• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تمام موارد مربوط به Mp3 Player ( فهرست در صفحه اول )

amiro0o0o

Guest
لایک‌ها
0
از نظر کیفیت صوتی ، U3 و zen v plus بهترین محصولات بازار در دامنه mid range (متوسط) هستند ... طبیعتا از نظر هزینه ، zvp به صرفه تره (4 گیگ u3 حدود 200 تومنه ... در حالیکه 8 گیگ zvp همین قیمت رو داره) ... از نظر امکانات ، U3 بهتره ... از نظر تصویری ، zvp بهتره ... از نظر کنترل و راحتی کار ، در یه سطح هستن (شاید zvp یه ذره بالاتر ... در عوض u3 نیازی به نرم افزار مخصوص نداره و پلاگ اند پلی محسوب میشه ... هرچند این یه نقطه ضعف واسه zvp نیست و الان دیگه اکثر مدلها دارن به همین سمت میرن ، اما بهرحال u3 راحت تره )

مرسی جناب سیمور
میدونید کجا میتونم این u3 رو از یه جای معتبر بخرم ؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
مرسی جناب سیمور
میدونید کجا میتونم این u3 رو از یه جای معتبر بخرم ؟

نمایندگی معتبر هم بازار رضا داره هم پایتخت، برو سایت پارسونی تلفنهای تو سایت رو بردار تماس بگیر و آدرس و قیمت هر دو رو بگیر، من که خودم D2 رو از نمایندگی رضا خریدم :)

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
سلام دوستان
بلاخره کسی ARCHOS 605 WiFi 120 گیگش رو ندیده ؟

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
این DAB چیه؟ ما که نفهمیدیم این چی هستش؟ :D
تو سایتها نوشتن که یک چیپستی توی Cowon هست برای این DAB که میتونی توی UK نمیدونم خرید کنی چی کار کنی ،نگرفتم چی میگه...seymour جان شما اطلاعی نداری؟

http://www.dapreview.net/comment.php?comment.news.4049

d2_dab03.jpg

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
سلام دوستان
بلاخره کسی ARCHOS 605 WiFi 120 گیگش رو ندیده ؟
شک دارم archos توی ایران گیر بیاد ... توی این 3 سال من فقط یه بار دیدمش ...
این DAB چیه؟ ما که نفهمیدیم این چی هستش؟ :D
تو سایتها نوشتن که یک چیپستی توی Cowon هست برای این DAB که میتونی توی UK نمیدونم خرید کنی چی کار کنی ،نگرفتم چی میگه...seymour جان شما اطلاعی نداری؟

http://www.dapreview.net/comment.php?comment.news.4049

d2_dab03.jpg
رادیوی دیجیتاله ... مخصوص اروپا ... به کار ما نمیاد ... طبیعتا باید روالش این باشه که نسخه های بدون چیپست dab رو می گیرن و نسخه با dab رو بهت میدن ... (با یه مابه التفاوتی)

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
یه پلیر با این مشخصات می خواستم

حافظه :2gb و بالاتر

کیفیت پخش صوتی و تصویری بالا (مخصوصا صدا )
استفاده به عنوان flash memory
امکان ظبط صدا با کیفیت بالا .....
رادیو هم داشته باشه
رنج قیمت 100-120 تومان
مشکل باطری و شارژ هم نداشته باشه
از مارک های معروف و معتبر باشه

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه پلیر با این مشخصات می خواستم

حافظه :2gb و بالاتر

کیفیت پخش صوتی و تصویری بالا (مخصوصا صدا )
استفاده به عنوان flash memory
امکان ظبط صدا با کیفیت بالا .....
رادیو هم داشته باشه
رنج قیمت 100-120 تومان
مشکل باطری و شارژ هم نداشته باشه
از مارک های معروف و معتبر باشه
یه مدلی که تقریبا همه اینایی که گفتی رو داره : S10 از iriver

iriver_s10_02.jpg

ولی جدا از این همه اش باید یه سری تغییرات بدیم ... مثلا zen v plus از نظر کیفیت صدا عالیه .. تصویرش هم قابل قبوله ... باتری و رادیو و اینا هم عالیه ... ضبط صداش هم خوبه (عالی نیست) ... ولی نیاز به نرم افزار مخصوص داره (که اونم چیز خاصی نیست و الان خیلی مدلها اینطورین و مثلا با یه مدیا پلیر 10 هم مساله حله) ...

zen_v_zen_v_plus.jpg

اون چیزی که الان شما رو محدود می کنه ، بودجه اس ... چون با این بودجه مدلهای 1 گیگی خوب می تونی بخری (مثلا YP-T9 از سامسونگ) ... وی 2 گیگی نه ...
با این مشخصات برند دیگه ای موجود نیست تو ایران؟
رقباش اینا هستن : zen vision w - cowon A2 ...

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
یه مدلی که تقریبا همه اینایی که گفتی رو داره : S10 از iriver

iriver_s10_02.jpg

ولی جدا از این همه اش باید یه سری تغییرات بدیم ... مثلا zen v plus از نظر کیفیت صدا عالیه .. تصویرش هم قابل قبوله ... باتری و رادیو و اینا هم عالیه ... ضبط صداش هم خوبه (عالی نیست) ... ولی نیاز به نرم افزار مخصوص داره (که اونم چیز خاصی نیست و الان خیلی مدلها اینطورین و مثلا با یه مدیا پلیر 10 هم مساله حله) ...

zen_v_zen_v_plus.jpg

اون چیزی که الان شما رو محدود می کنه ، بودجه اس ... چون با این بودجه مدلهای 1 گیگی خوب می تونی بخری (مثلا YP-T9 از سامسونگ) ... وی 2 گیگی نه ...

رقباش اینا هستن : zen vision w - cowon A2 ...

این قیمت ها درست نیستند ؟
CREATIVE - ZEN V Plus 1GB - 80 000

CREATIVE - ZEN V Plus 2GB - 102 000

CREATIVE - ZEN Neeon 2 - 2GB -- 101 000

با این حساب بین 100-120 تومان به راحتی میشه 2 گیگ خرید ولی مشکل اینجاست که این مدل ها شارژ usb دارند و برای مسافرت خوب نیستند اگر بتونم این مشکل رو حل کنم یکی از این مدل ها رو انتخاب می کنم البته نظر خودم zen neen 2 هستش ....

بعدش کلا باطری این پلیر ها چقدر عمر دارند و آیا میشه تعویض کرد ؟
اگر تو همین رنج قیمت مدل های بهتری هم هست بفرمایید

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این قیمت ها درست نیستند ؟
CREATIVE - ZEN V Plus 1GB - 80 000

CREATIVE - ZEN V Plus 2GB - 102 000

CREATIVE - ZEN Neeon 2 - 2GB -- 101 000

با این حساب بین 100-120 تومان به راحتی میشه 2 گیگ خرید ولی مشکل اینجاست که این مدل ها شارژ usb دارند و برای مسافرت خوب نیستند اگر بتونم این مشکل رو حل کنم یکی از این مدل ها رو انتخاب می کنم البته نظر خودم zen neen 2 هستش ....

بعدش کلا باطری این پلیر ها چقدر عمر دارند و آیا میشه تعویض کرد ؟
اگر تو همین رنج قیمت مدل های بهتری هم هست بفرمایید
شما صرفا همون انتخاب ها رو داری دوست خوبم ... من هم که عرض کردم ضبط صوت سری creative ، نهایتا می تونه خوب ارزیابی بشه ، و حتی خیلی خوب یا عالی نیست ... (چون گفته بودید که کیفیت ضبط واسه تون مهمه میگم) ...

در مورد شارژ usb : کاری اش نمیشه کرد ... می تونی واسه شون شارژر بگیری ... اصلش 10-15 تومنه ...

درمورد باتری : نگران نباش .. حداقل 3-4 سال عمر می کنن ... مطمئن باش قبل از اینکه عمر باتری تموم بشه ، خودت دستگاه رو عوض کردی و یه مدل دیگه خریدی ... عین موبایل ...

2 گیگ چیزی نداریم .... بین همین دوتا هم حتما برو سراغ zen v plus ... کیفیت بالاتری داره ...

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
آخرین فریم ویر D2 خیلی جالبه، با این که دیکشنری فقط تو ورژن 3.55 کره ای هستش و نمیشه ازش گذشت ولی آخرین ورژن 4.53 خیلی جالبه چون یک خصوصیت جالب با استفاده از مزیت پخش فلش بهش دادن، یک سری Skin هست که با فرمت swf هستش و فلشه، میتونید اونهارو روی D2 بریزید و به عنوان رابط کاربریش از اونها استفاده کنید...:)

اینجا برید میبینید : http://www.iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=18335

عکس Skinها

فایل های ضمیمه

• Screens%20All2.jpg
    Screens%20All2.jpg
    199.2 KB · نمایش ها: 8

Sadegh

Guest
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان :)
داشتم در مورد Cowon D2 سرچ میکردم که اطلاعات جالبی بدست آوردم، گفتم حیفه دوستان از قدرت مانور روی این مدل از Cowon خبردار نشن چون واقعا داره خوب پیش میره...;)

در مورد خروجی تلویزیون D2 یک کابلی میخرید که هم میتونید اصلش رو بخرید که نسبتا گرونه و به قول seymour عزیز همشون سرو ته یک چیزن پس معمولیهای 2 یا 3 تومنشم کارو راه میندازه، کابل خروجی اینه:

pic_d2_av_cable_01.jpg

که تو سایت Jetmall قیمته $9.99 گذاشته، حالا دقیقا نمیدونم تو بازار ما چنده؟

ولی حالا اگر با کابل حال نمیکنید اینو ببینید:

COWON attaches a TV antenna on its popular D2 PMP

COWON-D2TV-PMP-1SEG.jpg

cowon-d2tv-pmp.JPG

یک آنتن برای D2 که نفهمیدم دقیقا جریانش چیه راسته یا دروغ:D ، با توضیحات سایت itechnews ظاهرا با update کردن فرویم ویر که همراه Seg TV tuner هستش خروجی رو از طریق آنتن میفرسته ولی این دیگه اصله حاله، البته کیفیتش رو باید دید که چی از آب در میاد...
در سایت Pmptoday هم میتونید ببینید .

با سلام و عرض ادب
خیلی جالبه، جای را سراغ دارید که این انتن و کابل را داشته باشد؟

این Skin و همچنین Theme ها را چگونه باید نصب کرد؟

یه مسئله دیگه،مگه آخرین Firmware نسخه 2.51 نیست؟البته تو سایتش 2.53 Beta است.پس چرا شما فرمودید 4.53؟؟؟؟؟

می شه کاری کرد که با USB شارژ نشه؟چون هر بار که به کامی وصلش می کنم شروع به شارژ باطری می کنه!

با تشکر

mozaso0

Registered User
لایک‌ها
27
با سلام و عرض ادب
خیلی جالبه، جای را سراغ دارید که این انتن و کابل را داشته باشد؟

این Skin و همچنین Theme ها را چگونه باید نصب کرد؟

یه مسئله دیگه،مگه آخرین Firmware نسخه 2.51 نیست؟البته تو سایتش 2.53 Beta است.پس چرا شما فرمودید 4.53؟؟؟؟؟

می شه کاری کرد که با USB شارژ نشه؟چون هر بار که به کامی وصلش می کنم شروع به شارژ باطری می کنه!

با تشکر

این فرستنده آنالوگ یا همون آنتن رو پیگیرش نشدم چون باید یه بلایی سر دستگاه بیاری تا بتونه کار کنه، بدرد بخور نیست...

skin هایی که من گفتم فلش هستش و احتیاج به نصب نداره، فقط با فریم ویر 4.53b میتونی بریزی تو فولد فلش و اجرا کنی...
Theme های اصلی رو اگر میخوای بریزی راحته، فقط بریز تو فولد اصلی D2 بعد روشن کردی خودش نصب میکنه.

آخرین فریم ویر که سایت Cowon برای D2 معرفی کرده 4.53b هستش و وقتی دستگاه رو میخرید نسخه 2.51 روش نصبه که چند تا اشکال داره که نمونش ماشین حسابش هست، 9×9 رو تو ماشین حساب ساده D2 بزن میزنه 80:D
بعد 80 رو منهای یک کن بازم میزنه 80 :lol: چته... یا اینکه 78-2 رو بزن میزنه 75 :p

این مشکلهارو تو ورژنهای بعدی حل کرده و اکولایزرها هم بهتر شده و Metal هم به سری EQ ها اضافه شده...

Dictionary بخوای باید ورژن 3.53 کره رو نصب کنی که من خودم همینو ریختم، حالا باید بیشتر از اینها در موردش توضیح بدم، یکم سرم خلوت بشه حتما فیها خالدون D2 رو میریزیم بیرون :D

در مورد شارژ با USB که هر بار وصل میشه شروع به شارژ کردن میکنه خودمم دنبالشم که این کارو برای هر بار وصل کردن شارژ نکنه، ولی تو یکی از فریم ویرها یه کاره جالبی حین شارژ با آداپتور انجام میده، وقتی داره شارژ میشه دکمه Menu رو نگه دار میتونی با دستگاه حالت Standby کار کنی، کامل ننوشته بود که منظورش از Standby چیه ولی فکر کنم بدون پخش هر گونه صدا، فقط عکس و متن...فعلا ...:)

Sadegh

Guest
لایک‌ها
0
این فرستنده آنالوگ یا همون آنتن رو پیگیرش نشدم چون باید یه بلایی سر دستگاه بیاری تا بتونه کار کنه، بدرد بخور نیست...

skin هایی که من گفتم فلش هستش و احتیاج به نصب نداره، فقط با فریم ویر 4.53b میتونی بریزی تو فولد فلش و اجرا کنی...
Theme های اصلی رو اگر میخوای بریزی راحته، فقط بریز تو فولد اصلی D2 بعد روشن کردی خودش نصب میکنه.

آخرین فریم ویر که سایت Cowon برای D2 معرفی کرده 4.53b هستش و وقتی دستگاه رو میخرید نسخه 2.51 روش نصبه که چند تا اشکال داره که نمونش ماشین حسابش هست، 9×9 رو تو ماشین حساب ساده D2 بزن میزنه 80:D
بعد 80 رو منهای یک کن بازم میزنه 80 :lol: چته... یا اینکه 78-2 رو بزن میزنه 75 :p

این مشکلهارو تو ورژنهای بعدی حل کرده و اکولایزرها هم بهتر شده و Metal هم به سری EQ ها اضافه شده...

Dictionary بخوای باید ورژن 3.53 کره رو نصب کنی که من خودم همینو ریختم، حالا باید بیشتر از اینها در موردش توضیح بدم، یکم سرم خلوت بشه حتما فیها خالدون D2 رو میریزیم بیرون :D

در مورد شارژ با USB که هر بار وصل میشه شروع به شارژ کردن میکنه خودمم دنبالشم که این کارو برای هر بار وصل کردن شارژ نکنه، ولی تو یکی از فریم ویرها یه کاره جالبی حین شارژ با آداپتور انجام میده، وقتی داره شارژ میشه دکمه Menu رو نگه دار میتونی با دستگاه حالت Standby کار کنی، کامل ننوشته بود که منظورش از Standby چیه ولی فکر کنم بدون پخش هر گونه صدا، فقط عکس و متن...فعلا ...:)

با سلام
نکنه منظور شما از فریم ویر 4.53bاینه مگه این فریم ویر و می شه روی این مدل که DAB را نداره نصب کرد؟

با تشکر

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه چیزی نرماله که در 99% مدلها هست ... مشکلی پیش نمیاد به هیچ وجه ... یا شاید نکته ی دیگه ای مدنظرت بوده ؟ ...

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
حدود 310 تومن ... عین این سوال رو توی این پست هم پرسیده بودی دوست جان ... هنوز نخریدی ؟ ...

اره..گفتم شاید ارزونتر شده باشه..
راستش موندم بین این و zen w ..درسته که از لحاظ خصوصات با هم فرق دارن..ولی نمیتونم از این بگذرم و نه از اون.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اره..گفتم شاید ارزونتر شده باشه..
راستش موندم بین این و zen w ..درسته که از لحاظ خصوصات با هم فرق دارن..ولی نمیتونم از این بگذرم و نه از اون.
نه ... اینا دیگه رسیدن به قیمت ثابتشون تقریبا ... اگه می خوای تا تابستون سال دیگه وایسا شاید اومد زیر 300 (شوخی)

//

بهترین وسیله واسه تو ، اونیه که بهتر از بقیه وسایل ، نیازهات رو برطرف کنه ...

اگه یه چیز جمع جور می خویا : ipod -
اگه امکانات می خوای : zvw -
اگه می خوای تصویر نگاه کنی : zvw (بخاطر صفحه بزرگتر - پشتیبانی از کدکهای خیلی بیشتر )
اگه شیکی و ظرافت واسه ات مهمه : ipod

بالا