• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
تو یه سایت خارجی طریقه رفتن به ریکاوری مدل 7558 رو پیدا کردم،اما چون انگلیسی نوشته دقیق نمیدونم چی گفته!
کسی هست که زبانش خوب باشه؟!

1- hold vol+ and vol- +power

2- and show android adamc logo 10 press power +vol -vol show recavery menu and wipe

done

netcat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.

تبلت چینی نخرید که پشیمونی داره ، هیچ رامی براش کوک نمیشه هیچیش پیدا نمیشه آخه چرا ؟؟؟؟:(

من میخواستم سیستم بک ترک رو اون اجرا کنم ( روی DHD اجرا کردم ) ولی بعد از چنیدین بار تلاش متاسفانه اصلا سیستم local رو درون خودش ایجاد نمیکرد خوب بگذریم اونقدر ور رفتم تا اینکه الان هر دفعه که تبلت رو ریستارت میکنم به حالت اول کارخونه بر میگرده و همه چی پاک میشه در ضمن تویه تنظیمات هم مقدار حافظه داخلی ( Internal ) رو 0 میزنه ، انگار برنامه Deep Freeze روش نسبه ، به نظر شما چیکار کنم .

مدل تبلت هم PC704 هستش .

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
دوست عزیز قدیما آره ،تبلتا و گوشی های چینی آشغال بودن،اما من یکی که از تبلتم واقعا راضی هستم.اگرچه در بالا هم گفتم مشکل واسش پیش اومده.اما اگه من یه بک آپ گیر بیارم کارم حله.اگرچه اعصابم به شدت ازاین داغونه که نمیدونم چطور برم تو محیط reset recaveryو...!
ضمنا تبلت وینتاچ سایت ساپورت کننده داره!
حالا بگذریم...داداش شما حافظه جانبی گذاشتی رو تبلتت؟
فایل های سیستمی رو دستکاری نکردی؟

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان ریکاوری این مورد حتما جواب میده

اینو دانلود کنید بریزید روی SD
دقت کنید روی sd و نه داخل پوشه بلکه sd
CWM

1.بعد تبلت خاموش کنید
2.دکمه افزایش صدا رو بگیرید و تبلت و روشن کنید
3. زمانی که صحفه روشن شد دکمه پاور POWER رو ول کنید ولی افزایش صدا بزارید بمونه
4. میره رو ریکاوری
5.INSTALL update zip from sd یا همون گزینه دوم رو بزنید
6.فایلی که دانلود کردید رو انتخاب کنید و ok
7.بعد ریبوت کنید و از شماره دو تکرار کنید
به همین راحتی

فقط اگه دوستان تونستید بک آپ بگیرید آپلود کنید
خواهشا
تبلت من رو ارمش گیر کرده متاسفانه به کل بک آپ نیاز دارم
مدل pc7558L

موفق باشید

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
داداش مدل مال شما که یه حرف L رو اضافه داره با مال من چه فرقی داره؟
چون مال من اینطور هم رو ریکاوری نرفت.شانس بد من انگار هیچکی از بچه های اینجا این مدل رو تا حالا به ریکاوری نبره!کلی راه و روشو امتحان کردم که نشد
اما بجان خودم اگه این تبلتم درست شه در اولین فرصت میام بکاپشو میذارم اینجا.نمیدونم چرا از دوستان نمیذارن

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش مدل مال شما که یه حرف L رو اضافه داره با مال من چه فرقی داره؟
چون مال من اینطور هم رو ریکاوری نرفت.شانس بد من انگار هیچکی از بچه های اینجا این مدل رو تا حالا به ریکاوری نبره!کلی راه و روشو امتحان کردم که نشد
اما بجان خودم اگه این تبلتم درست شه در اولین فرصت میام بکاپشو میذارم اینجا.نمیدونم چرا از دوستان نمیذارن

اینو امتحان کن ببین چی میشه

cvm v6

شاید این جواب بده

با همون روش

قولت یادت نره

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا کسی نیست پوشه xbin آپلود کنه؟

netcat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز قدیما آره ،تبلتا و گوشی های چینی آشغال بودن،اما من یکی که از تبلتم واقعا راضی هستم.اگرچه در بالا هم گفتم مشکل واسش پیش اومده.اما اگه من یه بک آپ گیر بیارم کارم حله.اگرچه اعصابم به شدت ازاین داغونه که نمیدونم چطور برم تو محیط reset recaveryو...!
ضمنا تبلت وینتاچ سایت ساپورت کننده داره!
حالا بگذریم...داداش شما حافظه جانبی گذاشتی رو تبلتت؟
فایل های سیستمی رو دستکاری نکردی؟

سلام دوست من

من فایل سیستمی رو کاری نکردم ولی در ریکاوری فقط یک بار فکتوری ریست رو اجرا کردم .
من فکر میکنم باید یک بار حافظه داخلی فرمت و پارتیشن بندی بشه ولی اگه این کار رو بکنم کل رام میپره و من فایل بکاپ ندارم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمک کنید .

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
به نظرم از طریق اموزش همین جا ،جای حافظه داخلی رو با خارجی عوض کن.خیلی راحته.فقط باید مواظب باشی دقت کنی که مث من نشی.من با اینکه این کار رو ده باری انجام داده بودم،اما بار آخر اومدم با بی دقتی انجامش دادم که اینطور شد

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
اینو امتحان کن ببین چی میشه

cvm v6

شاید این جواب بده

با همون روش

قولت یادت نره

داداش منظورت اینه بندازم رو حافظه جانبی دیگه.درسته؟اونوقت خودفایل زیپ رو بریزم یا محتویاتشو؟اگرچه هر دو کارو امتحان کردم وبازاینم نشد،اما طریقه کپی کردنشو بگو که بشینم با اطمینان چندتا روش واسه رفتن به ریکاوری رو انجام بدم.اون روش که تو صفحه قبلی گذاشتم احتمالا میشه اما چون انگلیسیه خوب نفهمیدم منظورش چیه.
البته زنگ زدم به جایی که ازش خریده بودم گفت بیارش فلشش کنم واست.فک کنم بتونن درستش کنن.اما چون من شهرستانم،کمی دردسر داره واسم.احتمالا با هزینه پستا30-40 تومن بشه.نامرد ازش پرسیدم چطور برم تو ریکاوری،بهم نگفت.گفت بیارش واست درستش کنم.کاش وینتاچ میخریدم.اون حداقل یه سایت داره.

prince71.asri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
داداش منظورت اینه بندازم رو حافظه جانبی دیگه.درسته؟اونوقت خودفایل زیپ رو بریزم یا محتویاتشو؟اگرچه هر دو کارو امتحان کردم وبازاینم نشد،اما طریقه کپی کردنشو بگو که بشینم با اطمینان چندتا روش واسه رفتن به ریکاوری رو انجام بدم.اون روش که تو صفحه قبلی گذاشتم احتمالا میشه اما چون انگلیسیه خوب نفهمیدم منظورش چیه.
البته زنگ زدم به جایی که ازش خریده بودم گفت بیارش فلشش کنم واست.فک کنم بتونن درستش کنن.اما چون من شهرستانم،کمی دردسر داره واسم.احتمالا با هزینه پستا30-40 تومن بشه.نامرد ازش پرسیدم چطور برم تو ریکاوری،بهم نگفت.گفت بیارش واست درستش کنم.کاش وینتاچ میخریدم.اون حداقل یه سایت داره.

خب داداش

sd همون رم خارجی میکرو
خود فایل زیپو بریز
ولی باید اول روت کنی که اونم اولین پست هست

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
اره روت که قبلا کردم.این فایلا که زحمت کشیدی آپلود کردی رو از کدوم سایت گرفتی؟احتمالا هر تبلت باید فایل خاص خودش رو داشته باشه.نه؟!

farshid5491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من سلام،فرشید هستم.تبلتم پیرگاردین مدل pc7558l هستش،2 هفته که باهاش کارکردم اول چرخش خودکارش قاطی کرد بعد از یه مدتم کابلی که بهش میشد فلاش وصل کرد دیگه کار نداد،اول فکر کردم مشگل از کابله ولی کابل خریدم و بازم همین شکل بود،اگه راهنماییم کنید یه دنیا ممنون میشم،لطف کنید به ایمیلم برام ایمل بفرستید تا بدونم چیکار کنم.خیلی ممنون

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
دوست من سلام،فرشید هستم.تبلتم پیرگاردین مدل pc7558l هستش،2 هفته که باهاش کارکردم اول چرخش خودکارش قاطی کرد بعد از یه مدتم کابلی که بهش میشد فلاش وصل کرد دیگه کار نداد،اول فکر کردم مشگل از کابله ولی کابل خریدم و بازم همین شکل بود،اگه راهنماییم کنید یه دنیا ممنون میشم،لطف کنید به ایمیلم برام ایمل بفرستید تا بدونم چیکار کنم.خیلی ممنون

کابلی که جدیدا گرفتید از این8تومنی ها بود؟
مال منم اینطوریه اما کابل اوریجینال که بهش وصل کردم اومد بالا.کابل اوریجینال سامسونگ بگیر.اگه باز ایرادی داشت،که بعید میدونم،دیگه باید بری سوکتشو عوض کنی.همه جا هم داره.هر تعمیرات موبایل ببریش واست درستش میکنه

mami1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام دوستان اگه بکاپ کامل از مدل pc7558L رو دارید بگذارید.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
داداش واسه چیته؟!
این تبلت که اصلا انگار محیط ریکاوری وبوت نداره!!!

این تاپیک بخاطر اشتباه 99% کاربرا تو یکی دونستن 7558 و 7558L واقعا به گند کشیده شده! تورو قرآن یه بار این متن منو بخونید بعدش هی پست بزنید و بقیه رو گمراه کنید:

1.تبلت Pierre Cardin 7558 که تو بازار به مدل HDMI دار معروفه بر پایه SoC ساخت شرکت RockChip با پارت نامبر RK2928 و رزولوشن صفحه اش هم 600 در 1024 ائه! این تبلت بخاطر SoC خاصش بجای ریکاوری استاک (یعنی ریکاوری کارخونه ای که شامل امکانات خیلی محدودی میشه) دکمه ریست سخت افزاری داره! برای روت کردنش و ریختن ریکاوری کاستوم (CWM) شما از راهنمای ابتدای همین تاپیک میتونید استفاده کنید! تنها راه بک اپ فعلیشم همون ری استور کردن بک اپ CWMائه! خلاص!

2.تبلت Pierre Cardin 7558L در واقع اصلا Pierre Cardin نیست! یه نسخه ای مشابه تبلت Wintouch Q73 که بر پایه SoC ساخت شرکت AllWinner هستش با پارت نامبر A13 هستش که رزولوشن صفحش 480 در 800 ائه و HDMI هم نداره! بطور ذاتی همه A13 از بدو ساخت روت هستند و روشون ریکاوری استاک کارخونه ای نصبه و علاوه بر اینا میتونید با نرمافزار مخصوص A13 ها از داخل خود ویندوز با نرم افزار Live Suite و فایل 1تیکه .IMG فلششون کنید ! در ضمن نصب CWM و روت کردنشون (در صورتی که روت نباشن) کلا مراحل ساده تری داره و چندین و چند راه مختلف (اعم از استقاده از ریکاوری استاک) داره!

حالا هی تو تاپیک از سر نادونی این2تا تبلت که زمین تا اسمون با هم فرق دارن قاطی کنید و بقیه رو گمراه کنید! هر چقدر هم تا الان من و بقیه توضیح دادیم هیچ افاقه ای نکرده!

apaladian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من میخوام تبلت
Pierre Cardin 7558 رو بخرم
دوستان خواهشا بگید می ارزه یا نه
انجام بازی و دیدن فیلم هم برام مهمه
خواهش میکنم کسایی که باهاش کار کردن بگن چیز خوبیه؟

farshid5491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست من فرشیدم مطمعنی مشگل از کابل منه؟آخه کابلی که فلاشو بهش میزنم مال خودش تبلته،1هفته کار داد بعدش بهش کیف کیبورد وصل کردم قطعی پیدا کرد 2روز بعدم کلا دیگه کار نداد،درضمن وقتی کابل یو اس بی کامپیوترو وصل میکنم کار میکنه و کامپیوتر شناسایی میکنه تبلتو،مشگل چیه؟:(درضمن من14سال بیشتر ندارم یه جوری بهم جواب بدید که منظور حرفتونو بفهمم خارجی نگید.ممنون

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوستان من میخوام تبلت
Pierre Cardin 7558 رو بخرم
دوستان خواهشا بگید می ارزه یا نه
انجام بازی و دیدن فیلم هم برام مهمه
خواهش میکنم کسایی که باهاش کار کردن بگن چیز خوبیه؟

7558 خیلی خوبه فقط یک مقدار زاویه دیدش پایینه از لحاظ بازی کردن و فیلم دیدن و سرعت عالیه نسبت به قیمتش واقعا میارزه
فقط حواست باش 7558L نگیری چون خیلی خرابی داره

Last edited:
بالا