برگزیده های پرشین تولز

تقاضای ارزش گذاری دومین و سایت .:. راهنمایی برای انتخاب نام یک دومین

semsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. به سایت طلاگستر بخش دامنه های شرکتی و تجاری و بازرگانی و عمومی مراجعه فرمایید
www.talagostar.com

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
بخش ارزشگذاری اهمیت خودش رو از دست داد به دلیل اینکه اول هیچ مرجعی برای تعیین قیمت وجود نداره و بیشترش
سلیقه ای هستش. دلیل د وم هم ناراحتی هایی هستش که گاهی پیش میاد و دوستانی که خودشون دامنه رو اینجا
قرار دادن ، از شنیدن نظر بقیه ناراحت میشن...

issiran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
الان store بجای شاپ تو فروشگاه ها بیشتر استفاده میشه

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
815
تصمیم دارم یه سایت آموزش زبان انگلیسی بزنم لطفا نظر بدید دامنه ی ای که ثبت کردم مناسبه و چقدر می ارزه :
Englisy.com

نکته ای که این دامنه داره :
اگه فارسی خونده بشه میشه انگلیسی
اما English و Englisy فرقشون به یه y و h هستش , این دو حرف الفبا تو کیبرد تقریبا بالای هم هستن و ممکنه کسی که بخواد بره تو english.com با اشتباه تایپی وارد englisy.com بشه , البته برعکسش هم ممکنه ولی تو حالت اول از لحاظ بین المللی احتمالش بیشتره

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
تصمیم دارم یه سایت آموزش زبان انگلیسی بزنم لطفا نظر بدید دامنه ی ای که ثبت کردم مناسبه و چقدر می ارزه :
Englisy.com

اما English و Englisy فرقشون به یه y و h هستش , این دو حرف الفبا تو کیبرد تقریبا بالای هم هستن و ممکنه کسی که بخواد بره تو english.com با اشتباه تایپی وارد englisy.com بشه , البته برعکسش هم ممکنه ولی تو حالت اول از لحاظ بین المللی احتمالش بیشتره
آموزش جالبی بود :general601:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
Englisy.com

یه نکته ای که مهم هست اینه که اگر این دامنه ارزش مادی یا ... داشت چطور این همه مدت کسی اون رو ثبت نکرده ... یا چرا همه ی پسوند های اون آزاد هست ...
من باشم روی این دامنه فعالیت نمیکنم

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
815
البته اینکه کسی ثبتش نکرده دلیل نمیشه دامنه ی بی ارزشی باشه , خیلی از دامنه های با معنی و بی معنی هستن که توسط شرکت های ثبت دامنه رزرو شدن یا بهتره بگیم به گروگان گرفته شدن ! پس همه ی اونا با ارزش هستن ؟
بعدش من نگفتم این دامنه ارزش مادی داره یا نداره , این دامنه برای کار من بهترینه , هم دات کام هم تقریبا فارسیه , هم خیلی بلند و طولانی نیست ..
در ضمن محتوا و محبوبیت سایت هم دامنه رو با ارزش و برند میکنه , اگه قبل معروفیت بخوایم در نظر بگیریم دامنه های varzesh3 یا digikala تو دید اول جذابیت اونچنانی ندارن
یه نکته ای که مهم هست اینه که اگر این دامنه ارزش مادی یا ... داشت چطور این همه مدت کسی اون رو ثبت نکرده ... یا چرا همه ی پسوند های اون آزاد هست ...
من باشم روی این دامنه فعالیت نمیکنم

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
البته اینکه کسی ثبتش نکرده دلیل نمیشه دامنه ی بی ارزشی باشه , خیلی از دامنه های با معنی و بی معنی هستن که توسط شرکت های ثبت دامنه رزرو شدن یا بهتره بگیم به گروگان گرفته شدن ! پس همه ی اونا با ارزش هستن ؟
بعدش من نگفتم این دامنه ارزش مادی داره یا نداره , این دامنه برای کار من بهترینه , هم دات کام هم تقریبا فارسیه , هم خیلی بلند و طولانی نیست ..
در ضمن محتوا و محبوبیت سایت هم دامنه رو با ارزش و برند میکنه , اگه قبل معروفیت بخوایم در نظر بگیریم دامنه های varzesh3 یا digikala تو دید اول جذابیت اونچنانی ندارن
شما که اینقدر اطمینان از کیفیت داشتید هدف از معرفیتون خودنمایی نبود که؟

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
815
ای بابا خودنمایی چیه ، اصلا همچین قصدی نداشتم ، قصدم فقط دریافت نظرات بود ، البته بنظر من این خیلی خوب میومد ،اما هم اینجا نظر مثبتی نداشتن همین که با یه استاد زبان انگلیسی صحبت کردم اونم گفت بهتره برای یه سایت آموزشی زبان انگلیسی از دامنه فارسی استفاده نشه ، الان خودم با این تفاسیر مردد شدم ! تموم شد رفت ، احتمال زیاد یه دامنه دیگه استفاده می کنم
شما که اینقدر اطمینان از کیفیت داشتید هدف از معرفیتون خودنمایی نبود که؟

Last edited:

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
ای بابا خودنمایی چیه ، اصلا همچین قصدی نداشتم ، قصدم فقط دریافت نظرات بود ، البته بنظر من این خیلی خوب میومد ،اما هم اینجا نظر مثبتی نداشتن همین که با یه استاد زبان انگلیسی صحبت کردم اونم گفت بهتره برای یه سایت آموزشی زبان انگلیسی از دامنه فارسی استفاده نشه ، الان خودم با این تفاسیر مردد شدم ! تموم شد رفت ، احتمال زیاد یه دامنه دیگه استفاده می کنم
دامنه رو چقدر میفروشید؟

semsi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به اسم بسیاری از سایتهای معروف دقت کنید. اصلا زیبا نیستند اما چونکه خدماتشون خوب بوده، برای خودشان برندی شدند و زیبا و معنادار بنظر میان. فلذا دامینی که ثبت کردید، اگر که فعالیت خوبی رویش داشته باشید، با نوع نگاهی که از شما دیدم، قطعاً موفق خواهد بود. پس نگران نام آن نباشید.فوش اگر بعدا دیدید که خیلی جذاب نیست ازنظر دیگران، یک دامنه رند را پارک می کنید روی این دامنه و از آن پس با آن نام جدید، به ادامه فعالیت می پردازید

بالا