برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ در گوگل توسط شرکت برتینا - خوب یا بد؟

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
:eek:fftopic: مطمئنا شما از مشتریان برتینا نمی باشد:eek:fftopic:

تمامی مشتریان برتینا دارای کد اختصاصی مشتری و آدرس مشخص وب سایت می باشند که پس از چند روز شما هیچ کدام از این موارد را برای بررسی علت نارضایتی ارائه ننمودید.

در صورتی که توجه نمایید این کاربر در زمان ارسال این پیام تنها یک پست داشته و در همان لحظه در فروم عضو شده تا صرفا ذهن کاربران این فروم را به سوی خود جلب نماید(این موضوع از نوع متن ارسالی کاملا معلوم است تبلیغ خود را می نماید) اما نام کاربری اینجانب بیش از 4 سال سابقه عضویت و فعالیت شفاف در این فروم را دارد.

به احتمال زیاد شما از طرف شرکت کلاهبرداری هستید که به راحتی به دروغ خود را دارای گواهی گوگل از طرف یک شرکت اماراتی گمنام معرفی می نمایید در صورتی که به وضوح معلوم است که هیچ گواهی از طرف گوگل به نام شرکت شما وجود ندارد و شما اجازه استفاده از آرم گواهی در سایت خود را ندارید و بصورت واضح در وبسایت خود اقدام به ارائه مطالب دروغ و خلاف واقع می نمایید
همچنین شکایت مشتریان شرکت شما به دلیل کلاهبرداری شما بصورت مستند و توسط مشتریان خود شما به برتینا ارائه شده است که متاسفانه آنها فریب تبلیغات اینترنتی تبلیغ در گوگل شما را خورده اند. اما متاسفانه امکان قید نام شما برای آگاهی کاربران در این فروم وجود ندارد اما کاربران به سادگی و با کمی دقت می توانند شما را بیابند و فریب شما را خورند.
(توجه این موضوع تنها به یک شرکت خاص کلاهبردار مرتبط می باشد و تمامی شرکتهای فعال در این زمینه حتی رقبای برتینا نیز از این موضوع مبرا می باشند)

من از شما همکار و رقیب محترم می خواهم در صورت امکان قواعد حرفه ای رقابت را رعایت نموده از ادامه بدگویی و تخریب رقیب خودداری نمایید و صرفا به تبلیغ خود بپردازید و در صورت ضعف در ارائه خدمات و بد سابقه بودن از تخریب رقیب خودداری نماییدو ضعف های خود را پوشش دهید.

(همچنین در صورت نیاز امکان ارائه مستندات وجود دارد اما بر اساس قوانین فروم پرشین تولز که هرگونه کشمکش در آن را ممنوع کرده در نتیجه من از ادامه این بحث به طور کامل خودداری می نمایم )

Last edited:

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
من منتظر نام وب سایت و کد اختصاصی مشتری شما هستم تا پیگیری کنم
همچنین مشکل خود را نیز در همین محل بصورت عمومی بفرمایید.

لطفا بصورت عمومی در همین محل بگزارید و بصورت پیام ارسال ننمایید.

Last edited:

arezae

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام :( :( :( :(
بنده 2 دوره با شرکت برتینا کار کردم ( گوگل)

دور اول رضایت بخش نبود و گفتم شاید دور دوم کار کنم شاید وضعیت بهتر بشه
ولی این سری بهتر نشد هیچ بدتر هم شد

خواستم بگم اصلا از سرویس های این سایت (برتینا) راضی نبودم

و اگه بخوام دوباره تبلیغات گوگل کنم در انتخابم بیشتر دقت می کنم

لطفا در مورد مشکلی که داشتید اینجا بنویسید. بیان مشکل شما و پاسخ احتمالی آنها می تواندبه ما در انتخابهای آینده کمک کند.

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام :( :( :( :(
بنده 2 دوره با شرکت برتینا کار کردم ( گوگل)

دور اول رضایت بخش نبود و گفتم شاید دور دوم کار کنم شاید وضعیت بهتر بشه
ولی این سری بهتر نشد هیچ بدتر هم شد

خواستم بگم اصلا از سرویس های این سایت (برتینا) راضی نبودم

و اگه بخوام دوباره تبلیغات گوگل کنم در انتخابم بیشتر دقت می کنم
این دوست ما یه پست داشته اونم همینیه که شما ملاحظه می کنید.
حمل بر تمهمت و افترا نباشه اما بنده احساس می کنم خود ایشون تبلیغات گوگل انجام میدن برای خراب کردن اعتبار برتینا اومدن با یه یوزر دیگه اینجا پست دادن
حقیقت امر اینه که بنده و خیلی های دیگه خوب بودن خدمات شرکت برتینا برامون کاملا مشخصه جز یه چیز:
یکی از دوستان تو یه انجمن دیگه می گفت که تمامی شماره های خارج از کشور که اعلام کردید رو از اسکایپ گرفتید و توسط اسکایپ از داخل ایران جواب می دید!!!

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
این دوست ما یه پست داشته اونم همینیه که شما ملاحظه می کنید.
حمل بر تمهمت و افترا نباشه اما بنده احساس می کنم خود ایشون تبلیغات گوگل انجام میدن برای خراب کردن اعتبار برتینا اومدن با یه یوزر دیگه اینجا پست دادن
حقیقت امر اینه که بنده و خیلی های دیگه خوب بودن خدمات شرکت برتینا برامون کاملا مشخصه جز یه چیز:
یکی از دوستان تو یه انجمن دیگه می گفت که تمامی شماره های خارج از کشور که اعلام کردید رو از اسکایپ گرفتید و توسط اسکایپ از داخل ایران جواب می دید!!!

ممنون از پست شما.
شماره تلفن آمریکا مربوط به اپراتور Tmobile ایالات متحده بوده که توسط رومینگ در دفتر مرکزی(تهران) پاسخ داده می شود
جهت اطمینان هم فقط کافیه پیش شماره اون رو بررسی کنید تا ببنیدی که در T-mobile می باشد.
همچنین تلفن انگلستان مربوط به اپراتور O2 بوده در در لندن می باشد.
من خیلی با اسکایپ آشنا نیستم اما شما می تونید به آدرس ایمیل دفتر آمریکا (www.bertina.biz)یک ایمیل بزنید و شماره تلفنتون رو بدید اونها با شما تماس می گیرند

Last edited:

graphistan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 2-3 باری از این شرکت خدمات گرفتم از خدمات و پشتیبانی و همچنین راهنمایی درباره انتخاب کلمات کلیدیشون هم راضی بودم. همین جا بابت خدمات خوبشون ازشون تشکر میکنم و بهشون خسته نباشید میگم.

a_bertina

Registered User
لایک‌ها
14
با تشکر از نظر شما

مطمئنا اون پیام از مشتریان برتینا نبوده و از طرف شرکت رقیب می باشد به این دلیل که
بطور کل سیاست برتینا ارائه خدمات بصورت مستقیم به مشتریان نمی باشد و سیاست اصلی برتینا تقویت نمایندگان می باشد.
بصورت معمول مشتریان برتینا از برتینا به این شکل ناراضی نمی شوند به این دلیل که در حالتی که مشتری مستقیم برتینا به هر دلیل از خدمات برتینا ناراضی باشد( که ان شالله هیچ وقت اینگونه نشود ) برتینا دو پیشنهاد به مشتری ارائه می دهد اول اینکه مشتری را به یکی از نمایندگان معرفی می نماید تا با آن نماینده ادامه همکاری دهد و یا به مشتری پیشنهاد دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادوردز را ارائه می دهد تا در صورتی که نیاز مشتری از طریق برتینا رفع نشده باشد بتوان بصورت مستقیم از گوگل نیاز خود را رفع نماید.

دسیرونا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود

در مورد شرکت برتینا سرچی در گوگل زدم تا به این فاروم برخوردم. لازم دیدم مطلبی را عرض کنم و بهمین خاطر عضو این فاروم شدم..
بنده دامینی از شرکت برتینا خریداری کردم..
چند روز پیش، طی هک شدن ایمیل اصلی ام، پنل دامین بنده دزدیده و به پنلی دیگر منتقل گردید..
علناً هیچگونه دسترسی ای نداشتم.
با پشتیبانی برتینا مشورت کردم و ایمیل اصلی من را تغییر دادند.
با وجود اینکه دامین من دزدیده شده، اما شرکت برتینا برای بازپس گرفتن دامین بنده، تمامی سعی خود را می کند و مثل اینکه به نتیجه هایی نیز دارند می رسند.
بابت این لطف و مرحمت شرکت برتینا به کلبه هنرمندان دسیرونا و کاربران هنرمندش و همچنین بنده صمیمانه سپاسگذارم..

مدیر کل کلبه هنرمندان دسیرونا
مهیار نظری پور

بالا