منتخب بازارچه

ترفندها و نكات نرم افزاری

peachdl

کاربر تازه وارد
با سلام و خسته نباشید به دوستان گرامی
بنده یه فایل exe دارم که شامل فایل هایی است که وقتی بازش می کنم و می خوام مراحل استخراج را تموم کنه ، ارور میده که اسم پوشه که می خواد درست کنه خیلی بزرگه و تموم فایلها استخراج نمیشه
لطفا راهنمایی کنید.
ارور:

peachdl

کاربر تازه وارد
بنده این مشکل را حل کردم . باید مسیر نصب را توی یک درایو دیگه یا مثلا توی یک حافظه فلش قرار بدید و بعد پوشه را به هر جایی که خواستید کپی کنید.

mjpnumber1

کاربر تازه وارد
وبسایت هاب موزیک برای علاقمندان به موزیک ویدیو و آهنگ خارجی که آهنگ ها و موزیک ویدیو ها رو بصورت مجموعه ای برای دانلود قرار میده! مطمئنا سایت خوبیه | من که کلی خوشم اومد

نمونه هایی از مطالب این سایت:

دانلود بهترین های موزیک ویدیو خارجی دسامبر ۲۰۱۴

حتما خوشتون میاد

chakavak_67

Registered User
سلام به دوستان عزیز.من بتازگی با این سایت اشنا شدم و دقیقا نمیدونم سوالی که میپرسم دقیقا جاش کجاش.بهرحال اگه قسمت اشتباهیه معذرت میخوام.اما من یه سوال دارم.چند وقت پیش یه سیستم رندرینگ از یکی از شرکت های معتبر خریدم.الان ویندوزش مشکل پیدا کرده و میخوام ویندوز رو عوض کنم.اما کل بسته ای که سیستم رو توش برام فرستاده بودن گشتم و سی دی درایورها توش نبود فقط یه سی دی توش هست که مال مادربورده.حالا سوال من اینه که آیا تمام درایورهای سیستم (درایور کارت گرافیک،کارت صدا،یو اس بی ها،...)داخل همون سی دیه یا باید از جایی تهیه کنم؟
ممنون از راهنماییتون

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
خیر احتمالا گرافیک و کارت های جانبی داخلش نیست مگه اینکه سیستمتون AIO باشه!
از درایورپک ها میتونید استفاده کنید

emperorgame

Registered User
باسلام.ببخشید من یک سوال داشتم.
من چندهفته پیش یک سیستم جدید خریدم با مشخصات زیر:
ram:8
core i5 4460
ولی گرافیکم hd5450 هست اونم از مارک مزخرفxfx حالا من بازی هایی را که جدید اومده به سختی با این گرافیک اجرا میکنم شنیدم که خود گرافیک داخلی پردازنده خیلی بهتر از این گرافیکه حالا میخوام بدونم چطور میتونم با گرافیک پردازنده بازی ها را اجراکنم/
لطفا راهنمایی کنید.ممنون

بالا