برگزیده های پرشین تولز

تلفن زدن با موبایل امااااااا به حساب دیگری

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
من خیلی وقت دنبال این مساله بودم...
از کلی جاها از جمله دوستانم توی مخابرات سئواال کردم ولی به این نتیجه رسیدیم که سر کاری بیش نیست!

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزیز سعی کنید زود باوری رو بزارید کنار.
همچین چیزی ممکن نیست علامت مثبت(+) در سوییچهای مخابراتی معنی 00 میده و 00 یعنی رله کردن سوییچ به مرکز رومینگ بین الملل (IRB).

شماره +98912XXX - XX - XX تنها کاری که میکنه اول میبینه که سوییچ سوییچ رومینگ هست ولی بعدش میبینه شماره 98 یعنی کد ایران خودمونه پس پاس میده به سوییچ داخلی سوییچ داخلی میبینه 9 داره پاس میده به سوییچ ارتباط سیار و ارتباطات سیار میبینه 12 هست پاس میده به سوییچ تهران و اونم موبایل رو از رو شمارش و موقعیت CELL INFO پیدا میکنه و رررررررررییییییییینگگگگگگگگگگگگ

اگرم بهجای +98 چیز دیگه بگیرین مثلا +44 پاس میده به سوییچ رومینگ بین الملل اونم میبینه 44 یعنی 0044 و پاس میده به مرکز مخابرات انگلستان و بلا بلا بلا ....

اینا همش شایعه هستن شما فکر کردین که یه مشت هالو سیستم ارتباطات سیار ایران رو کشیدن ؟ اگر بدونین چه مهندسینی و با چه تخصصاتی چه در رشته Telecomiunication و چه در Network security رو سیستم موبایل ایران کار کردن دیگه این حرف هارو باور نمی کنین. تازه بهتره بدونین که سیم کارت های خام هم تو ایران تولید نمیشه !! فقط اینجا encode میشه !!!

آقا بنجامین اونم که شما میگی تست کردی از نظر تئوریک تنها کاری که میکنه شمارو پیج میکنه به موبایل اون بابا و تنها هزینه ای که میاد هزینه ناچیز موبایل به موبایله که اونم 2 ماه دیگه معلوم میشه !!!!

ارادتمند

..hamid..

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از kouroshm :
دوستان عزیز سعی کنید زود باوری رو بزارید کنار.
همچین چیزی ممکن نیست علامت مثبت(+) در سوییچهای مخابراتی معنی 00 میده و 00 یعنی رله کردن سوییچ به مرکز رومینگ بین الملل (IRB).

شماره +98912XXX - XX - XX تنها کاری که میکنه اول میبینه که سوییچ سوییچ رومینگ هست ولی بعدش میبینه شماره 98 یعنی کد ایران خودمونه پس پاس میده به سوییچ داخلی سوییچ داخلی میبینه 9 داره پاس میده به سوییچ ارتباط سیار و ارتباطات سیار میبینه 12 هست پاس میده به سوییچ تهران و اونم موبایل رو از رو شمارش و موقعیت CELL INFO پیدا میکنه و رررررررررییییییییینگگگگگگگگگگگگ

اگرم بهجای +98 چیز دیگه بگیرین مثلا +44 پاس میده به سوییچ رومینگ بین الملل اونم میبینه 44 یعنی 0044 و پاس میده به مرکز مخابرات انگلستان و بلا بلا بلا ....

اینا همش شایعه هستن شما فکر کردین که یه مشت هالو سیستم ارتباطات سیار ایران رو کشیدن ؟ اگر بدونین چه مهندسینی و با چه تخصصاتی چه در رشته Telecomiunication و چه در Network security رو سیستم موبایل ایران کار کردن دیگه این حرف هارو باور نمی کنین. تازه بهتره بدونین که سیم کارت های خام هم تو ایران تولید نمیشه !! فقط اینجا encode میشه !!!

آقا بنجامین اونم که شما میگی تست کردی از نظر تئوریک تنها کاری که میکنه شمارو پیج میکنه به موبایل اون بابا و تنها هزینه ای که میاد هزینه ناچیز موبایل به موبایله که اونم 2 ماه دیگه معلوم میشه !!!!

ارادتمند
این با عقل بیشتر جور در میاد :happy:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
چقدر آدم از همنشيني با افراد دانا لذت ميبره.
20.gif

kingehp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Danial-Dabiri :
من قبلا این مطلب رو تو یه انجمن دیگه خونده بودم

روش کار اینه که قبل از شماره + رو بزنی، یعنی بجای اینکه شماره 09120000000 رو بگیری ، شماره +09120000000

یه چیز دیگه هم بود که قبل از شماره 98 رو بگیری، یعنی 09120000000 رو بجاش 989120000000 بگیری

یکی هم توضیح داده بود که در حالت دوم حق جابجایی برای طرف محسوب میشه، البته با دلیل!
اصلا عملی نیست
هر کی امتحان کرده بیاد بگه دیگه
167.gif

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
خب گویا خیلیها ادعای انجام دادن این کار رو دارن ولی اصلا کار درستی نیست چون سر خود شما هم میتونه بیاد!

Irang

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين كار كار غير عادي نيست و خيلي هم عاديه . وقتي شما اول شماره + ميزنين يا به گقته دوستمون كه نقل اشتباهي كرده بود چون 90 كد يه جايي هستش . منظور اينه كه شما يك كد اول شماره بزنيد حالا بستگي به كشور داره ايران كه ميشه همون + يا 98 يا 0098 فرقي نميكنه . چون توي هر كشوري كه باشين و اول شماره + بزنين انگار كد اونجا رو زدين . ( مي دونين كه ايشالا ) . و وقتي كه شما اين كار رو بكنيد مخابرات كه هيچي حاليش نيست فكر مي كنه كه شما دارين از خارج از ايران مثلا عربستان كه موبايل هاي ايران توش كار مي كنه به ايران تلفن مي كنين . در اين صورت طبق تعرفه هاي مخابراتي هزينه ي تماس و جابجايي در صورت قبول كردن طرف به حساب اون ميفته كه 99% آدما چشم بسته accept مي كنن . با اين كار هزينه براي شما نميفته اين كار رو مي تونين با موبايل خودتون هم بكنيد . وقتي مي خاين شماره بگيرين ( فقط موبايل ) يه + اولش بزنيد . براي كسي كه بهش تلفن كردين يه پيغام مياد كه هزينه به عهده ي شماست اونم چون سواد نداره و چشم بسته Accpet مي كنه پس شما بردين :)

kingehp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هنوزم نفهمیدم
یعنی باید اخر+ رو رو موبایل خودمون بزنیم یا طرف؟
بعدش یکی حداقل بیاد واضح توضیح بده ببینیم چی شده؟

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
بالاخره یکی پیدا نشد درست توضیح بده چی به چیه؟
من این کارو کردم باعث شد گوشی طرف زنگ بخوره.( از چپ به راست )
شماره موبایل خودم+شماره گوشی طرف

night_fire

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دل شما هم خشه ها...
هر کی این موضوع رو متوجه شده افتاده تو هر فرومی یه تاپیک زده الان هم همه فهمیدن ودیگه کسی گوشیش رو نمی ده دستتون که از این کارا بکنید.
مخابرات هم مثل آب خوردن میفهمه چون این یه کلک نیست بلکه یکی از امکانات شبکه های موبایل در تمام دنیا هست.

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42
به نقل از night_fire :
دل شما هم خشه ها...
هر کی این موضوع رو متوجه شده افتاده تو هر فرومی یه تاپیک زده الان هم همه فهمیدن ودیگه کسی گوشیش رو نمی ده دستتون که از این کارا بکنید.
مخابرات هم مثل آب خوردن میفهمه چون این یه کلک نیست بلکه یکی از امکانات شبکه های موبایل در تمام دنیا هست.
خب اگه بجای این حرفا یکم توضیح میدادین که باید چه کار کنیم بد نبودا!!!

saeid.mob

Registered User
لایک‌ها
0
منم این تاپیک رو 3 بار خوندم .ولی آخرشم سر در نیاوردم چی شد:blink: :blink: .

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
Please click one of the Quick Reply icons in the posts above to activate Quick Reply.

mohammad_bls

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کار غیر ممکنه.میخاهید کی رو بپیچونید؟مخابراتو؟

mamad-max

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
یعنی کار می کنه ؟
یا ما سرکاریم

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
دوستان یک مبحثی در زمینه علم هک میباشد با عنوان فریکینگ این هم تو همین مایه است.

rsbco

Registered User
لایک‌ها
0
0090 پیش شماره ترکیه میباشد
من كه اصلا نخوندم ... ولي يه چيز جالب توش ديدم ... كه اولش +90 بايد بزني

يعني 0090 ! اين كد ماله كدوم كشوره ؟؟؟ دوستان اين كار رو كه كرديد ... منتظر يه قبض 1،000،000 توماني باشيد ... چون با هر تماس يه بار يه تلفن تو يه كشور ديگه رو ميگيريد

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من اصلا نمیدونم( +) رو چه جوری وارد کنم !!!!!!!!! کمک !!!

بالا