برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع اینستاگرام (بحث و گفتگو ، ایجاد و رشد صفحه ، آموزش )

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
به نظر میرسه قابلیت ارسال ویدیو از طریق نسخه تحت وب (دسکتاپ) روی اکثر اکانت ها فعال شده.

در اپلیکیشن هم تو بعضی از اکانت ها، IGTV و ویدیوهای کوتاه زیر یک دقیقه و ویدیوهای ریلز، با هم ادغام شدند. یعنی همه‌ی انواع ویدیوها تقریباً با روش یکسان پخش میشن (روی ویدیو که ضربه بزنید؛ پلیر ظاهر میشه که میتونید از قابلیت بسیار عجیب و منحصربه فرد(!) سیک بار که به ویدیوها اضافه شده، استفاده کنید)

واقعاً چی تو فکر مغزهای متفکر ایده پردازان اینستاگرام میگذره که به اندازه های مختلف ویدیو، اسم های من درآوردی دادن؟ IGTV / REELS / استوری / ویدیوی معمولی مربعی و... آخرش هم اینقدر اسم ها زیاد شد که خودشون هم توش موندند!

و واقعاً موقع طراحی این اپلیکیشن چی پیش خودشون فکر کردند که ویدیوها، سیک بار (نوار پیمایش) نداشته باشن؟! آخه این مزخرف نیست که نشه ویدیو رو به جلو یا عقب برد؟!

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
به نظر میرسه قابلیت ارسال ویدیو از طریق نسخه تحت وب (دسکتاپ) روی اکثر اکانت ها فعال شده.
بله رسما هم اعلام شد.

دنبال یک دقیقه کردن استوری هستن الانم کلا هر چی طراحی کردن تا به امروز ملت با روش دیگه ازش استفاده کردن اینام هی مجبور شدن زمان رو افزایش بدن تو ویدئو و استوری و ...

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
چند مدتیه، یه دلزدگی از شبکه های اجتماعی و خصوصاً اینستاگرام در بین افراد بالای 20 سال احساس می کنم و همچنین قدرت گرفتن مجدد سایت ها...
شما هم همچین حسی در بین اطرافیانتون می بینید؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
والا مل که سایت داریم چنین چیزی رو حس نکردیم
یه زمانی گفته میشد که با قدرت گرفتن شبکه های اجتماعی، سایت ها کلاً نابود میشن... الآن به نظر میرسه یه تمایل به بازگشت به سایت ها داره اتفاق می افته، البته قطعاً سایت های تفریحی جایگاهی نخواهند داشت و این تمایلی که گفتم، خیلی کم و شکننده است و ممکنه اصلاً باعث قدرت گرفتن آنچنانی سایت ها هم نشه...

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
افزایش مدت زمان استوری اینستاگرام تا ۶۰ ثانیه
طول ویدیوهای قرار گرفته در بخش استوری اینستاگرام در حال حاضر ۳۰ ثانیه است، اما ظاهرا قرار است این زمان افزایش یابد و به ۶۰ ثانیه برسد.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
چطور میشه که این پیج با 600 تا فالوور اینقدر بازدید داره ؟
283.gif

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
چطور میشه که این پیج با 600 تا فالوور اینقدر بازدید داره ؟
283.gif
دلایل:

1- برای هر پستش تبلیغ میده و بازدیدکننده می بینه و فالو نمی کنه (احتمال این دلیل کمه)

2- ویدیوهاش تو اکسپلور نشون داده میشه. خصوصاً تو اکسپلور افراد غیرفارسی زبان و اونا فقط ویدیو رو می بینند ولی فالو نمی کنند. (احتمالش بیشتر از بند اوله)

3- روی هر ویدیوش بازدید فیک زده (احتمالش به اندازه بند دومه) / تو اینستاگرام به راحتی میشه ویوو/لایک/کامنت/فالور فیک زد.

الآن اینقدر محتوای فان زیاد شده که یه حالت دلزدگی بین کاربران بوجود اومده و بازدیدکننده فقط ویدیو رو می بینه ولی نه لایک می کنه و نه کامنت میده و نه فالو می کنه. مشابه این پیج، شش ماه پیش دیدم که هر ویدیوش حدود 300K ویوو از اکسپلور میخورد ولی فقط 3400 فالور داشت، بهش پیام دادم چرا پیجت اینقدر بازدید داره ولی کسی فالو نمی کنه؟! بهش گفتم اگه من اینقدر بازدید داشتم، حداقل 60k فالور رو جذب می کردم. یه بچه سال ادمینش بود. گفت از خودتون بپرسید که چرا فالو نمی کنید!

حالا چرا با اینکه بازدیدکننده اکشنی روی ویدیو نداره، باز ویدیوهاش اینقدر میره اکسپلور؟
اول اینکه بازدیدکننده حداقل یه اکشن روی ویدیو داره و اون دیدن تایم نسبتاً زیادی از ویدیو است.
دوم اینکه همانطور که قبلاً گفتم، الگوریتم اینستاگرام علاقه شدیدی به محتوای زرد داره و حتی اگه کاربر هم تمایل نداشته باشه، به زور به خورد بازدیدکننده میده.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,707
2- ویدیوهاش تو اکسپلور نشون داده میشه.
با 600 تا فالوور که بازدید اکسپلور نمیگیره ! من الان 1 سال پیج دارم با 1500 فالور , از هر 10 تا ویدئو شاید یکی بازدید اکسپلور بگیره اونم در حد 50-100 تا !
حالا بماند که اصلا معلوم نیست این الگوریتم اینستا چطور عمل میکنه !

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
با 600 تا فالوور که بازدید اکسپلور نمیگیره ! من الان 1 سال پیج دارم با 1500 فالور , از هر 10 تا ویدئو شاید یکی بازدید اکسپلور بگیره اونم در حد 50-100 تا !
حالا بماند که اصلا معلوم نیست این الگوریتم اینستا چطور عمل میکنه !
شما محتوای زرد دارید؟!
محتوای زرد و به دردنخور و موردپسند نوجوان ها ری‌آپلود یا تولید کنید؛ به سرعت برق و باد میره اکسپلور! فقط ویدیوی کوتاه مربعی باشه، که سریعتر تو اکسپلور نشون داده بشه.
بعدشم شما کافیه یه گروه کوچیک 20 نفره داشته باشید؛ که اینا سریع لایک و کامنت و شیر و سیو کنند؛ فوری میره اکسپلور. فقط تاکید می کنم، به هیچ عنوان نباید محتواتون مفید باشه یا نکته آموزنده داشته باشه! :ROFLMAO:

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
شما محتوای زرد دارید؟!
محتوای زرد و به دردنخور و موردپسند نوجوان ها ری‌آپلود یا تولید کنید؛ به سرعت برق و باد میره اکسپلور! فقط ویدیوی کوتاه مربعی باشه، که سریعتر تو اکسپلور نشون داده بشه.
بعدشم شما کافیه یه گروه کوچیک 20 نفره داشته باشید؛ که اینا سریع لایک و کامنت و شیر و سیو کنند؛ فوری میره اکسپلور. فقط تاکید می کنم، به هیچ عنوان نباید محتواتون مفید باشه یا نکته آموزنده داشته باشه! :ROFLMAO:
دقیقا شرایط همینطوریه!

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
تو اپدیت جدید اینستاگرام عکس ها تو استوری برعکس به نمایش درمیان اگه این مشکل رو دارید بدونید که مربوط به گوشی شما نمیشه.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
تو اپدیت جدید اینستاگرام عکس ها تو استوری برعکس به نمایش درمیان اگه این مشکل رو دارید بدونید که مربوط به گوشی شما نمیشه.
عجب باگ خنده داری! 🤣
واقعاً موندم چطور یه اپلیکیشن بی در و پیکر تونسته اینقدر در دنیا محبوبیت و کاربر بدست بیاره!

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
درود
این قابلیت های ریپلی در دایرکت و لایک با ایموجی های مختلف و... چرا روی اکانت من فعال نمیشه؟
قبلا یه اکانت داشتم این قابلیت ها روش فعال شده بود
ترفند خاصی نداره؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
درود
این قابلیت های ریپلی در دایرکت و لایک با ایموجی های مختلف و... چرا روی اکانت من فعال نمیشه؟
قبلا یه اکانت داشتم این قابلیت ها روش فعال شده بود
ترفند خاصی نداره؟
تا جایی که من دیدم این قابلیت روی گوشی های آیفون کار می کنه و در بعضی نسخه های غیررسمی و دستکاری شده اینستاگرام هم وجود داره.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
تا جایی که من دیدم این قابلیت روی گوشی های آیفون کار می کنه و در بعضی نسخه های غیررسمی و دستکاری شده اینستاگرام هم وجود داره.
من چندماه پیش یه اکانت اینستای جدید ساختم. روی اون فعال بود (اندروید)
پاکش کردم. دوباره ساختم. روی اون دیگ نبود

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
من چندماه پیش یه اکانت اینستای جدید ساختم. روی اون فعال بود (اندروید)
پاکش کردم. دوباره ساختم. روی اون دیگ نبود
آهان... برای من تا حالا روی هیچ کدوم از اکانت هام فعال نبوده! نه اینکه قابلیت خیلی خاص و منحصر به فردیه، اینستاگرام در اختیار همه قرارش نمیده! 🤣
واقعاً نمیدونم چی تو مغز اتاق فکر اینستاگرام میگذره که قابلیت های در اختیارِ هر اکانت فرق می کنه!

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
اینستاگرام باید تو گینس به عنوان پر باگ ترین شبکه اجتماعی پرطرفدار ثبت بشه. تو هر نسخه یه چیز هست یه چیز نیست. هزار و یک مدل باگ مختلف داره.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,463
اینستاگرام باید تو گینس به عنوان پر باگ ترین شبکه اجتماعی پرطرفدار ثبت بشه. تو هر نسخه یه چیز هست یه چیز نیست. هزار و یک مدل باگ مختلف داره.
بدتر از باگ هاش جواب ندادن به ایمیل و اصولاً نداشتن راه ارتباطیه! خب وقتی راه ارتباطی نداشته باشه، مسلماً نمیتونه از مشکلات سیستمش سریع آگاه بشه. فکر کنم خود اینستاگرام میره باگ هاش رو از قسمت کامنت های اکانت توییترش میخونه و بعد از شش ماه حل می کنه!

یوتیوب حداقل جواب میده. هرچند اکثر اوقات جواب از قبل آماده شده میده ولی حداقل یه آدم و نه ربات درخواست شما رو میخونه و بالاخره یه جوابی میده.
توییتر هم یکبار شماره موبایل رو میخواستم تغییر بدم و دسترسی به شماره قبلی نداشتم، ایمیل دادم؛ بعد از دو ماه جواب داد و مشکل رو حل کرد ولی این اینستاگرام کلاً بی صاحبه...

بالا