برگزیده های پرشین تولز

توضيحات در مورد راه اندازي يك گيم نت !

nkm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كورش جان كد چي رو؟؟؟
كد نداره كه!

nkm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا بابت لينك سايت معزرت

http://www.antamedia.co.yu/download/caffe-installer-4.9.4.exe

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
آخ من رو ببخشيد، اشتباه کردم! با نرم افزار ديگری اشتباه گرفتم :)

nkm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينم لينك كركش

http://www.crack.am/d.x?7371
http://www.crack.am/d.x/Antamedia_Internet_Caffe_v4.9.4.zip

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به نقل از nkm :
آقا بابت لينك سايت معزرت

اين يه چيزي تو ماياه هاي گول خورديه !:((
وقتي دانلود ميكني مي فهمي همون نسخه 4.9.5 هستش كه چون اكثر سايت ها به اين نيخه لينك دادن نسخه جديد رو با اين ايم هم روي سرور گزاشتن !:(((((
آفا من اين برنامه و كركش رو با 2 عدد دي وي دي ام پي تيري (8 گيگ) عوض ميكنم !
بشتابيد !!!

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به نقل از ali :
به نقل از nkm :
آقا بابت لينك سايت معزرت

اين يه چيزي تو ماياه هاي گول خورديه !:((
وقتي دانلود ميكني مي فهمي همون نسخه 4.9.5 هستش كه چون اكثر سايت ها به اين نيخه لينك دادن نسخه جديد رو با اين ايم هم روي سرور گزاشتن !:(((((
آفا من اين برنامه و كركش رو با 2 عدد دي وي دي ام پي تيري (8 گيگ) عوض ميكنم !
بشتابيد !!!
10000 تومان نقداً خريداريم !

pardazeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اين نرم افزار رو تو اين تاپيك پيشنهاد دادم . خودم از قافله عقب موندم. من يراي يكي از مشتريام كه كافي نت زده يود اين برنامه رو پيشنهاد دادم بعد از كلي گشتن كرك بدردي پيدا نكردم . بنده خدا گفت اصلشو بخر . منم يه اي ميل
زدم به شزكتش كه آقا ما نداريم اينقدر بديم . يا تخفيف يا از كركش استفاده ميكنم . اونام
جا زدن و 50% تخفيف دادن. 15 كلاينت 130000 تومان . الحق برنامه خوبيه . تقريبا تمام منوها و محيط نرم افزار و ميتونين توسط خود برنامه فارسي كنيد . ميشه يه برنامه كاملا فارسي .
حالا دارم روش كار ميكنم ببينم ميشه با رجيستر فايلي كه خريدم بازم اونو در جاهاي ديگه اي نصب كنم يا نه . تا همه ملت فيض ببرن . دوستان اگه كرك و اينستالر بدردي
دارن ممكنه بدرد مام يخوره به ما هم يه حالي يدن .

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
شايد منم مجبور شدم همين قدرا آخر سر پول بابتش بدم !:(

Blueman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali :
چرا اصل قضیه رو ول کردی چسبیدی به فرع؟ یک برنامه ای که بتونه برات زمان رو محاسبه کنه کافیه ، همون ورژن های اولیه اش هم اینکار رو میکنن قاعدتا" . بعدهم این همه گیم نت مگه تو تهران از آخرین ورژن استفاده میکنن ؟ خیلی ها اصلا برنامه ای ندارند و دستی حساب میکنن.
کارت رو راه بنداز ، این چیزا حل میشه . اگه خیلی دیگه لنگ شدی من میتونم به دوستام که گیم نت دارندبگم برنامه اشون رو بهت بدن ، خیلی چیزای مهم تر از این هم هست که سرمایه ات باید صرفش بشه .

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا از من يه چيزي بشنو. اين جور كارا مثل اينترنت آخر عاقبت نداره هوارتا وكيل وصي پيدا مي كنه آخرش هم من ما ورشكسته ميشه كه البته خدا نكنه. ولي 1% احتمال بده كه يكي از آقايون اماكن يا مفاسد با دكوراسيون يا حداقل تريپ مغازتون حال نكنه كه خيلي وقت ها اينجوري روزي 100 بار ميان پلمب كنن. پس اول برو دنبال جواز كسب بعد مجوز ارشاد و ..... البته اگه كارت فعال بسيج داشته باشي اينها رو نمي خواد خلاصه موفق باشه.
راستي يكي از دوستان از اسم آقا كوروش استفاده ابزاري كرده بابا اين اسم copy right داره.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از aryagohar :
راستي يكي از دوستان از اسم آقا كوروش استفاده ابزاري كرده بابا اين اسم copy right داره.

چی !!!
کی ؟!!!
کجا؟!!!
کی؟!!!

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
به نقل از Blueman :
به نقل از ali :
چرا اصل قضیه رو ول کردی چسبیدی به فرع؟ یک برنامه ای که بتونه برات زمان رو محاسبه کنه کافیه ، همون ورژن های اولیه اش هم اینکار رو میکنن قاعدتا" . بعدهم این همه گیم نت مگه تو تهران از آخرین ورژن استفاده میکنن ؟ خیلی ها اصلا برنامه ای ندارند و دستی حساب میکنن.
کارت رو راه بنداز ، این چیزا حل میشه . اگه خیلی دیگه لنگ شدی من میتونم به دوستام که گیم نت دارندبگم برنامه اشون رو بهت بدن ، خیلی چیزای مهم تر از این هم هست که سرمایه ات باید صرفش بشه .
بابا من به ورژن قديميم راضيم !:(
گيير نمياد !!!

johnsss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برنامه اصلی رو که ميتونی از خود سايت دونلد کنی. اینم crack
فقط متمعن نيستم که کار کنه چون این برنامه رو خودم نميخوام.
امتحان کن. اگه خوب بود که هيچی. اگه نه که من اینو پاک کنم.

http://web.axelero.hu/jack857/Antamedia_Internet_Caffe_v4[1].5C_by_PC.zip

pardazeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Blueman :
به نقل از ali :
دوست عزيز و قتي مجبور باشي يه كافي نت رو با 15 استيشن بچرخوني ميبيني امكانات اين برنامه چقدر يراي كنترل كارت و كاهش هزينه ها ي كارمند و كش رفتن دخل و استفاده مجاني
دوست و رفيق و دختر خاله و ..... و هرزرفتن پهناي باند قيمتي و غيره بدردت مي خوره .
ضمنا من عقيده دارم بيزينس خوب يعني كار كامل و بي عيب كه كسي نتونه حرف تو كارت بياره
در مقابل چند ميليون هزينه خريد دستگاه و دكور و ..... صد تا دويست هزارتومان براي نرم افزاري كه قلب كافب نت (يا گيم نت ) است منطقي به نظر مي رسد .

nkm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عل جون آخر هفته برات ميفرسم
شور نزن

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
يه خورده قديميه ! كركتون ولي بازم ممنون زحمت كشيديد!
اقا بفرست همه جيز آمادست !:(
10 تا سيستم پنتيوم 4 سلرون 1.7 كارت گرافيك هاي 8 ايكس(440 ام ايكس)
مانيتور ها 17 فلترون !!!!!!!!!!!!!
لنگ اين برنامه اييم !:(
يه سوييچ 16 پرت هم گرفتم و شبكه ها رو امروز تست كردم ...

pardazeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پسر خوب ضرر كردي ضرر . آتلون ايكس پي 2000 مي گرفتي با همين پول . سوارش مي شدي مي رفتي تا تجريش و بر ميگشتي 3 سوت . خووووب چيزيه خوب .

داش كوروش كجايي كه آتلونتو فروختن .

pardazeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمنا ما چيزي به نام پنتيوم 4 سلرون نداريم . ميشه يه چيزي تو مايه هاي كچل موفرفري . اونا در حقيقت سلرون از خانواده و معماري پنتيوم 2 هستند با شكل ظاهري پنتيوم 4 (سوكت 478) يعني توان پردازش معادل نصف پتنيوم 4

بالا