برگزیده های پرشین تولز

آیا شما استرالیا را برای ادامه تحصیل می پسندید ؟

• Total voters
    12

uniabroad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

dashmoji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
45
بین پذیرش و قبولی تو یک دانشگاه با بورسیه شدن خیلی تفاوت وجود داره؟ (از نظر موفق اکسپت شدن منظورمه. یعنی پذیرش بدون بورسیه خیلی راحت تره تو یه دانشگاه؟ یا زیاد تفاوتی نداره؟ )

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
بین پذیرش و قبولی تو یک دانشگاه با بورسیه شدن خیلی تفاوت وجود داره؟ (از نظر موفق اکسپت شدن منظورمه. یعنی پذیرش بدون بورسیه خیلی راحت تره تو یه دانشگاه؟ یا زیاد تفاوتی نداره؟ )
صد درصد تفاوت دارن
این موردم هست کع بورسیه محدوده معمولا برای دکترا میدن با تعداد خیلی کمی در فوق
پول داشته باشی خیلی جاها راحت میشع وارد سد

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

اقامت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا یک سوال
رشته کامپیوتر (نرم افزار) در خارج بازار کار داره آیا؟؟
بیشتر در کدام کشور ها؟

ممنون
سلام
رشته های فنی و مهندسی در تمام کشورها بازار کار خوبی دارند .در شاخه ی نرم افزار که دارای زیرشاخه های فراوانی هست کار زیاده . مثل برنامه نویسی - طراحی سایت - حتی کوچکترین کارها مث کار با مایکروسافت آفیس . من خودم در اکوادور هستم کوچکترین کاری که پیدا کردم نصب نرم افزار و اسمبل سیستم کار میکنم و طراحی با قتوشاپ . نیاز زیادی به سیسکو دارند . در کل کار هست برای فنی مهندسی ها

اقامت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اکوادور یه کشوری هست که هزینه های ارزان داره . خوراک ارزونه . خونه ارزونه . کسی هم به کسی کار نداره . دانشگاه های خارجی خوبی هم داره .
سایت های زیادی هم هست که در این زمینه راهنمایی های خوبی میکنن . با یه سرچ کوچیک متوجه میشید .
من خودم دلیل انتخاب این کشور این بود که واحد پولش دلار آمریکاست و اینکه با مردک لیسانس به شما اقامت میده و پس از سه سال پاسپورت میگیرید.
کشوری آرام و امنه امکاناتش از ایران بهتره . مردمش که وافعا شاد هستن .
این چند تا سایت هست
https://plus.google.com/103802790228606476737/posts/a5t2SoDkq2i
--------------------------
http://www.eghamatecuador.com

https://www.youtube.com/channel/UCOju3Q3D7r99PrOCrzNoErQ

https://www.google.com.ec/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=12&ved=0ahUKEwie3f6e4NHSAhWK7iYKHb17At8QFghgMAs&url=https://www.estahbanaty.com/cost-of-living/ecuador/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A7%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%B1/&usg=AFQjCNHHqy_kpKYgenFzGmTpPr8De2BDAA&sig2=nkm2zEeMaqUS85k1U1YyEw&cad=rja

اقامت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از نظر امنیتی چطوره؟
ثبات اقتصادی و کسب و کار؟

از لحاظ امنیت خوبه . من مشکلی ندیدم تا حالا . و اینکه مردمش به قانون خیلی احترام میزارن . پلیس هم هست تو خیابونا . اما من درگیری ندیدم . مردمان خونسرد و آرومی هستن . سرشون تو کار خودشونه و با خارجی ها خیلی خوبن .
از نظر کسب و کار اینجا مخارج خیلی ارزونه . خونه ی خالی اینجا از ماهی نسبتا خوب از 200 دلار به بالا شروع میشه و من خودم خونه گرفتم ماهی 450 با وسایل کامل داخل مجتمع .
اکثر ایرانی ها اینجا بیزنس دارن . گل فروشی . رستوران . کافی نت . کافی شاپ . خرج دو نفر با احتساب اجاره خونه ماهی 800 تا 1000 تا هست . کار اگر زبان بلد باشین و در یک شغلی تخصص داشته باشین پیدا میشه . سخت نیست و اصلی ترین عامل دانستن زبان اسپانیایی هست . در کل خوبه و واحد پول دلار امریکاست

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
با پول کم مثلا 5 یا 7 میلیون میشه مهاجرت کرد به اکوادور؟
تحصیلات آکادمیک دارم

majidmeratifashi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تحصیل در اتریش

کشور اتریش یکی از کشورهایی است که سالانه نظر تعداد زیادی متقاضی را به خود جلب می کند دلیل این امر نیز مزایای قابل توجه کشور اتریش برای ادامه تحصیل است که از جمله مهم ترین این مزایا می توان به امنیت بالا و نیز پایین بودن هزینه های تحصیل اشاره کرد راهنمای تحصیل در اتریش که محتوای مقاله حاضر را تشکیل می دهد می تواند کارگشای متقاضیان تحصیل در این کشور باشد.

مراحل اخذ پذیرش تحصیل در اتریش
کشور اتریش نیز همانند هر کشور دیگری اصولی برای پذیرش دارد که برای آگاهی از شرایط تحصیل در خارج پیش تر مقاله ای را منشر نموده ایم. مدارک لازم برای اخذ پذیرش در اتریش عبارت است از:

• ترجمه مدرک دیپلم و ریزنمرات آن
  • ترجمه مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن
  • گواهی قبولی در کنکور سراسری
  • ترجمه همه مدارک دانشگاهی به همراه ریز نمرات
  • کپی گذرنامه
  • کپی شناسنامه
  • دوازده قطعه عکس رنگی ۴*۶
  • مدرک زبان آلمانی
  • گواهی اشتغال به تحصیل (اگر متقاضی هنوز دانشجو است)

هزینه تحصیل در اتریش
هنگامی که کشوری را به عنوان مقصد برای تحصیل انتخاب می کنید هرگز نمی توانید به مسائل مالی و هزینه تحصیل و زندگی در آن کشور بی تفاوت باشید کشور اتریش نیز از این قاعده مستثنی نیست. هزینه تحصیل در کشور اتریش حدودا بین ۵۰۰ تا ۹۰۰ یورو در هر ترم برآورد می شود هزینه زندگی نیز برای یک دانشجوی مجرد کمتر از ۸۰۰ یورو در هر ماه خواهد بود.

لازم به ذکر است هزینه تحصیل در اتریش نسبت به سایر کشور ها بسیار مناسب تر است به عنوان مثال هزینه تحصیل در آلمان و یا هزینه تحصیل در ایتالیا به مراتب بالاتر از اتریش است.

مدارک زبان های خارجه مورد نیاز برای تحصیل در اتریش
یکی دیگر از محاسن کشور اتریش برای ادامه تحصیل این است که نیازی نیست حتما مدرک زبان انگلیسی معتبر داشته باشید بدیهی است برای زندگی در یک کشور و برقراری ارتباط بهتر با افراد نیاز است زبان رسمی آن کشورا یاد بگیرید حال اگر نیاز باشد علاوه بر زبان رسمی زبان انگلیسی را نیز در سطح عالی بیاموزید عملا مسیر بسیار دشواری پیش رویتان خواهد بود به همین منظور کشور اتریش بسیار گزینه مناسبی است زیرا تنها لازم است مدارک مورد نیاز برای زبان آلمانی را به دانشگاه مربوطه ارائه دهید.

مزایای تحصیل در اتریش
علاوه بر امنیت و هزینه که به عنوان دو مزیت قابل توجه برای کشور اتریش مطرح شدند سایر مزایای تحصیل در این کشور را می توان در دسته های زیر خلاصه کرد:

• دانشگاه های اتریش سطح علمی بسیار بالایی دارند از این رو پلکان مناسبی برای تحصیل در دیگر دانشگاه های تراز اول اروپا به حساب می آید
  • با استفاده از ویزای دانشجویی در کشور اتریش می توان ویزای خانوادگی را برای سایر اعضای خانواده تهیه کرد.
  • چنانچه قصد تحصیل در رشته های گروه هنر را داشته باشید اتریش می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد.
  • چنانچه در ایران دانشجو بوده اید ،در صورت داشتن واحد درسی مشترک با دانشگاه های اتریش می توانید از شرایط تطبیق واحد استفاده کنید.
در پایان لازم است بدانید یکی از مهم ترین مزایای تحصیل در کشور اتریش اخد ویزای یکساله همزمان با آموزش زبان آلمانی به منظور تحصیل در این کشور استبه این معنا که آموزش زبان آلمانی در سفارت اتریش بایستی به منظور تحصیل در این کشور باشد در این حالت است که می توان از ویزای یکساله استفاده نمود.

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
من ۳۰ سالمه
کاردانی و کارشناسی دارم
آشنایی به زبان ندارم

برای گرفتن پذیرش کدوم دانشگاه یا کالج اروپا یا استرالیا یا نیوزیلند با کمترین قیمت و بدون نیاز به مدرک زبان هست؟
زبان اونجا واحد ور میدارم

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
من ۳۰ سالمه
کاردانی و کارشناسی دارم
آشنایی به زبان ندارم

برای گرفتن پذیرش کدوم دانشگاه یا کالج اروپا یا استرالیا یا نیوزیلند با کمترین قیمت و بدون نیاز به مدرک زبان هست؟
زبان اونجا واحد ور میدارم

استرالیا یا زلاندنو را نمیدانم

ولی برای اروپا و کمترین هزینه (سالی 10هزار یورو ) آب میخوره براتون

و به همراه داشتن مدرک زبان به عنوان مثال b1 در ایران برای آلمانی

یا آیلس 5.5 برای سوئد ( انگلیسی)

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
با پول کم مثلا 5 یا 7 میلیون میشه مهاجرت کرد به اکوادور؟
تحصیلات آکادمیک دارم
ولی جالبه از سال 2017 دست کم اینجا دیدم نوشتید دنبال مهاجرت هستید

همون سال 2017 با همین 7میلیون میتونستید برید اروپا :-دی
پناهندگی

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ولی جالبه از سال 2017 دست کم اینجا دیدم نوشتید دنبال مهاجرت هستید

همون سال 2017 با همین 7میلیون میتونستید برید اروپا :-دی
پناهندگی

اون زمان تو تاپیک دیگه هم همینو پرسیدم
همه از دم میخرم کردن
با این پول برو شمال یه آبمیوه بخور
و .......

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
استرالیا یا زلاندنو را نمیدانم

ولی برای اروپا و کمترین هزینه (سالی 10هزار یورو ) آب میخوره براتون

و به همراه داشتن مدرک زبان به عنوان مثال b1 در ایران برای آلمانی

یا آیلس 5.5 برای سوئد ( انگلیسی)

الان راحترین و کم خرجترین راه رسیدن چیه؟

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,461

راحت ترین راه نزدیک 8 هزار تا برسونی خودت بدون دردسر به اروپا و باقی شم از مزایای سوسیال استفاده کنی

تحصیلی المان رایگان هست ولی سال اول 10 هزار یورو برای خرج و مخارج باید داشته باشی

و سال دوم به ازای هر ماه هزار یورو کارکنی یا بدی تمدید کنی ویزاتو

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
هیچ راه راحتی نیست واقعا .
بدون زبان و پول اولیه واقعا سخت و نشدنیه .
ولی اگر تافل یا آیلتس نمره حداقل رو بیاری یه راههای برات باز میشه . ایتالیا یه بورسیه استانی داره که تقریبا به همه ایرانیا تعلق میگیره . ولی بازم باید برای سال اول پنج شش هزار یورو داشته باشی! و سر کنی تا قسط بورس رو آخرای سال بهت بدن . و باید واحد های مشخصی رو پاس کنی تا بورس رو از دست ندی .
ببین همون اول راه هر جا بخوای بری یه موجودی حساب بانکی میخوان خوب ایتالیا رو میدونم 80 90 میل به بالا . بعضی دانشگاها خرج اولیه اپلای دارن همون اول بسم الله .(اپلای فی )
برای ترجمه مدارک ایران به ایتالیایی یا انگلیسی خودش خرجش کم نیست . خرج امتحان آیلتس یا تافل هم با این دلار و یورو نزدیک 4 5 تومنه . بلیطم در نظر بگیر. اینا خرجای اولیه ست . حالا بری اونجا بورس کافی باشه نباشه ... بنظرم برای مهاجرت تحصیلی برو توی گروههای پرگار توی تلگرام کلی مطلب هست کلی آدم مثل شما میخوان برن برای انواع کشورا گروه و کانال درست حسابی دارن .

web322

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه برای تحصیل تصمیم به رفتن دارید بهترین کشور روسیه است.
تحصیل رایگان در روسیه یکی از مهم‌ترین فرصت‌هایی است که روسیه در اختیار دانشجویان بین‌المللی می‌گذارد. دولت روسیه طیف وسیعی از بورسیه های تحصیلی را به دانشجویان ارائه می‌دهد تا به آنها کمک کند، تحصیلات خود را در روسیه تکمیل کنند.

در این مقاله به صحبت درباره تحصیل رایگان در کشور روسیه و همچنین به معرفی دانشگاه‌هایی که آزمون بورسیه تحصیلی را برگزار می‌کنند، می‌پردازیم. اگر شما هم از مشتاقان تحصیل در روسیه به شکل رایگان هستید، برای کسب اطلاع بیشتر پیرامون این موضوع تا انتها همراه هدهد باشید.

مدارک عالی برای تحصیل رایگان در روسیه

کشور روسیه نیز همانند ایران، دارای دانشگاه‌های دولتی است که برای پذیرفتن در آنها نیازمند گذشتن از سد کنکور یا آزمون هستید، برای تحصیل رایگان در روسیه از طریق کنکور باید مدارک اولیه ثبت‌نام را تهیه کنید که عبارت‌اند از:

• دیپلم
  • فرم درخواست تکمیل شده
  • کپی شناسنامه (گذرنامه)
  • عکس‌ها
  • بیانیه فرم پزشکی

پس از ارسال مدارک موردنیاز، خارجی‌ها هم باید مانند دانشجویان روسی، برای پذیرش در دانشگاه انتخابی خود، در آزمون سراسری یا EGE قبول شوند. همچنین ممکن است متقاضیان بسته به رشته تحصیلی موردنظر خود، نیاز به تست‌های شفاهی یا کتبی اضافی هم داشته باشند.

بالا