• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع تبلت های پیرکاردین ( مدل های PC7558 , PC7518B )

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
ببخشید تبلت من بالا نمیاد
cwm هم روش نصب ندارم
همه فروم هم زیر و رو کردم ممکنه بفرمایید تنها راه برای بالا اوردنش چیه ؟
مرسی
7558L مدل منه
من وارد محیط ریکاوری خود انروید میشم (شکم پاره و .. 4 تا گزینه داره.....) اما فایل مناسبی که از رو مموری پیدا کنه و ریکاور کنه رو پیدا نمیکنه؟!!
من فایلهایی که گفته اند د رو ریختم رو مموری اما ... پیداشون نمیکنه ؟
یه سوال دیگه فایل ریخته شده روی مموری باید چه پسوندی داشته باشه ؟
rar-tar-zip-bin یا ....؟
تو رو خدا کمکم کنید
مرسی

farshid5491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نمیگه چرا کابل یو اس بی من کار نمیده؟مشگل از سوکتش نیست از کابلم نیست چون کابل جدید روش امتحان کردم جواب نداد.ترو خدا کمکم کنیددددددددددددددد.دلم میخواد گریه کنم

dvbskystar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
7558 خیلی خوبه فقط یک مقدار زاویه دیدش پایینه از لحاظ بازی کردن و فیلم دیدن و سرعت عالیه نسبت به قیمتش واقعا میارزه
فقط حواست باش 7558L نگیری چون خیلی خرابی داره

آقا اینباکس شما پر هست من نمیتونم برات پبام بدم. فقط فلش میخاد .ایمیلتو برام بفرست تا برات عکس هم ایمیل کنم.

farshid5491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی نمیگه به من چرا کابلم قاطی داره؟

amirmi

Registered User
لایک‌ها
24
آقا اینباکس شما پر هست من نمیتونم برات پبام بدم. فقط فلش میخاد .ایمیلتو برام بفرست تا برات عکس هم ایمیل کنم.
خالی کردم اگه میشه دوباره بفرست
الان مشکلت رو دیدم
به نظرم بهتره صبر کنی تا من برات اون فایل vold.fstab رو یه جوری درست کنم و برات بفرستم شاید تبلتت درست شد حیفه بخوای اوراقش کنی

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
داداش شما یه طوری پیام میدید که انگار دارید با گوشی به یکی اس ام اس میدید!
هر 10دیقه یه بار پیام میدید!
اینجا که هرکسی پیام میذاره تا چند روز باید وایسه.چرا؟
چون باید وایسی یکی که مشکل شما رو بلده حل کنه،به این سایت سر بزنه وپیام شما رو بخونه.من خودم یه هفتست کسی نتونسته جوابمو درست بده که کارم راه بیفته.دوستان تا جایی که توان دارن کمک میکنن اما باید شانس داشته باشی یکی که دردتو میدونه بیاد و دواش کنه.من که همچنان منتظرم!!
ضمنا من آخر نفهمیدم مشکل شما چیه.شما که الان گفتید که کامپیوتر تبلتو میشناسه.پس دیگه مشکلت چیه؟!!

volfgan

Registered User
لایک‌ها
28
این تاپیک بخاطر اشتباه 99% کاربرا تو یکی دونستن 7558 و 7558L واقعا به گند کشیده شده! تورو قرآن یه بار این متن منو بخونید بعدش هی پست بزنید و بقیه رو گمراه کنید:

1.تبلت Pierre Cardin 7558 که تو بازار به مدل HDMI دار معروفه بر پایه SoC ساخت شرکت RockChip با پارت نامبر RK2928 و رزولوشن صفحه اش هم 600 در 1024 ائه! این تبلت بخاطر SoC خاصش بجای ریکاوری استاک (یعنی ریکاوری کارخونه ای که شامل امکانات خیلی محدودی میشه) دکمه ریست سخت افزاری داره! برای روت کردنش و ریختن ریکاوری کاستوم (CWM) شما از راهنمای ابتدای همین تاپیک میتونید استفاده کنید! تنها راه بک اپ فعلیشم همون ری استور کردن بک اپ CWMائه! خلاص!

2.تبلت Pierre Cardin 7558L در واقع اصلا Pierre Cardin نیست! یه نسخه ای مشابه تبلت Wintouch Q73 که بر پایه SoC ساخت شرکت AllWinner هستش با پارت نامبر A13 هستش که رزولوشن صفحش 480 در 800 ائه و HDMI هم نداره! بطور ذاتی همه A13 از بدو ساخت روت هستند و روشون ریکاوری استاک کارخونه ای نصبه و علاوه بر اینا میتونید با نرمافزار مخصوص A13 ها از داخل خود ویندوز با نرم افزار Live Suite و فایل 1تیکه .IMG فلششون کنید ! در ضمن نصب CWM و روت کردنشون (در صورتی که روت نباشن) کلا مراحل ساده تری داره و چندین و چند راه مختلف (اعم از استقاده از ریکاوری استاک) داره!

حالا هی تو تاپیک از سر نادونی این2تا تبلت که زمین تا اسمون با هم فرق دارن قاطی کنید و بقیه رو گمراه کنید! هر چقدر هم تا الان من و بقیه توضیح دادیم هیچ افاقه ای نکرده!
جناب من تمام این صفحات اینجا رو خوندم و نمیدونم من ندیدم یا واقعا کسی این حرفا رو نزده که تفاوتو بفهمم.ضمنا شما که اینقد عاقلی و قصد به گند کشیدن سایت رو نداری چرا جواب الکی به من میدید؟!
من چطور بیام روشCWMبریزم ،وقتی اصلا تو محیط سیستم عامل نمیره؟!چیزی رو که اطلاع ندارید و بلد نیستید مجبور نیستید حتما جواب بدید.چون خودم صفحه اول این تاپیک رو کامل خوندم و مشکل من برطرف نشده.چون اینجا بیشتر 7558Lدارن از شانس من.ضمنا این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست مال تبلتای مدل شما نیست.شما که میگید مث وینتاچه،پس دیگه اینجا چرا تشریف میارید.اگرچه فقط شما نیستید و متاسفانه بعضی ا دیگه هم هستن و اومدن اینجا در مورد 7558L سوال میپرسن که باعث شده اینجا شلوغ شده و به قول شما به گند کشیده شده

Last edited:

mami1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
2.تبلت Pierre Cardin 7558L در واقع اصلا Pierre Cardin نیست! یه نسخه ای مشابه تبلت Wintouch Q73 که بر پایه SoC ساخت شرکت AllWinner هستش با پارت نامبر A13 هستش که رزولوشن صفحش 480 در 800 ائه و HDMI هم نداره! بطور ذاتی همه A13 از بدو ساخت روت هستند و روشون ریکاوری استاک کارخونه ای نصبه و علاوه بر اینا میتونید با نرمافزار مخصوص A13 ها از داخل خود ویندوز با نرم افزار Live Suite و فایل 1تیکه .IMG فلششون کنید ! در ضمن نصب CWM و روت کردنشون (در صورتی که روت نباشن) کلا مراحل ساده تری داره و چندین و چند راه مختلف (اعم از استقاده از ریکاوری استاک) داره!

دوست عزیز می تونید بگید با چه فایل img ای از wintouch q73 فلش کنم. چون q73 چند تا فایل داره . من با فایل q73 زدم نشد. یا می تونید بک آپ کامل از pc7558L بگذارید.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

دوست عزیز می تونید بگید با چه فایل img ای از wintouch q73 فلش کنم. چون q73 چند تا فایل داره . من با فایل q73 زدم نشد. یا می تونید بک آپ کامل از pc7558L بگذارید.

پست بالایی رو خوندی؟ دوستان توضیح دادن با یکی زا رام های Q74 میتونید تبلت رو اوکی کنید! در ضمن این مطلبو من فکر کنم 2ماه قبل گفتم ولی هیچکس توجه نکرد بهش!

جناب من تمام این صفحات اینجا رو خوندم و نمیدونم من ندیدم یا واقعا کسی این حرفا رو نزده که تفاوتو بفهمم.ضمنا شما که اینقد عاقلی و قصد به گند کشیدن سایت رو نداری چرا جواب الکی به من میدید؟!
من چطور بیام روشCWMبریزم ،وقتی اصلا تو محیط سیستم عامل نمیره؟!چیزی رو که اطلاع ندارید و بلد نیستید مجبور نیستید حتما جواب بدید.چون خودم صفحه اول این تاپیک رو کامل خوندم و مشکل من برطرف نشده.چون اینجا بیشتر 7558Lدارن از شانس من.ضمنا این تاپیک همونطور که از اسمش پیداست مال تبلتای مدل شما نیست.شما که میگید مث وینتاچه،پس دیگه اینجا چرا تشریف میارید.اگرچه فقط شما نیستید و متاسفانه بعضی ا دیگه هم هستن و اومدن اینجا در مورد 7558L سوال میپرسن که باعث شده اینجا شلوغ شده و به قول شما به گند کشیده شده

اخه اصلا به این تاپیک ربطی نداره ماجرای 7558L ها! در ضمن لطف کن توهین نکن! من بجز راهنمایی کاری انجام ندادم که شما از من طلب کاری! شما امدی جای اشتباه پست زدی و تازه پست های مربوطه رو هم نخوندی و طلبکارم هستی! 10 بار توصیح داده شده همین سوالات شما و جالبه امدی و میگی اگر بلد نیستید جواب ندید! از همه اینا جالبتر هنوزم میگی پست اول رو خوندم و درست نشد! اصلا پست اول به شماچه ربطی داره؟ برای 7558 معمولی نوشته!

mami1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزيز اصلا q73 رو فراموش كنيد از همون لينكي كه در پست 536 گذاشتم استفاده كنيد فقط رام q74 اونم سري k قابل فلشه .

ممنون دوست عزیز فقط می خوام اعلام نتیجه کنم جواب داد. من با Q74J30407.img زدم.
آیا راهی هست که وین تاج که وقتی لود میشه را برداریم و یه چیز دیگه بگذاریم؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ممنون دوست عزیز فقط می خوام اعلام نتیجه کنم جواب داد.

آیا راهی هست که وین تاجی وقتی لود میشه را برداریم و یه چیز دیگه بگذاریم.

میشه! اون یه فایله که میتونی جایگزین کنی! ولی راه حل اصلیش اینه که یه تبلت 7558L سالم پیدا کنی و از رامش با CWM بک اپ بگیری و رو این ریستور کنی که بشه رام اصلی خودش!

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
با تشکر از همه فروم فارسی در خصوص 7558L سراغ ندارید ؟

smoeina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آموزش نصب CWM ( بدون سیم کارت و سیم کارت خور )
سلام لینک این آموزش خرابه اگه یکی یه فایل دیگه آپ کنه ممنون می شم/

moohsen22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بچه ها از کجا بفمم واقعا تب لتم روت شده یا خیر؟

mami1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستي رام سري j فكر كنم مشكل دوربين داشته باشه[/QUOTE]

دوست عزیز دوربین کار میکنه

farshid5491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیز من گفتم تبلتم فلاشو شناسایی نمیکنه،کامپیوتر رو شناسایی میکنه ولی فلاشو نه،دوستان گفتن کابل اورجینال سامسونگ بگیرم،یعنی مشگل از کابله؟الکی نرم خرج بیخود بکنم.یه کابل نو از اون8تومنی ها هم روش امتحان کردم ولی باز جواب نداد.این مشگل زمانی به وجود اومد که به تبلتم کیف کیبورد وصل کردم.گرفتی؟

mami1366

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از دوستان کسی هست که تغییر splash این مدل رو بدونه. pc7558L

farshid5491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که مشکل قاطی کردن حسگرهای چرخشی در مدلpc7558l را دارن میتونند برن داخل ستینگ یا همون تنظیمان و تنظیماتو به تنظیمات کارخانه برگردونند.مشگل رفع میشه و دیگه هرچقدرم باهاش کار کنید یا روش چیزی بریزید مشگل سرعت پیدا نمیکنه

farshid5491

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی هست که معنی بگه روت کردن اصلا چیه وبه چه کاری میاد و یا اینکه ریکاوری به چه درد تبلت میخوره و باهاش چیکار میکنند؟ممنون میشم کمک کنید:blush:

بالا