برگزیده های پرشین تولز

تاپیک کلی در مورد مانی بوکرز

Ali2k

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
21
می شود از paypal به moneybookers پول انتقال داد؟
سایتی برای این کار می شناسید؟
کلا شدنی است؟

یکی از مشکلات اصلی من در انتقال پول به moneybookers این هست که نمی شود از طریق حساب بانکی مستقیم به آن پول واریز کرد یا باید از طریق یکی از سیستم های انلاین بانکی باشد یا باید از طریق واریز وجه حضوری در خود بانک باشد.
برای این موضوع راهی بنظرتان می رسد؟

Harrp

Registered User
لایک‌ها
15
می شود از paypal به moneybookers پول انتقال داد؟
سایتی برای این کار می شناسید؟
کلا شدنی است؟

یکی از مشکلات اصلی من در انتقال پول به moneybookers این هست که نمی شود از طریق حساب بانکی مستقیم به آن پول واریز کرد یا باید از طریق یکی از سیستم های انلاین بانکی باشد یا باید از طریق واریز وجه حضوری در خود بانک باشد.
برای این موضوع راهی بنظرتان می رسد؟
اگه بیرون از ایران و کره شمالی هستین! از ۴ طریق میتونین پول بحساب بریزین.
بهترین و ارزون‌ترین (مجانی‌) راه آاپ لود کردن پول تو حساب مانی بوکرز از حساب بانکی‌ هست که حد اکثر ۲-۳ روز طول می‌کشه با sofort überweisung هم که یه سیستم کپی‌ pay palِ و رابطه بین حساب بانکی‌ و مونی بوکرز هست همون لحظه پولو میتونین انتقال بدین

فایل های ضمیمه

• ski drill.JPG
    ski drill.JPG
    37.6 KB · نمایش ها: 56
Last edited:

irancelltopup

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام
من ميخوام سايت ماني بوكرز معرفي كنم البته معرفي كه نه من با بانك خيلي كار كردم و اطلاع زيادي دارم اگر كسي سوالي درمورد اون داره بگه من در خدمتم.
لينك رفرال خودم: https://www.moneybookers.com/app/?rid=4032913
لينك خوده سايت: https://www.moneybookers.com
از هر دو تا لينك ميشه ثبت نام كرد و فريقه نداره.
كسي خواست ثبت نام كنه تمام اطلاعاتش كاملا صحيح وارد كنه.
سوالات يا اطلاع ديگر خودتونو تو در همين تايپك بذاريد.

کارش چیه ؟ مثل لیبرتی هست ؟

Ali2k

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
21
اگه بیرون از ایران و کره شمالی هستین! از ۴ طریق میتونین پول بحساب بریزین.
بهترین و ارزون‌ترین (مجانی‌) راه آاپ لود کردن پول تو حساب مانی بوکرز از حساب بانکی‌ هست که حد اکثر ۲-۳ روز طول می‌کشه با sofort überweisung هم که یه سیستم کپی‌ pay palِ و رابطه بین حساب بانکی‌ و مونی بوکرز هست همون لحظه پولو میتونین انتقال بدین

امکان پرداخت بانکی نیست چون من ایران هستم، نمی توhنم به کسی(خارج از کشور) بگویم برایم پول به حساب شرکت واریز کند چون در قبض پرداختی بانک باید نام صاحب حساب مانی بوکرز قید شود
sofort banking هم خیلی سر ازش در نیاوردم، می شود ثبت نام کرد مثل paypal یا اینکه باید از طرق بانک اقدام کرد

Last edited:

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان من يك حساب ماني بوكرز باز كردم و اون تو كارتم رو كه يك كارت ويرچوال مجازي بود ادد كردم. يكدفعه اين ارور اومد:
The following credit/debit card cannot be used to verify your identity because it has been issued in a country different than your country of residence.
حالا ميخوام ببينم ميشه از همين آي پي كه دارم استفاده كنم و يك حساب ديگه به نام يك شخص ديگه باز كنم و از اون كشور حسابم رو وريفاي كنم يا ماني بوكرز جلوم رو ميگيره و حسابام رو ميبنده؟

z3nith

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستان من يك حساب ماني بوكرز باز كردم و اون تو كارتم رو كه يك كارت ويرچوال مجازي بود ادد كردم. يكدفعه اين ارور اومد:
The following credit/debit card cannot be used to verify your identity because it has been issued in a country different than your country of residence.
حالا ميخوام ببينم ميشه از همين آي پي كه دارم استفاده كنم و يك حساب ديگه به نام يك شخص ديگه باز كنم و از اون كشور حسابم رو وريفاي كنم يا ماني بوكرز جلوم رو ميگيره و حسابام رو ميبنده؟
این ریسکه اگر بخواید با همین آی پی باز حساب باز کنید و فکر نکنم جواب بده ! نمی دونم کارتتون رو چطور تهیه کردید، آدرسی که واسه وریفای کردن می خواید استفاده کنید باید دقیقا همون آدرسی باشه که توی کارت (بانک صادر کننده) ثبت شده ! مگر اینکه کارت شما AVS رو ساپورت کنه ! اگر avs رو ساپورت کنه با اون کارت می تونید هر آدرسی رو وریفای کنید از هر کشوری که می خواید ! این سایت که معرفی می کنم می تونه کمکتون کنه چون خودم از حساب پی پال + کارت قابل شارژ متصل به حساب پی پالش خرید کردم و استفاده می کنم و OK بوده ! می تونید از مانی بوکرزش استفاده کنید.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
این ریسکه اگر بخواید با همین آی پی باز حساب باز کنید و فکر نکنم جواب بده ! نمی دونم کارتتون رو چطور تهیه کردید، آدرسی که واسه وریفای کردن می خواید استفاده کنید باید دقیقا همون آدرسی باشه که توی کارت (بانک صادر کننده) ثبت شده ! مگر اینکه کارت شما AVS رو ساپورت کنه ! اگر avs رو ساپورت کنه با اون کارت می تونید هر آدرسی رو وریفای کنید از هر کشوری که می خواید ! این سایت که معرفی می کنم می تونه کمکتون کنه چون خودم از حساب پی پال + کارت قابل شارژ متصل به حساب پی پالش خرید کردم و استفاده می کنم و OK بوده ! می تونید از مانی بوکرزش استفاده کنید.
سلام همشهري عزيز
نميدوني من چقدر تحقيق كردم تا بالاخره حسابم رو وريفاي كنم كه اونم اينجوري شد. بايد كلي باز برم آي پي وي پي اس رو عوض كنم:( خداييش خسته شدم...
اين سايت معتبره عزيز؟ مطمئني درست كار ميكنه؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
خب من تازه به جمع ماني بوكرزي ها پيوستم!! از كاربر هاي عزيزي كه كمك كردن تا منم بيام تو جمع ماني بوكرزي ها ممنونم(بويژه از كاربر Tehranshahr عزيز كه هميشه مثل برادر كنارمه و مشكلاتم رو چه تو وب و چه تو ماني بوكرز حل ميكنه) تجربه خودم رو از وريفاي كردن حساب با VCC مينويسم چون خودم خيلي اعصابم سر اين مساله خرد شد ... شايد به درد شما هم بخوره اين تجربه!!!...من تازه اكانتم رو با يك ويزاي مجازي مخصوص وريفاي ماني بوكرز و يك ويزاي مجازي قابل شارژ وريفاي كردم...فروشنده هاي هر دو ويزا كارت گفته بودن كه ويزا كارت ها فري آدرس هستن و مهم نيست اكانتت از كجا باز شده!!خب منم با آدرس خودم كه آلمان بود اكانت رو باز كرده بودم و اين دو كارت رو توش ادد كردم.
كارت ها با موفقيت ادد شدن و اكانت وريفاي شد ايميل هم برام اومد كه وريفاي شده و دو مبلغ بين 1 تا 3 دلار هم به حسابم اضافه شد ولي حد ليميتش از 1284 دلار بالاتر نرفت كه نرفت...از طرفي تو يكي از صفحات ماني بوكرز نوشته بود كه شما دو كارتي رو به اين حساب ادد كردين كه از كشوري غير از آلمان(كه خودم حسابم رو از اونجا باز كردم) صادر شده و با اين كارت ها نميشه اسم و هويتتون رو وريفاي كرد!!! متاسفانه ليميتم افزايش پيدا نكرد تا امروز كه دوباره به حسابم وصل شدم...
بله حدودا 5-6 دلار به ليميتم اضافه شده!! رسده به حدودا 1290.98 ... احتمالا ماني بوكرز جديدا به تدريج ليميت رو داره بالا ميبره و ديگه وقتي كارت رو توش ادد ميكنيد بلافاصله حد ليميت به 6000 دلار افزايش پيدا نميكنه...شايد هم به قول Tehranshahr عزيز كم كم كه توش پول از ويزا كارتم آپلود كنم حد ليميتش بره بالاتر... بالاخره الان وضعيت جوريه كه حد ليميت من احتمالا داره روز به روز ميره بالا هرچند اين سير صعوديش خيلي كنده اما خوب رو به پيشرفته... روز هاي ديگه هم ميام بهتون ميگم كه حد ليميتم به كجا رسيده!! اميدوارم تا 6000 دلار به زودي برسه چون واقعا ليميت بالا نياز دارم...:guitar:

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
خب من تازه به جمع ماني بوكرزي ها پيوستم!! از كاربر هاي عزيزي كه كمك كردن تا منم بيام تو جمع ماني بوكرزي ها ممنونم(بويژه از كاربر Tehranshahr عزيز كه هميشه مثل برادر كنارمه و مشكلاتم رو چه تو وب و چه تو ماني بوكرز حل ميكنه) تجربه خودم رو از وريفاي كردن حساب با VCC مينويسم چون خودم خيلي اعصابم سر اين مساله خرد شد ... شايد به درد شما هم بخوره اين تجربه!!!...من تازه اكانتم رو با يك ويزاي مجازي مخصوص وريفاي ماني بوكرز و يك ويزاي مجازي قابل شارژ وريفاي كردم...فروشنده هاي هر دو ويزا كارت گفته بودن كه ويزا كارت ها فري آدرس هستن و مهم نيست اكانتت از كجا باز شده!!خب منم با آدرس خودم كه آلمان بود اكانت رو باز كرده بودم و اين دو كارت رو توش ادد كردم.
كارت ها با موفقيت ادد شدن و اكانت وريفاي شد ايميل هم برام اومد كه وريفاي شده و دو مبلغ بين 1 تا 3 دلار هم به حسابم اضافه شد ولي حد ليميتش از 1284 دلار بالاتر نرفت كه نرفت...از طرفي تو يكي از صفحات ماني بوكرز نوشته بود كه شما دو كارتي رو به اين حساب ادد كردين كه از كشوري غير از آلمان(كه خودم حسابم رو از اونجا باز كردم) صادر شده و با اين كارت ها نميشه اسم و هويتتون رو وريفاي كرد!!! متاسفانه ليميتم افزايش پيدا نكرد تا امروز كه دوباره به حسابم وصل شدم...
بله حدودا 5-6 دلار به ليميتم اضافه شده!! رسده به حدودا 1290.98 ... احتمالا ماني بوكرز جديدا به تدريج ليميت رو داره بالا ميبره و ديگه وقتي كارت رو توش ادد ميكنيد بلافاصله حد ليميت به 6000 دلار افزايش پيدا نميكنه...شايد هم به قول Tehranshahr عزيز كم كم كه توش پول از ويزا كارتم آپلود كنم حد ليميتش بره بالاتر... بالاخره الان وضعيت جوريه كه حد ليميت من احتمالا داره روز به روز ميره بالا هرچند اين سير صعوديش خيلي كنده اما خوب رو به پيشرفته... روز هاي ديگه هم ميام بهتون ميگم كه حد ليميتم به كجا رسيده!! اميدوارم تا 6000 دلار به زودي برسه چون واقعا ليميت بالا نياز دارم...:guitar:

دوست عزیز فکر می کنم این قضیه نمی تونه صحت داشته باشه به چند دلیل!
یک - مانی بوکرز کارت مجازی رو قبول نمی کنه فقط اون ۳ دلار از حسابتون کشیده شده شاید به خاطر همین لیمیت شما تغییر کرده
دو - اگه مانی بوکرز بخاد سیر افزایش لیمیت شما رو با فرض روزی ۵ دلار افزایش پیش ببره از ۱۲۰۰ دلار تا ۶۰۰۰ دلار و از ۶۰۰۰ دلار به بالا مسیری است بین زمین تا خورشید!
سه - اگه مانی بوکرز چنین قصدی داشت مطمینن اطلاع میداد از طریق ایمیل
چهار - هستند کسانی توی انجمن که لیمیتشون ۷۰ و ۹۰ دلار هست توی ۹۰ روز! و این رو خود مانی بوکرز بر اساس اطلاعات و نوع کارت استفاده شده تعیین می کنه به نظر من البته!
پنج - من بیشتر از تمام انواع حساب هام با مانی بوکرز دارم کار می کنم و حتی حسابم مرچنت هست. توی هفته اخیر هم برای دو نفر با اطلاعات واقعی و کارت های خودشون حساب باز کردم ولی این شرایط رو مشاهده نکردم

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
این اتفاقیه که برای من افتاده حتی من از صفحه لیمیت هام اسکرین شات هم دارم که نشون میده لیمیت من در ابتدا ۶ دلار کمتر از زمان حاضر بوده.اره شایدم به خاطر همون ۳ دلاری که از حسابم کشیده ۵ -6 دلار حد لیمیت رو بالاتر برده...خلاصه این اتفاقیه که برای من افتاده ...به هر حال لیمیت مانی بوکرز امیدوارم افزایش پیدا کنه.
راستی یک سوال...شما که برای بقیه با کردیت کارت خودشون حساب باز میکنید بعد که این افراد با ای پی دیگه ای به حسابشون وصل میشن حسابشون لیمیت نمیشه? مثلا شما از ای پی امارات حساب باز میکنید و اونها با ای پی فرانسه وصل میشن!
یک سوال دیگه هم دارم...شما از یک کامپیوتر و با یک ای پی دارین چند حساب باز میکنید?این خطر بسته شدن حساب ها رو خیلی بالا میبره نه?

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
این اتفاقیه که برای من افتاده حتی من از صفحه لیمیت هام اسکرین شات هم دارم که نشون میده لیمیت من در ابتدا ۶ دلار کمتر از زمان حاضر بوده.اره شایدم به خاطر همون ۳ دلاری که از حسابم کشیده ۵ -6 دلار حد لیمیت رو بالاتر برده...خلاصه این اتفاقیه که برای من افتاده ...به هر حال لیمیت مانی بوکرز امیدوارم افزایش پیدا کنه.
راستی یک سوال...شما که برای بقیه با کردیت کارت خودشون حساب باز میکنید بعد که این افراد با ای پی دیگه ای به حسابشون وصل میشن حسابشون لیمیت نمیشه? مثلا شما از ای پی امارات حساب باز میکنید و اونها با ای پی فرانسه وصل میشن!
یک سوال دیگه هم دارم...شما از یک کامپیوتر و با یک ای پی دارین چند حساب باز میکنید?این خطر بسته شدن حساب ها رو خیلی بالا میبره نه?

اون افراد دوستانم بودن دو نفر که براشون کاملا قانونی و با کارت و مشخصات واقعی حساب باز کردم منتها بلد نبودند حساب باز کنند من فقط کمک کردم.از طرفی ببینید وقتی خود پی پال ، مانی بوکرز و یا ...... این قابلیت رو برای شما گذاشته که بتونید از یک کشور دیگه وارد حساب یه کشور دیگه بشید و بتونید کشورتون و مشخصات تون رو خودتون انتخاب کنید بنا رو بر این میذاره که شما حقیقت رو گفتید مگر اینکه موقعی که مشکلی پیش بیاد نتونید اثباتش کنید.
من اکانت پی پال داشتم که زده بودم مالزی اما حتی یک بار هم با آی پی مالزی وصل نشدم همه اش آی پی ترکیه بود! اما تا چند ماه کسی کاری به من نداشت تا اینکه یه بنده خدایی دلار مشکل دار به من داد و حساب لیمیت شد نتونستم اثبات کنم که آدرس ام واقعی هست که نبود هم!

در حلت کلی تجربه من این هست ( شاید هم اشتباه باشه ) که حساسیت روی آی پی نیست حساسیت روی عملیات هست.حساب های کاملا قانونی من به خاطر کار با حساب ها و افراد نامعتبر هر کدام یکبار مسدود شده تا الان اما تا قبل اون کسی کاری بهم نداشته.
در مورد هم خوانی آی پی هم بعضی سایت ها چک می کنند که آی پی که دادی با آدرست بخونه نه همه.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
من منظورم تغییر ای پی هست نه اینکه از اول با ای پی غیر از ای پی کشوری که بهاهش حساب باز میکنید وارد بشید مثلا امروز با ای پی هلند و فردا با ای پی ترکیه وصل میشید...این تو مانی بوکرز مشکل ایجاد نمیکنه?

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
اين مساله ممكنه مشكل ساز بشه ، بهتره از وي پي اس استفاده كنيد كه آي پي ثابت بهتون بده،تغيير زياد آي پي مشكل ساز ميشه

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اين مساله ممكنه مشكل ساز بشه ، بهتره از وي پي اس استفاده كنيد كه آي پي ثابت بهتون بده،تغيير زياد آي پي مشكل ساز ميشه

تغییر ای پی اگه جوری باشه که کشور عوض نشه بازم میتونه مشکل ساز بشه?

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
تغییر ای پی اگه جوری باشه که کشور عوض نشه بازم میتونه مشکل ساز بشه?

اصولا باید رنج آی پی یکی باشه.زیاد تغییر کنه اونم ممکنه دردسر ساز باشه.حساسیت کار در حدی هست که بیارزه هزینه کنید و یه وی پی اس تهیه کنید تا راحت کار کنید. ضمن اینکه بهضی از سیستم ها خیلی راحت می فهمند که شما با یا وارد شدید.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
اصولا باید رنج آی پی یکی باشه.زیاد تغییر کنه اونم ممکنه دردسر ساز باشه.حساسیت کار در حدی هست که بیارزه هزینه کنید و یه وی پی اس تهیه کنید تا راحت کار کنید. ضمن اینکه بهضی از سیستم ها خیلی راحت می فهمند که شما با یا وارد شدید.

دوست عزیز من وی پی اس دارم اما گاها ایمیل میزنه که ای پی ها تغییر کرده و ای پی جدید رو ست کنید و از اینجور حرفا!

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
دوست عزیز من وی پی اس دارم اما گاها ایمیل میزنه که ای پی ها تغییر کرده و ای پی جدید رو ست کنید و از اینجور حرفا!

سرویس دهنده وی پی اس تون ایمیل میزنه که تغییر کرده؟! اون بخاطر تغییر سرورهاشه سعی کن از یه نفر معتبر بخری که این مشکل پیش نیاد.طرف نمی تونه یه سرور رو آپ نگه داره و اصولا حق نداره بدون اطلاع مشتری آی پ عوض کنه!

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سرویس دهنده وی پی اس تون ایمیل میزنه که تغییر کرده؟! اون بخاطر تغییر سرورهاشه سعی کن از یه نفر معتبر بخری که این مشکل پیش نیاد.طرف نمی تونه یه سرور رو آپ نگه داره و اصولا حق نداره بدون اطلاع مشتری آی پ عوض کنه!

من که از یک نفر خیلی خیلی معتبر میگیرم خودشم سال های ساله که با همون شرکت کار میکنه و تا الان فکر کنم مشکلی نداشته ... بازم ممنونم از جوابتون عزیز

rezahesami

Registered User
لایک‌ها
14
من که از یک نفر خیلی خیلی معتبر میگیرم خودشم سال های ساله که با همون شرکت کار میکنه و تا الان فکر کنم مشکلی نداشته ... بازم ممنونم از جوابتون عزیز

معمولا هاستینگ حق نداره بدون اطلاع قبلی آی پی مشتری رو تغییر بده.بحث من اینه فقط.بهشون بگید این رو که تغییر نده روی یه سرور فیکس کنه.
البته بحث اعتبار با سرویس دهی خوب دو تا مبحث مختلفه.

hadi.EST

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
25
تهیه سرویس از ایرانی ها این عواقب رو هم بدنبال داره چون با این وضع تحریم و نرخ دلار فروشندگان هاستینگ در حال رفت و آمد بین دیتا سنترهای مختلف هستند. بهتره مستقیم از خود دیتا سنتر سرویس تهیه کنید.

موفق باشید

بالا