• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تاپیک جامع فروش لپ تاپ ، کیس و مانیتورهای استوک با بهترین کیفیت(بروز رسانی 2 خرداد 95)

secret_mboy20

Registered User
لایک‌ها
94
عزيز مك بوك ندارين؟

alipoor91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
یعنی این شرکت هم این محصولاتی که داره استوک هست؟

اخه میگه از این مدل ها نو داره به صورت openbox یعنی فقط جعبش رو نیاوردن و مسافری اومده
ممنون

Last edited by a moderator:

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
عزيز مك بوك ندارين؟

کلا ما زمینه کاریمون Workstation هست.در کنارش هم اگر چیز خوش قیمت باشه هم میاریم.اپل هم یک سری دستگاه Workstation داره اما موفق نبوده تو این زمینه

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
سلام
یعنی این شرکت هم این محصولاتی که داره استوک هست؟

اخه میگه از این مدل ها نو داره به صورت openbox یعنی فقط جعبش رو نیاوردن و مسافری اومده
ممنون

هر فروشنده ای فقط میتونه محصول خودش رو تضمین بکنه
بذارین تا یکم راجع بهش حرف بزنیم
یک سری دستگاه ها هستن که ریفر هستن که شرکت تولید کننده دوباره برای فروش ارایه میده
یک سری دستگاه هستند که سکند هند تشریف دارن(دسته دوم)
یک سری دیگه هم هستن که فقط گارنتیشون تموم شده
یک سری دیگه هم توسط خود شرکت HP از مشیریانی که میخوان مجصول جدبد شرکت رو داشته باشند گرفته میشه

این چهار دسته میان تو بازار استوک که بعضی از دستگاه های ریفر به عنوان آک میان تو بازار ایران توسط شرکت های خیلی معرفی که گارانتی کننده دستگاه ها هستن
یک سری از دستگاه ها دسته سوم و چهارم دارای جعبه و متلقات هستند و ما بقی بدون کارتون هستن

بعضی از دستگاه ها واقعا در حد آک هستن یا خیلی کم کارد هستن یا اصلا به فروش نرفتن و توسط نمایندگی ها برگشت خوردن
شاید باورتون نشه اما ما دستگا های داریم که هنوز گارانتی دارن و یا حتی تازه شروع شدن

این که میگم آکش وجودنداره واقعیته ولی وقتی مشتری پیله میکنه میگه حتما آک باشه دیگه فروشنده هم مجبوره بگه آکه وقتی دستگاه با آک هیچ فرقی نداره جعبه هم داره 2 سال هم از گارانتیش مونده دیگخ چه فرقی داره با آک

alipoor91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خیلی ممنون از توضیح کاملتون:general504:

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
Lenovo IBM ThinkPad T410
این الان نو هست؟یا کارکردند؟ گارانتی نداره؟هیچی؟
جعبه و متعلقات این مدل چی هستند؟
چرا با رم 8 گیگ هم فروخته میشه؟مگه رم 8 گیگ به کارش میاد؟
سیستم عامل هم که روش قطعا نیست. درست میگم؟

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
Lenovo IBM ThinkPad T410
این الان نو هست؟یا کارکردند؟ گارانتی نداره؟هیچی؟
جعبه و متعلقات این مدل چی هستند؟
چرا با رم 8 گیگ هم فروخته میشه؟مگه رم 8 گیگ به کارش میاد؟
سیستم عامل هم که روش قطعا نیست. درست میگم؟

اول تاپیک عرض کردم.همه دستگاه ها استوک هستند.جعبه و گارانتی ندارن.

یک هفته مهلت تست داده میشه

ویندوز هم خودمون میزنیم

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
یعنی هیچ متعلقاتی ندارن دوست عزیز؟
بعد از این یک هفته اگر راضی نبودیم از روند دستگاه چی کار میشه کرد؟ تعویض یا پس گرفته میشه؟
این مدل T410 چه قدر شارژ باتری نگه میداره؟

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
راستی نجوه ارسال برای تهران چی طوریه

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
ما لینک برای دستگاه دادیم شما میتونید برید مشخصات دستگاه رو مطالعه کنید دوست عزیز اگر از مشخصات و کارکردش راضی بودید اونوقت دستگاه رو تهیه کنید.چنانچه دستگاه در طول یک هفته مشکل داشته باشه دستگاه با دستگاه دیگه تعویض میشه.اما اینکه شما از دستگاه ناراضی باشی نخیر پس گرفته نمیشه.کارکرد باطری دستگاه بین یک ساعت تا 2 ساعت متغییر هست اما کمتر از یک ساعت باشه باطری براتون تعویض میشه دوسته عزیز.متعلقات هم فقط شارژر همراه دستگاه هست

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
نحوه ارسال توسط تیپاکس واسه جاهایی که تیپاکس داره بقیه جاها با باربری و پست

Last edited:

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
خب این دستگاه نو و آکبندش باتریش بالای 4 ساعت کار میکنه قاعدتا. نه یک تا دو ساعت . درست نمیگم؟

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
درسته حق با شماست الان وقتی فول شارژ هستش مینویسه 3 ساعت اما ما اگر فقط باطری زیر 1 ساعت شارژ خالی کنه دستگاه رو پس میگیریم.به قول همکاران ما این دستگاه ها رو از درخت نچیدیم که بالاشون پول دادیم اینه استوک هستن و تو دستگاه های استوک کارکرد بالای یک ساعت یعنی اینکه باطری کاملا سالم همین.اگر کرکرد باطری خیلی برات مهمه HP 8440w رو بردار.بالای 3 ساعتش رو بهت تضمین میدم تو هر شرایطی

alipoor91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز منم پیشنهاد میکنم hp بگیرین
hp بهترین mobile worksation ها رو میزنه در دنیا
lenovo کیفیت لپتاپ هاش کمی پایینه
dell هم همینطور و وضعش از lenovo بسیار بد تر هست چون lenovo بیشتر در بدنه و صفحه نمایش و ... صرفه جویی میکنه ولی dell در کیفیت سخت افزاری هم صرفه جویی میکنه
clevo ها هم از نظر کیفیت در همون سطح dell قرار میگیرن
البته در کل همه لپ تاپ های workstation از مدل های consumer از نظر کیفیت بالاترن و این مقایسه که گفتم منظور رده workstation اشون هست فقط ...

HP یه مدل باتری رو دستگاه هاش ارائه میده که بهش میگن long life battery که در واقع همون باتری معمولی دستگاه هست فقط چیپش جوری پروگرم شده که تا مثلا 90 درصد حداکثر ظرفیت مدل معمولی شارژ کنه باتری رو که باعث میشه عمر باتری به شدت بره بالا جوری که این باتری رو خود hp سه سال گارانتی میکنه واسه شما(باتری های لیتیومی وقتی فول باشن در اثر گرما به شدت عمرشون کم میشه)
همچنین mobile workstation های hp استاندارد های MIL-STD-810 رو پاس میکنن
توصیه میکنم کمی بیشتر هزینه کنید و 8440w بگیرید
پردازنده و گرافیکش هم از این کانفیگ t410 قوی تره
با سپاس

man_utd_4ever

Registered User
لایک‌ها
23
سلام به همه دسوتان
بنده از آقای بهاروند 2 تا لپتاپ خریدم که امروز به دستم رسید. یکیش 8740w هست و یکی هم Asus که گذاشته بودن پیششون برای فروش
هردو لپتاپ بسیار تمیز و بدون حتی یه خط و خش هستن. کلا میشه گفت با آک فرقی ندارن

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
دوست عزیز منم پیشنهاد میکنم hp بگیرین
hp بهترین mobile worksation ها رو میزنه در دنیا
lenovo کیفیت لپتاپ هاش کمی پایینه
dell هم همینطور و وضعش از lenovo بسیار بد تر هست چون lenovo بیشتر در بدنه و صفحه نمایش و ... صرفه جویی میکنه ولی dell در کیفیت سخت افزاری هم صرفه جویی میکنه
clevo ها هم از نظر کیفیت در همون سطح dell قرار میگیرن
البته در کل همه لپ تاپ های workstation از مدل های consumer از نظر کیفیت بالاترن و این مقایسه که گفتم منظور رده workstation اشون هست فقط ...

HP یه مدل باتری رو دستگاه هاش ارائه میده که بهش میگن long life battery که در واقع همون باتری معمولی دستگاه هست فقط چیپش جوری پروگرم شده که تا مثلا 90 درصد حداکثر ظرفیت مدل معمولی شارژ کنه باتری رو که باعث میشه عمر باتری به شدت بره بالا جوری که این باتری رو خود hp سه سال گارانتی میکنه واسه شما(باتری های لیتیومی وقتی فول باشن در اثر گرما به شدت عمرشون کم میشه)
همچنین mobile workstation های hp استاندارد های MIL-STD-810 رو پاس میکنن
توصیه میکنم کمی بیشتر هزینه کنید و 8440w بگیرید
پردازنده و گرافیکش هم از این کانفیگ t410 قوی تره
با سپاس

حق با شماست.اما یه کم نست. 500 تومن بیشتره.اگر صد تومن دویست تومن بود میشد کاریش کرد.اما یه موقع هایی 500 تومن نرخ خون آدمه واسه آدم :D

akbarof

Registered User
لایک‌ها
398
حق با شماست.اما یه کم نست. 500 تومن بیشتره.اگر صد تومن دویست تومن بود میشد کاریش کرد.اما یه موقع هایی 500 تومن نرخ خون آدمه واسه آدم :D
اگه طلبه اش هستی 1400 تقدیم میکنم ولی واقعا دستگاه با ارزشی هست.این قیمت براش مفت محسوب میشه.کمتر برام نداره اگه دستم باز بود بهت قسطی میدادمش

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
طلبه اش هستم.اما پول همین t410 هم به زور جمع کردم.
راستش خدا اموات شما رو بیامرزه. یکی د ماه پیش عزادار شدیم و کلی خرج و مخارج در کنار ناراحتی ها افتاد وبالمون. الان یک و دویست هم بدی نمیتونم :d مگر همون قسطی که میدونم راه نداره واست. پی ام دادم بهتون

HULK2

Registered User
لایک‌ها
98
طلبه اش هستم.اما پول همین t410 هم به زور جمع کردم.
راستش خدا اموات شما رو بیامرزه. یکی د ماه پیش عزادار شدیم و کلی خرج و مخارج در کنار ناراحتی ها افتاد وبالمون. الان یک تومن هم بدی نمیتونم :d مگر همون قسطی که میدونم راه نداره واست. پی ام دادم بهتون

بالا