برگزیده های پرشین تولز

تبلت ویندوزی touchmate با کیفیت و قیمت عالی

sir.amin

Registered User
لایک‌ها
9
والا من اینو الان ندارم اچ پی استریم داشتم که با نصب ویندوز ۱۰ همه چیزس درست کار میکرد
ازبن نرم افزارای اپدیت درایور نصب کن شاید اوکی شد.
نشد هم فایل ویندوز اصلیه همین مدلو دانلود کن بریز

siamack@66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کاربری به اسم رسولی ویندوز ۱۰ نصب کرده که تاچش هم درست کار میکنه.من راضیم به همون قبلی ولی خب اصلا ویندوز خود شرکت اصلا نصب نمیشه.هزار تا بلا سرش آوردم.

siamack@66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
والا من اینو الان ندارم اچ پی استریم داشتم که با نصب ویندوز ۱۰ همه چیزس درست کار میکرد
ازبن نرم افزارای اپدیت درایور نصب کن شاید اوکی شد.
نشد هم فایل ویندوز اصلیه همین مدلو دانلود کن بریز
به هر حال متشکرم دوست عزیز.انتظار نداشتم کسی جواب منو بده اینجا

denisegrasso25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
I was facing the same problem a few months back and then I figured out that some game has some kind of bug and they slow down the speed of the internet. That’s why whenever we try to play, it gets stuck. It can be due to your internet connection. speedput Upgrade the package of the internet, you are using. You can also change your broadband if there’s any good internet service provider in your area. Another way to solve this mess is to check the speed of your internet, to find out the exact speed of the internet you are getting. If you are not getting the speed of the internet that your internet provider had promised you, you should contact them to make it right. For further details visit here/.

بالا