکه همیشه اینستا باگ هایی داره نسخه های مختلف و میتونی تست کنی ولی قبلش ای پی هم مهمه الان شما با یه فیلتر شکن رایگان بخوای این مرحله رو رد کنی ممکنه به مشکل بخوری چون افراد زیادی ازش استفاده میکنن و ای پی مشکوک برای اینستاگرام به حساب میاد.

lastdirector

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آره تو هر نسخه جدید باگهاشو اپدیت میکنه 😉
البته من با تمام نسخه ها و با چیز شکن و بی اون و با کامپیوتر و همه ی مرورگرا و هرچیزی که فکر کنید اقدام کردم و همین اومد
ولی باز فکر میکنم همه ی راه ها رو امتحان نکردم

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,729
یکی از بزرگترین معایبش اینه که وقتی با چند تا اکانت لاگین می کنیم هر کدومش رو با یه سری امکانات یا سبک نمایش نشون میده

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
یکی از بزرگترین معایبش اینه که وقتی با چند تا اکانت لاگین می کنیم هر کدومش رو با یه سری امکانات یا سبک نمایش نشون میده
الان تو نسخه گوشی من اون قسمت که تو اکسپلور لایو های در حال جریان رو نشون میده کلا نیست.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
جدیداً هم که اکانت میسازیم سریع میبنده
نمیدونم باز به چی داره گیر میده
کلی تبعیض قائل میشه تو قوانینش این پیجای فمنیست انقدر نفرت پراکنی میکنن هیچ اتفاقی نمیوفته ولی کافیه یکی علیه اینا چیزی بزاره

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
کلی تبعیض قائل میشه تو قوانینش این پیجای فمنیست انقدر نفرت پراکنی میکنن هیچ اتفاقی نمیوفته ولی کافیه یکی علیه اینا چیزی بزاره
طبق تجربه یکساله فعالیت خودم و دیدن n تا ویدئو در مورد پیشرفت در اینستا
تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که اینستا بصورت سیکیم خیاری عمل میکنه و بالا اومدن در اینستا کاملا شانسی هست

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,729
پیج ساختم واسه طرفدارای یه تیم اروپایی
اصن تا ساختم بست
دو بار هم این کارو کرد

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
پیج ساختم واسه طرفدارای یه تیم اروپایی
اصن تا ساختم بست
دو بار هم این کارو کرد
اگه یبکار پیجتو به دلیل نقض قوانین بسته باشه تشخیص میده بازم همون کاربری و میخوای تو همون موضوع پیج بزنی

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
...بالا اومدن در اینستا کاملا شانسی هست
یکی از اصول مهم که کمک زیادی در بالا آمدن تو اینستاگرام میکنه، میزان دلقک بازیه! هرچی فردی بتونه سطح بالاتری از دلقک بازی ارائه بده، بیشتر و بیشتر در لیست پیشنهادها قرار میگیره و به نظر میرسه این حد از قرارگرفتن در لیست پیشنهادها، یه مقدار به صورت عمدی؛ از طرف اینستاگرام تقویت میشه. چون همانطور که در صفحات قبل گفتم، احتمالاً اینستاگرام مخاطب های خودشو بیشتر در بین نوجوان ها پیدا کرده. خالا خوبه ما از تیک تاک استفاده نمی کنیم! وگرنه اونجا که سطح ویدیوها در حد بسیار پایین و تاسف باری است!

بالا