برگزیده های پرشین تولز

ترفندها و نكات نرم افزاری

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
يه سري فايل ها كلا باز نميشن بالا لينكشون رو گذاشتم دانلود كنيد تست كنيد
بالا؟!...لینک؟!
127fs4573872.gif

peachdl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
با سلام و خسته نباشید به دوستان گرامی
بنده یه فایل exe دارم که شامل فایل هایی است که وقتی بازش می کنم و می خوام مراحل استخراج را تموم کنه ، ارور میده که اسم پوشه که می خواد درست کنه خیلی بزرگه و تموم فایلها استخراج نمیشه
لطفا راهنمایی کنید.
ارور:
4eb9661b4a.jpg

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
متاسفانه دیگه نمیشه کاری کرد. من هم همین مشکل رو داشتم. نمیشه.

peachdl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
بنده این مشکل را حل کردم . باید مسیر نصب را توی یک درایو دیگه یا مثلا توی یک حافظه فلش قرار بدید و بعد پوشه را به هر جایی که خواستید کپی کنید.

mjpnumber1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
وبسایت هاب موزیک برای علاقمندان به موزیک ویدیو و آهنگ خارجی که آهنگ ها و موزیک ویدیو ها رو بصورت مجموعه ای برای دانلود قرار میده! مطمئنا سایت خوبیه | من که کلی خوشم اومد

نمونه هایی از مطالب این سایت:

دانلود بهترین های موزیک ویدیو خارجی دسامبر ۲۰۱۴

حتما خوشتون میاد

chakavak_67

Registered User
لایک‌ها
14
سلام به دوستان عزیز.من بتازگی با این سایت اشنا شدم و دقیقا نمیدونم سوالی که میپرسم دقیقا جاش کجاش.بهرحال اگه قسمت اشتباهیه معذرت میخوام.اما من یه سوال دارم.چند وقت پیش یه سیستم رندرینگ از یکی از شرکت های معتبر خریدم.الان ویندوزش مشکل پیدا کرده و میخوام ویندوز رو عوض کنم.اما کل بسته ای که سیستم رو توش برام فرستاده بودن گشتم و سی دی درایورها توش نبود فقط یه سی دی توش هست که مال مادربورده.حالا سوال من اینه که آیا تمام درایورهای سیستم (درایور کارت گرافیک،کارت صدا،یو اس بی ها،...)داخل همون سی دیه یا باید از جایی تهیه کنم؟
ممنون از راهنماییتون

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
خیر احتمالا گرافیک و کارت های جانبی داخلش نیست مگه اینکه سیستمتون AIO باشه!
از درایورپک ها میتونید استفاده کنید

emperorgame

Registered User
لایک‌ها
40
باسلام.ببخشید من یک سوال داشتم.
من چندهفته پیش یک سیستم جدید خریدم با مشخصات زیر:
ram:8
core i5 4460
ولی گرافیکم hd5450 هست اونم از مارک مزخرفxfx حالا من بازی هایی را که جدید اومده به سختی با این گرافیک اجرا میکنم شنیدم که خود گرافیک داخلی پردازنده خیلی بهتر از این گرافیکه حالا میخوام بدونم چطور میتونم با گرافیک پردازنده بازی ها را اجراکنم/
لطفا راهنمایی کنید.ممنون

saeedspy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طريقه حذف درایوها از MY COMPUTER
iritn
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
با اين ترفند دوستان عزيز مي توانند هر يک از درايوهاي موجود در سيستم خود را ناپديد کنند.

ابتدا به کمک دستورregedit رجيستري خود را باز نماييد سپس به اين کليد مراجعه کنيد:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Current Version\ Policies\Explorer
و يک متغير جديد از نوع DWORD ساخته و نام آن را NoDrivers بگذاريد مقداري که براي اين متغير تعيين مي کنيد نشان مي دهد که چه درايوهايي مرپي هستند راست ترين بيت مربوط به گردونه ي:A
و بيت بيست و ششم مربوط به گردونه ي :Z است براي مخفي کردن هر درايو کافي است بيت آن را روشن کنيد.
اگر با اعداد هگزا ميانه خوبي نداريد مي توانيد مي توانيد از اعداد دسيمال زير براي مخفي کردن هر درايو يا چند درايو استفاده کنيد مثل اعداد زير :
A:1 , B:2 , c:4 , D:8 , E:16 , F:32 و...........
براي ناپديد کردن تمام درايوها مي توانيد عدد دسيمال ۶۷۱۰۸۸۶۳ را به متغير NoDrives بدهيد .

نکته :
این درایوهاهم چنان در برنامه ی مدیر فایل ظاهر خواهند شد برای از بین بردن این برنامه باید فایل winfile.exeرا حذف نماييد.
بسیار عالی
buy telegram members
buy telegram crypto members
buy telegram subscribers

ShokufehTo27

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . من میخوام روی لپ تابم پریمیر نصب کنم بعد از سه بار تلاش ناموفق هنوز نتونستم و موقع نصب ارور میده البته اینم بگم که لپ تاب سی دی فایل رو نمیخونه و از درایور اکسترنال استفاده میکنم براش . تو اون سه دفه این ارور نمیومد ولی حالا همش ارور میده میشه منو راهنمایی کنید ممنون میشم

بالا