برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع تورنت

masud_809

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزان برای این مشکل شما باید ابتدا در برنامه جدید اون فایل تورنت رو اد کنید . بعد از اینکه اد کردید مابقی فایل ناقصی رو که دانلود کردید رو در مسیر دانلود همین فایل تورنت قرار بدید و سپس گزینه Force-ReCheck رو بزنید .

اینکار رو هم کردم. بی نتیجه بود...:confused:

masud_809

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این تراکر رو هم به لیست اضافه کنید: http://hd-bits.ro/announce.php

و راستی یک نکته، همیشه سعی کنید تورنتهایی رو بگیرید که DHT و Peer Exchange رو نبسته باشن، چون اگه این دو تا فعال باشن حتی اگه بهش هیچ تراکری هم ندید باز تمام Seed و Peer ها رو پیدا میکنه و دیگه نیازی به تراکر نداره.

این رو هم بیش از 10 بار از سایت های مختلف کپی کرده ام و الآن در لیست ترکرها موجوده ولی فایده نداشته!

در ضمن، چطوری میشه فهمید که DHT و Peer Exchange یه ترکر بازه یا بسته؟ البته قبل از اینکه اونو وارد دانلود کنی.

با تشکر

Last edited:

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
قبل از دانلود که نمیشه، اما خوب همین الان تو همون عکسی که گذاشتین معلومه که جلوی Peer Exchange و DHT و Local Peer Discovery نوشته disabled، خوب همون لحظه که تورنت رو اد میکنی معلوم میشه، اگه اینطور بود و تورنت هم بیش از حد بزرگ بود معمولا توصیه میشه دنبال یه دونه دیگه بگردی! مگر اینکه همینطوری هم تعداد سیدرها خیلی زیاد باشه...

masud_809

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قبل از دانلود که نمیشه، اما خوب همین الان تو همون عکسی که گذاشتین معلومه که جلوی Peer Exchange و DHT و Local Peer Discovery نوشته disabled، خوب همون لحظه که تورنت رو اد میکنی معلوم میشه، اگه اینطور بود و تورنت هم بیش از حد بزرگ بود معمولا توصیه میشه دنبال یه دونه دیگه بگردی! مگر اینکه همینطوری هم تعداد سیدرها خیلی زیاد باشه...

دستت درد نکنه. ممنون.

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سلام

ببخشيد من يه مشكل برام پيش اومده. اينطور كه تو ليست فايلهاي دانلود شده در قسمت Files ديده ميشه همه فايلها با موفقيت و 100 % دانلود شده اند اما وقتي ميام بعضيهاش رو باز مي كنم (فايلها همشون mp3 ه) باز نميشه.اين بعضيها البته پسوندشون هنوز به mp3 تبديل نشده و در حالت .iut به سر مي برند! چند جا به عنوان راه حل پيشنهاد شده بود كه پسوند به mp3 تغيير داده بشه كه براي من متاسفانه كارساز نبود. اون تيك كنار Append !ut to incomplete files رو هم در ضمن هيچوقت نزدم براي همين نمي دونم چرا اين فايلها با وجود 100 % كامل شدن هنوز پسوندشون تغيير نكرده؟ خيلي ممنون و متشكر ميشم اگه راهنمايي بفرماييد.

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

ببخشيد من يه مشكل برام پيش اومده. اينطور كه تو ليست فايلهاي دانلود شده در قسمت Files ديده ميشه همه فايلها با موفقيت و 100 % دانلود شده اند اما وقتي ميام بعضيهاش رو باز مي كنم (فايلها همشون mp3 ه) باز نميشه.اين بعضيها البته پسوندشون هنوز به mp3 تبديل نشده و در حالت .iut به سر مي برند! چند جا به عنوان راه حل پيشنهاد شده بود كه پسوند به mp3 تغيير داده بشه كه براي من متاسفانه كارساز نبود. اون تيك كنار Append !ut to incomplete files رو هم در ضمن هيچوقت نزدم براي همين نمي دونم چرا اين فايلها با وجود 100 % كامل شدن هنوز پسوندشون تغيير نكرده؟ خيلي ممنون و متشكر ميشم اگه راهنمايي بفرماييد.
اگه داره سید میشه، Stop کنین، روش راست کلیک کنید و Force Re-Check رو انتخاب کنین.

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
اگه داره سید میشه، Stop کنین، روش راست کلیک کنید و Force Re-Check رو انتخاب کنین.

سلام

واي نمي دونم چطوري از تون تشكر كنم! همين كار رو كردم و سريع درست شد! از 100% به 96.9% تغيير پيدا كرد! :)

thanku.gif
thanks.gif

2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سلام

شرمنده كه باز مزاحم ميشم! خودم هم راستش فكر نمي كردم دوباره مشكل پيش بياد!!! :( با اينكه اين بار بعد از انجام Force re-check ديگه به نظر مي رسيد همه چيز درست شده دوباره همه فايلهاي اون فولدر !ut هستند هنوز! :( به نظرتون چطور ميشه اينها رو همه mp3 كرد؟ اينطور هم كه از اندازه شون بر مياد بايد كامل باشند.

Last edited:

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

شرمنده كه باز مزاحم ميشم! خودم هم راستش فكر نمي كردم دوباره مشكل پيش بياد!!! :( با اينكه اين بار بعد از انجام Force re-check ديگه به نظر مي رسيد همه چيز درست شده دوباره همه فايلهاي اون فولدر !ut هستند هنوز! :( به نظرتون چطور ميشه اينها رو همه mp3 كرد؟ اينطور هم كه از اندازه شون بر مياد بايد كامل باشند.
یعنی 100% نشون میده؟ دوباره هم force recheck کردین؟ باز هم همون مشکله؟ دلیل اون فایلها میتونه این باشه که به صورت انتخابی دانلود کرده باشین، کل فایلهای تورنت رو دانلود کردین یا فقط بعضیهاشو؟

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
یعنی 100% نشون میده؟ دوباره هم force recheck کردین؟ باز هم همون مشکله؟ دلیل اون فایلها میتونه این باشه که به صورت انتخابی دانلود کرده باشین، کل فایلهای تورنت رو دانلود کردین یا فقط بعضیهاشو؟

سلام

آره اين دفعه ديگه تا 100 % پيش ميره و بله باز هم force recheck كردم كه اين دفعه ديگه روي 90 در صد و خورده اي نايستاد و تا 100 % رفت چون اون چند درصد ناقصي رو بعد از اون force recheck اول گذاشتم دانلود بشه. نه اين تورنت رو از همون روز اول همه ش رو گذاشتم يكسان دانلود بشه حتي تو Priority هم همشون رو از همون اول high گذاشته بودم.مي دونيد الان چي به فكرم رسيد؟ ميگم نكنه تو فايلهاي همه seed ها هم تركهاي اين البومه هنوز تو همون حالته كه براي من هم اينطور دانلود شده؟!! :eek:

Last edited:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Kasandra عزيز
animsmilysmile.gif

...
با اينكه اين بار بعد از انجام Force re-check ديگه به نظر مي رسيد همه چيز درست شده دوباره همه فايلهاي اون فولدر !ut هستند هنوز
...
. خوب اگر ظرفيت اون فايل‌ها الان ديگه با ظرفيت نهايشون برابر شده است!؟ پس ديگه كامل گرفتيدشون و فقط بايد اون‌ها را Rename كنيد و پسوندشون رو دستي به mp3 تغيير بدهيد. وارد فولدرشون بشويد و يكيش را انتخاب كنيد و كليد F2 را بزنيد يا روش راست كليك نماييد و گزينه Rename را انتخاب كنيد و پسوند ut! را پاك و به جاش MP3 بنويسيد. بعد چك كنيد ببينيد آيا فايله پخش مي‌شود يا نه؟؟؟

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/02/27
26.gif
103.gif

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Kasandra عزيز
animsmilysmile.gif

...
مي دونيد الان چي به فكرم رسيد؟ ميگم نكنه تو فايلهاي همه seed ها هم تركهاي اين البومه هنوز تو همون حالته كه براي من هم اينطور دانلود شده؟!!
. فقط در صورتي چنين چيزي امكان داره كه بعد از اضافه نمودن فايل تورنت به كلاينتتان (يا در سايتي كه ليست فايل‌هاي درون تورنت، ليست شده باشد) اگر در ليست فايل‌هاي موجود در اون تورنت، پسوند اون فايل‌هاي ناقص مورد نظر شما، ut! باشه و نه mp3!؟ در نتيجه از ابتدا خراب بوده‌اند...... و در غير اينصورت اشكال از كلاينت هست....

. چون دقيقن نام و پسوند فايلي كه در فايل تورنت ليست شده، به همون شكل دنلود خواهد شد، و در حالات خاص همانند وضعيت شما، اين اشكالات از كلاينت هست و نه فايل تورنت يا شما يا ....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/02/27
26.gif
103.gif

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سلام

آره اين دفعه ديگه تا 100 % پيش ميره و بله باز هم force recheck كردم كه اين دفعه ديگه روي 90 در صد و خورده اي نايستاد و تا 100 % رفت چون اون چند درصد ناقصي رو بعد از اون force recheck اول گذاشتم دانلود بشه. نه اين تورنت رو از همون روز اول همه ش رو گذاشتم يكسان دانلود بشه حتي تو Priority هم همشون رو از همون اول high گذاشته بودم.مي دونيد الان چي به فكرم رسيد؟ ميگم نكنه تو فايلهاي همه seed ها هم تركهاي اين البومه هنوز تو همون حالته كه براي من هم اينطور دانلود شده؟!! :eek:
در ادامه اگه کارهای igimax عزیز رو انجام دادین و rename کردین توصیه میکنم برای پخششون از VLC Media Player استفاده کنین که برای پخش فایلهای ناقص عالیه...

ادیت: پ.ن. البته اگه ناقص باشن، در هر صورت اگه مشکلی با پلیر خودتون داشتین همین VLC رو یشنهاد میکنم

Last edited:

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سلام Kasandra عزيز
animsmilysmile.gif

. خوب اگر ظرفيت اون فايل‌ها الان ديگه با ظرفيت نهايشون برابر شده است!؟ پس ديگه كامل گرفتيدشون و فقط بايد اون‌ها را Rename كنيد و پسوندشون رو دستي به mp3 تغيير بدهيد. وارد فولدرشون بشويد و يكيش را انتخاب كنيد و كليد F2 را بزنيد يا روش راست كليك نماييد و گزينه Rename را انتخاب كنيد و پسوند ut! را پاك و به جاش MP3 بنويسيد. بعد چك كنيد ببينيد آيا فايله پخش مي‌شود يا نه؟؟؟

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/02/27
26.gif
103.gif

سلام Kasandra عزيز
animsmilysmile.gif

. فقط در صورتي چنين چيزي امكان داره كه بعد از اضافه نمودن فايل تورنت به كلاينتتان (يا در سايتي كه ليست فايل‌هاي درون تورنت، ليست شده باشد) اگر در ليست فايل‌هاي موجود در اون تورنت، پسوند اون فايل‌هاي ناقص مورد نظر شما، ut! باشه و نه mp3!؟ در نتيجه از ابتدا خراب بوده‌اند...... و در غير اينصورت اشكال از كلاينت هست....

. چون دقيقن نام و پسوند فايلي كه در فايل تورنت ليست شده، به همون شكل دنلود خواهد شد، و در حالات خاص همانند وضعيت شما، اين اشكالات از كلاينت هست و نه فايل تورنت يا شما يا ....

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/02/27
26.gif
103.gif

در ادامه اگه کارهای igimax عزیز رو انجام دادین و rename کردین توصیه میکنم برای پخششون از VLC Media Player استفاده کنین که برای پخش فایلهای ناقص عالیه...

ادیت: پ.ن. البته اگه ناقص باشن، در هر صورت اگه مشکلی با پلیر خودتون داشتین همین VLC رو یشنهاد میکنم

سلام

با سپاس از دقت و توجه هر دوي شما عزيزان ، من راستش همه اين راهها رو امتحان كردم و متاسفانه غير از همان بار اول كه Force-recheck مفيد بود دفعات ديگه همه فايلها رو كامل تشخيص ميداد. بالاخره تو يه سايتي غير از اون سايتيكه ازش تورنت رو گرفته بودم ديدم كه بله! همون البومي كه براي من ناقصه اونجا هم پسوند اهنگها mp3 نشده!

http://www.monova.org/details/1822483/In%20Classical%20Mood.html

در مورد باز كردن اين فايلهاي ناقص راستش با هيچ كدوم از نرم افزارها باز نمي شدند در آخر يكي از فايلها رو Re-encode كردم كه باز شد ولي خب قسمت كوتاهي از آهنگ رو پخش مي كرد. اين مورد رو احتمالا بايد گذاشت به حساب ناقص بودن خود فايل.

خب فكر كنم بهتر باشه باز هم جستجو كنم اگه تورنت بهتري پيدا شد اين نواقص رو اونجا برطرف كنم و اگه نشد هم برم اين آلبومه رو جداگانه دانلود كنم اين دفعه البته از يك غير تورنت!

باز هم از شما تشكر مي كنم. واقعا نكات ارزشمندي مطرح شد.

2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
...

در مورد باز كردن اين فايلهاي ناقص راستش با هيچ كدوم از نرم افزارها باز نمي شدند در آخر يكي از فايلها رو Re-encode كردم كه باز شد ولي خب قسمت كوتاهي از آهنگ رو پخش مي كرد. اين مورد رو احتمالا بايد گذاشت به حساب ناقص بودن خود فايل.

...

2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg
خوب من یه سرچ کردمو یه جای خیلی خوب پیدا کردم، البته لینکاش RapidShare ه، که اگه باهاش مشکلی نداشته باشین به نظر من که عالی اومد:

کد:
http://www.zona-musical.com/postt194923.html

اول آلبوم مورد نظر شمام که خراب بود پست سومه.

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
خوب من یه سرچ کردمو یه جای خیلی خوب پیدا کردم، البته لینکاش RapidShare ه، که اگه باهاش مشکلی نداشته باشین به نظر من که عالی اومد:

کد:
http://www.zona-musical.com/postt194923.html

اول آلبوم مورد نظر شمام که خراب بود پست سومه.

واي خدا شما چقدر خوبيد!
birgits_snill.gif
باور كنيد راضي به زحمت سرچ كردن شما نبودم! :blush:

بله واقعا هم عاليه. دست شما درد نكنه.
thanks.gif
thanku.gif

2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg
2nsnbd2_th.jpg

taktaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با درود

يه فايل تورنت رو با دايال آپ خونه دانلود دانلود ميكنه ولي با اينترنت محل كارم دانلود نميشه حتي فايلهاي تورنت ديگري هم چك كردم همين مششكل رو داره ضمنا با 2 تا دانلودر يكي با free download manager , utorrent هم انجام دادم بي نتيجه بود. تصوير تلاش دانلودر براي اتصال به تركر ها رو هم ميگذارم. آيا احتمالا اين يه محدوديت عمدي اعمال شده بر روي ترافيك اينترنت شركت هست؟ براي حل اون چكار ميشه كرد؟

با درود مجدد

25011e4b370f43829d45.JPG

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
[SIZE="۲"]با درود

يه فايل تورنت رو با دايال آپ خونه دانلود دانلود ميكنه ولي با اينترنت محل كارم دانلود نميشه حتي فايلهاي تورنت ديگري هم چك كردم همين مششكل رو داره ضمنا با 2 تا دانلودر يكي با free download manager , utorrent هم انجام دادم بي نتيجه بود. تصوير تلاش دانلودر براي اتصال به تركر ها رو هم ميگذارم. آيا احتمالا اين يه محدوديت عمدي اعمال شده بر روي ترافيك اينترنت شركت هست؟ براي حل اون چكار ميشه كرد؟

با درود مجدد[/SIZE]

خوب شما تو utorrent برین به قسمت تنظیمات، و بعد در قسمت ‌Bittorrentو Protocol Encryption رو روی Forced بذارین شاید جواب بده.
البته باید آخرین ورژن (۲.۰.۲) رو داشته باشین.

taktaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب شما تو utorrent برین به قسمت تنظیمات، و بعد در قسمت ‌Bittorrentو Protocol Encryption رو روی Forced بذارین شاید جواب بده.
البته باید آخرین ورژن (۲.۰.۲) رو داشته باشین.

اينكارم كردم جواب نداد. راه ديگه اي وجود داره؟

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
بعضی از این سایتها هستند که لینک تورنت رو تبدیل به لینک مستقیم میکنند
میشه یه نمونه از این سایت ها معرفی کنید و طرز استفادش رو هم یاد بدید
ممنون

بالا