برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع اینستاگرام (بحث و گفتگو ، ایجاد و رشد صفحه ، آموزش )

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
هیچ راهی براش سراغ ندارین؟ چون حدود یک ماهی میشه که اینطوری شده
اگه مشکل از سمت سرور باشه هیچ کاری از دست شما برنمیاد. روی همون مرورگر لاگ اوت کنید و با آی.دی دیگه لاگین کنید؛ اگر با آی.دی جدید، مشکلی مشاهده نشد؛ به احتمال زیاد مشکل از سمت سروره.

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
کارایی که از سمت ما قابل انجامه همون تغییر مرورگر ، isp ، لاگ اوت و لاگین دوباره و استفاده از وی پی ن با کیفیت هست. این مشکلات برای اکانت های مختلف وجود داره همونطور که بالاتر دوستمون اشاره کرد.
پس احتمالا مشکل از اکانته

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
🔺اینستاگرام فید تایم لاین را باز می‌گرداند

🔹️گفته می شود اینستاگرام از نشان دادن پست ها برای کاربر براساس علاقه مندی پشیمان شده و می خواهد دوباره این ترتیب را طبق جدول زمانی انتشار تنظیم کند.
🔹️اینستاگرام می‌گوید که فید تایم لاین را باز می‌گرداند تا کاربران بتوانند به راحتی آخرین پست‌ها را ابتدا و به ترتیبی که به اشتراک گذاشته شده‌، ببینند.
🔹️تصمیم اینستاگرام برای معرفی مجدد فید تایم لاین خود منعکس کننده حرکت مشابهی است که توئیتر در سال ۲۰۱۹ انجام داد.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کار خوبیه. آخه اگه کسی به موضوعی علاقه نداشته باشه، از ابتدا فالو نمی کنه.
منم موافقم. ببین مثلا من به یه موضوعی علاقه دارم فالو کردم تو فید من این رو نشون میده ولی چون شاید من یکی دو روز حوصله این موضوع رو نداشته باشم رو مودش نباشم رد کنم مطالب اون موضوع رو دیگه برام نشون نمیده که اصلا درست نبود این حرکتش.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان سلام
یه سوالی داشتم ازتون :
قرعه کشی های اینستاگرام رو چجوری انجام میدن ؟ من دیدم که بعضی ها میگن 3 تا از دوستانتون رو تگ کنین , یا مثلا فلان کامنت رو بزارین یا حتی این اواخر دیدم طرف میگفت 2 تا از دوستانتون رو تگ کنین و به شرطی که اون ها هم ما رو فالو کرده باشن تو قرعه کشی شرکت داده میشین !!!

از یه طرف هم من جدیدا یک پیج دیدنی ها و دانستنی ها زدم تو اینستاگرام , کم فالوور در روز نمیگیره ولی خوب یهو به این فکر افتادم که مثلا با قرعه کشی های هفتگی شاید بتونه زودتر رشد کنه ؟!...درست میگم ؟

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
دوستان سلام
یه سوالی داشتم ازتون :
قرعه کشی های اینستاگرام رو چجوری انجام میدن ؟ من دیدم که بعضی ها میگن 3 تا از دوستانتون رو تگ کنین , یا مثلا فلان کامنت رو بزارین یا حتی این اواخر دیدم طرف میگفت 2 تا از دوستانتون رو تگ کنین و به شرطی که اون ها هم ما رو فالو کرده باشن تو قرعه کشی شرکت داده میشین !!!

از یه طرف هم من جدیدا یک پیج دیدنی ها و دانستنی ها زدم تو اینستاگرام , کم فالوور در روز نمیگیره ولی خوب یهو به این فکر افتادم که مثلا با قرعه کشی های هفتگی شاید بتونه زودتر رشد کنه ؟!...درست میگم ؟
سایت های خاصی برای اینکار هست یه سرچ بزن
مثلا

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
سلام دوستان عزیز
چطوری میشه نرخ تعامل پیجمونو بالا ببریم؟
بدون تبلیغات و هزینه بالا
به سختی! :D
به نظر من بازدیدکننده ها یه جورایی بی خیال شدند و دیگه مثل قبل لایک و کامنت نمی کنند. البته من حس می کنم اینستاگرام هم دیگه مثل گذشته به لایک و کامنت اهمیت زیادی نمیده و مثل یوتیوب درحال جایگزین کردن واچ تایم به جای لایک و کامنت برای ارزش گذاری ویدیوهاست.

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
سلام دوستان عزیز
چطوری میشه نرخ تعامل پیجمونو بالا ببریم؟
بدون تبلیغات و هزینه بالا
با درود
اولا باید روی استوری مانور بدید و توش ها از مخاطب سوال بپرسید که جواب بده
دوما کوئسشن باکس با موضوعات متنوع
سوم poll که انتخاب گزینه ها راحت باشه
برای پست هم تنها راهش اینه که همون پست رو استوری کنید

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221

🔹️گفته می شود اینستاگرام از نشان دادن پست ها برای کاربر براساس علاقه مندی پشیمان شده و می خواهد دوباره این ترتیب را طبق جدول زمانی انتشار تنظیم کند.
🔹️اینستاگرام می‌گوید که فید تایم لاین را باز می‌گرداند تا کاربران بتوانند به راحتی آخرین پست‌ها را ابتدا و به ترتیبی که به اشتراک گذاشته شده‌، ببینند.
🔹️تصمیم اینستاگرام برای معرفی مجدد فید تایم لاین خود منعکس کننده حرکت مشابهی است که توئیتر در سال ۲۰۱۹ انجام داد.
مگه الان چجوریه ؟

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
مگه الان چجوریه ؟
الان به ترتیب علاقه مندی نشون میده یعنی پست ها و پیج هایی که بیشتر می بینیدو لایک می کنید. ممکنه شما یک پیج رو فالو داشته باشید ولی تو صفحه هوم اصلا نبینید پست هاش رو.

Last edited:

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
photo1641373137.jpeg

اینستاگرام درحال کار روی ویژگی تازه‌ای است که کاربرها بتوانند استاتوس و وضعیت خودشان را به پروفایل اضافه کنند.
این قابلیت در واتس‌اپ هم وجود دارد که اگر مشغول به کاری هستیم می‌توانیم آپشن Busy را انتخاب کنیم که کسی پیغام ارسال نکند.

solabest

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان آیا امکان داره اینستاگرام خودش صفحه شمارو غیر فعال کنه؟

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
دوستان آیا امکان داره اینستاگرام خودش صفحه شما رو غیر فعال کنه؟
بله. امکان داره. بعضی مواقع سرورهاش به هم میریزه، میگه اکانتت رو به ربات وصل کردی و میزنه بدون هیچ دلیل واقعی، کل اکانت رو برای همیشه بلوک می کنه. به هیچ کدوم از راههای ارتباطی که خودش معرفی کرده هم جواب نمیده. اصلاً کسی پیام ها رو نمیخونه که بخوان جواب بدن.

danyalbmw

Registered User
لایک‌ها
170
بله. امکان داره. بعضی مواقع سرورهاش به هم میریزه، میگه اکانتت رو به ربات وصل کردی و میزنه بدون هیچ دلیل واقعی، کل اکانت رو برای همیشه بلوک می کنه. به هیچ کدوم از راههای ارتباطی که خودش معرفی کرده هم جواب نمیده. اصلاً کسی پیام ها رو نمیخونه که بخوان جواب بدن.
معمولا اکانت ها بعد از مدتی با رویه ای که خودش قرار میده احتمال بازگشت دارند، دیده شده چند نفر از دوستان اکانتشون بن شده ولی بعد از مدتی از بن بودن خارج شده

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

خبر تکمیلی :

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت نمایش پست‌ها به ترتیب زمانی است

طبق اعلام مدیرعامل #اینستاگرام در توییتر، در آینده سه گزینه مختلف برای نمایش پست‌ها در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. گزینه اول که «صفحه اصلی» (Home) نام دارد تجربه فعلی اینستاگرام خواهد بود که در آن محتوایی نمایش داده می‌شود که طبق محاسبات این شبکه اجتماعی کاربران بیشتر مایل به دیدن آن‌ها هستند تا «بهترین استفاده را از زمان خود ببرند.»
گزینه دیگری برای نمایش پست‌ها تحت عنوان «موارد دلخواه» (Favorites) وجود خواهد داشت که شامل پست حساب‌هایی می‌شود که کاربران آن‌ها را از پیش مشخص کرده‌اند تا مطمئن شوند محتوای جدید آن‌ها را از دست نخواهند داد.
گزینه «فالووینگ» (Following) نیز پست‌های تمام حساب‌هایی را که کاربران دنبال می‌کند از نظر ترتیب زمانی به آن‌ها نشان خواهد داد. به گفته موسری، گزینه Home به مرور زمان حساب‌های پیشنهادی بیشتری را به کاربران نمایش خواهد داد که نسبت به این گزینه تفاوت زیادی

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام
یک سوال داشتم
چطوری میشه اول کلیپیایی که میزاریم اینستاگرام یه عکس بزاریم که روش نوشته داره ؟
یعنی یه عکس درست کنیم بزاریم اول کلیپ وقتی تو پیج کلیپا دیده میشن اون عکسه دیده شه اولش مثلا بزنیم روش کلیپ خنده دار یا بزنیم آموزش ساخت فلان چیز
فکر کنم بهش میگن کاور

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام
یک سوال داشتم
چطوری میشه اول کلیپیایی که میزاریم اینستاگرام یه عکس بزاریم که روش نوشته داره ؟
یعنی یه عکس درست کنیم بزاریم اول کلیپ وقتی تو پیج کلیپا دیده میشن اون عکسه دیده شه اولش مثلا بزنیم روش کلیپ خنده دار یا بزنیم آموزش ساخت فلان چیز
فکر کنم بهش میگن کاور
تو اپدیت جدید اینستاگرام مستقیم یه عکس رو از تو گالری میتونی بعنوان کاور قرار بدی وقتی اپلود میکنی یه تب داره به اسم همون کاور دقت کنی. فقط دقت کن که نسبت عکس و ویدیوت یکسان باشه باهم دیگه.

بالا