برگزیده های پرشین تولز

تبدیل ppc به ام پی تری پلیر

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
یه هدفون ایرباد گریفین(که فکر نکنم گیرت بیاد:blush:) در غیر این صورت یه se

میشه تلفظ لاتین اون هدفونه رو بگید.. ما بدونیم چی اید بخریم...

و البته در مورد هدست های بلوتوث حتما" مطمئن بشید که دستگاهتون می تونه اونها رو به عنوان هدست هم علاوه بر هندزفری شناسایی کنه؛

از کجا میشه فهمید که گوشی من میتونه شناسایی کنه....

و اینکه شما خودتون کسی رو سراغ ندارین که من برم ازش بخرم...

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
میشه تلفظ لاتین اون هدفونه رو بگید.. ما بدونیم چی اید بخریم...

فك كنم Griffin EarThumps

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

والا تنها راهش اینه که امتحان کنید؛من خودم هم ریسک کردم به نوعی؛اگر مثل اس 200 با گوشی من هم سینک نمی شد دیگه فروشنده پس نمی گرفت؛اما به جرات می توان گفت تمام پاکت پی سی های جدید؛مشکلی ندارند؛در رابطه با ای 2 دی پی هم بنده یه لیست از دستگاهها داشتم؛که نمی دونم چی شد؛اما اگر پیدا کردم براتون آپ می کنم؛

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقا مجتبي من اول از ريويوي عالي و خاص شما در خصوص ds970 تشكر ميكنم. بعد هم اينكه گوشي من (تايتن) ساپورت a2dp داره . تو فكر خريد ds970 هستم. به نظر شما مشكلي با هم ندارن؟؟؟ :cool: راستش من تا حالا اصلا از هيچ هدست بلوتوثي استفاده نكردم(البته امتحان كردم ها ! فكر نكنين بلد نيستم) به همين خاطر نميدونم دستگاهم بشناسه و بدون مشكل كار ميكنه يا نه؟؟؟ ولي چون با گوشي موبايل هاي se امتحان كردم و خيلي خوشم اومد ميخواستم تهيه كنم. بعد هم اينكه مگر ساپورت a2dp همين معني رو نميده؟؟؟ پس چرا ممكنه جواب نده؟؟؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقا مجتبي من اول از ريويوي عالي و خاص شما در خصوص ds970 تشكر ميكنم. بعد هم اينكه گوشي من (تايتن) ساپورت a2dp داره . تو فكر خريد ds970 هستم. به نظر شما مشكلي با هم ندارن؟؟؟ :cool: راستش من تا حالا اصلا از هيچ هدست بلوتوثي استفاده نكردم(البته امتحان كردم ها ! فكر نكنين بلد نيستم) به همين خاطر نميدونم دستگاهم بشناسه و بدون مشكل كار ميكنه يا نه؟؟؟ ولي چون با گوشي موبايل هاي se امتحان كردم و خيلي خوشم اومد ميخواستم تهيه كنم. بعد هم اينكه مگر ساپورت a2dp همين معني رو نميده؟؟؟ پس چرا ممكنه جواب نده؟؟؟

سلام
شما لطف دارید،در رابطه با تایتن هم مشکلی نخواهید داشت،ضمنا" کار با این هدست خیلی راحت هست،بخرید و نگران نباشید.اگر سوالی هم داشتید،بنده در خدمتتونم؛

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مجتبی جان شرمنده
ولی من یکم با حرفات موافق نیستم
همینطور که خودت تو ریوو اوردی، دی اس 970 هنوز یه سری مشکلات داره که به نظر من برای خردینش میتونه خیلی اثر بزاره
به غیر از اون کیفیت جنس بکار رفته داخلشه که به نظرم مرغوب نیست (منظورم بدنه نیست، چیپها و اتصالات و سیمهای داخلش خیلی مشکل داره و اگه بهش آب بخوره (حتی عرق بدن خودتون) براش میتونه مشکل ساز بشه)

به نظرم اگه سیاوش عزیز بتونه کمی تحمل کنه کیس های بهتری میتونه اختیار کنه ;) ( چقدر های کلاس پست دادم !:lol:)
وگرنه که مبارکه اخوی :happy:

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
تائید میشه:)

از این بهتر من تو عمرم ندیدم:blush:
et1.jpg

آقا حساسيت اين چقدره؟! نوشته بود 95 دسي‌بل!
262.gif
(لابد شوخي كرده بود!)
من كه هنوز منتظر aurvana يا ep-550 كريتيو م!
54.gif

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
آقا مجتبي ممنون. جواد عزيز ممنونم. باشه صبر ميكنم ولي زياد طول نكشه ها!:blush: مگه قراره چيزه جديدي بياد؟؟؟ اگه راهنمايي كني ممنون ميشم. در مورد 970 چون داشتم ميرفتم دبي هفته ديگه گفتم اگه شما دوستان تاييدش كنيد بخرم كه با توجه به فرمايش شما نميخرم. راستي نوشته بودي 970 داشتي و از كار افتاده. چرا؟ يعني اوضاعش اين قدر خرابه؟؟؟
نميدونم اين پست الان جاش اينجاست يا ترد مشاوره خريد لوازم جانبي؟:(

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مجتبی جان شرمنده
ولی من یکم با حرفات موافق نیستم
همینطور که خودت تو ریوو اوردی، دی اس 970 هنوز یه سری مشکلات داره که به نظر من برای خردینش میتونه خیلی اثر بزاره
به غیر از اون کیفیت جنس بکار رفته داخلشه که به نظرم مرغوب نیست (منظورم بدنه نیست، چیپها و اتصالات و سیمهای داخلش خیلی مشکل داره و اگه بهش آب بخوره (حتی عرق بدن خودتون) براش میتونه مشکل ساز بشه)

به نظرم اگه سیاوش عزیز بتونه کمی تحمل کنه کیس های بهتری میتونه اختیار کنه ;) ( چقدر های کلاس پست دادم !:lol:)
وگرنه که مبارکه اخوی :happy:
جواد جان؛من به طور مداوم دارم از این هدست استفاده می کنم؛مشکلی هم نداشتم؛منظرتون رو از جنس چیپها و اتصالات داخلش متوجه نشدم؟
تقریبا" من هر روز روزی نزدیک به 2 تا 3 ساعت با این هدست موزیک گوش می دم؛عرق بدنم هم تاثیری روش نذاشته؛در مورد باقی موارد هم دوست دارم بفرمایید،تا ببینم منظورتون چی هست؛شاید من توجه نکردم؛این رو هم بگم که الان نزدیک به یک سال از کار با این هدست می گذره و واقعا" از انتخابم راضیم؛

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مجتبی جان اگه اجازه بدی با ریویو خودت جواب بدم

در این یک هفته ای که گذشت تجربیاتی داشتم که در اختیارتان می گذارم:
1-هنگامی که از هدست بلوتوث برای گوش دادن به موزیک استفاده می کنم؛سرعت پی پی سی من به شدت پایین می آید طوری که مثلا" نمی توان با این هدست موزیک تصویری(شو)تماشا کرد!!!
2-در دفترچه منوال آمده که هنگامی که تماسی با گوشی برقرار شود،به طور اتوماتیک موزیک قطع شده و پس از اتمام مکالمه موزیک ادامه پیدا می کند.متاسفانه به دلیل نا معلومی هنگامی که کسی با من تماس می گیرد،اصلا" صدای طرفین شنیده نمی شود،(ولوم در هنگام مکالمه در بالاترین حد است) و پس از قطع تماس نه تنها موزیک ادامه نمی یابد،بلکه گوشی هنگ کرده و نیاز به سافت ریست پیدا می کند.هنگامی که این اتفاق افتاد در حالتی که دیگر صداهای گوشی را نمی شنوید،اگر تماسی رخ دهد،می توانید از طریق هدست پاسخ گویید.در حقیقت هدست به گوشی متصل است،اما نمی توانید مثلا" موزیک گوش کنید.یعنی یا باید به تماس پاسخ دهید و یا موزیک!!!!!
من در صدد رفع این دو مشکل هستم و در صورتی که این مشکلات رفع شوند،این رویو را نیز کامل خواهم کرد.
در پایان با توجه به قیمت بالای این هد ست که 86 هزار تومان است،پیشنهاد خرید را تا رفع این دو نقیصه به هیچ کسی نمی دهم ،اگر این دو مشکل وجود نداشت،مسلما" بهترین هدست بود.نکته قابل ذکر این است که ممکن است این هدست با اتم اگزک و یا پی پی سی ها مشکل داشته باشد.ای کاش دوستی داشتم که یکی از گوشیهای سونی را که A2DP را ساپورت می کند داشت و این موضوع را امتحان می کردم.
دوستان اگر سوالی بود در خدمت شما هستم.
موفق و سربلند باشید.
تکمله اول:
خوب دوستان من چند موضوع رو یادم رفت که توضیح بدم،و چون دوستان از من خواسته بودن باید که این پست رو ادیت می کردم،درمورد کیفیت صدا و پخش ام پی تری باید عرض کنم که کیفیت در حد بالایی است طوری که م با تمام مشکلاتی در رابطه با مکالمات داره،اما برای صرفا" گوش دادن به موزیک یه شاهکاره،البته من با هدستهای سیمی سونی مقایسه نکردم،انشاله اگر جور شد و امتحان کردم،حتما" به این رویو اضافه می کنم،در نهایت باید بگم که من از گوش دادن به موزیک با این هدست راضیم،
در مورد باطری لازمه بگم که طبق دفترچه 300 ساعت استند بای داره و 6 ساعت مکالمه،چیزی که من دیدم اینه که 6 ساعت موزیک گوش دادن در 48 ساعت رو می شه از هدست انتطار داشت،یعنی 3 ساعت به ازای هر روز،حدودا" 4 ساعت هم طول می کشه تا شارژ کامل بشه،
ضمنا" خدمت فرهاد جان هم بگم که من هم با ویندوز مدیا و هم با پاکت میوزیک موسیقی گوش دادم و مشکلی هم ندارن،حتی از لحاظ کنترل به وسیله هدست،در مورد اکولایزر هم تاثیرش وقتی با هدست به موزیک گوش می کنید خیلی بیشتر حس می کنید.
تکمله دوم:
دوستان پس از چندین ماه استفاده از هدست و کار با انواع پلیرها،با مشورت و کمک مدیر فروم،آقا فرهاد به نتایج جدیدی در این زمینه دست پیدا کردم که براتون بیان می کنم،
مشکلی که در زمینه هنگ کردن دستگاه در زمانی که با هدست بلوتوث مشغول گوش دادن به موزیک هستیم،به دلیل بالا بودن استفاده از سی پی یو می باشد که همزمان یک برنامه پلیر و بلوتوث فعال است و این باعث سنگینی شدید دستگاه می شود،بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع به دنبال پلیرهای دیگری مثل کور پلیر،تی سی پی ام پی،پاکت میوزیک و ... رفتم و نتایج زیر رو خدمتتون اعلام می کنم،
بهترین پلیر برای گوش کردن به موزیک با استفاده از این هدست،همان ویندوز مدیا می باشد،چون اولا" اون مشکل بزرگ هنگ کردن در حین گوش دادن به موزیک وجود نداشته و بعد از پایان تماس نیز به طور خودکار موزیک ادامه می یابد،ثانیا" مصرف سی پی یو کمتری نسبت به بقیه پلیرها دارد و از طرفی هندلیگ آن از طریق هدست به راحتی صورت می گیرد،(همانطور که این هندلیگ در پاکت میوزیک نیز وجود دارد،اما به دلیل سنگین بودن برنامه در هنگام تماس هنگ می کند و یا این هندلینگ در تی سی پی ام پی وجود ندارد،اما به دلیل سبک بودن برنامه،در هنگام تماس دستگاه هنگ نمی کند)
بنابراین بهترین پلیر برای گوش دادن به موزیک با این هدست فعلا" ویندوز مدیا می باشد که البته مشکل بزرگ آن نداشتن اکولایزر است،و بهترین پلیر برای دیدن ویدئو نیز تی سی پی ام پی است،اینها با توجه به مصرف سی پی یو کم،روی اینتل 520 مگاهرتز اتم اگزک جواب می دهند و البته هر قدر که سی پی یو پایینتری داشته باشید مشکلاتتان در این زمینه بیشتر خواهد بود،
در این رابطه توجهتون رو به جدولی در این رابطه جلب می کنم که در مقاله ای فرهاد جان زحمت لینکش رو کشیدند وجود داشت و شما می تونید اینجا ببینید که مصرف سی پی یو توسط انواع پلیرها به چه شکلی هست.
تکمله سوم:
با توجه به تجربیات هشت ماه خود؛بهترین برنامه برای گوش دادن به موسیقی با هدست به لحاظ کیفیت و بدون هنگ،برنامه کور پلیر هست؛همچنین بسیاری از ویدئو هایی که برای پاکت پی سی تبدیل شده اند رو بدون مشکل می توان دید و از طریق هدست دید؛اما هندلینگ از طریق هدست انجام نشده و باید از طریق شورت کی ها روی پاکت پی سی انجام شود،
بنابراین الان و با وضعیت موجود،پیشنهاد استفاده از این هدست رو به افرادی که دستگاههایی با سی پی یو 416 مگاهرتز به بالا دارن،می دم و با استفاده از برنامه هایی که ذکر کردم،مشکلاتی که داشت حل شده،امیدوارم که استفاده کنید و لذت ببرید،
مشکلاتی که تو دو تا مورد اول گفتین اصلیترین مشکلاتش حساب میشه

راستش بنده از وقتی که دی اس 970 رو گرفتم خیلی ازش استفاده میکردم
ولی همونطور که گفتم جنس استفاده شده نامرغوب باعث شد که نتونم بیشتر از 5 ماه ازش استفاده کنم

من عاشق موزیک هستم یعنی موزیک با خونم اجیر شده :) ( حتی برای نیم ساعتی که تو شرکت آف هستیم در حال گوش دادن به آهنگم ) رو همین حساب روی هندزفری ها و کیفیت صداشون خیلی حساسم
اگه یادت باشه اون اوایل که دی اس 970 رو گرفتم از باس ضعیفش بهتون گفتم و این که صدا رو به خوبی هندزفری های وایرد تفکیک نمیکنه و نمیتونه به پایه وایرد های سری دبلیو سونی اریکسون برسه ولی چون اولین محصول بلوتوث استریو محسوب میشه بازم خیلی خوبه

ولی بزرگترین ایرادش اینکه هیچ تعمیرگاهی نمیتونین پیدا کنین که بتونه ازش سردربیاره
لپ کلام یعنی یه کالای یه بار مصرف حساب میشه
(شرمنده اگه جسته گریخته دارم پست میدم، کلی کارهای عقب افتاده شرکتمون رو سرم خراب شده :( )
=-=-=-=-=-=-=-=
سیاوش جان اگه یه سر به مبایل ریویو بزنی میبینی که موتورلا و نوکیا هم دارن با سونی اریکسون رقابت شدید میکنن
دی اس 200، اِس ایی هم قریب به یکی دو ماهی هست که به بازار اومده
باید یه ریویو ازش بخونم ببینم اس ایی تونسته تو این محصولش ایراداتی مثله ایرادات 970 رو برطرف کنه یا نه؟!
به خاطر این میگم کمی تحمل کن تا ببینیم کدوم مدلشون راضی کننده تره
البته فرقی نمیکنه که چه مدلش رو بگیری چون اگه مثله من با هندزفریت کمی با نامهربونی برخورد کنی
مطمئن باش زیاد دووم نمیاره:blush:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مجتبی جان اگه اجازه بدی با ریویو خودت جواب بدم (اگه بنظرت مشکل داره پی ام بده که سریع پاکش کنم)

مشکلاتی که تو دو تا مورد اول گفتین اصلیترین مشکلاتش حساب میشه

راستش بنده از وقتی که دی اس 970 رو گرفتم خیلی ازش استفاده میکردم
ولی همونطور که گفتم جنس استفاده شده نامرغوب باعث شد که نتونم بیشتر از 5 ماه ازش استفاده کنم

من عاشق موزیک هستم یعنی موزیک با خونم اجیر شده :) ( حتی برای نیم ساعتی که تو شرکت آف هستیم در حال گوش دادن به آهنگم ) رو همین حساب روی هندزفری ها و کیفیت صداشون خیلی حساسم
اگه یادت باشه اون اوایل که دی اس 970 رو گرفتم از باس ضعیفش بهتون گفتم و این که صدا رو به خوبی هندزفری های وایرد تفکیک نمیکنه و نمیتونه به پایه وایرد های سری دبلیو سونی اریکسون برسه ولی چون اولین محصول بلوتوث استریو محسوب میشه بازم خیلی خوبه

ولی بزرگترین ایرادش اینکه هیچ تعمیرگاهی نمیتونین پیدا کنین که بتونه ازش سردربیاره
لپ کلام یعنی یه کالای یه بار مصرف حساب میشه
(شرمنده اگه جسته گریخته دارم پست میدم، کلی کارهای عقب افتاده شرکتمون رو سرم خراب شده :( )
=-=-=-=-=-=-=-=
سیاوش جان اگه یه سر به مبایل ریویو بزنی میبینی که موتورلا و نوکیا هم دارن با سونی اریکسون رقابت شدید میکنن
دی اس 200، اِس ایی هم قریب به یکی دو ماهی هست که به بازار اومده
باید یه ریویو ازش بخونم ببینم اس ایی تونسته تو این محصولش ایراداتی مثله ایرادات 970 رو برطرف کنه یا نه؟!
به خاطر این میگم کمی تحمل کن تا ببینیم کدوم مدلشون راضی کننده تره
البته فرقی نمیکنه که چه مدلش رو بگیری چون اگه مثله من با هندزفریت کمی با نامهربونی برخورد کنی
مطمئن باش زیاد دووم نمیاره:blush:

جواد جان؛
مشکلات 1 و 2 که در رویو اشاره کردم؛در تکمله رویو؛بعدها براش راه حل ارائه کردم؛مثلا" دیدن موزیک ویدئو رو به راحتی از طریق کور پلیر با هدست می تونید انجام بدید؛در رابطه با سرعت هم شما از هر هدست دیگه ای هم استفاده کنید؛قطعا" سرعت رو پایین میاره؛اما کم و زیادش رو باید امتحان کرد؛
یه هک فرهاد معرفی کرد برای اینکه استریو گوشی فعال بشه که صفحه ما قبل آخر ترد کامپلیت قرار داره؛اون هک رو انجام بدید و تفاوت رو حس کنید.
در مورد پایین اومدن سرعت دستگاه هنگام استفاده از هدست برای پخش موزیک؛رامهای جدید قطعا" مشکل کمتری خواهند داشت؛و البته اگر دستگاههای جدیدی که سی پی یو بالا و رم بالایی دارند؛قطعا" کمتر تحت تاثیر قرار خواهند گرفت.
در نهایت فعلا" این هدست از دید من سرآمد هدستهای بلوتوث هست؛البته ممکنه هدستهایی هم باشه که من هنوز ندیدم؛

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
'امروز گيريفين تو پايتخت زياد بود.
كمترين قيمت ش هم 22 بود.
من هم يه ep 230 بيست گرفتم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
کاش گیریفین میگرفتی:blush:

تا چه قیمت داشت؟؟؟
راستش مي خواستم هدفون هايي كه توي گوش نمي ره رو هم تجربه كنم.
دو ساله كه دارم با 630 گوش مي دم و يه خورده ديگه گوش رو خسته مي كنه بعد از گوش دادن.
پايين ترين قيمت رو همين نمايندگي كريتيو (!) مي داد 22.
چند وقت ديگه شايد گرفتم.
23.gif

اگه فاز نداد مي دم به كسي مي گم واسه تو خريدم!
21.gif

=============
اديت:
فكر كنم منظورتون رو از تا چه قيمت چپكي گرفتم. همش EarThumps بود يعني مدل ديگه اي نبود كه بگيم قيمت بالاتره پس بهتره. تا 26 27 بود. (همين مدل!) كه البته از تو خود نت هم ببينيد، قيمتش طرف هاي 20 دلار هست.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
راستش مي خواستم هدفون هايي كه توي گوش نمي ره رو هم تجربه كنم.
دو ساله كه دارم با 630 گوش مي دم و يه خورده ديگه گوش رو خسته مي كنه بعد از گوش دادن.
پايين ترين قيمت رو همين نمايندگي كريتيو (!) مي داد 22.
چند وقت ديگه شايد گرفتم.
23.gif

اگه فاز نداد مي دم به كسي مي گم واسه تو خريدم!
21.gif

=============
اديت:
فكر كنم منظورتون رو از تا چه قيمت چپكي گرفتم. همش EarThumps بود يعني مدل ديگه اي نبود كه بگيم قيمت بالاتره پس بهتره. تا 26 27 بود. (همين مدل!) كه البته از تو خود نت هم ببينيد، قيمتش طرف هاي 20 دلار هست.

مرسی عزیز:)

راستی گرون ترین قیمت رو چه هدفونی داشت؟؟:)

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
مرسی عزیز:)

راستی گرون ترین قیمت رو چه هدفونی داشت؟؟:)
امروز نرفتم سراغ هدفون هاي گرون. پايتخت هم كه روز به روز داره فقط لپتاپي مي شه! يه مدت مركز آي پاد و كريتيو بود!
ديروز پريروز با يكي از دوستام در مورد هدفون صحبت مي كردم، از يه سوني تعريف مي كرد كه باتري قلمي مي خوره و نويز گير داره و به خاطر همين شدت صداي خروجي دستگاه رو چند دسي‌بل بالا مي بره (فكر نمي كنم زياد براي پي‌پي‌سي هاي ما كار مفيدي باشه.) كه 70 تومن بود.
من كه ترجيح مي دم با 70 تومن همون aurvana بگيرم كه كلي هم تو همين چند ماهه جايزه برده!
براي هدست حرفه اي هم، (نه براي تو خيابون قدم زدن) ايران زياد كمبود نداره. مي شه هدست هاي ميكس آهنگسازي رو گير اورد. با همون قيمت 200 300 اصلي.

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
فك كنم Griffin EarThumps

برادر ما امروز به هر کی تو علاءالدین گفتیم... گفت چیچی هست این اصلن...
جون هر کی دوست دارین یه آدرس بدین... من برم ازش بخرم...
از یکی که کار پاکت پی سی میکرد پرسیدم نمیشه با هندزفری بلوتوث با S200 آهنگ گوش داد... گفت... 20 مایه میگیرم یه نرم افزار میریزم که بتونی با هر بلوتوثی آهنگ گوش کنی...:blink:
تو دلم گفتم یعنی من انقدر چووووولم... 20 چوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
برادر ما امروز به هر کی تو علاءالدین گفتیم... گفت چیچی هست این اصلن...
جون هر کی دوست دارین یه آدرس بدین... من برم ازش بخرم...
از یکی که کار پاکت پی سی میکرد پرسیدم نمیشه با هندزفری بلوتوث با S200 آهنگ گوش داد... گفت... 20 مایه میگیرم یه نرم افزار میریزم که بتونی با هر بلوتوثی آهنگ گوش کنی...:blink:
تو دلم گفتم یعنی من انقدر چووووولم... 20 چوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p
ببين پايتخت يه فروشگاه طبقه اول هست كه محصولات كريتيو مي ياره. اون داره.
طبقه بالا تو ناحيه ي تجارت الكترونيك (نمي دونم طبقه دوم يا سوم بود) هم كه دو تا حوري فروشنده هستند و به همين دليل قيمت هاش خيلي بالاتره هم داره.
279.gif

هدفون نظريان هم هست كه من آدرس دقيقش رو ندارم. شمارش: 66715354 (يه خورده اول قيمت بالا مي گه)
آقا چه اصراري داريد به بلوتوث. كيفيت هدفون هاي بلوتوث خيلي جالبه؟!

بالا