برگزیده های پرشین تولز

تا حالا کسی از وبمسترها از هاست گیتر خرید کرده

shirazmelody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی از نظر خودم آدم هر چی هم که آمارش بالا باشه و فضای زیادی بخواد بیشتر از 300 گیگ فضا و ماهیانه 3 ترابایت ترافیک احتیاج نداره.
توی سایت networksolutions.com اصلا هاست نا محدود وجود نداره اما هاست 300گیگ فضا + 3TB پهنا ماهی 11.95 دلار هست و چون که این سایت همینطوری فله ای نیومده بگه نامحدود به نظرم قابل اعتمادتر از هر سایتی هست.من که خودم میخوام از اونجا بگیرم.

فراموش نکنید که:
"چیزی رو که باورش سخته، هرگز باور نکنید"

چیزایی که باورشون سخته زیادن؛ اما راست یا دروغ بودنشون رو نمیدونم.مثلا سایت siteground.com اومده داره هاست نامحدود رو ماهی 2 دلار میده:blink:

بازم میگم:
"چیزی رو که باورش سخته، هرگز باور نکنید"

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
Tehran - Tehranpars Hossein Rezazadeh ------
من خودم با پشتیبانی این هاست صحبت کردم و گفتم به سایت های ایرانی سرویس می دید پشتیبانیش هم به قانون آمریکا برای ممنوعیت ارائه سرویس به شرکت های ایرانی اشاره کرد و لینک به اون صفحه داد

ولی خوب سایتی مثل پی سی ول هم روی همین هاست بودش که ترکید ،، حالا نمی دونم دقیقا چرا ...

shirazmelody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم با پشتیبانی این هاست صحبت کردم و گفتم به سایت های ایرانی سرویس می دید پشتیبانیش هم به قانون آمریکا برای ممنوعیت ارائه سرویس به شرکت های ایرانی اشاره کرد و لینک به اون صفحه داد

ولی خوب سایتی مثل پی سی ول هم روی همین هاست بودش که ترکید ،، حالا نمی دونم دقیقا چرا ...

درسته . شرکتای امریکایی هیچ کدومشون حق ندارن به ایرانیا خدمات بدن.حالا تازه محمود اومد گفت ایران منظوی نیست و امریکا منظوی هست.بگذریم اما اگه با یک ip خارجی ازشون بخرید دیگه مشکلی نیست.

Last edited:

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
درسته . شرکتای امریکایی هیچ کدومشون حق ندارن به ایرانیا خدمات بدن.حالا تازه محمود اومد گفت ایران منظوی نیست و امریکا منظوی هست.بگذریم اما اگه با یک ip خارجی ازشون بخرید دیگه مشکلی نیست.
اصلا بحث سر خرید کردن نیست ، اون رو میشه با آی پی درستش کرد
اما اگه شما پهنای باند زیادی مصرفی کنید دیگه با آی پی تون کاری ندارن بلکه با محتوی سایتتون ( که فارسی هست ) و احیانا دامین دات آی آر کار دارن ، که اون موقع باید دنبال بک آپتون بدویید
اگر توجه کنید هیچ هاست ایرانی معتبری که نمایندگی خارجی ها هستن هاست نامحدود نمی دن ، چون بخش اول رو طی کردن ولی بخش دومش رو نمی تونن کاری کنن

اما در کل من با چند تا شرکت آمریکایی صحبت کردم و خودشون گفتن که با ایران هیچ مشکلی نداریم فقط دامین دات آی آر نمی تونیم واستون ثبت کنیم :D
آدم باید خودش عاقل باشه ، این هاست ها ، مخصوص سایت های دانلود با بازدید بالا نیستش

shirazmelody

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا بحث سر خرید کردن نیست ، اون رو میشه با آی پی درستش کرد
اما اگه شما پهنای باند زیادی مصرفی کنید دیگه با آی پی تون کاری ندارن بلکه با محتوی سایتتون ( که فارسی هست ) و احیانا دامین دات آی آر کار دارن ، که اون موقع باید دنبال بک آپتون بدویید
اگر توجه کنید هیچ هاست ایرانی معتبری که نمایندگی خارجی ها هستن هاست نامحدود نمی دن ، چون بخش اول رو طی کردن ولی بخش دومش رو نمی تونن کاری کنن

اما در کل من با چند تا شرکت آمریکایی صحبت کردم و خودشون گفتن که با ایران هیچ مشکلی نداریم فقط دامین دات آی آر نمی تونیم واستون ثبت کنیم :D
آدم باید خودش عاقل باشه ، این هاست ها ، مخصوص سایت های دانلود با بازدید بالا نیستش

دامین من .com هست و از این بابت مشکلی نیست.اما میشه چندتا از اون شرکتایی که گفتن با ایران مشکلی ندارن رو نام ببرید؟ و همچنین شرکتی که هاستش به درد سایتای دانلود بخوره نه مثل hostgator بیاد بگه نامحدود ولی با محدودیت cpu.

silverboy.ir

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
479
subhosting هست که نامحدود نمیده ولی سرویساش خوبه منم الان از اون هاست دارم ، چون نامحدود نیست می تونی راحت بذاری برای دانلود
powweb هم هستش که نامحدود میده ولی cPanel نمی ده
justhost هم میده نامحدود سالی 75 تومن تقریبا با ایران هم مشکلی نداره ، دیروز با پشتیبانیش صحبت کردم

یه شرکت هندی هم هست من باهاش تجربه فوق العاده ای تو لیچ داشتم با سرعت 2 مگ واقعی از لیچش استفاده می کردم ، اما دو تا مشکل داره از طریق پیپال قبول نمی کنه و میگه 2checkout و همچنین آی پی من رو 3-4 ساعته بلاک می کرد و مجبور بودم مودمم رو ریست کنم ، نمی دونم مشکل از من بود یا از اونا ، با اسکریپت نال شده هم مشکلی نداشتم یعنی می گفتن همه چی آزاده ولی در مورد فایل های کپی رایت دار چیزی ننوشته بودن

اما برای سایت دانلود باید vps بگیرید

بالا