برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع شیائومی ردمی نوت (xiaomi redmi note) آموزش و پرسش و پاسخ

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
امکانه عکس گرفتن از منوی ریکاوری و ارور موقع وایپو نصب رام رو دارید؟
از کجا خریدید؟ مطمئنید اصله انشالا؟
مشکل ریکاوری و وایپ حل شد ولی کلا الان هم نمی تونم از طریق اپدیتر رام نصب کنم
یه مشکل دیگه اینکه گوشیم بعضی وقتا خودبه خود خاموش روشن میشه
گوشی هم از همین سایت گرفتم به نظرم که اصله همه روش ها رو امتحان کردم اکی داده
خصوصا سریال رو جعبه که اولین بار بود تو سایت شیائومی چک می شد
حالا به نظرتون رام رو ببرم بالا تر مشکل حل مشه؟ گوشی note 4g
اسمه رامه الانممم 95.0.1MIUI-KHICNBH

emperor3508

Registered User
لایک‌ها
176
برنامه ifont نصب کردم گوشی ریست شد و روی لوگو گیر کرد
الان گوشی رو به pc وصل میکنم شناسایی نمیکنه و نمیشه فلش بزنم
کسی راه حلی داره ؟

reza1391

Registered User
لایک‌ها
95
شما به jiayu.blog.ir برید و داریور ها رو دانلود کنید و روی سیستم نصب کنید ، گوشی شما توسط کامپیوتر شناسایی میشه

Sent from my JY-S3 using Tapatalk

hadi.rey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان من گوشیم imei پریده بود و سیم کارت ها رو نمیشناخت که بعد از اموزش بالا این رو درست کردم الان میشناسه سیم کارت ها رو ولی صدا من در هنگام تماس نمیرهه اون ور! صدای شخص پشت تلفن میاد برام اما صدای من نمیره!!!!

دوستان چه باید کرد به روزسانی به اخرین رام هم کردم ولی همچنان مشکل سرجاشه!!!

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
مشکل ریکاوری و وایپ حل شد ولی کلا الان هم نمی تونم از طریق اپدیتر رام نصب کنم
یه مشکل دیگه اینکه گوشیم بعضی وقتا خودبه خود خاموش روشن میشه
گوشی هم از همین سایت گرفتم به نظرم که اصله همه روش ها رو امتحان کردم اکی داده
خصوصا سریال رو جعبه که اولین بار بود تو سایت شیائومی چک می شد
حالا به نظرتون رام رو ببرم بالا تر مشکل حل مشه؟ گوشی note 4g
اسمه رامه الانممم 95.0.1MIUI-KHICNBH

آموزش فلش رام MIUI از طریق Recovery + تصویری
zhinan_zhuyi.gif

نکته ی مهم:
* برای داوگرید ( یعنی نصب رام قدیمی تر از رامی که روی گوشی فعلی نصب است ) باید wipe all data انجام دهید . (در این صورت تمام اطلاعات درون گوشی حذف خواهد شد)
* ممکن است در بعضی گوشی های Redmi با پردازنده MTK (مدیاتک) تفاوتی در ظاهر ریکاوری وجود داشته باشد

———————————————————————————————————————————————–

آموزش
zhinan_step1.gif

۱- ابتدا باید رام مورد نظر خود را در قالب فایل zip (فشرده) دانلود کنید
۲- نام فایل zip را به update تغییر دهید که به شکل زیر میشو update.zip
۳- سپس به قسمت root گوشی انتقال دهید . در حقیقت این قسمت همان قسمت حافظه داخلی گوشی (نه حافظه ی micro sd ) است که بقیه فولدر های شما در ان وجود دارد . کافی است فایل به آن قسمت انتقال داده شود .

zhinan_step2.gif

حال باید وارد ریکاوری گوشی شوید . برای این کار دو روش وجود دارد :
روش اول : وارد برنامه ی Updater گوشی شوید . در سمت چپ و بالا سه نقطه میبیند . سپس روی Reboot to Recovery Mode کلیک کنید
روش دوم : گوشی ا خاموش کنید سپس دکمه ی ولوم + (افزایش صدا) و پاور (خموش روشن کردن) را همزمان برای چند ثانیه نگه دارید . هنگامی که ریکتوری باز شد دکمه ها را رها کنید

zhinan_step3.gif

شما میتوانید با دکمه های ولوم + و – و پاور کنترل را بدست بگریدی به اینصورت که دکمه ی + مورد بالارا انتخاب میکند و دکمه ولوم – مورد پایین و دکمه پاور مانند کلیک عمل میکند
۱- ابتدا زبان انگلیسی English را انتخاب کنید
۲- سپس install update.zip را انتخاب کنید و بعد از آن system one .

m1-4-3.jpg

رام گوشی شما نصب شد . کمی صبر کنید تا وارد محیط کاربری گوشی شوید

فلش زدن رام MIUI به روش Fastboot

Fastboot یک روش برای فلش زدن Rom به داخل گوشی میباشد.این روش از روش Recovery دارای امنیت بیشتری میباشد.

گوشی های مختلف با روش های متفاوتی وارد حالت Fastboot میشوند . برای مثال برای گوشی های Xiaomi ، شما باید گوشی را خاموش کنید
و کلید های Volume down و Power را همزمان نگه دارید.

پیش نیاز ها :

PC or Laptop

نصب بودن درایور گوشی

MiFlash.exe

rom اختصاصی گوشی

نکته : قبل از شروع مطمـئن باشید که گوشی شما داری مقدار کافی شارژ میباشد

نکته : در حین Flash زدن به هیچ عنوان کابل از گوشی جدا نشود.

مرحله ۱ :

بعد از نصب کردن درایور گوشی نرم افزار MiFlash را نصب کنید .

مرحله ۲:

و فایل Rom گوشی را که با فرمت tgz میباشد را با نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید ، سپس فایل استخراج شده با پسوند tar میباشد این فایل را هم مجدد از حالت فشرده خارج کنید و در نهایت پوشه ای که حاوی فایل های زیر میباشد را در روت اصلی یکی از درایور های کامپیوتر کپی کنید.

tongyong-3-2.jpg

مرحله ۳ :

گوشی را خاموش کرده و سپس با کلید های Volume Down و Power را همزمان نگه دارید تا گوشی به حالت Fastboot برود.

tongyong-fastboot.jpg

مرحله ۴ :

گوشی را از طریق کابل به کامپیوتر متصل کنید

مرحله ۵ :

نرم افزار MiFlash را اجرا نمایید.

bjk2_selectdevice2.jpg

گزینه Refresh را از داخل نرم افزار فشار دهید تا دستگاه های متصل به کامپیوتر نمایش داده شود.(اگر درایور گوشی را به درستی نصب کرده باشید ،گوشی متصل شده نمایش داده میشود).

مرحله ۶ :

به محل فایل Rom که پس از استخراج به روت درایو کامپیوتر انتقال داده اید بروید، و ادرس آن را کپی کنید.

tongyong-3-2.jpg

مرحله ۷ :

آدرس کپی شده را در کادر بالای نرم افزار MiFlash پِیست کنید.

9gbz_adresspase.jpg

نکته : دفت داشته باشید قبل از Flash زدن ، سه گزیته در نوار پایین نرم افزار هست که حتمان Flash all except stroage رو انتخاب کنید تا اطلاعات حافظه گوشی(Memory) پاک نشه.
اگر گزینه Flash all رو انتخاب کنید اطلاعات حافظه گوشی هم از بین میره .

مرحله ۸ :

پس از کپی کردن آدرس Rom ،
روی دکمه ی Flash کلیک کنید،(اگر آدرس را درست وارد کرده باشید،عملیات Flash با موفقیت شروع میشود)

49uq_flash.jpg

این مرحله ممکن است کمی طول بکشد نگران نباشید، و منتظر بمانید تا عملیات Flash به اتمام برسد.
پس از اتمام عملیات Flash پیغام زیر ظاهر میشود. و این معنی است که عملیات با موفقیت به اتمام رسیده است.
و شما میتوانید کابل را از گوشی جدا کنید.

tongyong3-4.jpg

گوشی به طور اتوماتیک از حالت Fastboot خارج میشود و Rom جدید Boot میشود .

عملیات Boot ممکن است چند دقیقه طول بکشد، منتظر بمانید…

miui6.jpg

عملیات با موفقیت به اتمام رسید.

این ها با کمک از سایت دوست عزیزم به اینجا منتقل شده
سوالی بود در خدمتم

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
سلام دوستان

کسی میدونه چجوری میشه یه مارکت دیگه رو بعنوان مارکت اصلی گوشی جایگزین کرد؟

چون الان از طریق مرورگر روی یه لینک گوگل پلی کلیلک میکنم میره به مارکت پیشفرض گوشی یعنی mi stor ... ولی مثلا من میخوام بره به پلی استور... البته پلی استور و بازار هم روی گوشی نصب کردم..

ممنون

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
سلام دوستان

کسی میدونه چجوری میشه یه مارکت دیگه رو بعنوان مارکت اصلی گوشی جایگزین کرد؟

چون الان از طریق مرورگر روی یه لینک گوگل پلی کلیلک میکنم میره به مارکت پیشفرض گوشی یعنی mi stor ... ولی مثلا من میخوام بره به پلی استور... البته پلی استور و بازار هم روی گوشی نصب کردم..

ممنون
شما قبلا موقع انتخاب اپلیکیشن برای اجرای این لینک ها مای استور رو به عنوان پیش فرض انتخاب کردین
باید در قسمت ستینگ برید و پرفورمنس رو ریست کنید و پیش فرض هارو از بین ببرید تا مجدد موقع انتخاب ازتون سوال کنه با چی بازش کنه

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
شما قبلا موقع انتخاب اپلیکیشن برای اجرای این لینک ها مای استور رو به عنوان پیش فرض انتخاب کردین
باید در قسمت ستینگ برید و پرفورمنس رو ریست کنید و پیش فرض هارو از بین ببرید تا مجدد موقع انتخاب ازتون سوال کنه با چی بازش کنه
خیلی ممنون

میشه دقیق بگید از کجا پرفورمنس رو پاک کنم؟

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
خیلی ممنون

میشه دقیق بگید از کجا پرفورمنس رو پاک کنم؟
uploadfromtaptalk1446154624019.png

یه چیزی مثه این اسکرین هستش
توی ستینگ قسمت برنامه ها گزینه ریست باید باشه

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
مشاهده پیوست 874051

یه چیزی مثه این اسکرین هستش
توی ستینگ قسمت برنامه ها گزینه ریست باید باشه

ممنون

عزیز این قسمتو پیدا کردم.... واسه همه موارد میشه انتخاب کرد که با چه نرم افزاری اجرا بشه..مثلا واسه ویدئو یا لانچر یا دوربین.. ولی app store توی این گزینه ها نیست...

رامم هم آخرین ورژن دولوپر هست... گوشیم هم redmi note 2

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
می 5 شیائومی ۲۰ آبان ماه معرفی می‌شود شایعات پیشین حاکی از آن بود که می ۵ شیائومی اولین گوشی مجهز به پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ خواهد بود، اما تا به حال این گوشی معرفی نشده و علاوه بر شیائومی برخی شرکت‌های دیگر نیز در تلاش برای استفاده از این پردازنده هستند. با این حال به نظر می‌رسد شیائومی بالاخره و پس از شایعات بسیار رقبای خود را کنار زده و پرچمدار جدیدش را روز ۲۰ آبان معرفی خواهد کرد.در جدیدترین پوستر تبلیغاتی شیائومی شاهد یک گوشی که پشت پرده‌ای قرمز قرار گرفته هستیم، که روی آن علامت سوالی نیز قرار گرفته است. این علامت سوال نشان می‌دهد که شیائومی قصد فاش کردن نام گوشی جدید قبل از مراسم معرفی آن را ندارد.
xiaomi-mi-5-teaser-november-11-launch_6b042.jpg
در بالای این پوستر نام Mi Dual 11 را می‌بینیم که به نظر می‌رسد نام انتخاب شده برای این مراسم باشد. به علاوه عبارت «این بار ما با بزرگان وارد رقابت خواهیم شد» نیز به چشم می‌خورد که احتمال معرفی می ۵ را بالاتر نیز می‌برد.

فرضیه دیگر این است که Mi Dual 11 به معرفی دو گوشی می ۵ و ردمی نوت ۲ پرو اشاره دارد. ردمی نوت ۲ پرو نیز همان مشخصات ردمی نوت ۲ را در غالب بدنه‌ای تمام فلزی خواهد داشت و مجهز به حسگر اثر انگشت نیز خواهد شد.

zombi

Registered User
لایک‌ها
58
Nexus-6P-bend.jpg

تماشا کنید : گوشی هواوی نکسوس ۶P به راحتی خم می شود ؟

جنجال خم شدن آیفون ۶ پلاس را به یاد دارید ؟ حالا مشکلی مشابه گریبانگیر نکسوس تازه وارد گوگل ، نسخه ساخت هواوی یعنی گوشی نکسوس ۶ پی ( Nexus 6P ) را گرفته است.چند روز پیش ویدیویی در اینترنت منتشر گردید که نشان می داد این گوشی به راحتی و با فشار اندکی خم می شود.در آن ویدیو نکسوس ۶P آنقدر راحت خم شد که بسیاری تصور می کردند احتمالا ساختگی باشد.اکنون شخصی که این ویدیو را منتشر کرده این آزمایش را دوباره تکرار کرده و باز هم نتیجه کار همان است

ali maldar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آموزش فلش رام MIUI از طریق Recovery + تصویری
zhinan_zhuyi.gif

نکته ی مهم:
* برای داوگرید ( یعنی نصب رام قدیمی تر از رامی که روی گوشی فعلی نصب است ) باید wipe all data انجام دهید . (در این صورت تمام اطلاعات درون گوشی حذف خواهد شد)
* ممکن است در بعضی گوشی های Redmi با پردازنده MTK (مدیاتک) تفاوتی در ظاهر ریکاوری وجود داشته باشد

———————————————————————————————————————————————–

آموزش
zhinan_step1.gif

۱- ابتدا باید رام مورد نظر خود را در قالب فایل zip (فشرده) دانلود کنید
۲- نام فایل zip را به update تغییر دهید که به شکل زیر میشو update.zip
۳- سپس به قسمت root گوشی انتقال دهید . در حقیقت این قسمت همان قسمت حافظه داخلی گوشی (نه حافظه ی micro sd ) است که بقیه فولدر های شما در ان وجود دارد . کافی است فایل به آن قسمت انتقال داده شود .

zhinan_step2.gif

حال باید وارد ریکاوری گوشی شوید . برای این کار دو روش وجود دارد :
روش اول : وارد برنامه ی Updater گوشی شوید . در سمت چپ و بالا سه نقطه میبیند . سپس روی Reboot to Recovery Mode کلیک کنید
روش دوم : گوشی ا خاموش کنید سپس دکمه ی ولوم + (افزایش صدا) و پاور (خموش روشن کردن) را همزمان برای چند ثانیه نگه دارید . هنگامی که ریکتوری باز شد دکمه ها را رها کنید

zhinan_step3.gif

شما میتوانید با دکمه های ولوم + و – و پاور کنترل را بدست بگریدی به اینصورت که دکمه ی + مورد بالارا انتخاب میکند و دکمه ولوم – مورد پایین و دکمه پاور مانند کلیک عمل میکند
۱- ابتدا زبان انگلیسی English را انتخاب کنید
۲- سپس install update.zip را انتخاب کنید و بعد از آن system one .

m1-4-3.jpg

رام گوشی شما نصب شد . کمی صبر کنید تا وارد محیط کاربری گوشی شوید

فلش زدن رام MIUI به روش Fastboot

Fastboot یک روش برای فلش زدن Rom به داخل گوشی میباشد.این روش از روش Recovery دارای امنیت بیشتری میباشد.

گوشی های مختلف با روش های متفاوتی وارد حالت Fastboot میشوند . برای مثال برای گوشی های Xiaomi ، شما باید گوشی را خاموش کنید
و کلید های Volume down و Power را همزمان نگه دارید.

پیش نیاز ها :

PC or Laptop

نصب بودن درایور گوشی

MiFlash.exe

rom اختصاصی گوشی

نکته : قبل از شروع مطمـئن باشید که گوشی شما داری مقدار کافی شارژ میباشد

مرحله ۱ :

بعد از نصب کردن درایور گوشی نرم افزار MiFlash را نصب کنید .

مرحله ۲:

و فایل Rom گوشی را که با فرمت tgz میباشد را با نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کنید ، سپس فایل استخراج شده با پسوند tar میباشد این فایل را هم مجدد از حالت فشرده خارج کنید و در نهایت پوشه ای که حاوی فایل های زیر میباشد را در روت اصلی یکی از درایور های کامپیوتر کپی کنید.

tongyong-3-2.jpg

مرحله ۳ :

گوشی را خاموش کرده و سپس با کلید های Volume Down و Power را همزمان نگه دارید تا گوشی به حالت Fastboot برود.

tongyong-fastboot.jpg

مرحله ۴ :

گوشی را از طریق کابل به کامپیوتر متصل کنید

مرحله ۵ :

نرم افزار MiFlash را اجرا نمایید.

bjk2_selectdevice2.jpg

گزینه Refresh را از داخل نرم افزار فشار دهید تا دستگاه های متصل به کامپیوتر نمایش داده شود.(اگر درایور گوشی را به درستی نصب کرده باشید ،گوشی متصل شده نمایش داده میشود).

مرحله ۶ :

به محل فایل Rom که پس از استخراج به روت درایو کامپیوتر انتقال داده اید بروید، و ادرس آن را کپی کنید.

tongyong-3-2.jpg

مرحله ۷ :

آدرس کپی شده را در کادر بالای نرم افزار MiFlash پِیست کنید.

9gbz_adresspase.jpg

نکته : دفت داشته باشید قبل از Flash زدن ، سه گزیته در نوار پایین نرم افزار هست که حتمان Flash all except stroage رو انتخاب کنید تا اطلاعات حافظه گوشی(Memory) پاک نشه.
اگر گزینه Flash all رو انتخاب کنید اطلاعات حافظه گوشی هم از بین میره .

مرحله ۸ :

پس از کپی کردن آدرس Rom ،
روی دکمه ی Flash کلیک کنید،(اگر آدرس را درست وارد کرده باشید،عملیات Flash با موفقیت شروع میشود)

49uq_flash.jpg

این مرحله ممکن است کمی طول بکشد نگران نباشید، و منتظر بمانید تا عملیات Flash به اتمام برسد.
پس از اتمام عملیات Flash پیغام زیر ظاهر میشود. و این معنی است که عملیات با موفقیت به اتمام رسیده است.
و شما میتوانید کابل را از گوشی جدا کنید.

tongyong3-4.jpg

گوشی به طور اتوماتیک از حالت Fastboot خارج میشود و Rom جدید Boot میشود .

عملیات Boot ممکن است چند دقیقه طول بکشد، منتظر بمانید…

miui6.jpg

عملیات با موفقیت به اتمام رسید.

این ها با کمک از سایت دوست عزیزم به اینجا منتقل شده
سوالی بود در خدمتم
خیلی خیلی ممنونم بسیار مفید و کارآمد بووووود

tirgas

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان پیشنهادی ندارید برای تهیه Xiaomi Redmi Note 3 نسخه ۳۲ گیگ؟
(ارازانترین شیوه ای که میشه تهیه کرد)

esy2011

Registered User
لایک‌ها
115
با سلام تاچ گوشی xiaomi redmi note بنده شکسته چند تا تعیرکار موبایل بردم گفتند نداریبم از کجا میشه پیدا کرد .

hadi.rey

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان من ردمی نوت 2 دارم
الان مشکلی پیدا کردم با گوشی اینه که وقتی اپدیت میکنم به ورژن روز وقتی میخام با گوشی صحبت کنم با کسی روی آیفون میزارم صدا میره ولی در حالت معمولی صدا میاد ولی نمیره از سمت من !!!!!!!!!!!!!!

IME رو هم میزنم دارند هر دو سیم کارت ولی اینجوریه نمیدونممممممممممممم چرا ! کسی میدونم چه باید کرد؟ روت هم نمیشه نمیدونم چرا از اموزش های همین تاپیک استفاده میکنم ولی نمیشه

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140
با سلام فعلا ارزونترین سایتی که این گوشی رو تا ۳ روزه دیگه قراره موجود کنه سایته http://sohatrade.com هستش من ارزونتر جایی ندیدم

مخلص داداش رضا

سلام رضا جان خوبی اخوی ؟ سایت برای کی هستش ؟ سایتش خیلی ردیفه

----------------------

دوستان کسی میدونه چطور برنامه ای رو به عنوان برنامه سیستمی گوشی به شیائومی رد می نوت 3 معرفی کنم جوری که با ریست فکتوری پاک نشه .

ممنون

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
دوستان پیشنهادی ندارید برای تهیه Xiaomi Redmi Note 3 نسخه ۳۲ گیگ؟
(ارازانترین شیوه ای که میشه تهیه کرد)
810تومن با گارد و گلس نقره ای رنگ

بالا