برگزیده های پرشین تولز

تاپیک شایسته فیلم و سینما

با کدوم تاپیک بیشتر حال می کنید؟

• سریال افسانه شجاعان

Votes: 30 30.0%
  • معرفی انیمیشن های قدیمی و جدیدی دنیا

Votes: 46 46.0%
  • مجموعه عکسهای سریال های اروپایی

Votes: 11 11.0%
  • جواهری در قصر

Votes: 41 41.0%
  • دوبلرهای و گویندگان

Votes: 6 6.0%
  • آخرین اخبار هالیوود

Votes: 10 10.0%
  • راز گنج پنهان

Votes: 7 7.0%
  • افسانه عقابهای مبارز

Votes: 9 9.0%
  • عصر بخیر دراکو

Votes: 4 4.0%
  • سینمای هند

Votes: 1 1.0%

• Total voters
    100
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
منظور من این نبود که فعال نیست، اتفاقاً برعکس:
این بخش خیلی که وقته بیش از حد کنترل فعال شده، اما به هیچ وجه پویایی سابقش رو نداره.

الآن 90 درصد تاپیکا در مورد سریالهای تلویزیونی ژاپنی و چینیه. علتش هم اینه که از سال گذشته تا حالا یه عده مثل همین برادر شیان خودمون که به اینجور مباحث علاقه مند بودن، اقدام به شروع بحثهای این مدلی کردن. بعداً از همین طریق تعداد زیادی یوزر علاقه مند به این جور تاپیکا وارد پرشین تولز شدن، تا اونجا که الآن بسیاری از کاربرای پی تی از یوزر نیم هایی با اسمها و آواترهای خاور دوری استفاده می کنن و طرفدار پر و پاقرص اینگونه مباحث هستن.
خلاصه اینکه لآن به جایی رسیدیم که تمام بخش فیلم و سینما در اشغال اینجور تاپیکهاست...

منظور منم اون نبود، منظورم اين بود که خب شما هم بخش هايي که فکر مي کنيد خوبند و الان غير فعال شدند رو دوباره فعال کنيد، خيلي از تاپيک ها هستند که رفتند صفحه ي دوم و سوم، و کسي از وجودشون خبر نداره ولي وقتي مياريشون بالا مي بيني کلي پست همان روز تو همان تاپيک فراموش شده زده ميشه. يا تاپيک جديد در رابطه با موضوعي که دوست داريد اينجاد کنيد، شايد يکي از فعالترين هاي بخش شد. بالاخره بايد حرکتي انجام بشه تا ادامه دار بشه، خب سريال هاي شرقي طرفدار دارند و شما خوشتون نمياد، ولي دليل نميشه که از ميدان کنار برويد و فقط به يک اَه بسنده کنيد. هيچ وقت سليقه ها مثل هم نيست ولي ميشه سلايق مختلف رو کنار هم گذاشت و مجموعه اي از علاقمندي ها رو در يک جا گرد آورد و هر کي تو هر زمينه اي که علاقه داره فعاليت کنه. تازه ميشه اين فعاليت ها رقابتي هم بشه و هر کي براي بهتر شدن بخشي که بهش علاقه داره فعاليت بيشتري انجام بده.

بد مي گم؟!!!

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
راستي برادر شيان جان، اون تاپيک عکس هاي خاطره انگيز ار برنامه هاي کودک رو هم اگه ميگذاشتي تو اين رأي گيري، بد نبودها
girl_wink.gif

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
منظور منم اون نبود، منظورم اين بود که خب شما هم بخش هايي که فکر مي کنيد خوبند و الان غير فعال شدند رو دوباره فعال کنيد، خيلي از تاپيک ها هستند که رفتند صفحه ي دوم و سوم، و کسي از وجودشون خبر نداره ولي وقتي مياريشون بالا مي بيني کلي پست همان روز تو همان تاپيک فراموش شده زده ميشه. يا تاپيک جديد در رابطه با موضوعي که دوست داريد اينجاد کنيد، شايد يکي از فعالترين هاي بخش شد. بالاخره بايد حرکتي انجام بشه تا ادامه دار بشه، خب سريال هاي شرقي طرفدار دارند و شما خوشتون نمياد، ولي دليل نميشه که از ميدان کنار برويد و فقط به يک اَه بسنده کنيد. هيچ وقت سليقه ها مثل هم نيست ولي ميشه سلايق مختلف رو کنار هم گذاشت و مجموعه اي از علاقمندي ها رو در يک جا گرد آورد و هر کي تو هر زمينه اي که علاقه داره فعاليت کنه. تازه ميشه اين فعاليت ها رقابتي هم بشه و هر کي براي بهتر شدن بخشي که بهش علاقه داره فعاليت بيشتري انجام بده.

بد مي گم؟!!!
خوب ببینید، مشکل دقیقاً همینجاست.

این که میگم این بخش به صورت غیرقابل کنترل فعال شده منظورم همینه. به ندرت پیش میاد تاپیک جدیدی در این زمینه هایی که من گفتم زده بشه و بیشتر از حداکثر یکی دو صفحه جلو بره. کل این بخش شده تاپیکهای پرتعداد صفحه ای در مورد همون سریالهای خاور دوری، که متأسفانه اجازه نمیدن تاپیکهای جدیدتر و با موضوعات متفاوت حتی به چشم بیان! اکثر تاپیکهای جدید تو همون چند ساعت اول بدون اینکه حتی پستی بخورن سر از پایین صفحه درمیارن....

البته تو این بخش چند تاپیکی هستند که واقعاً استثنا هستن. مثلاً یکیشون تاپیک همه چيز در مورد سينما و هاليوود هست، که البته اونم معلوم نیست به چه علتی با نظرسنجی این تاپیک قهر کرده...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
این که میگم این بخش به صورت غیرقابل کنترل فعال شده منظورم همینه. به ندرت پیش میاد تاپیک جدیدی در این زمینه هایی که من گفتم زده بشه و بیشتر از حداکثر یکی دو صفحه جلو بره. کل این بخش شده تاپیکهای پرتعداد صفحه ای در مورد همون سریالهای خاور دوری، که متأسفانه اجازه نمیدن تاپیکهای جدیدتر و با موضوعات متفاوت حتی به چشم بیان! اکثر تاپیکهای جدید تو همون چند ساعت اول بدون اینکه حتی پستی بخورن سر از پایین صفحه درمیارن....

ولی نظر منم همونه که پرشیانای عزیز گفت ... اگه تاپیکی با موضوعات دیگه ایجاد نمیشه دلیلش اینه که کسی همت نمی کنه و ایجادش نمی کنه. وگرنه این که تاپیک های چینی مثلا جای بقیه تاپیک ها رو تنگ کردن به نظر من اصلا منطقی نیست. من خودم چندان از سریالای چینی خوشم نمیاد و به تاپیکاشون هم سر نمی زنم. یعنی هدفم از این حرفا دفاع از تاپیکای چینی نیست.

ولی واقعیت اینه که اگه تاپیکی جالب باشه و حرفی برای گفتن داشته باشه خیلی زود مخاطب پیدا می کنه. مثل تاپیک مسابقه سلب شناسی که در عرض مدت خیلی کوتاهی کلی پست و بازدید کننده پیدا کرد. یا مثلا تاپیکی که تازگی در مورد جشنواره فجر زده شده و استقبال خیلی خوبی هم ازش شده. اگه الان توی پرشین تولز نسبت به قدیم کمتر تنوع توی موضوعات تاپیکها می بینیم علتش رو باید جای دیگه پیدا کنیم
Ghelyon.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
راستي برادر شيان جان، اون تاپيک عکس هاي خاطره انگيز ار برنامه هاي کودک رو هم اگه ميگذاشتي تو اين رأي گيري، بد نبودها
girl_wink.gif

تقصیر ادمیناست فقط سه گزینه گزاشتن!(خب انیمیشنا ناز تره!هر چند این تاپیک عکسهای خاطره انگیز باعث بر انگیخته شدن حس نوستالوژیک من می شه!
72.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من اخراج نشدم خودم استعفا دادم!:lol:

البته تو این بخش چند تاپیکی هستند که واقعاً استثنا هستن. مثلاً یکیشون تاپیک همه چيز در مورد سينما و هاليوود هست، که البته اونم معلوم نیست به چه علتی با نظرسنجی این تاپیک قهر کرده...
سهم تاپیکهای خبری با توچه به مخاطب یکی بود و نظر من به عنوان ریس کمیته برگزار کننده این بود که بهترین تاپیک خبری آخرین اخبار هالیووده!

میگم این بخش به صورت غیرقابل کنترل فعال شده منظورم همینه. به ندرت پیش میاد تاپیک جدیدی در این زمینه هایی که من گفتم زده بشه و بیشتر از حداکثر یکی دو صفحه جلو بره. کل این بخش شده تاپیکهای پرتعداد صفحه ای در مورد همون سریالهای خاور دوری، که متأسفانه اجازه نمیدن تاپیکهای جدیدتر و با موضوعات متفاوت حتی به چشم بیان! اکثر تاپیکهای جدید تو همون چند ساعت اول بدون اینکه حتی پستی بخورن سر از پایین صفحه درمیارن....
ما به سهم یکسومی از تاپیکای صفحه یک قانعیم!در ضمن اگه ما شرق دوستان تو این بخش نباشیم اینجا می شه شهر ارواح!اونموقع تو صفحه اول بودن ارزشی نداره!;)
راستی من به چیزی متهمت نکردم!فقط گفتم بخش سینما پی تی یه سر گردن از همه بخشای مشابه بالاتره!(کلا بیمس یه فروم گفتگوی ازاد حرفه ای که یه گروه باحال ترین یوزرا رو جمع کرده و یه گفتگوی ازاد توپ راه انداخته!
ولی پی تی برا عکس یه فروم تخصصیه!)
بعدشم نقد کلی راجع به این بخش درست نیست باید موارد ضعف رو هم نشون بدی!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ولی واقعیت اینه که اگه تاپیکی جالب باشه و حرفی برای گفتن داشته باشه خیلی زود مخاطب پیدا می کنه. مثل تاپیک مسابقه سلب شناسی که در عرض مدت خیلی کوتاهی کلی پست و بازدید کننده پیدا کرد. یا مثلا تاپیکی که تازگی در مورد جشنواره فجر زده شده و استقبال خیلی خوبی هم ازش شده. اگه الان توی پرشین تولز نسبت به قدیم کمتر تنوع توی موضوعات تاپیکها می بینیم علتش رو باید جای دیگه پیدا کنیم
Ghelyon.gif

تاپیک عصر بخیر دراکو درمورد هری پاتر جای تاپیک مسابقه سلب شناسی سیمور جانو رو گرفت!بلاخره تشکیل یه تاپیک هری پاتری تو این بخش ایده جفتمون بود!;)

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
Just Animation Topic
:D

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
یه گزینهء هیچکدام هم میذاشتی بد نبود!
این بخش خیلی که وقته بیش از حد کنترل فعال شده، اما به هیچ وجه پویایی سابقش رو نداره. اکثر تاپیکها شدن در مورد سریالهای یه نواخت و خسته کننده چینی و ژاپنی... اه...

من اومدم جواب یاشار جان رو بدم , دیدم تو این صفحه 2 همه جواب دادن...
jawdrop64.gif

راستی من الان شمردم دیدم تاپیکای (به قولی) شرق دور 6-7 تاست در حالیکه بقیه 20 تان....خب معلومه اینها جای هیچی رو اشغال نکردن....

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
جواهری در قصر !

جالبه من فکر می کردم که اگه رقیبی برای تاپیک افسانه ی شجاعان باشه , تاپیک انیمیشن ها ست

عجب ! , فکر نمی کردم که جواهری در قصر اینقدر مخاطب داشته باشه البته در جای خودش سریال بدی نیست ولی ...

مثل اینکه همه از بی غذایی می ترسن :lol: که اینقدر طالب این سریال شدن , بابا من می گم شکم عنصر مهمیه کسی باورش نمی شه , حالا ببینید ! :lol: :lol:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
جواهری در قصر !

جالبه من فکر می کردم که اگه رقیبی برای تاپیک افسانه ی شجاعان باشه , تاپیک انیمیشن ها ست

عجب ! , فکر نمی کردم که جواهری در قصر اینقدر مخاطب داشته باشه البته در جای خودش سریال بدی نیست ولی ...

مثل اینکه همه از بی غذایی می ترسن :lol: که اینقدر طالب این سریال شدن , بابا من می گم شکم عنصر مهمیه کسی باورش نمی شه , حالا ببینید ! :lol: :lol:

دلیل اولش اینه که اکثر یوزرا دو تاپیک انیمیشنها و شجاعان یکین!وخوب این باعث شده در انتخاب یکی از دوتا(رقابت اولش بین این دوتا بود!)قرار بگیرن!در ضمن تاپیک انیمیشنها فعلا غایب زیاد داره!;)

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
تاپیک انیمیشنها به نظر من فعلا بهترین تاپیک امسال است
بعد افسانه شجاعان.

جواهری درقصر سریال خوبی وفعلا بیشترین یوز فعال را دارد ولی تاپیکش هیچ وقت نمیتونه مثل افسانه شجاعان بعد از تمام شدن پخش سریال از صدا و سیما فعال باشه و به فعالیتش ادامه بده. کلا محدود به همین زمان است.

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
کسایکه به سریال های غیر شرقی علاقه دارند میتوند خیلی راحت تاپیک های مورد علاقشان را ایجاد کنند.
چنتا تاپیک این جوری هم که درست شد و چند نفر در اون فعالیت کنند .
مطمئنا یوزهای جدیدی که به این موضوع ها علاقه مند هستند جمع میشند .
وتاپیک های غیر شرقی خوبی درست میشه.

بحر حال مشکل از تاپیک های فعلی نیست . بلکه از ..

roky

Registered User
لایک‌ها
10
کسایکه به سریال های غیر شرقی علاقه دارند میتوند خیلی راحت تاپیک های مورد علاقشان را ایجاد کنند.

تایید میشه منم با لرد سیاه موافق هستم هرچند اگه به کل تاپیک های ایجاد شده در فروم سینما نگاه کنید تاپیک های چینی و کره ای جایی اصلا اشغال نکردن فقط به خاطر جذابتشون مخاطب زیادی دارن که همین باعث شده همیشه تو چشم و در رده های بالا باشن :happy: :lol:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

والا من یه سال بیشتره یه تاپیک برا سریالای غربی زدم همیشه هم تو این مدت تو صفحه یک بوده ولی خودتون به ارا نگاه کنید!

مجموعه عکسهای سریالهای غربی!

shinobi

Registered User
لایک‌ها
1
بچه های انیمیشن کجایین پس
مرئی ها و نامرئی ها بیاین رای رو بدین

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
بچه های انیمیشن کجایین پس
مرئی ها و نامرئی ها بیاین رای رو بدین

شینوبی عزیز دیگه کار از کار گذشته , بچه های انیمیشن که هیچ , اگه بریم از سر چهار راه هم آدم بیاریم رای بده این اختلاف رو نمی تونه از بین ببره :lol:

----------------------------------

نبينم اون روزات که بي نور باشه
اي افسانه ي شجاعان اي ....
بابا حداقل حق آب و گل رو به جا مي اوردين :lol:
افسانه ي شجاعان حقش نيست که رتبه ي سوم داشته باشه
باز هم موضوع شکاف نسل ها به ميان مياد :blink:
اين نسل جديد سلف خودش رو از ياد برده :lol:
ريش سفيدي گفتن , بنيانگذاري گفتن , اين نسل به کجا مي ره :lol:

آه ...
هنوز پيش مني
تو هنوز پيش مني
تو هنوز تو خلوت , دله درويش مني