برگزیده های پرشین تولز

تاپیک کلی در مورد مانی بوکرز

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
وب سایت جدید اسکریل راه اندازی شده و از آدرس new.skrill.com قابل دسترسیه ، من چک کردم خیلی ساده و زیبا شده رابط کاربریش.

z3nith

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستانی که می خواهند مانی بوکرزشون را وریفای کنند تا لیمیت کم بشه پ.خ بدهند.

Harrp

Registered User
لایک‌ها
15
من منظورم تغییر ای پی هست نه اینکه از اول با ای پی غیر از ای پی کشوری که بهاهش حساب باز میکنید وارد بشید مثلا امروز با ای پی هلند و فردا با ای پی ترکیه وصل میشید...این تو مانی بوکرز مشکل ایجاد نمیکنه?
بهترین کار اینکه به خودشون مستقیم ایمیل بزنین و روک و روراست همه چیو سوال کنین ، بدون هیچ دروغی همه چیزو توضیح بدین ، که اگه فردا پس فردا مشکلی‌ پیش اومد از قبل اطلاع داشته باشین.

مطمئن باشین MONEY TALKS و خودشون بهترین راه رو بهتون میگن

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
بهترین کار اینکه به خودشون مستقیم ایمیل بزنین و روک و روراست همه چیو سوال کنین ، بدون هیچ دروغی همه چیزو توضیح بدین ، که اگه فردا پس فردا مشکلی‌ پیش اومد از قبل اطلاع داشته باشین.

چه راحت!

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

دوست عزیز فکر نکنم کار درستی باشه چون بهشون اگه گیر بدی بهت گیر میدن! میگن مدارکت رو بفرست بیاد!! از قدیم گفتن آسته برو آسته بیا که گربه شاخت نزنه :دی

alireza_50

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

وضعیت افتتاح حساب و خرید و فروش و قیمت مانی بوکرز در ایران به چه صورت است ؟

Harrp

Registered User
لایک‌ها
15
دوست عزیز فکر نکنم کار درستی باشه چون بهشون اگه گیر بدی بهت گیر میدن! میگن مدارکت رو بفرست بیاد!! از قدیم گفتن آسته برو آسته بیا که گربه شاخت نزنه :دی

دلیلی‌ نداره که خودتونو معرفی‌ کنین یا هر جور اطلاعات دیگه‌ای بهشون بدین ،، ولی‌ میتونین به صورت کلی‌ ( anonym) همه چیزو ازشون بپرسید اونا هم سیستم خودشونو دارن و مجبوراً نسبت به اون بهتون جواب بدن .

الان شما به قسمت ساپورت مشتری هر شرکتی زنگ بزنین،، اولش دستگاه بهتون میگه که تمام مکالمه برای بهبود کار ضبط میشه + کارمند هم باید خودشو معرفی‌ کنه = اگه طرف بهتون info ناقص بده می‌تونه اینکارش منجر به اخراجش بشه . به همین راحتی‌

البته وقتی‌ حرف پول میاد وسط اینا فقط یک چشمشنو باز نگاه می‌دارن ! ;)

matin_sa

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دوستان

از دیروز حساب مانی بوکرز من که بیش از یکسال داشتم و هیچ مشکلی نداشت بصورت موقت Suspend شده و از من درخواست مدارک هویتی شده ، زمانی که کپی پاسپورت و صورتحساب کردیت کارت رو براشون ارسال کردم ، به من گفته شد که برای تایید آدرس صورتحساب کارت قابل قبول نیست ( در حالی که همین مدارک رو پی پال قبول داره ) و باید یا بانک فرمی که خودشون دادن رو مهر کنه و آدرس رو تایید کنه یا یک قبضی باشه که اسم و آدرس من رو نوشته باشه.

از اونجایی که من در این حساب در حال حاضر 110 دلار موجودی دارم ، ممنون میشم اگر از دوستان کسی بتونه حتی با هزینه من رو کمک کنه.

در صورتی که حساب بصورت دائم بسته شه ، آیا مثل پی پال مانی بوکرز قانون 180 روز داره و بعد از اون امکان برداشت موجودی هست؟

majidmimo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من ميخوام سايت ماني بوكرز معرفي كنم البته معرفي كه نه من با بانك خيلي كار كردم و اطلاع زيادي دارم اگر كسي سوالي درمورد اون داره بگه من در خدمتم.
لينك رفرال خودم: https://www.moneybookers.com/app/?rid=4032913
لينك خوده سايت: https://www.moneybookers.com
از هر دو تا لينك ميشه ثبت نام كرد و فريقه نداره.
كسي خواست ثبت نام كنه تمام اطلاعاتش كاملا صحيح وارد كنه.
سوالات يا اطلاع ديگر خودتونو تو در همين تايپك بذاريد.
سلام و درود
بنده یک حساب مانی بوکرز با نام و نام خانوادگی خودم ولی با ادرس و شماره تلفن غیرواقعی باز کردم .قبلا 400دلار واریز و برداشت کردم از حسابم ولی الان که 120دلار به حسابم واریز کردم.حساب رو قفل کردن و اجازه برداشت و استفاده از دلارهارو بهم نمیدن.احتمالا باید مدارک هویت و ادرس براشون بفرستم.و درضمن به درخواست های پشتبانی که فرستادم جواب ندادن.به نظر شما چکار کنم؟؟

بالا