برگزیده های پرشین تولز

تاپیک شایسته فیلم و سینما

با کدوم تاپیک بیشتر حال می کنید؟

• سریال افسانه شجاعان

Votes: 30 30.0%
  • معرفی انیمیشن های قدیمی و جدیدی دنیا

Votes: 46 46.0%
  • مجموعه عکسهای سریال های اروپایی

Votes: 11 11.0%
  • جواهری در قصر

Votes: 41 41.0%
  • دوبلرهای و گویندگان

Votes: 6 6.0%
  • آخرین اخبار هالیوود

Votes: 10 10.0%
  • راز گنج پنهان

Votes: 7 7.0%
  • افسانه عقابهای مبارز

Votes: 9 9.0%
  • عصر بخیر دراکو

Votes: 4 4.0%
  • سینمای هند

Votes: 1 1.0%

• Total voters
    100
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من که تاپیک حرفه ای و شایسته ای در مورد کارگردان های بزرگ قدیمی (هیچکاک، وایلدر، فورد، هاکس، کوبریک، ولز، کازان، هیوستون و خیلی های دیگه...) و فیلم های کلاسیک معروف ندیدم...

Azhy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله! سریال لطیف با هنرپیشه های لطیفتر!:lol:
اگه هنرپیشه هاش اینا بودن بازم اینقدر طرفدار داشت(با اجازه خواهر لینخو چند تا عکساشونو کش رفتم)
img_chara_05.jpg

البته منظور من از لطافت اصلا به هنرپیشه هاش بر نمی گشت. راستش و بخوایید اگه بازیگرهاش اینهایی که هستند نبودن، من بشخصه باز هم دوستش داشتم. چون داستان دلنشینی داره و البته یه مقدار هم به خاطر اینکه واقعیه واسم جذابه.

ولی خوب انکار نمی کنم که تعدادی از طرفدارای سریالش شدیدا مجذوب بازیگرای سریال شدن :lol: هر کس بره توی تاپیک سریال اینو به طور واضح متوجه میشه. گرچه به نظر من این موضوع در مورد خیلی از سریال ها صدق می کنه. چون اصولا یکی دوتا (حالا یه کم بیشتر یکم کمتر) بازیگر لطیف تو هر سریالی پیدا می شه گه یه عده رو مجذوب کنه :lol:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
البته منظور من از لطافت اصلا به هنرپیشه هاش بر نمی گشت. راستش و بخوایید اگه بازیگرهاش اینهایی که هستند نبودن، من بشخصه باز هم دوستش داشتم. چون داستان دلنشینی داره و البته یه مقدار هم به خاطر اینکه واقعیه واسم جذابه.
ولی خوب انکار نمی کنم که تعدادی از طرفدارای سریالش شدیدا مجذوب بازیگرای سریال شدن :lol: هر کس بره توی تاپیک سریال اینو به طور واضح متوجه میشه. گرچه به نظر من این موضوع در مورد خیلی از سریال ها صدق می کنه. چون اصولا یکی دوتا (حالا یه کم بیشتر یکم کمتر) بازیگر لطیف تو هر سریالی پیدا می شه گه یه عده رو مجذوب کنه :lol:​

منم يه چيزی بگم؟!:p
خوب فکر کنم همه بدونن که من 6-7 ماه قبل از اينکه سريال جواهری در قسر پخشش تو تلوزيون شروع بشه، سريال رو دانلود کرده بودم و فرستاده بودم ايران، فکر کنم پست 25 اينطور ها از اوله همون تاپيک باشه!:happy:

يعنی ميخوام بگم که منم از اين سريال خوشم ميامد و قبل از همه شماها ديدمش:) ولی دوستان در مورد اون تاپيک راست ميگن، فقط جايی شده برای عکس گزاشتن يا dvd رد و بدل کردن:eek:، من حتی نميتونم يه بحث درست و حسابی در مورد سريال توش پيدا کنم!:blink: همين شده که ديگه شما نشونی از کاربرهای فعال قديمی ديگه اونجا نميبينين!:( خواهر ين ين، پرشيانای کبير، ساحل ، شين يين، يا برادر ها زيرنويس، لرد سياه، خواشن، برادر شيان ...

فکر کنم اگه اعضای تازه عضو شده يه کم در پر بارتر شدن اون تاپيک سعی کنن، اينجا هم ترفداران اون تاپيک بيشتر شه ... ;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بله! سریال لطیف با هنرپیشه های لطیفتر!:lol:
اگه هنرپیشه هاش اینا بودن بازم اینقدر طرفدار داشت(با اجازه خواهر لینخو چند تا عکساشونو کش رفتم)
خودمونيم برادر، عجب عکسی رو هم انتخاب کردين!:lol:

roky

Registered User
لایک‌ها
10
بله خوب دمکراسه دیگه!;) اما در کمیته برگزار کننده رایگیری تصمیم شد رایگیری های بعدی ترتیب دیگری داشته باشن!;)
در ضمن بر خلاف بردرم برادر شیان من به این تاپیک جواهری در قصر رای ندادم!(ایشالله سال دیگه شکستتون می دیم!)زنده باد انیمیشنها و افسانه شجاعان!

من هر دو ور قضیه رو دارم آخه هم از افسانه خوشم میاد هم از جواهر واسه همینم موندم این وسط ول معطل اما این همه نسبت به جواهر بی لطفی نکنید:happy:

البته در این که باید به پیش کسوت ها احترام گذاشت که شکی نیست
ما مخلص همشون هم هستیم

اما اگه قرار بود تو انتخاب پیشکسوت بودن رو لحاظ کنیم باید یه کم اسم این تاپیک رو تغییر می دادین :lol:
وقتی فقط می نویسین تاپیک شایسته، خوب ملت فقط به اون تاپیکی که بهش علاقه دارن رای می دن نه به تاپیک پیش کسوت. مثلا خود من به سریال های شرقی از نوع عاطفی و خانوادگی علاقه دارم و زیاد از بزن بزن و بالا پایین پریدناشون خوشم نمیاد (منم حسساس :D، البته به هیچ طرفداری بی احترامی نشه. این نظر من بود. و نظر بقیه کاملا قابل احترامه). واسه همین تاپیکی مثل افسانه شجاعان علی رغم پیش کسوت بودنش واسه یکی مثل من جذابیت نداره :cool:

:D :lol:

می بینم که اینجا دوستان هرچی دوست دارن به جواهر می گنا :lol:
بابا سریال به این لطیفی. دلتون میاد؟

لطیفیش که خیلی لطیفه :D
ما هم به سریال علاقه مندیم!(اصلا ین ین از دوستاران انیمیشن ها و افسانه شجاعان تاپیک سریالو زد!ولی بحث سر احترام به پیش کسوت هاست!;) (به قول خواشان عزیز شکاف نسل ها‍):lol:

بله دوست خوبم برای من هم بسیار باعث تعجبه که چرا استاتیدی مثل ین ین و خواشن غیره دیگه به اونجا سرنمیزنن وکلا تاپیک با یه سری پیشکسوت شروع شد و الان دسته یه سری دوست جدید وتازه وارده کاش این اساتید میومدن وپیش بچه ها میموندن تا روال تاپیک روتین نشه ودوتا بحث حسابی توش باشه پس مقصرتام بچه های الان تاپیک نیستن که تاپیک فعلا به اینجا کشیده شده;)

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
من هر دو ور قضیه رو دارم آخه هم از افسانه خوشم میاد هم از جواهر واسه همینم موندم این وسط ول معطل اما این همه نسبت به جواهر بی لطفی نکنید:happy:

:D :lol:

لطیفیش که خیلی لطیفه :D

بله دوست خوبم برای من هم بسیار باعث تعجبه که چرا استاتیدی مثل ین ین و خواشن غیره دیگه به اونجا سرنمیزنن وکلا تاپیک با یه سری پیشکسوت شروع شد و الان دسته یه سری دوست جدید وتازه وارده کاش این اساتید میومدن وپیش بچه ها میموندن تا روال تاپیک روتین نشه ودوتا بحث حسابی توش باشه پس مقصرتام بچه های الان تاپیک نیستن که تاپیک فعلا به اینجا کشیده شده;)
1.به هر حال تاپیکای جواهری در قصر و افسانه شجاعان افسانه عقابها و انیمیشن ها همشون اعضای یک خانوادن!;)
در مورد وضعیت فعلیم خوب کاربران فعال و قدیمی امروز سریال رو ببینیدو برن
92.gif

2. این یا شار
یارو باعث پاک شدن دو تا پیکم شدخ میاد توشون اسپم می زنه می خواد به نظر خودش با گسترش سریالای شرقی مبارزه کنه !می گه من امضا ندارم چون سریالای شرقی پی تی رو فاسد کردن و من برا اعتراض!.............
292.gif
!
خلاصه اگه دیدین از سریالای شرقی بد گفت ارشادش کنید!فقط اگه بد گفت!
167.gif

angryvolcan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه میکنه این انیمیشن.متحد شدید .:lol: :lol:

angryvolcan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Azhy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

می بینم که انیمیشن ها تصمیم دارن هرطور شده جواهر رو شکست بدن :lol:

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18

می بینم که انیمیشن ها تصمیم دارن هرطور شده جواهر رو شکست بدن :lol:

هرطورشده ،در مرام ورزشکاری انیمشن ها نیست
4608.gif

ولی انصافا امسال حق انیمیشن ها بود. :rolleyes:

lord cyah

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18
یه همچین تاپیکی هم پارسال داشتیم
که یمقدار جنجال راه انداخت

هنوز از مدیران محترم بخش در خاست میکنم ، پستی که در ان به چند نفر ازاعضا تهمت زده شده را ادیت یا پاک کنند

بااینکه به در خواست اون دوستمان همه ای دی ها چک شد . و تهمت بودن حرف ایشان معلوم شد
چه دلیلی داشت که اون پست دست نخرده باقی بمونه ولی تمام جواب های که به اون پست داده شد پاک بشه.
دوستان دقت بفرمايند ضمن تاييد فرمايشات جناب شايان
در اين تاپيك فقط راي گيري انجام بشود و فقط نام تاپيك مورد نظر برده شود .

دوستاني هم كه مي خواهند شعرهايشان را ارايه كنند به بخش ادبيات مراجعه نمايند .
اقا بهروز اگر پست شما را در ان تاپیک در نظر بگیریم . نباید اونجا را به همان شکل باقی می گذاشتید

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
یه همچین تاپیکی هم پارسال داشتیم
که یمقدار جنجال راه انداخت

هنوز از مدیران محترم بخش در خاست میکنم ، پستی که در ان به چند نفر ازاعضا تهمت زده شده را ادیت یا پاک کنند

بااینکه به در خواست اون دوستمان همه ای دی ها چک شد . و تهمت بودن حرف ایشان معلوم شد
چه دلیلی داشت که اون پست دست نخرده باقی بمونه ولی تمام جواب های که به اون پست داده شد پاک بشه.

اقا بهروز اگر پست شما را در ان تاپیک در نظر بگیریم . نباید اونجا را به همان شکل باقی می گذاشتید

رهبرای تروریستا به بیمس پناهنده شدن;) !و اکنون تاپیکهای برتر بخش!انیمیشن ها افسانه شجاعان وجواهری در قصر نود درصد شرقین!:happy:

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
امسال جدا بچه هاي انيميشن تايپك معرفی انیمیشن های قدیمی و جدیدی دنیا تركوندن (من فقط استارتر بودم, همه زحماتش با خودشوو بود) از همينجا بهشون تبريك ميگم, تايپك كه نه الان واقعا يه سايت شده ديگه !
منم كه ميدونين كجا راي دادم :f34r: :D

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
انیمیشنها
قبل از دیدن این تاپیک اطلاعات من در مورد انیمیشنها بسیار کم بود!
تاپیک انیمیشنها توسط بابک کینگ از همکاران فروم پی سی ورد ایجاد شد وتوسط یوزرهایی با اواتور انیمشنی مثل ساحل و ویلی گسترش یافت تا روزی از روزها خواهر لینخو پا به تاپیک گزاشت و تحولی شگرف در عرصه انیمیشن بوجود امد(این تاپیکو با تاپیک بابک جان در پی سی ورد(که من جزو علاقمندانشم!) مقایسه کنید!
برترین انیمشن برسی شده(کینشن!)
این تاپیک نیمه چینی نیمه غربی قوی ترین بخش مافیای دانلود فیلم سریال رو از طریف سرانش مثل لرد سیاه 0(ارتباط مرگ خوارها با مافیا هم باید برسی بشه!) دانیل و.........اداره می شه!!اگر این تاپیک با همین سرعت پیش بره رکورد تعداد پست افسانه شجاعان رو میشکنه!

چقد معروف شدم :eek: :D
منت گزاشتيد كه اسم من رو ذكر كرديد :p
ممنون كا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا