برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع اینستاگرام (بحث و گفتگو ، ایجاد و رشد صفحه ، آموزش )

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
@سارا222
درد اینه که کار این دلقک ها نه طنزه و نه باعث خنده میشه، حتی در حد کارهای یک دلقک هم نیست! اکثر فالورهای این افراد هم بچه های کم سن و سال و نوجوان ها هستند. ضمن اینکه آدم بعد از مدتی موندن در فضای اینستاگرام و تیک تاک، ذهنش خراب میشه و به دیدن کارهای سطحی و کم ارزش عادت می کنه. آدم 4 ساعت تو اینستاگرام ویدیو می بینه و وقتی اونو می بنده، احساس رضایت نمی کنه ولی وقتی 40 دقیقه فیلم خوب و باارزش می بینیم یا یه شعر و داستان زیبا می خونیم، اثر خرسندیش تا چند ساعت برای آدم وجود داره. از اون طرف در مورد کسب و کارها هم تلاش وبمسترها برای عادت دادن افراد به خرید اینترنتی از طریق درگاه، در اینستاگرام باتوجه به پرداخت کارت به کارت در دایرکت، مورد آسیب قرار گرفته...

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
با سلام بهتره از کلمات بهتر استفاده کنیم.نظر شخصی خودم اینه کسی که با هر روشی اقدام به سرگرم کردن مردم میکنه و باعث میشه خنده بر لب مردم جاری بشه محترمند.افرادی که کارشان طنز نیست و حرفه دیگر دارند و جسارت حرکات عیر معمول و مهیج را در فضایی که برای همین درست شده(اینستاگرام)را داشتند جای تشکر بیشتر دارد.هیچ کس بدون زحمت دیده نخواهد شد.بیاییم منصفانه تر نگاه کنیم
ملت ایران به خنده و مسخره بازی احتیاجی ندارند.تمام مشکلات شونم اینه که بجای اینکه وقت بذارند برای چیز های درست حسابی و آگاه بشن به چرت و پرت میپردازن.
اشخاصی که دلقک بازی یا بقول شما طنز کار میکنن برای شاد کردن دل مردم این کارو نمیکنن بلکه برای کسب منفعت و درآمد این کارو میکنن.بعدشم طنز و شادی تابحال هیچ مشکلی رو از بشریت رفع نکرده بلکه اونو از تفکر و منطقی فکر کردن هم دور کرده.بگذریم که بنده عقیده دارم شبکه های اجتماعی رایگان برای این ایجاد شدن که جاسوسی بکنن و مردم رو از پرداختن به موضوعات علمی دور کنن(این موضوع بیشتر در شبکه های اجتماعی جهان سوم به چشم میخوره)

شما خودت چند تا رسانه ایرانی میشناسی که به مباحثی مثل فیزیک و شیمی و ریاضیات و مهندسی و متالورژی بصورت آکادمیک میپردازن و تخصصی هستن؟چند تاشو مثال بزن
ولی 100 تا دلقک اینستا میشناسی یا پست هاشونو دیدی

میدونید موقعی که انسانی خردمند و دانا نباشه نتیجش چیه؟
برق خونه شو قطع کنن با انسان نخستین دیگه فرقی نداره (اینترنت شو قطع کنن دیگه باید از دنیای مجازی خداحافظی کنه)(ولی اگر کسی علم داشته باشه خودش برق خودشو میسازه خودش شبکه اینترنت راه میندازه)
چیزی که مردم نمیفهمن اینه که اگر آگاه و دانا نباشی وابسته میشی و فریبت میدن....و هر بلایی بخوان سرت میارن استبداد گران
شما نمیفهمی چرا ریچارد استالمن خودشو تیکه پاره کرد سراغ نرم افزاری که اوپن سورس نیست نرین(سیستم عامل هم جزو نرم افزار حساب میشه).از چیزی که ازش سر درنمیارین استفاده نکنین و دنبالش نرین.نتیجه اینکه مردم به حرفش گوش نکردن چیه؟جاسوسی حکومت ها و حذف معترضین و مخالفین قبل ازینکه قدرت بگیرن.و حکومت استبداد گر هرکاری دلش میخواد انجام بده!!

بشر امروزی فکر میکنه یه گوشی دستش گرفته پیشرفت کرده ولی نمیفهمه تمام بدبختیش از همون میاد

من منظوری به حکومت خاصی ندارم دارم کلی حرف میزنم .

Last edited:

سارا222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
دوستان از معایب نسخه وب گفتند من گفتم یکی از مزایای ان را اشاره کنم و ان اینکه همین که اشاره گر موس روی هر عکس قرار بگیرد تعداد لایک و کامنت را سریع و جامع نشان میدهد در صورتیکه در نسخه گوشی باید تک تک در محل خود عکس قرار بگیرید.بطور کلی مهمترین مزایای بخش وب جامع بودن و خلاصه ای کلی از صفحه مورد نظر را نشان میدهد. وهمه چیز در همان صفحه خلاصه میشود

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
با سلام بهتره از کلمات بهتر استفاده کنیم.نظر شخصی خودم اینه کسی که با هر روشی اقدام به سرگرم کردن مردم میکنه و باعث میشه خنده بر لب مردم جاری بشه محترمند.افرادی که کارشان طنز نیست و حرفه دیگر دارند و جسارت حرکات عیر معمول و مهیج را در فضایی که برای همین درست شده(اینستاگرام)را داشتند جای تشکر بیشتر دارد.هیچ کس بدون زحمت دیده نخواهد شد.بیاییم منصفانه تر نگاه کنیم
مثل اینه که بگیم با هر روشی پول در بیاریم و باعث جاری شدن لبخند رضایت خانواده و رفع نیازهاشون بشیم، محترمانه ست.
حالا اون روش دزدی، اختلاس، کم فروشی، گرون فروشی، کتک زدن مردم و ... باشه ،
یا رنگ آمیزی ساختمان و کار توی معدن و درمان بیماران و ... .
اما آیا واقعا اینطوره؟! رضایت افراد (خانواده، دوست، کارفرما، غریبه) رو به هر روشی به دست آوردن ، محترمانه ست و اون شخص محترم به حساب میاد ؟!

شما که میگید از کلمات بهتر استفاده کنیم، پس باید بدونید "لودگی" یک چیزه و "طنز" چیز دیگه ای .
اون اقداماتی که بعضی از افراد حاضر در اینستا انجام میدن، دقیقا لوده بازیه و عین مثال بالا (پول در آوردن به هر روشی) .
99 درصد این افراد حتی ساده ترین تعریفی رو از طنز نمی تونن ارایه بدن .
اینا لایق تشکر و تشویق که هیچ، لایق یه پوزخند هم نیستن .

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
سلام
دوستان میشه راهنمایی کنین پیج با چه موضوعی بزنم که بتونم درامد خوبی داشته باشم؟
منظورم موضوعات عمومی هست چون محصولی برای فروش ندارم
ممنون

باید یک چیزی برای ارایه کردن داشته باشید.

کلا موارد قابل ارایه دو دسته هستن:
1- محصول (پوشاک،خوراکی،زیورآلات،کالای خاص و ...)
یا
2- خدمات (آموزش،طنز،سرگرمی،موسیقی و ...)

گفتید محصول ندارید؛
میرسیم به موضوعات عمومی که زیر شاخه خدماته .

توی موضوعات عمومی در کدوم حوزه تخصص و مدرک یا دانش و اطلاعات کافی دارید؟
مثلا:
- بلدم آشپزی کنم
- می تونم به آدما انگیزه بدم
- از روش های مهاجرت اطلاع دارم
- بلدم نقاشی کنم
- انگلیسی رو 90 درصد فولم
و ...

Last edited:

سارا222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
مثل اینه که بگیم با هر روشی پول در بیاریم و باعث جاری شدن لبخند رضایت خانواده و رفع نیازهاشون بشیم، محترمانه ست.
حالا اون روش دزدی، اختلاس، کم فروشی، گرون فروشی، کتک زدن مردم و ... باشه ،
یا رنگ آمیزی ساختمان و کار توی معدن و درمان بیماران و ... .
اما آیا واقعا اینطوره؟! رضایت افراد (خانواده، دوست، کارفرما، غریبه) رو به هر روشی به دست آوردن ، محترمانه ست و اون شخص محترم به حساب میاد ؟!

شما که میگید از کلمات بهتر استفاده کنیم، پس باید بدونید "لودگی" یک چیزه و "طنز" چیز دیگه ای .
اون اقداماتی که بعضی از افراد حاضر در اینستا انجام میدن، دقیقا لوده بازیه و عین مثال بالا (پول در آوردن به هر روشی) .
99 درصد این افراد حتی ساده ترین تعریفی رو از طنز نمی تونن ارایه بدن .
اینا لایق تشکر و تشویق که هیچ، لایق یه پوزخند هم نیستن .
با سلام و احترام.
لازمه چند مورد رو متذکر بشم.همانطوریکه جامعه به پزشک نیاز دارد به افرادی که لبخند بر لبمان هم میاورد هم نیاز دارد همان مهندس هم از کارهای کمدینها استفاده میکنند و احساس نیاز دارند.

مطمین هستم اگر فردی یا گروهی برای مردم مفید نباشند دیده نخواهند شد.چه برسد به محبوبیت یا بیشتر دیده شدن.به هیچ وجه فکر نکنید کارها حرکات آنها همه خدادادی هست او تلاش خود را میکند منتها ما آن را نمیبینیم.شاید تابحال منه نوعی ان ارزش را درک نکردم یا از ان لذت نبردم یا با سلیقه من سازگار نبود خود ماهیت این شغل را نمیتوان انکار کرد منتها روشها برای ارایه ان از فردی با فرد دیگر فرق میکند.در زمان قدیم به کمدین ها کلمه ی مسخره اطلاق میشد و چه بسا اکثرا تحقیر هم میشدند اما الان همه متوجه شدند نمیتوان بدون لبخند زندگی کرد افرادی که در این کار هستند جز شریف ترین انسانها هستند شاد کردن مردم در حال حاضر یکی از سخت ترین کارها محسوب میشود.منتها در اینده ارزش ان روشنتر خواهد شد.از طرف دیگر اگر حرکات این افراد به دردی نمیخورد و مضر بود مطمین باشید مسولین قبل از ما به فکر حذفشان بودند

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
follow ______ and other know to see their photos and videos
آقا اینو چیکار کنم غیر فعال بشه و نوتیفیکیشنش واسه سایر اکانت هام نره؟

سارا222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
موافقم.هم تو رشته خودمون فعالیت کنیم اما خسته کننده هم نباشیم محتوای جالب نشون دادن روزمرگی یا هر چیزی که مشتریتون خوشش میاد.هرکی که موفق شده حتما خدمات رایگان زیادی ارایه داده.در کنارش تبلیغم کرده

من همیشه میگم خودت رو بگذار جای مشتری

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
تایم مجاز استوری ها از 15 ثانیه به 30 ثانیه و برای بعضی اکانت ها به 1 دقیقه افزایش پیدا کرده!
در مورد خیلی از پیج ها، این یعنی دیدن چرت و پرت طولانی تر برای مخاطبینی که محتواهای چرت و بی ارزش دوست دارن! :sneaky:

ضمناً با کمک اینستاگرام میتونید، خیلی راحت روانشناسی کنید. مثلاً کسانیکه بیشتر از 6 تا استوری در روز و یا بیشتر از 2 پست در روز میذارن، از نظر روانی باید یه تجدید نظر روشون بشه.

tazone

Registered User
لایک‌ها
365
تایم مجاز استوری ها از 15 ثانیه به 30 ثانیه و برای بعضی اکانت ها به 1 دقیقه افزایش پیدا کرده!
در مورد خیلی از پیج ها، این یعنی دیدن چرت و پرت طولانی تر برای مخاطبینی که محتواهای چرت و بی ارزش دوست دارن! :sneaky:

ضمناً با کمک اینستاگرام میتونید، خیلی راحت روانشناسی کنید. مثلاً کسانیکه بیشتر از 6 تا استوری در روز و یا بیشتر از 2 پست در روز میذارن، از نظر روانی باید یه تجدید نظر روشون بشه.
اگر جامعه و قشر کارگر میفهمید شبکه های اجتماعی بر اساس چه استراتژی کثیف و جاسوسی ساخته میشن و چه هزینه های سنگینی براشون میشه (سرور های میلیارد دلاری دارن تا بتونن به این حجم از مخاطب سرویس بدن بدون اینکه درآمد زایی داشته باشن از طریق فروش محصول و خدمات)
تمام این شبکه ها مثل اینیستاگرام ...توسط دولت ها و حکومت ها بهشون بودجه داده میشه تا مردمو سرگرم کنن و از پرداختن و دخالت مردم در امور سیاسی جلوگیری کنن...
دیتا ماینینگ های سنگین روشون پیاده میشه تا شخصیت و رفتار های طرفو تحلیل کنن و درصورت خطرناک بودنش برای حکومت حذفش کنن به اصطلاح توی نطفه خفش کنن

به خدا قسم جامعه ای که دنبال آگاهی نیست هر بلایی که سرشون بیاد حقشونه .

Last edited:

سارا222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
اگر جامعه و قشر کارگر میفهمید شبکه های اجتماعی بر اساس چه استراتژی کثیف و جاسوسی ساخته میشن و چه هزینه های سنگینی براشون میشه (سرور های میلیارد دلاری دارن تا بتونن به این حجم از مخاطب سرویس بدن بدون اینکه درآمد زایی داشته باشن از طریق فروش محصول و خدمات)
تمام این شبکه ها مثل اینیستاگرام ...توسط دولت ها و حکومت ها بهشون بودجه داده میشه تا مردمو سرگرم کنن و از پرداختن و دخالت مردم در امور سیاسی جلوگیری کنن...
دیتا ماینینگ های سنگین روشون پیاده میشه تا شخصیت و رفتار های طرفو تحلیل کنن و درصورت خطرناک بودنش برای حکومت حذفش کنن به اصطلاح توی نطفه خفش کنن

به خدا قسم جامعه ای که دنبال آگاهی نیست هر بلایی که سرشون بیاد حقشونه .
دوست عزیز مساله ای که شما ذکر کردید کلی ست.کسیکه در فکر استفاده نادرست هست از هر ابزاری برای اینکار استفاده میکنه چه اینستا چه تلویزیون چه حتی اموزش.اینکه افراد ساعاتی در روز سرگرم شوند چیز بدی نیست.منتها هر کسی تصمیم میگیره.خودم شخصا در اینستا با افرادی اشنا شدم زندگیم را بسوی موفقیت دگرگون کردند. با جمله اخر و پایانی تان شدیدا موافقم.

با احترام

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
اینستاگرام یه مشکلی داره که فقط باید با گوشی کار کرد ، برای وب امکانات نمیده
ولی با این نرم افزار میشه روی دکستاپ راحت اجراش کرد
سلام.عزیز شما میدونی چجوری میشه مشکل صفحه سفید اینستاگرام رو حل کرد؟اصلا باز نمیشه اینستاگرام و فقط صفحه سفید میاد.خدا خیرتون بده هرکی میدونه باید چکار کرد و راهنمایی کنه.تشکر

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
سلام.عزیز شما میدونی چجوری میشه مشکل صفحه سفید اینستاگرام رو حل کرد؟اصلا باز نمیشه اینستاگرام و فقط صفحه سفید میاد.خدا خیرتون بده هرکی میدونه باید چکار کرد و راهنمایی کنه.تشکر
برای حل مشکل صفحه سفید که در اولین لاگین بوجود میاد، اول اینستاگرام رو کاملاً ببندید (در پشت برنامه ها، اجرا نباشه) بعدش یه لحظه فیل#شکن رو روشن کنید و اینستاگرام رو باز کنید، می بینید که صفحه لاگین اینستاگرام لود میشه! حالا فیل#شکن رو خاموش کنید و یوزرنیم و پسورد رو بزنید تا لاگین کنه. (میتونید فیل#شکن هم قطع نکنید ولی اگه قطع نکنید، به دلیل تغییر ip ممکنه ازتون بخواد که هویتتون رو تایید کنید و ایمیل و پیامک تایید بفرسته و...) یکبار که لاگین کنید، دیگه برای دفعات بعد، اون صفحه سفید نمایش نمیده.

در واقع حدس میزنم در اولین لاگین، احتمالاً یه درخواست به فیسبوک می فرسته و چون فیسبوک فیلی است، اون صفحه، سفید نمایش میده.

b eddea

Registered User
لایک‌ها
110
برای حل مشکل صفحه سفید که در اولین لاگین بوجود میاد، اول اینستاگرام رو کاملاً ببندید (در پشت برنامه ها، اجرا نباشه) بعدش یه لحظه فیل#شکن رو روشن کنید و اینستاگرام رو باز کنید، می بینید که صفحه لاگین اینستاگرام لود میشه! حالا فیل#شکن رو خاموش کنید و یوزرنیم و پسورد رو بزنید تا لاگین کنه. (میتونید فیل#شکن هم قطع نکنید ولی اگه قطع نکنید، به دلیل تغییر ip ممکنه ازتون بخواد که هویتتون رو تایید کنید و ایمیل و پیامک تایید بفرسته و...) یکبار که لاگین کنید، دیگه برای دفعات بعد، اون صفحه سفید نمایش نمیده.

در واقع حدس میزنم در اولین لاگین، احتمالاً یه درخواست به فیسبوک می فرسته و چون فیسبوک فیلی است، اون صفحه، سفید نمایش میده.
تشکر.از طریق پاک کردن فضای ذخیره سازی خدمات گوگل پلی،آورد.منتها یک اکانت رو فقط تونستم بیارم.وقتی میخوام اکانت بعدی رو اضافه کنم باز همین مشکل صفحه سفید هست :(

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
تشکر.از طریق پاک کردن فضای ذخیره سازی خدمات گوگل پلی،آورد.منتها یک اکانت رو فقط تونستم بیارم.وقتی میخوام اکانت بعدی رو اضافه کنم باز همین مشکل صفحه سفید هست :(
با فیل#شکن تست کردید؟

سارا222

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
اینستا هم دوره خودشو داره .... یه روزی به سر میاد
یک مقاله در مورد ریلز خوندم که برای شما هم شاید جالب باشه
ریلز رو خیلی جدی بگیریم

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
مربوط به فیلترینگ جدید هست.
بعضی ها یک ماه هست که درگیر این مشکل هستن و کلا قید اینستاگرام را زدن.
فعلا هیچ راهی ندارد. هرگونه تستی به دلیل اینکه ISP های داخل مسیر دسترسی به سرورها را تغییر داده اند ( به تصمیم ج. ا)، اینستاگرام شما را به عنوان SPY و بدافزار تشخیص میدهد و مسدود میشوید.
باید منتظر باشید ببینید چه می شود.

بالا