برگزیده های پرشین تولز

تبدیل ppc به ام پی تری پلیر

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
ببين پايتخت يه فروشگاه طبقه اول هست كه محصولات كريتيو مي ياره. اون داره.
طبقه بالا تو ناحيه ي تجارت الكترونيك (نمي دونم طبقه دوم يا سوم بود) هم كه دو تا حوري فروشنده هستند و به همين دليل قيمت هاش خيلي بالاتره هم داره.
279.gif

هدفون نظريان هم هست كه من آدرس دقيقش رو ندارم. شمارش: 66715354 (يه خورده اول قيمت بالا مي گه)
آقا چه اصراري داريد به بلوتوث. كيفيت هدفون هاي بلوتوث خيلي جالبه؟!

نه رفیق... من به یه دلیل پاکت پی سی خریدم... اونم این بود که باهاش کلی حال میکردم... الان اگه میخوام بلوتوث بخرم فقط به این دلیله که باهاش کلی حال میکنم.... دمت گرم رفیق... حالا اگه این رو پیدا نکردم... هندزفری سیمدار چی و از کجا بگیرم... دمت گرم از اینکه کمک میکنی...

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
نه رفیق... من به یه دلیل پاکت پی سی خریدم... اونم این بود که باهاش کلی حال میکردم... الان اگه میخوام بلوتوث بخرم فقط به این دلیله که باهاش کلی حال میکنم.... دمت گرم رفیق... حالا اگه این رو پیدا نکردم... هندزفری سیمدار چی و از کجا بگیرم... دمت گرم از اینکه کمک میکنی...
گريفين سيم دار هستا!
چند وقت پيش هم يه ريويو از اين كاره هاي هدفون (كه خدا تومن پول ميدن واسه يه صداي خوف) ديدم، تنها هدفوني كه زير صد دلار بود و باهاش حال كرده بودن همين ep 630 بود. (يكي از دلايل اصليش قيمت خيلي كمش بود*

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
دمت گرم رفیق...
ای بابا... من تا حالا فکر میکردم... این بلوتوثه... حالا اگه بخوای یه هندزفری بلوتوث خوب معرفی کنی... چیو معرفی می کنی رفیق...

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
دمت گرم رفیق...
ای بابا... من تا حالا فکر میکردم... این بلوتوثه... حالا اگه بخوای یه هندزفری بلوتوث خوب معرفی کنی... چیو معرفی می کنی رفیق...
شرمنده!
من تابحال با هندزفري بلوتوث كار نكردم. (كيفيت رو ترجيح مي دم) صفحه ي قبل آقا مجتبي و جواد آقا رويو دادن. فكر هم مي كنم تو اين فروم فقط سه نفر از بلوتوث استفاده مي كنن.

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
گريفين سيم دار هستا!
چند وقت پيش هم يه ريويو از اين كاره هاي هدفون (كه خدا تومن پول ميدن واسه يه صداي خوف) ديدم، تنها هدفوني كه زير صد دلار بود و باهاش حال كرده بودن همين ep 630 بود. (يكي از دلايل اصليش قيمت خيلي كمش بود*

به امیر جان معلومه که اهل دلی ها
نقل است از فرهاد عزیز که ای پی 630 بین هدفونهای هم سطح (حتی با جرات میتونم بگم حتی بالاتر از سطح خودش) صدای معرکه ای داره
من بین این همه هدفونی که خونه دارم و حتی داغون کردم (بر حسب همون پیرهن پاره کردن:lol:) به این نتیجه رسیدم که این همونیه که تا حالا دنبالش میگشتم
در خریدش اصلا شک نکنید!

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
بروبچس دمتون گرم... خیلی باحالید به خدا... پس تصویب شد ep 630.... گراسیوس جان... شما آدرس دقیقی تو علائالدین واسه خریدش نداری؟؟؟
و اینکه یه سوال دیگه...
این گرفین ایر تامبس... با این ای پی 530 فرق داره دیگه؟؟؟؟

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
به امیر جان معلومه که اهل دلی ها
نقل است از فرهاد عزیز که ای پی 630 بین هدفونهای هم سطح (حتی با جرات میتونم بگم حتی بالاتر از سطح خودش) صدای معرکه ای داره
من بین این همه هدفونی که خونه دارم و حتی داغون کردم (بر حسب همون پیرهن پاره کردن:lol:) به این نتیجه رسیدم که این همونیه که تا حالا دنبالش میگشتم
در خریدش اصلا شک نکنید!
من هنوز هم وقتي خونه نيستم از اين هدفون استفاده مي كنم. البته كيفيت صداش يه خورده ضعيف شده. حد اقل 1000 ساعت كار كرده برام!
15.gif

A.GH.N

Registered User
لایک‌ها
115
بروبچس دمتون گرم... خیلی باحالید به خدا... پس تصویب شد ep 630.... گراسیوس جان... شما آدرس دقیقی تو علائالدین واسه خریدش نداری؟؟؟
و اینکه یه سوال دیگه...
این گرفین ایر تامبس... با این ای پی 530 فرق داره دیگه؟؟؟؟
بيشتر فروشگاه ها دارن. فك كنم هم الآن 18 تومن باشه. ep 530 ؟! نه. گريفين گريفينه ! همين.
23.gif

vahshat2

Registered User
لایک‌ها
0
دمت گرم دادا... اون 530 اشتباه لپی بود... منظورم 630 بود...
من فقط یه سوال دیگه بکنم و تمام...
این 630 و گریفین، برند خاصی ندارن؟ مثل سونی اریکسون یا کریتیو یا چمیدونم هر چی؟؟؟
شرمنده انقدر اذیتت کردم...

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ep630 متعلق به برند کریتیو هستش
طبقه ای دوم علاالدین (مغازه های که تو کار قطعات کامپیتور هستن)

برای گرفتن تبدیل جک 2.5 به 3.5 هم به طبقه ای زیرزمین پایتخت برید
قیمتش هم 3 تومن هستش

dandelion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من کريتيو رو تست کردم. با توجه به قيمتش گزينه‌ي مناسبيه. ولي اگه يه خورده ديگه هزينه کنيد مي تونيد earphone بهتري بگيريد. که توي گوش مشکلي نداشته باشه و باعث آزارتون نشه.
مثلاً EX32 سوني قيمت خوبي داره و کيفيتش هم خوبه.
اگه بخواين برين فضا و ديگه بر نگردين EX90 رو پيشنهاد مي کنم.
خودم دنبالشم. دوستان اگه جايي توي ايران سراغ دارن که اين مدل رو داشته باشن بي زحمت خبرمون کنن.
همين...!

iman_passenger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام خیلی با همتون حال کردم وجمع جمعه MUSICبازاس ایول
آقا یکی لطف کنه یه راهنمایی بکنه بگه با jasjar چه earphoniبهتر جواب میده خوشبختانه مشکل تبدیلم نداره.
کسی moda phonaroامتحان کرده چه in-ear چهearphon ؟؟
tnX
moda inear-phon

moda eraphon

ZEN

dandelion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ايمان جان شما بفرماييد تا چه ميزان مي خوايد هزينه كنيد.
توي رنج قيمت 17-20 تومن بهترين انتخاب Crative EP630 هستش.
اگه يه خورده قيمت ببري بالا مثلاً 30 همون EX32 از سوني كه من خودم همونو دارم گزينه ي مناسبيه
اگه چيز خارق العاده اي مي خوايد هم از شركتاي ديگه هم موجود هست.البته من سوني رو ترجيح مي دم
همين سوني EX90 عاليه. يا EX85 يا نويز كنسلينگش. EX85 حدود 40-50 تومنه فكر كنم و نويز كنسلينگ و EX90 هم حدود 80 بايد باشه.
راستي...
بخش مربوط به MP3 Player اگه بري خيلي تخصصي‌تر هم راهنماييتون مي كنن ;)

بالا