• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام شما اگه بخواهيد با تبلتتون با شارژ صد بازى كنيد چقدر دوام داره مال من با زور 2 ساعت باترى مشكل نداره

prodoctornuke

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
48
مصرف باطری کدوم مدل بهتر هست ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دو تا برد 7558L و یک برد 7558 و یک اس سی دی 7518B و یک lcd برای 7518A لازم دارم کسی میتونه برام گیر بیاره ؟
خواهشا کمک کنید 5 تا تبلت رو دستم باد کرده :(

برد 7558 خواستی دارم! قیمتش بسته به قیمت روز تبلت و وسایلش حساب کنم (یعنی نوش الان 330 باشه حدود 120 ال سی دی و 30 تاچ و حدود 25 باطری و 10 تومن جعبه و مخلفات و 5تومن خورده زیر های قاب میشه بردش 140 تومن! 20% هم واسه کارکردن کم میشه میشه حدود 115 تومن! خواستی خبر بده! برد 7558L هم شاید برسه! LCD 7518 ها هم فکر نمیکنم فرقی داشته باشه اونم بادی حدود 100 تومن باشه ولی من ندارم الان..

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اخه من 5 روزه كه خريدم ممكنه از باترى باشه؟ باتريش همه جا گير مياد؟

باطریش زیاد گروئن نیست! حدود 20-25 تومنه! اگر جا ذداشته باشه میتونی حتی روش باطری بالای 2200 هم بندازی!

dvbskystar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا کسی firmware pc7518A سراغ نداره؟

esirad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
سلام دوستان برا شما هم وقتی به شارژ وصل میکنید تاچش قاطی میکنه ؟؟ خود بخود همه جا لمس میشه ؟؟ این اتصالی داره ؟؟ چجوری میتونم درستش کنم .

راستی اونایی ک مشکل خاموش شدن وای فای رو وقتی صفحه خاموش میشه رو دارن از برنامه advance wifi lock استفاده کنن مشکلشون رفع میشه .

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام مال شما هم تا 2 ساعت اول هيچى شارژ نميكنه يا فقط مال من اينجوريه؟

hamid737

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان .من یه هفته میشه یه تبلت 7اینچ برندپیرکاردین مدل پی سی 7518B خریدم که دراطلاعات پایه اش علاوه بر اتصال وای فای قابلیت اتصال به سیم کارت ازطریق مودم 3g هم درج شده بود. نگاه کردم این امکان رو داره اما هرکاری می کنم بعدازدادن تنظیمات دربخش APN اطلاعات داده شده ذخیره نمی شوند واکانت ساخته نمیشه وهمین منو کلافه ودرمانده کرده .درضمن تبلتم روت نشده یعنی طریقه روت شدن رو نمیدونم ودرکل نمیدونم روت چی هست وبه چه دردمیخوره . ممنون میشم راهنماییم کنید تا مشکلم حل بشه.

aria75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به نظرتون باترى چند امپر بزارم روش تا دو برابر جواب بده

pooryam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کمک توروخدا :(
بابا من اومدم اینجا برا مشاوره دیدم همتون به به کردین گفتم حتما خوبه. رفتم 7558 خریدم. نخریده نمیدونم چه مرگیش شد میکروفنش از کار افتاد. رفتم با هزارتا بدبختی عوضش کردم یارو دیگه نداشت مدل L بهم داد. نصف روز نشده اونم ویبرش از کار افتاد. حالا اون به جهنم الان دیگه واسش اس ام اس هم نمیاددددددددد. خاموش روشنش که میکنم یه اس میاد ولی بعد از چند دقیقه باز هیچی. زنگ میخوره و زنگ هم میشه باهاش زد. اس ام اس هم میفرسته ولی واسش نمیاد. حتی دلیور هم نمیاد. کمکم کنید توروخدا چیکارش کنم؟ :(

عزیز پین دتون رو خاموش کنید درست میشه...

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان این به چه معناست؟
7" TFT 800*480 16:9 FLAT panel Capacitive 5 points touch, 1024*600 is optional

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان کسی میتونه بک اپ مدل 7558 رو بزاره؟
یا حداقل ریستوری system ؟
خواهشا اگه داشتید بزارید تبلتم گیر کرده

Aloneman4060

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان این به چه معناست؟
7" TFT 800*480 16:9 FLAT panel Capacitive 5 points touch, 1024*600 is optional

صفحه 7اينچ با رزوليشن 800.480قابليت شناسايي 5انگشت همزمان.به صورت اپشن يا همون سفارشي ميشه رزوليشن 1024.600سفارش داد

Sent from my Q75S using Tapatalk 4 Beta

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
صفحه 7اينچ با رزوليشن 800.480قابليت شناسايي 5انگشت همزمان.به صورت اپشن يا همون سفارشي ميشه رزوليشن 1024.600سفارش داد

Sent from my Q75S using Tapatalk 4 Beta
داداش میشه فایل vold.fstab رو از پوشه system /etc آپ کنی ؟
مدل pc7558L

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب بالاخره تونستم رام 7558 رو آپلود کنم . این فایل فلش رام هستش که تو cwm میتونید فلشش کنید .

از اونجایی ک خرابیه تبلت فقط بخاطر قسمت System هستش واسه همین شما با دانلود 160 مگ دیگه خیالتون راحت میشه ک اگه تبلتتون خراب شد میتونید درستش کنید .

قسمت های کرنل ریکاوری دیتا و بقیه جاها یا قابل تغییر نیس یا تا ثیری تو بالا اومدن تبلت ندارن .

دقت کنید ک تو این فایل فلش قسمت Xbin از پوشه System شده ( به علت حج 300 مگیش ) و هیچگونه ناراحتی نداره چون بازم این پوشه زیاد دست کاری نمیشه ک خراب بشه تلبت .

پس دقت کنید ک هیچوقت نباید قسمت System تبلت خودتونو فرمت کنید چون پوشه Xbin تو این فایل نیس ک براتون برگردونه پوشه رو .

این فایل بیشتر واس وقتایی موثره ک شما برنامه ای نصب کرده باشید یا فایلی از سیستم حإف کرده باشید یا برنامه هاتون فایلای سیستمی رو ویرایش کردن و تبلت دیپه بالا نمیاد .

بعضی از قسمت های غیر لازم سیستمی حذف شدن . ( انیمشن بوت ، یعضی برنامه ها و ... )

در اسرع وقت کل بک آپ 7558 رو هم براتون آپ میکنم حجمش 300 و خورده ای هستش .

لینک دانلود :

PC7558.zip

1. اگه تبلتت بالا نمیاد و Cwm داری و میخوای برنامه هات بمونه فقط این فایل زیپ رو فلش کن .

2. اگه میخوای همه چی پاک بشه و سیستم خالص داشته باشی یا با انجام قسمت 1 تلبتت بالا نیومد اول تو CWm >>> Factory Reset رو بزن بعد فایل رو فلش کن

بنده هیچگونه مسلویتی در مقابل خرابیه ناشی از استفاده از فایل ارایه شده ندارم

داداش کی کل بک آپ و آپلود میکنی؟
مال من xbin پاک شده به شدت محتاجم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام دوستان .من یه هفته میشه یه تبلت 7اینچ برندپیرکاردین مدل پی سی 7518B خریدم که دراطلاعات پایه اش علاوه بر اتصال وای فای قابلیت اتصال به سیم کارت ازطریق مودم 3g هم درج شده بود. نگاه کردم این امکان رو داره اما هرکاری می کنم بعدازدادن تنظیمات دربخش APN اطلاعات داده شده ذخیره نمی شوند واکانت ساخته نمیشه وهمین منو کلافه ودرمانده کرده .درضمن تبلتم روت نشده یعنی طریقه روت شدن رو نمیدونم ودرکل نمیدونم روت چی هست وبه چه دردمیخوره . ممنون میشم راهنماییم کنید تا مشکلم حل بشه.

اول تایک رو خوندید؟ اونجا نوشته چیکار کنید و یه کافیه یه بک بزنید تا ذخیره بشه!

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان من اومدم جای sdcardرو باextcard عوض کنم اشتباهی عمل کردم.حالا دیگه وقتی روشن میکنم،روی آرمش گیر میکنه.
خواهش میکنم هرکی میدونه بگه.ضمنا گویا رفتا به ریکاوری رفتن توی این مدل مثل بقیه نیست.چون 50بار اموزش دوستان روامتحان کردم نشد!

بالا