• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ترافیک رایگان برای سایت شما

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
دوستانی که مشکل سنگین شدن صفحات و کند شدن سیستم هنگام سورف دارن
و نگران ترافیک هستند
افزونه no script و flashblock رو نصب کن
اینطوری مصرف شما به کمترین مقدار ممکن میرسه

http://forum.persiantools.com/t452537.html

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
از همون آپلودری چطور؟
پول خوب چقدر هست ؟
خود شما چیزی در آوردی؟
فعالیت توی سایت های دیگه و انجمن های دیگه یا زدن سایت جدید با چنتا ایده کوچیک برای جذب کاربر؟

سلام همشهری!
من بارها به بچه های پرشین تولز در تاپیک های مختلف گفتم، سایت های GPT مثلا PTP یا PTC یا خیلی از کارهای دیگه در اینترنت جواب نمیده..
بعضی از بچه ها زمان رو دست کم گرفتن که عمرشون داره میگذره و باز هم ...
خیلی ها وضع مالیشون خوبه خداروشکر و برای سرگرمی با این سایت ها کار میکنند اما خیلی های دیگه در قسمت متوسط جامعه یا به پایین هستند.
در هرصورت، برای شروع کسب و کار تو نت باید و باید سرمایه اولیه داشته باشی تا پیشرفت کنی در غیر اینصورت چندسالی از عمرتو مثل خیلی از بچه هایی که میشنایم باید هدر بدی تا مبلغی سرمایه جور کنی تا کارو کاسبیت تو نت رونق بگیره...
پیشنهاد من به تمام دوستان برای کب و کار در نت..
1) داشتن سایت با محتوای مناسب و هدفمند. مثل وبگذر، فیسنما، یا موسسه های تبلیغاتی مثل صبا، آپارات، پدال، سافت گذر یا حتی همین پرشین تولز و و و و و...... یا خارجیش مثل TalkGold, یا فروم های خارجی یا فروش هاستینگ در خارج یا داشتن یک سایت آپلودسنتر در خارج یا.......
که بتونید از طریق تبلیغاتش پول در بیارید..(وقت نمیشه بیشتر توضیح بدم)
2) یادگیری زبان برنامه نویسی (چه تحت وب چه ویندوز) مثل سی شارپ، پی اچ پی، سی ++ یا.....

تو ممكن است درنگ كني ، اما زمان ، درنگ نخواهدكرد . « بنجامين فرانكلين »

بدرود

بالا