• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ترسناک ترین فیلمی که دیدین چی بود؟

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
بعد از شب بیست و نهم
کلبه وحشت 2 هم ترسناکه

یه سری سریالا و فیلما هم تو برنامه کودک نشون میداد واقغا ترسناک بود متاسفانه اسماشون یادم نمیاد
یکیشون بود که چند تا شیطان بودن تو سوراخ سنبه ها قایم میشدن آدمای دور و برو وسوسه میکردن؛ وقتی تو تاریکی بودن فقط چشماشون معلوم بود بعد کم کم همه صورتشون نمایان میشد( مال برنامه کودک بود خیر سرشون)
نمیدونم چرا برنامه کودک اوایل انقلاب اینقدر وحشتناک بود
سمندون بود چی بود اونم همیشه منو میترسوند
دزد عروسک ها این زن شریفی نیا رو بدون آرایش ول کرده بودن تا میتونه بچه های مردمو دچار شب ادراری کنه
یه برنامه هم بود خارجی بود چند تا شیطان و فرشته توش بود یکی از این شیاطین زیر لباس سیاهش چند تا بچه زندگی میکردن اونم به طرز وحشتناکی نوازششون میکرد
گلنار میداد توش خرسه گولاخ با اون قیافه چپل اندر قیچیش میگفت من گوشت آدمیزاد میخورم
واقعا مریض بودن این صداسیمایی ها

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
آیا موافق هستید در ژانر وحشت فیلم های کلاسیک بسیار تأثیرگذارتر بودند؟
البته من فیلم های چندش منظورم نیست. مثل اره. اینا اصلا ترسی به ادم القا نمیکنن. فقط چندش آورن

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk 2

منم موافقم که فیلمهای کلاسیک واقعا تاثیرگذار بودن. در مورد فیلمهای slasher هم بگم که واقعا چندش آور هستن. فقط کافیه فیلمهای هاستل رو ببینین تا به ماهیت اینگونه فیلمها پی ببرین. ولی با این حال سری فیلمهای اره رو خیلی دوست داشتم و بنظرم اگه فیلم موفقی نبود هیچ وقت تا 7 سری ادامه پیدا نمیکرد.

اهورا مزدا

Registered User
لایک‌ها
684
فک کنم هممون یه بار از شب بیست ونهم گرخیدیم. با اون فضای دارک و موسیقی دهشتناکش.
ولی باید بگم دو فیلم دیگه منو بدجور گرخوندن. قبلش بگم، من کلا به سینمای ژاپن بشدت علاقه مند هستم‌. بسیار سینمای دوست داشتنی داره.
۱- رینگ- نسخه ژاپنی. یعنی تا یه هفته میترسیدم نگاه مانیتور کنم. اینم بگم اونموقع هنوز هالیوود تو این موضوع تر نزده بود. به لطف هالیوود ایده این فیلم الآن دیگه بسیار خز شده. شاید هزارتایی از این ایده فیلم ساخته باشن. و الان عادی شده باشه برا بیننده. ولی اونموقع من رو داغون کرد
۲- یه فیلم ۴ اپیزودی ژاپنی بود که سینما ۴ حدود سال ۸۲ گذاشت. اسمش یادم نیست. اگه کسی میدونه اسمش رو بگه دانلودش کنم. تو یکی از اپیزوداش یه پسر کور رو فرستادن قبرستون برای ارواح آهنگ بزنه. روی کل بدنش دعا نوشته بودند به جز گوشش....

این دو تا فیلم بد جور منو گرخوندن. دیگه منو مجبور هم بکنم طرف فیلم ترسناک نمیرم

ايني كه ميگي رو "كروساوا" ساخته هر چهار داستان هم عالي و معروفن

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بعد از شب بیست و نهم
کلبه وحشت 2 هم ترسناکه

یه سری سریالا و فیلما هم تو برنامه کودک نشون میداد واقغا ترسناک بود متاسفانه اسماشون یادم نمیاد
یکیشون بود که چند تا شیطان بودن تو سوراخ سنبه ها قایم میشدن آدمای دور و برو وسوسه میکردن؛ وقتی تو تاریکی بودن فقط چشماشون معلوم بود بعد کم کم همه صورتشون نمایان میشد( مال برنامه کودک بود خیر سرشون)
نمیدونم چرا برنامه کودک اوایل انقلاب اینقدر وحشتناک بود
سمندون بود چی بود اونم همیشه منو میترسوند
یه برنامه هم بود خارجی بود چند تا شیطان و فرشته توش بود یکی از این شیاطین زیر لباس سیاهش چند تا بچه زندگی میکردن
گلنار میداد توش خرسه گولاخ با اون قیافه ترسناکش میگفت من گوشت آدمیزاد میخورم
واقعا مریض بودن این صداسیمایی ها
در رابطه با برنامه های کودک که گفتین باهاتون موافقم. منم از برنامه هایی مثل چاق و لاغر، سمندون، دزد عروسکها میترسیدم.

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,383
من تو این ژانر فیلم زیاد دیدم . اما به نظرم بهترینشون Exorcism I (جن گیر 1) و The Ring (حلقه. Jpn) هستند. Constantine هم بد نیست . سری Paranoid Activity هم خوبه . مخصوصا اولیش

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,479
فک کنم هممون یه بار از شب بیست ونهم گرخیدیم. با اون فضای دارک و موسیقی دهشتناکش.
ولی باید بگم دو فیلم دیگه منو بدجور گرخوندن. قبلش بگم، من کلا به سینمای ژاپن بشدت علاقه مند هستم‌. بسیار سینمای دوست داشتنی داره.
۱- رینگ- نسخه ژاپنی. یعنی تا یه هفته میترسیدم نگاه مانیتور کنم. اینم بگم اونموقع هنوز هالیوود تو این موضوع تر نزده بود. به لطف هالیوود ایده این فیلم الآن دیگه بسیار خز شده. شاید هزارتایی از این ایده فیلم ساخته باشن. و الان عادی شده باشه برا بیننده. ولی اونموقع من رو داغون کرد
۲- یه فیلم ۴ اپیزودی ژاپنی بود که سینما ۴ حدود سال ۸۲ گذاشت. اسمش یادم نیست. اگه کسی میدونه اسمش رو بگه دانلودش کنم. تو یکی از اپیزوداش یه پسر کور رو فرستادن قبرستون برای ارواح آهنگ بزنه. روی کل بدنش دعا نوشته بودند به جز گوشش....

این دو تا فیلم بد جور منو گرخوندن. دیگه منو مجبور هم بکنم طرف فیلم ترسناک نمیرم

این فیلم Kwaidan هست کارگردانش هم کوبایاشیه
پونزده شونزده سال پیش دیدمش خیلی هم فیلم خوشساختیه بعضی از اپیزودها واقعا عالیه
زیاد به ژانر وحشت علاقه ندارم ولی فکر کنم جنگیر ویلیام فردکین یکی از تاثیرگزارترینها تو این ژانره هنوز فیلمهایی که ساخته میشه تو این ژانر از این فیلم تاثیر میگیرن و تقلید میکنند نمونش همین فیلم conjuring که همه هم خوششون اومده و تعریف میدن

fmousavi

Registered User
لایک‌ها
20
ژانر مورد علاقه من هم ژانر فیلمهای ترسناک هستش. شما اول باید ببینید چه نوع فیلمی از این ژانر رو ترجیح میدین. توضیح کامل درباره ژانر وحشت توی اینترنت هست ولی بنظر من دو دسته اصلی این ژانر فیلمهای رازآلود و هراس انگیز و فیلمهای چندش آور یا همون slasher هستن. اگه واقعا میخواید بترسین فیلمهای رازآلود و هراس انگیز رو انتخاب کنید نمونش هم فیلم
جن گیر the exorcism که چندین نسخه داره ولی نسخه 1973 از همه معروفتره، حلقه(البته نسخه ژاپنیش)، طالع نحس و اخیرا هم فیلم the conjuring رو دیدم که محصول 2013 هستش و واقعا جالبه و پیشنهاد میکنم ببینین.
در رابطه با فیلمهای چندش آور هم نمونه های زیادی هست که بنظر من معروفترینش 7 قسمت اره saw هستش، اره برقی تگزاس که حداقل 2 نسخه داره، 3 قسمت فیلم هاستل، جمعه سیزدهم و ...
فیلم شب بیست و نهم هم واقعا در سینمای ایران جزو نوادره چون کمتر فیلمی داریم که اینقدر بتونه در زمینه ترس تاثیرگذار باشه. موضوع اصلیش هم در رابطه با (آل) هستش و من فکر میکنم یکی از دلایل موفقیت این فیلم موسیقی متن بسیار قوی این فیلم هست.

با توجه به توضیحات شما بیشتر فیلم های رازآلود و هراس انگیز مد نظرمه.اره رو دیدم 5 قسمتشو زیاد خوشم نیومد

Sent from my SM-N9005

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,848
خیلی خیلی سال پیش موقعی که دبستان میرفتم (تقریبا بیست و خورده ایی سال پیش) یه فیلم دیدم که الان واقعا صحنه هاش درست یادم نیست اما یه اسکلت بود توی یه خونه این ادم میکشت اخر فیلم هم مشخص شد با صاحبخونه دستشون تو یه کاسه هست توی این فیلم این اسکلته زیر تخت قایم میشد خلاصه منم اتفقا تخت داشتم یادمه تقریبا تا چند ماه میخواستم برم رو تخت بخوابم میدویدم میپریدم رو تخت تا مبادا اسکلته از اون زیر پاهامو بگیره :lol:
این ترسناکترین و تاثیرگذارترین فیلمی بود که دیدم البته این مال دبستان بود

اما قبل دبستان:
از فیلم ترمیناتور1 هم خیلی ترسیدم همونجایی که ارنولد اسکلت میشه میوفته دنبال سارا:ph34r2:

اما سومین ترس من که شاید بنظر مسخره بیاد یه شویی بود مایکل جاکسون تو قبرستون با مرده ها میخوند خیلی خیلی از اون مرده هایی که از تو قبر در میومدند ترسیدم
اینا همه مال خیلی خیلی سال پیشن زمان ویدئو نوار کوچیک :happy:

اما دیگه الان فیلمی که واقعا بترسم پیدا نمیشه بیشتر فیلمهای ترسناک امروزی برام فانتزی و خنده دار و حال بهم زن هستند تقریبا :lol: فیلم ترسناکی بنظرم نمیاد
Others بدک نبود

emperor561

Registered User
لایک‌ها
413
آقافیلم بن بست خارجی هم جالبه-بندگان خدا توجاده رانندگی میکنن هرچی میرن جاده تموم نمیشه-یه اتفاقایی هم میفته که ببینیدبهتره

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
شب بيست و نهم خيلي ترسناك بود .. چون هم بچه بوديم هم اينكه ايراني بود و بيشتر به حال و هواي خودمون ميخورد .. يه ميني سريال شبكه يك نشون داد اسمش شبحي در تاريكي بود .. اونم ايراني بود .. تا جايي كه يادمه يه زن و مزد با دخترشون بودن كه تو خونشون زندگي مي كردن بعد يه پسره شبا ميمود دختره رو مي ترسوند .. روزاي اول پدر و مادرش فكر مي كردن مريضه و ... اما بعدا پسره رو گرفتن .. اونم ترسناك بود انصافا .. خارجي هم زياد ديدم .. تو پست بعدي معرفي مي كنم :دي

ali_alavijeh

Registered User
لایک‌ها
295
راستی کارتون "توشیشان" رو یادم رفت. نامردا همیشه عیدا هم میزاشتن. روزمون رو خذاب میکردند.
من احساس میکنم مسولین صدا و سیمای دوره ما سادیسم دارشتند. والا

hossein137

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,757
ماما هم بد نبود.یه تم جالبی داشت به نظرم که تو فیلمای این سبکی یه ذره خواص بود

md70

Registered User
لایک‌ها
2,569
زیاد از ژانر ترس فیلم نمی بینم اما ترسناکترینش به نظرم The Ring محصول سال 2002 بود ، البته یادمه 1 نصفه شب داشتم میدیدمش ! یه ترس خاصی سراسر فیلم بود.

بر خلاف اینکه همه میگن نسخه ژاپنی ترسناک تر من فکر می کنم نسخه آمریکایی بهتر بود. ( کلا خیلی با هم تفاوت نداشتن )

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
حمید سری اره خوبه اما زیاد خشنه.تو ژانر ترسناک هم نیس
پیشنهاد میکنم فیلمایی مثل اره رو نبین.خیلی تاثیر بدی میذاره

یسری هم Evil رو دیدم خیلی حال کردم
کلا فیلم این شکلی زیاد دوست دارم
اگر هست معرفی کنید

md70

Registered User
لایک‌ها
2,569
راستی فراموش کردم از زیبا ترین و هنری ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما هم نام ببرم :

The Shinig اثر استنلی کوبریک

تنها فیلمی بود که یه ترس واقعی از اول تا انتهای فیلم داشت ، ترسی که توی فیلم جریان داشت و با گذشت زمان هم بیشتر میشد ، ترسی که بر خلاف سایر فیلم های این ژانر برای بیننده ملموس بود :blink:

p.t

Registered User
لایک‌ها
180
یه فیلمی نشون داد قدیم شبحی در تاریکی داغونم کرد...بازیگرشم محمود پاک نیت بود.

بالا