• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
اولی مدار روی باطریش (نه خود باطریش مدار چسبیده رو باطری) خرابه! باطریشو باید عوض کنی!

Q74 هم بستگی داره از کدوم نسل باشه! اگر قدیمی باشه حدود 120 تومن کل تاچ و LCD و بک لایتشه!

شما میتونی زحمتشو بکشی برای تعویض باطریش؟
کیو ۷۴ هم امازشو میگیرم

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

androidkade

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می خواستم cwm رو روی pc 7518b نصب کنم مشکلی پیش نمی آید؟

microbit

Registered User
لایک‌ها
544
اگه بتونی یه پیر LCD شکسته پیدا کنی بصرفه ترین حالته! من برد 7558 رو دارم ولی 7518 تموم کردم! معمولا 7518 چون خیلی کم بردشون به مشکل میخوره زیاد تو بازار فراوون نیست!

بیزحمت اگه گیرت اومد یه ندا بده دادا. دمت گرم

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان لينك cwm
خراب شده اگه ممكنه يه لينك ديگه بديد

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
راستی،یه چیزم میخوام که اگه ردیف شه یه دنیا ممنونت میشم
تبلت LENOVO K1
مال دوستم،شارژرش گم شده،سریشم سوزنیه.میش شارژرشو گیر آورد،یا براش درست بکنی ؟ بنده خدا چندماهه تبلتش خاموشه

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ﻟﻴﻨﻚ cwm
ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﮔﻪ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﻳﻪ ﻟﻴﻨﻚ ﺩﻳﮕﻪ بديد
ﺑﺪﻳﺪ

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
ﻟﻴﻨﻚ cwm
ﺧﺮﺍﺏ ﺷﺪﻩ ﺍﮔﻪ ﻣﻤﻜﻨﻪ ﻳﻪ ﻟﻴﻨﻚ ﺩﻳﮕﻪ بديد
ﺑﺪﻳﺪ

لینک درست هست شما باید رگولار دانلود رو بزنین پایین صفحه همونجا که که عکس دو تا عقربه هست و یکیش نشون میده درجه سرعت رو کم هست و زیرش نوشته فری دانلود و دانلود رایگان شما باید بعد از زدن دکمه رگولار دانلود در پایین صفحه اون عدد نوشته رو در جای خالی تایپ کنین تا بفهمه شما انسان هستین و اجازه دانلود بهتون بده اینم مستقیم از همون لینک روش کلیک کنین دانلود شروع میشه اگه توضیحاتم کافی نبود و دوست عزیر این لینک مستقیم من حداکثر تا 100 ساعت هست شما بگیر 3 روز و اگه شانس بیاری و اینترنت شما هم مثل من از یه شرکت ارایه دهنده خدمات اینترنتی واحد تامین شده باشد و رنج آی پی من و شما در دو سه عدد اول یکی باشد
البته آپلود باز مشکل دار میشود گاها بعضی از سرورهاش ولی با لطف مسولین در زمانی بین دو تا سه روز درست میشود و گویا الان این لینک شما درست شده است به یاری خداوند

http://s14.uploadbaz.com/files/8/qcngs5605nj2aj/Adb.zip

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان من تازه اين تبلت رو خريدم ولى يك سرى بازى با حجم هاى حدود 25مگ رو كه ميخاستم نصب كنم مينويسه نصب انجام نشد به ورژن اندرويد كه ربطي نداره اخه اين 4.1هست اگه ميشه راهنمايى كنيد در ضمن مرورگرم نحوه ى نصب ريكاورى رو نمايش نميده اگه ممكنه واسم پخ كنيد يه دنيا ممنون

shayan22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من یه برد pc7558L نیاز دارم تورو خدا کمک کنین اگه جایی هم سراغ دلرین بگین

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان من تازه اين تبلت رو خريدم ولى يك سرى بازى با حجم هاى حدود 25مگ رو كه ميخاستم نصب كنم مينويسه نصب انجام نشد به ورژن اندرويد كه ربطي نداره اخه اين 4.1هست اگه ميشه راهنمايى كنيد در ضمن مرورگرم نحوه ى نصب ريكاورى رو نمايش نميده اگه ممكنه واسم پخ كنيد يه دنيا ممنون

تاپيك رو مطالعه كنيد . دوستان توضيح دادند .

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان لطفا جواب بديد من الان دو روزه اين تبلت رو خريدم دفعه اول هم شارژش حدوداى 30درصد بود كه خاموش شد و تعجب كردم الان هم كه شارژش رو كاملا پر ميكنم تا 60 درصد بصورت عادى مصرف ميشه ولى از اون درصد به بعد هر ٢ ثانيه 1 درصد كم ميكنه و بعد خاموش ميشه كاليبره هم كردم فايده نداشت دارم دق ميكنم كاش نخريده بودم اگه راهى به نظرتون ميرسه خواهش ميكنم بگيد

zn4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان لطفا جواب بديد من الان دو روزه اين تبلت رو خريدم دفعه اول هم شارژش حدوداى 30درصد بود كه خاموش شد و تعجب كردم الان هم كه شارژش رو كاملا پر ميكنم تا 60 درصد بصورت عادى مصرف ميشه ولى از اون درصد به بعد هر ٢ ثانيه 1 درصد كم ميكنه و بعد خاموش ميشه كاليبره هم كردم فايده نداشت دارم دق ميكنم كاش نخريده بودم اگه راهى به نظرتون ميرسه خواهش ميكنم بگيد

برای من همچین مشکلی نداره!

dvbskystar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به دوستان تبلت من pc7518A هست .جای حافظه داخلی را اشتباهی تغییر دادم و دیگه تبلت بالا نمیاد .روت شده بود و ریکاوری روش هم استوک بود.
چه کار کنم.

Last edited:

dvbskystar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اون دسته از دوستانی ک ریکاوری stock یا همون خود گوشی رو دارن تست کنن ببینن این فایلی ک براتون آماده کردم فلش میشه یا نه ، باید وقتی ک فلش میکنید آخرش End بیاد .

از قسمت install update نصب کنید .

این فایل واسه اونایی هست ک حواستن جای حافظه ها رو عوض کنن ک مشکلشون رفع میشه ، بقیه هم میتونن تست کنن جون هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه .

لطفا اگه نشد حتما پیغام خطا رو برام بنویسید .

سلام برادر نشد متاسفانه .تو قسمت verify ابورت میشه .تب من pc7518a isj.

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان اگه ميدونيد كمك كنيد اخه تا شارژش به 60درصد ميرسه تو 3 دقيقه تموم ميشه و بعد هم خاموش

اندرید

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز من یه تبلت دارم کارکرده 2هفته دارم اگر خواستی با من تماس بگیرید 9331557293ر
سلام من یه برد pc7558L نیاز دارم تورو خدا کمک کنین اگه جایی هم سراغ دلرین بگین

بالا