برگزیده های پرشین تولز

تا حالا کسی از وبمسترها از هاست گیتر خرید کرده

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
علت بالا بودن سرویس های ایرانی هم اینه !
که شما همیشه باید حساب منابع سرور رو داشته باشی!!
به راحتی می تونی سر کیسه رو شل کنی و با سیاست شناور سازی حجم زیاد رو خیلی خیلی مفت بفروشی!! اما فرداروز لود سرور پدر ساب بچه رو در می یاره!!

و اون موقع هست که چندین برابر باید خرج سرور کنی که زیر بار دوم بیاره!!

برای همین اعتبار این کار این نیست که فضا و بندویت خهن بدی!! اعتبار اینه که cpu و ram رو به نصبت درست بخش کنی!!
سرویسی که به کسی می دی باید این تعفد رو داشته باشیکه طرف تمام امکاناتش رو فول داشته باشه!! نه مثل این خارجی ها که پایه کارشون بر اینه که شما نتونین از همه منابع استفاده کنن!!

اکیدا توصیه می شه هاست سنگین می خواین سرویس 100 100 پرشین تولز رو استفاده کنید!!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
نمی خواستم جواب بدم ولی دیدم یه توضیح مختصر بد نیست :

1) همون جور که در بالا هم گفتم این هاست ها یقینا جایگزینی برای سرور اختصاصی نیستند

2) شما فکر می کنید چقدر از افراد این امکان را دارند که 300 گیگابایت اطلاعات آپلود کنند ؟ خوب اون ها هم دقیقا روی همین نکته حساب می کنند

( چون فروششون هم بالا هست ( چیزی در حدود 5000 هوست در هفته) مشکلی براشون پیش نمی یاد و سود خوبی هم می برند ... )

3) دوستان بد نیست یه صحبتی با وبمستر هایی که سایتشون روی بولوهاست هست بکنند :

( من این ها را می شناسم فعلا )

radiozamaneh.com
radiozamaneh.org

و همچنین سایت پخش آهنگش :

zamahang.com

دو در دو doxdo.net

شروکس shorox.com

writeage.com
این مطلب را هم از زبان ایشون بخونید : http://www.writeage.com/server_is_changed.html

( البته ایشون هاستشون را یه چند ماه قبل گرفتن که امکانات بولوهاست محدود تر بوده و همچنین بولوهاست آمریکایی هست که ایشون به اشتباه نوشتند کانادایی )

khaterat.org

4) من انتخاب را به عهده دوستان گذاشتم :) اگه قوانین را خوندند و تحقیقاتشون را کردند و تصمیم به خرید از بولوهاست گرفتند من در خدمتشون هستم و کمکشون می کنم ... فقط همین ;)

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
جوابت توی پیام خصوصی !!
اگر خواستی خودت کوت کن!!

راستی
از طرز حرف زدن من و حرفهام ناراحت نشو !!
من هاست فروش نیستم که بخوام رقابت و .. بکنم
من فقط ریسلر و وی پی اس می فروشم!!
اون حرفها زدم یه نمه روشن شی!!

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
البته این سایت یه کامنت داره!!

فایل استوریج خوبیه !!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام من سعی می کنم به صورت کاملا روشن و شفاف پیام خصوصی شما را جواب بدم :)
( طوری که این بحث بی نتیجه تموم بشه دیگه ... البته اگه شما اجازه بدید ;) )

به نقل از sokooot :
ای بابا!!
اسم این تاپیک رو فکر کنم اشتباه انتخاب کردن!! باید می زاشتن از هاست گیتور نخرید !! از بلو هاست خوب و توانا بخرید!!؟؟

- من جایی ادعا کردم هاست گیتر بده ؟!؟ گفتم فقط بولوهاست خوبه ؟؟ من فقط گفتم این امکان برای من هست که برای دوستانی که می خواهند می تونم از بولوهاست خرید کنم فقط همین

به نقل از sokooot :
اگر خوب فکر کنی و اون امار و ارقام نجومی سایت های روزانش رو ببینی !1 می فهمی اونا سیستم تبلیغاتی جدیدی رو بنا نهادن !! که فروش رو افزایش بدن!!
و موفق هم شدن!!

اما بدون سیستم عوض بشه !! و یا هر مشکلی پیش بیاد کسی جواب گو نخواهد بود!!

- الان یکی دو روز نیست که بولوهاست خدمات این شکلی ارائه میده که شما این حرف ها را می زنید ! الان چندین ساله که خدمات این شکلی ارائه می دهند فقط به مرور امکانات را یکم ارتقا دادند ...

فقط بولوهاست هم نیست که خدمات این شکلی ارائه می ده برای صنعت هوستینگ جهانی این ارقام عجیب و مختص بولوهاست نیست

نمونه های زیر همگی خدمات و قیمتی در سطح بولوهاست دارند :

http://www.ipowerweb.com

http://www.ixwebhosting.com

http://www.dot5hosting.com

https://www.godaddy.com

http://www.1and1.com

http://www.anhosting.com

http://www.globat.com

http://www.hostican.com

http://www.imhosted.com

خواهشا یه تحقیق در مورد مدت فعالیت و اعتبار برخی از این شرکت ها بکنید ...

به نقل از sokooot :
یک سوال شما چی کاره این شرکت معظم بلو هاست هستید؟؟
غیر از این که یک دلالید؟ چیز دیگه ای هم هستید
مثلا توی قسمت فنی و یا پشتیبانیش اشنا دارید؟؟
چه طور می تونی با این قدرت از چیزی که از پشت پردش خبر نداری حرف یزنی!!

این رو هم برای خودت می گم!!
فردا تقی به توقی خورد!! به خاطر چندر قاز لا نری!!
این حرفم زدم چون دیم ادعای نمایندگی می کنی !! نماینده کسیه که حداقل پشتیبانیش تایید شده باشه!!
نه اینکه دلالی کنه!

- ما فقط توسط همکارمون که درآمریکا هست برای دوستان خرید می کنم و همون طور که در سایتمون هم نوشتیم پشتیبانی و مسائل بعدی با خود بولوهاست هست ...

فقط مشکل دوستانی که نمی تونند با کارت اعتباری خرید کرده و بعد از اون با ارسال مدارک اکانت را verify کنند حل میکنیم

حالا شما دوست دارید می تونید اسمشا بذارید دلالی یا هر چیز دیگه ای:)
ما اسمشا می ذاریم کمک و حل مشکل هموطنان عزیز ایرانیمون ;)

به نقل از sokooot :
هنوز هم می گم هاست سنگین می خواهید!! اگر بودجه ددیکیت ندارین !! و یا نمی خواین پول وی پی اس بدین بهترین گزینه سرویس 100 100 پرشین تولزه!!

حداقل فردا یکی جواب گوتون هست !! و از دلال و واسطه خرید نکردین!!

من به کیفیت خدمات پرشین تولز اطمینان دارم

فقط من هم کاری که از دستم بر می یومد را به دوستان پیشنهاد دادم بازم می گم انتخاب با خودشون هست

>>>

من پیام خصوصی آشفته و پراکنده شما را که با لحن خوبی هم نوشته نشده بود با صرف وقت مرتب و به صورت جداگانه جواب دادم ... بعد هم همون طور که شما خودتون اجازه فرموده بودید این جا قرار دادم

موفق و شاد باشید همیشه :)

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
من عادتمه این جوری تایپ کنم!! دی

امیدوارم در راه کمک به هموطنان عزیز موفق باشین!

دی

kingofrings

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا من نمی خواستم اینطوری به دعوا و کل کل بیفتید. من از هر جفت شما ممنونم. متاسفانه ما ایرانی ها زود در مورد موضوعات قضاوت می کنیم. من تصور می کنم این موضوع حتی به جستجوی بیشتری نیاز داشته باشه.

حقیقتاً سایت های برتر دنیا که ترافیک بالائی دارن بلا استثناء از dedicated استفاده می کنن و بیشترشون هم با network soloution کار می کنن. بهترین سرویس دهنده ها هم که تو webhosting.info رده های اول رو دارن سه پلن اولشون چیزی مثل هاست گیتور یا بلوهاست نیست و BW پائینی دارن. اما دلیل نمیشه بلوهاست و .... رو هم زیر سوال ببریم چون این موضوع کاملا واضحه که هیچ عهد الناسی از تمام BW ای که اونها در اختیار میزارن استفاده نمی کنه و اگه کسی هم واقعا چنین ترافیکی رو داشته باشه وضعش اونقدر خوبه که برای حفظ کسب و کارشم که شده با رده های اول دنیا قرارداد می بنده.

ولی بازم بر می گردیم سر خونه اول به صرفه است که بین این سرویس دهنده ها و سرویس دهنده های داخلی با کدوم کار کنیم؟ اگه سرویس دهنده های داخلی مشتری مدارتر از این بودن من دنبال بلوهاست و هاست گیتور نمی رفتم ولی یه بار فقط به live chat ایرانی ها نگاه کنید : بعضی هاشون یا اصلا این سرویس رو ندارن یا اگه دارن همیشه خدا آفلاین هستن ولی وقتی تو سایت های خوارج میری یهو می بینی یه پنجره گفتگو هولوپی میاد بالا و زورکی هم که شده می خواد باهات حرف بزنه ولی اینجا همه خودشون رو از مشتری قائم می کنن.

sokoot شما هم اگه کمی با متانت نظرت رو بگی هم حرفت خریدار بیشتری داره هم تو کار و زندگی موفق تری/. البته ببخشیدا کوچک تر از این هستم نصیحت کنم ولی این موضوع برام بارها روی نت ثابت شده.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
بابا من نمی خواستم اینطوری به دعوا و کل کل بیفتید. من از هر جفت شما ممنونم. متاسفانه ما ایرانی ها زود در مورد موضوعات قضاوت می کنیم. من تصور می کنم این موضوع حتی به جستجوی بیشتری نیاز داشته باشه.

نه بابا ! دعوا و کل کل کجا بود ... یکمی داشتیم با هم گپ می زدیم :lol:

کملا حق با شماست ... باید پس از تحقیق کامل و جستجو انتخاب کرد :)

حقیقتاً سایت های برتر دنیا که ترافیک بالائی دارن بلا استثناء از dedicated استفاده می کنن و بیشترشون هم با network soloution کار می کنن. بهترین سرویس دهنده ها هم که تو webhosting.info رده های اول رو دارن سه پلن اولشون چیزی مثل هاست گیتور یا بلوهاست نیست و BW پائینی دارن. اما دلیل نمیشه بلوهاست و .... رو هم زیر سوال ببریم چون این موضوع کاملا واضحه که هیچ عهد الناسی از تمام BW ای که اونها در اختیار میزارن استفاده نمی کنه و اگه کسی هم واقعا چنین ترافیکی رو داشته باشه وضعش اونقدر خوبه که برای حفظ کسب و کارشم که شده با رده های اول دنیا قرارداد می بنده.

همون جور که فکر کنم یه چند باری گفتم این گونه هاست ها اصلا و به هیچ عنوان نیاز شما به سرور اختصاصی را رفع نمی کنه ...

ولی در حد خودشون خیلی امکانات خوب و قیمت پایین و پشتیبانی عالی دارند

ولی بازم بر می گردیم سر خونه اول به صرفه است که بین این سرویس دهنده ها و سرویس دهنده های داخلی با کدوم کار کنیم؟ اگه سرویس دهنده های داخلی مشتری مدارتر از این بودن من دنبال بلوهاست و هاست گیتور نمی رفتم ولی یه بار فقط به live chat ایرانی ها نگاه کنید : بعضی هاشون یا اصلا این سرویس رو ندارن یا اگه دارن همیشه خدا آفلاین هستن ولی وقتی تو سایت های خوارج میری یهو می بینی یه پنجره گفتگو هولوپی میاد بالا و زورکی هم که شده می خواد باهات حرف بزنه ولی اینجا همه خودشون رو از مشتری قائم می کنن.

هاست ایرانی که 24 ساعته live chat داشته باشه فکر نکنم داشته باشیم ولی هاست هایی هستند که خدمات به نسبت خوبی ارائه می دهند.. ( من تو این زمینه پیشنهاد خاصی ندارم ! دوستان دیگه پیشنهاد بدهند)

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
نه بابا ! دعوا و کل کل کجا بود ... یکمی داشتیم با هم گپ می زدیم :lol:

کملا حق با شماست ... باید پس از تحقیق کامل و جستجو انتخاب کرد :)

همون جور که فکر کنم یه چند باری گفتم این گونه هاست ها اصلا و به هیچ عنوان نیاز شما به سرور اختصاصی را رفع نمی کنه ...

ولی در حد خودشون خیلی امکانات خوب و قیمت پایین و پشتیبانی عالی دارند

هاست ایرانی که 24 ساعته live chat داشته باشه فکر نکنم داشته باشیم ولی هاست هایی هستند که خدمات به نسبت خوبی ارائه می دهند.. ( من تو این زمینه پیشنهاد خاصی ندارم ! دوستان دیگه پیشنهاد بدهند)

تایید می شه!!

دعوا کجا بود!!

در مورد پشتیبانی هم !! هاست های ایرانی در امد به ریال دارن و هزینه به دلار!! مشکل اینه!
برای همین نباید حتی از بزرگترین هاست های ایرانی انتظار داشته باشی همیشه 10 تا یا بیشتر پشتیبان شیف داشته باشن

در ضمن ما ایرانی جماعت پول رو که گرفتیم خدارو بنده نیستیم!!!

در مورد لایو 24 سایعت!! تا جایی که من می دونم نداریم
اما ... یک پشتیبان شیفت شب کشیک همیشه حداقل داره اونم با سیستم تیکت
(البته وظیفشه وقتی ریت 7000 داره بایدم این کارو هم بکنه!)
این حرکت ها خوبه !

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10

sokoot شما هم اگه کمی با متانت نظرت رو بگی هم حرفت خریدار بیشتری داره هم تو کار و زندگی موفق تری/. البته ببخشیدا کوچک تر از این هستم نصیحت کنم ولی این موضوع برام بارها روی نت ثابت ش
ده.
ممنون دوست عزیز!!
: خدایش درست می گی!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
امکان خرید از hostgator و ixwebhosting هم علاوه بر فعالیت اصلی ما ( یعنی بلوهاست ) فراهم شد ...

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
hostgator که ريسلر از theplanet
البته خودش هم 100 تايی کارمند داره
من از همه چی اين theplanet راضی هستم البته 1-2 ماه هست ساپورتش يکمی گشاد شده !
البته اين فقط ماله ديتا سنتر دالاس هست ، هاستون هنوز خداس !
با ايرانی ها هم زياد مشکل نداره !
بله ... hostgator نماینده theplanet هست که خیلی از سایت ها از جمله همین persiantools روی سرورهای اون هست.

ولی خوب theplanet فقط سرور اختصاصی داره که Hostgator امکان خرید هاست share و رسلر را هم فراهم کرده :)

( اینقدر بعضی دوستان روی hostgator پافشاری کردند ( که البته واقعا هاست خیلی خوبی هست ) که ما امکان خرید از اون را هم فراهم کردیم ... دوستانی که تمایل به خرید دارند با من تماس بگیرند )

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم سرور دارم ؛‌ هم هاست !
ولي براي يك پروژه جديد ( كارم SEO هست ) نياز به انتخاب يه هاست دائم داشتم .
از 7 روز پيش اكثر هاستينگهاي آمريكايي رو تست كردم
hostgator ساپورت عالي ؛ addon و mysql و subdomain نامحدود - قيمت مناسب
lunarpages.com خيلي خوبه - امكانات عالي . addone محدود
bluehost خيلي خوبه - قيمت و ساپورت عالي فضاي خيلي زياد ( mysql محدود )
hostmonster همون بلوهاست با قيمتي كمتر !

اينا وجود داشتن ولي عملا همش شعار !!!! بودن .
چرا ؟
چون وقتي اين امكانات رو داشته باشي ولي نتوني / آپلود يا دانلود سنتر راه بندازي .
نتوني هيت بالا بر سايتت بياري
نتوني اسكريپت دلخواهت رو نصب كني
نتوني ......
چه فايده داره !

100 رحمت به هاستينگهاي زغال سنگي دوستاي خودمون ! تو ايران .

من يه اسكريپت رو با لايسنس تجاري خريدم و روي هاست نصب كردم تا ازش استفاده كنم .
خوب چون كار SEO ميكنم ؛ به طبع آمار سايت رفت بالا و بعد 2 روز سايت بسته شد !
از چند صد گيگ فضا ؛ فقط 100 مگابايت استفاده كرده بودم !!!
و از پهناي ترابايتي هم همينطور ! در حقيقت تنها 2 ساعت از شروع سايت گذشته بود .
كه ساپورت محترم گفت : سايتتون سنگينه ! نميتونيم روي سرور نگهتون داريم !
در حالي كه من 2 ماه رو هاستينگ 100 مگابايتي بودم ولي همچين چيزي نشنيدم .

بعد از اون همين جواب رو از بقيه هاستينگها ( البته هنوز اميد به بلو هاست دارم ! )

توصيه ميكنم :
حتما .... TOS را قبل قرارداد بخونيد .
گول شعارها رو نخوريد .

من كه همه قوانين رو خونده بودم ( گير قوانين نانوشته رم سرور افتادم )

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13

چرا ؟
چون وقتي اين امكانات رو داشته باشي ولي نتوني / آپلود يا دانلود سنتر راه بندازي .
نتوني ......
چه فايده داره !

بعد از اون همين جواب رو از بقيه هاستينگها ( البته هنوز اميد به بلو هاست دارم ! )

توصيه ميكنم :
گول شعارها رو نخوريد .

خوب سرور ارزون هم گير ميآد
theplanet
vrtserver

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي از اطلاعات مفيدتون D:
من خواستم تجربم رو بگم ....
نه اينكه سرور بگيرم ؟؟

به هر حال ممنون D:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
مرسي از اطلاعات مفيدتون D:
من خواستم تجربم رو بگم ....
نه اينكه سرور بگيرم ؟؟

به هر حال ممنون D:

من خوندم شما هم سرور داری هم هاست اينو زدم که بقيه دوستان اگه server ارزون خواستن بدونن هست و گير ميآد اگه کارشن با بلو هاست نشد .
بعد اين لحنی که شما گفتی ، يعنی اينکه مثلا من نماينده اونا هستم و خواستم جنس بفروشم يا تبليغ کنم
لول

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9

چرا ؟
نتوني ......
چه فايده داره !

توصيه ميكنم :
گول شعارها رو نخوريد .

دوست عزیز من بد ندیدم یه توضیحی در مورد صحبت های شما بدم :

امکان راه اندازی آپلود و دانلود سنتر روی bluehost تا اونجا که من می دونم و نمونه هاشا دیدم وجود داره

امکان بالا رفتن هیت هم وجود داره ... من سایتی را می شناسم که روی بلوهاست هست و روزانه حدود 100 هزار بازدید داره و هیچ مشکلی نیست

شما هر اسکریپتی را می تونید نصب کنید ولی خوب باید توجه کنید استفاده از اسکریپت هایی مثل پی اچ پی پروکسی یا rapidleech به علت فشار زیادی که به سرور میاره و برای سایر افراد مشکل ایجاد می کنه توی هاست های share ممنوع هست

فقط باید یه نکته را توجه کنید این فضا ها به هیچ وجه جایگزینی بری سرور اختصاصی نیستند و از نظر استفاده از منابع سرور محدودیت وجود داره ، ولی برای استفاده از فضا و پهنای باند هیچ محدودیتی وجود نداره ...

navid4d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
طبق صحبتهايي كه با بلو هاست داشتم .
حداكثر ميتونيد 20 پردازش همزمان 1 ثانيه ايي و يا 20 درصد از cpu رو استفاده كنيد ( كه خيلي خوبه !‌‌ )
بقيه جاها 1 تا 15 تا هست .

ولي فكر ميكنم يه چيزايي اينجا خونده بودم واسا دانلود و اينا http://www.bluehost.com/terms_of_service.html
و اينكه تريس و ساپورتشون از هاست گيتور ضعيفتره ...

ولي در كل بلو انتخاب خوبيه

بالا