برگزیده های پرشین تولز

تلگرام چطور پول در میاره؟

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
درسته مردم چطور حمایت میکنند مگه؟؟
همین تلگرام که داشت جا می افتاد من سایت های دانلود میدیدم اولش فقط یه ایکون بغل سایت برای دانلود داشتند
بعدش شد پست اختصاصی برای دانلود تو صفحه نخست.حتی پول هم نداشت برای بازدید این کار میکردند

وقتی همین سایت های دانلوداینطوری حمایت میکنند خب بگیرند برای ایرانی ها رو هم حمایت کنند
مگه تلگرام چطوری جا افتاده
دوست عزیز پیام رسان های زیادی دارین تو این کشور دارن فعالیت می کنن مثل پیام رسان انار مردم زیاد توجه ای بهش نمی کنن و مسولین مدام اونارو ***** می کنن و اینا هم نمی تونن رشد کافی داشته باشن
و در اخر اگه خلافی ازشون سربزنه چیلتر می شن
و در نتیجه هیچ برنامه نویسی نمی یاد این همه زحمت بکشه ودر اخر چیلتر بشه

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
دوست عزیز هاست و سرور هیچ مشکلی نیست اصلا این چیزا تو بحث همچین شبکه هایی به چشم نمیان !
خود من توانایی تامین هزینه های سرور و نگهداری اون و برنامه نویسی و ... رو داریم ولی بحث و مشکل جای دیگست !

پست قبلیم رو اصلا نخوندی مث اینکه :)

اینجا ایران است کافی نیست برای تمام سوال هات ؟
اگر مشکل سرور و مدیریت داده نبود الان تلگرام فیلتر شده بود و همه مجبور بودن از پیام رسان ایرانی استفاده کنن..
به طور حتم این مشکل بر طرف بشه این اتفاق می افته...

parsteam

Registered User
لایک‌ها
97
فروش اطلاعات. اسپانسری صهیونیستها. بازی با دولتها

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
دوست عزیز هاست و سرور هیچ مشکلی نیست اصلا این چیزا تو بحث همچین شبکه هایی به چشم نمیان !
خود من توانایی تامین هزینه های سرور و نگهداری اون و برنامه نویسی و ... رو داریم ولی بحث و مشکل جای دیگست !

پست قبلیم رو اصلا نخوندی مث اینکه :)

اینجا ایران است کافی نیست برای تمام سوال هات ؟
ایرانه برای خودش ایرانه....میریم امریکا

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
ایرانه برای خودش ایرانه....میریم امریکا
همین الآن هم هر کسی بخواد پیشرفتی کنمه از ایران میره
یه کم بهتر ببینی تمام ایرانیایی که برای خودشون اسمی دارن همه از ایران رفتن و اونور به جایی رسیدن چون حمایت شده
همین الانش اگر حتی حمایت هم از طرفشون نباشه بهترین اپ ها میان ولی مشکل نه تنها توی حمایت نیست بلکه توی سنگ انداختن از سمتشونه :)

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
هیچ مشکلی وجود نداره ما کسایی رو داریم که کل شرکت تلگرام انگشت کوچیکشون هم نمیشن
شما یه سر برو ببین وضع نخبه های ما الان چیه
آدرس چند تارو خواستی بهت بدم برو ببین توی بوتیک دارن کار میکنن تا روزیشونو در بیارن و خرج تحصیل !
ما توی بحث فنی هیچ مشکلی نداریم شرکت های فوق العاده ای هم داریم
مشکل اصلی ما کسایی که هستن که نمیزارن
وگرنه اگر آزاد بود تلگرام که هیچی خیلی بهتر از اونش رو توانایی داشتیم
صحبت های چند سال قبل مدیر شرکت بیان و شکوری در مورد این چیزارو برو گوش کن متوجه میشی ( هرچند شکوری دیگه خودش از اوناست )
داداش شما داری خیلی سطحی نگاه می کنی (مثلا می گی من می تونم خرج سرورهاش رو تامین کنم!!!)
بله برنامه نویسی پیام رسان به صورت پایه کار سختی نیست... صد تا ازش دراومده...

بحث داشتن سرور توزیع شده با نودهای بسیار زیاد است... بحث بالای 50 میلیون کاربر با ارتباط اتصال گرا است...

بعد هم هی تکرار می کنی نمی زارن!!
خوب **** و اطلاعات که از خداشون است یه پیام رسانی مثل تلگرام رو گوشی همه نصب کرده داشته باشن...
با این دسترسی هایی که کاربر موقع نصب قبول می کنه و به تلگرام می ده کلا همه اطلاعات داخل گوشیش قابل دسترسی توسط تلگرام است...
بعد دیگه چی از این بهتر برای اطلاعات و ****....
تو خواب هم چنین چیزی رو نمی بیننن...

الان همه اطلاعات دست خارجی ها است... چی از این بدتر برای **** و اطلاعات... به نظر من که فاجعه است...

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
همین الآن هم هر کسی بخواد پیشرفتی کنمه از ایران میره
یه کم بهتر ببینی تمام ایرانیایی که برای خودشون اسمی دارن همه از ایران رفتن و اونور به جایی رسیدن چون حمایت شده
همین الانش اگر حتی حمایت هم از طرفشون نباشه بهترین اپ ها میان ولی مشکل نه تنها توی حمایت نیست بلکه توی سنگ انداختن از سمتشونه :)
بخاطر اینکه مسئولین شکم گنده بی سواد سی سال پیش پشت میز نشستن و سنتی فکرمیکنند

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
داداش شما داری خیلی سطحی نگاه می کنی (مثلا می گی من می تونم خرج سرورهاش رو تامین کنم!!!)

بحث داشتن سرور توزیع شده با نودهای بسیار زیاد است... بحث بالای 50 میلیون کاربر با ارتباط اتصال گرا است...

خوب **** و اطلاعات که از خداشون است یه پیام رسانی مثل تلگرام رو گوشی همه نصب کرده داشته باشن...
با این دسترسی هایی که کاربر موقع نصب قبول می کنه و به تلگرام می ده کلا همه اطلاعات داخل گوشیش قابل دسترسی توسط تلگرام است...

الان همه اطلاعات دست خارجی ها است... چی از این بدتر برای **** و اطلاعات... به نظر من که فاجعه است...
نه بابا اینا خودشون به اطلاعات دست راسی دارند
اینترنت مگه تو ایران تامین نمیشه
خب وقتی اطلاعاتت داره از سرور اینترنت مخابرات رد میشه میره تو سرور تلگرام بعدش میاد تو گوشی طرف
اینا راحت میتونند به اطلاعات دست راسی داشته باشند
بهانه شون چیز دیگه هست من تو نمیدونیم

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
یه کم در مورد من و تجربم پیگیر باش متوجه میشی سطحی نیست :)
50 میلیون که هیچی شما بگو 500 میلیون کاربر
دوست عزیز اگر ایرانی جماعت به اپ ایرانی اعتماد میکرد مطمعن باش همین کارو میکردن ( نمونش کلوب که چندین هزار جوون روانی اوین و ... شدن به خاطر حتی یه مطلب ساده نقد از دولت )

بعدشم همین الآن کل تلگرام دست ایرانه
نمونش مشکلی که برای اپ خودم نوشته بودم پیش اومد و رفتم حتی سکرت چت های منو هم ضمیمه پرونده کرده بودن :)

توروخدا انقد ساده نباشید تلگرام یا هر اپ دیگه به راحتی آب خوردن قابل کنترل وختی دسترسی به منبع انمتقال دیتا داشته باشی :)
دیگه به تلگرام هم نمیشه اعتماد کرد یعنی؟

Orange County

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دیگه یه اسپمر فروختن این همه من من نداره! :D

sorushazi

Registered User
لایک‌ها
129
نه بابا اینا خودشون به اطلاعات دست راسی دارند
اینترنت مگه تو ایران تامین نمیشه
خب وقتی اطلاعاتت داره از سرور اینترنت مخابرات رد میشه میره تو سرور تلگرام بعدش میاد تو گوشی طرف
اینا راحت میتونند به اطلاعات دست راسی داشته باشند
بهانه شون چیز دیگه هست من تو نمیدونیم
دوست عزیز اطلاعات رمزنگاری شدس . درسته از مخابرات رد میشه ولی قابل مشاهده نیست
مثل یک جعبه در بسته که میتونی حجم و وزنشو اندازه بگیری ولی نمیتونی درونشو ببینی
اگر اینطور بود که شما میگید باید تا الان تمام گروه ها و کانال های ضد مذهب و ضد انقلاب پاک میشدن ...

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
حالا چه اصراری به تلگرام دارید

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
تلگرام با سرمایه ای اهدایی مشغول به کار هستش و به احتمال زیاد در آینده خرید های درون برنامه ای یا موارد مشابهی بهش اضافه میشه
این گفته ی خودشون تو وبلاگشون هستش:
“We believe in fast and secure messaging that is also 100% free. Commercial companies frequently face the need to compromise their values for financial gain. This is why we made Telegram a non-commercial project. Telegram is not intended to bring revenue, it will never sell ads or accept outside investment. It also cannot be sold. We’re not building a ‘user base’, we are building a messenger for the people. Pavel Durov, who shares our vision, supplied Telegram with a generous donation through his Digital Fortress fund, so we have quite enough money for the time being. If Telegram runs out, we’ll invite our users to donate or add non-essential paid options.”

dashakol99

Registered User
لایک‌ها
2,451
یه کم در مورد کسب درآمد تلگرام از انتقال داده و .... تحقیق کنید متوجه میشید که سودش خیلی بیشتر از چیزیه که حتی فکرشو بکنید !
دقیقا مثل سایتهایی که سرور رو منتقل میکنن نه تنها هزینه سرور نمیدن بلکه از این کار کسب درآمد هم میکنن !
بیشتر توضیح بدید لطفا

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
تلگرام با سرمایه ای اهدایی مشغول به کار هستش و به احتمال زیاد در آینده خرید های درون برنامه ای یا موارد مشابهی بهش اضافه میشه
این گفته ی خودشون تو وبلاگشون هستش:
“We believe in fast and secure messaging that is also 100% free. Commercial companies frequently face the need to compromise their values for financial gain. This is why we made Telegram a non-commercial project. Telegram is not intended to bring revenue, it will never sell ads or accept outside investment. It also cannot be sold. We’re not building a ‘user base’, we are building a messenger for the people. Pavel Durov, who shares our vision, supplied Telegram with a generous donation through his Digital Fortress fund, so we have quite enough money for the time being. If Telegram runs out, we’ll invite our users to donate or add non-essential paid options.”
اگه درون برنامه ای کنند مثل یه سایت امکانات پیدا میکنه

samanrahimi

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
2,387
حالا اینکه دقیقا چطور و چکار میخوان انجام بدن واقعا نمیشه الان در موردش نظر داد اما بر اساس تعاملاتی که تو برنامه های اجتماعی (ارسال پیام و ...) انجام میشن میشه پیش بینی کرد از بسته های اعتباری با پلن های مختلف یا شارژ ماهانه برای اکانت های مختلف با سطوح دسترسی مختلف (مثلا دسترسی به یکسری ویژگی های نرم افزار مثل ارسال پیام صوتی) استفاده کنن. در هر صورت چیزی که واضح هستش (در صورتی که واقعا در ریشه این ارگان تلگرالم به جایی وصل نباشه) این هستش که روز به روز حجم دادم و کاربر به صورت تصاعدی در حال افزایش هستش و این سرمایه بالاخره روزی تموم میشه یا به حدی میرسه که قبل تموم شدنش کم کم راه های مختلف کسب درامد از کاربرا رو معرفی کنن.
اگه درون برنامه ای کنند مثل یه سایت امکانات پیدا میکنه

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240

ولی تا اونجایی من می دونم اگه اینا بخوان به برنامه نویس ها و وبمستر ها بها بدن می تونن زیاد نه یه کم دکمه چلیترینگ رو کمتر فشار بدن که بااین کارشون ما هارو از نون خوردن نندازن
یه مشت بی سواد که به زوربلدن کامپیتور رو روشن کنن گذاشتن پشت کامپیوتر مدام تا چیزی ببینن اگه مورد داشته باشه چیلتر کنن..
داداش درد ما ایرانیا یکی دوتا نیست...

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
ولی تا اونجایی من می دونم اگه اینا بخوان به برنامه نویس ها و وبمستر ها بها بدن می تونن زیاد نه یه کم دکمه چلیترینگ رو کمتر فشار بدن که بااین کارشون ما هارو از نون خوردن نندازن
یه مشت بی سواد که به زوربلدن کامپیتور رو روشن کنن گذاشتن پشت کامپیوتر مدام تا چیزی ببینن اگه مورد داشته باشه چیلتر کنن..
داداش درد ما ایرانیا یکی دوتا نیست...
داداش من حرفی از حمایت کردن زدم؟!

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
یه کم در مورد من و تجربم پیگیر باش متوجه میشی سطحی نیست :)
:)
من فقط تو همین انجمن دیدم که شما چه برنامه هایی نوشتید....
همش هم در یک موضوع خاص بوده!!........

دوست عزیز اگر ایرانی جماعت به اپ ایرانی اعتماد میکرد مطمعن باش همین کارو میکردن ( نمونش کلوب که چندین هزار جوون روانی اوین و ... شدن به خاطر حتی یه مطلب ساده نقد از دولت )
اگر انتخاب دیگه ای نباشه.
مطمئنا اعتماد می کنه... یعنی گزینه ی دیگری نیست...
نمونه هاش هم زیاده...
بلاگفا، آپارات، کلوپ، بازار...

بعدشم همین الآن کل تلگرام دست ایرانه
نمونش مشکلی که برای اپ خودم نوشته بودم پیش اومد و رفتم حتی سکرت چت های منو هم ضمیمه پرونده کرده بودن :)
بله منم فکر می کنم تلگرام به ایران دسترسی داده که گذاشتن تا الان ادامه بده .
مسئله اینه که بلاد کفر هم به تمام این اطلاعات و چه بسا کاملتر و با دسترسی بیشتر دسترسی داره...
شما پست منو خوب نخوندید...

توروخدا انقد ساده نباشید تلگرام یا هر اپ دیگه به راحتی آب خوردن قابل کنترل وختی دسترسی به منبع انمتقال دیتا داشته باشی
شما این قدر همه چیز رو ساده نگاه نکنید...
همون سر مسئله 88 برای حفظ امنیت زده بودن پروتکل های رمز نگاری رو غیر فعال کرده بودن... (مخصوصا https)
حتی پروتکل ssh رو!! نمی شد حتی با putty به سرور وصل شد....

بله پیام رمزنگاری شده رو می شه بلاخره رمزگشایی کرد، ولی وقتی انبوه اطلاعات باشه این کار این قدر زمان بر می شه که به غیر ممکن میل میکنه...

بالا