برگزیده های پرشین تولز

توضيحات در مورد راه اندازي يك گيم نت !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اشتباه كرديم ... در مورد سيستم ها خودمم قبول دارم حرف شما رو(من تو جمع كردن سيستم ها دخل صرفي نداشتم!) اين برنامم من خريدم ! 15 هزار تومان ! ميزارمش رو سايتم بر اي دانلود ..(گيم پورت رو)

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
(( با سلام و تشكر ))
من تازه عضو شدم البته خيلي وقته كه ميام به سايت و براي تمام كارهام به اين سايت سر ميزنم كه خيلي خوبه عاليه !!
من يك سوال داشتم براي تاسيس گيم نت مجوز لازمه بگيريم؟؟
اگر هم مجوز نگيريم مشكلي داره چه جوري ميان گير ميدن باسه گرفتن مجوز كجابرم كه تا حالا كسي خوب و دقيق نگفته اگر دوستان عزيز و با محبت كه هميشه از اطلاعاتشان استفاده كردم يك توضيحي بدن ممنون ميشم!!

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
!!! كجايين !!!
براي گيم نت مانيتور 15 باشه عيب داره ؟؟
cpu amd باشه بهتره ؟ نوعشم بگين !
vga radeon باشه يا gforce يا ...
;) مرسي دوستان ;)

TheAgent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا من یه برنامه گیم نت فارسی خفن پیدا کردم تو همدان واسه خودم نصب کردم تو گیم نت شوالیه همدان گفتم شاید شما هم حال کنین باهاش:D
فقط مال گیم نته، نمیدونم واسه کافی نت میشه یا نه ولی مجانی هم هستش سایت باحالی هم داره- فقط نفهمیدم چجوری هم مجانیه هم اینکه خدمات پس از فروش هم شرکتش به آدم میده!:wacko: :wacko:
http://www.ParsoftStudio.ir/products/GameHouse/default.aspx

در ضمن آقای بالیی من، مانیتور 15 عمرا به درد گیم نت نمیخوره داری خودتو بدبخت میکنی!!!!!!!

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
اقا من یه برنامه گیم نت فارسی خفن پیدا کردم تو همدان واسه خودم نصب کردم تو گیم نت شوالیه همدان گفتم شاید شما هم حال کنین باهاش:D
فقط مال گیم نته، نمیدونم واسه کافی نت میشه یا نه ولی مجانی هم هستش سایت باحالی هم داره- فقط نفهمیدم چجوری هم مجانیه هم اینکه خدمات پس از فروش هم شرکتش به آدم میده!:wacko: :wacko:

در ضمن آقای بالیی من، مانیتور 15 عمرا به درد گیم نت نمیخوره داری خودتو بدبخت میکنی!!!!!!!

آقا حدود 2 سال دیر سر زدی.:lol: :lol:

*arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه هایی که تجربه راه اندازی گیم نت دارن لطفا به من کمک کنن

من میخوام یه گیم نت با پنج سیستم بزنم لطفا کمکم کنید آموزش راه اندازی ولوازم ضروری گیم نت رو قرار بدید

لطفا برای یه مبتدی توضیح بدید چه سیستمی بخرم؟ هاب چیه ؟سویچ چیه؟ و..........؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید

*arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

لطفا به من آموزش راه اندازی گیم نت رو بدید

ممنون خواهش میکنم خیلی ضروریه

از صفر تا صدش رو آموزش بدید

*arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آرش 66 به منم کمک کن البته اگر این کارو راه انداختی

TheAgent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول اینکه، شما به یک کامپیوتر "سرویس دهنده" تو گیم نت احتیاج داری، که این دستگاه، حواسش به بقیه دستگاه ها هست، میدونه کی رفته نشسته پای کدوم کامپیوتر، چقدر بازی کرده و این حرفا. چیزی که در مورد این دستگاه مهمه اینه که چیز مهمی نیست! یعنی یه دستگاه با خصوصیات زیر واسش کافیه:

CPU:pentium III 800 MHZ
سیستم عامل ویندوز XP سرویس پک 2 یا بهتره ویندوز سرور 2003 بریزی.
Hard:مهم نیست، هرچی میخوای بذار!
Ram: حداقل 128 مگ، ولی 256 توصیه میشه.
کارت گرافیکی هم حتی 16 مگش کار میکنه.

بعد یه تعداد دستگاه توپ میخوای که مشتریات ازشون استفاده کنن. معمولاً گیم نتا حد اقل 4 تا دستگاه مشتری دارن. اینا رو باید دستگاه های خفن بازارو بگیری اما من چون الان دقیقاً نمی دونم تو بازار چه خبره نمی تونم کاملاً راهنماییت کنم. ولی میدونم چون حالا حالا ها باید بتونی از دستگاه هات استفاده کنی، باید خفن باشن، قیمتشون هم حدود 500 تا 600 تومن باید دربیاد.

سیستم عامل دستگاه های کلاینتت باید یه ویندوز XP باشه حالا سرویس پک 1 یا 2.

بعد از همه اینا، یه برنامه واسه مدیریت گیم نت می خوای. من که از همون گیم هوس استفاده می کنم ازش خیلی راضیم. ولی بقیه از گیم پورت استفاده می کنن که خیلی امکانات نداره ولی خوب مشهور شده.

لینک گیم هوس رو برات تو پستای بالایی گذاشتم. به هر حال از هرچی استفاده کنی، دو تا بخش داره:
1-بخشی که روی دستگاه سرور نصب میشه و اکانت (حساب مشتریا) رو رو اون مدیریت می کنن (واسه مشتریا اع
تبار میزنن و ...)

2- یه بخش هم داره که بهش میگن کلاینت که روی تمام دستگاه های گیم نت به غیر از سرور نصب میشه. این برنامه کلاینت وقتی ویندوز دستگاهات بالا میاد، وصل میشه به قسمت سرور، بعد مشتریا که میشینن پای دستگاها، یوزر و پسورد وارد می کنن و وارد حسابشون میشن و می تونن شروع کنن به بازی. وقتی پول تو حسابشون تموم بشه، برنامه دستگاشونو ریست میکنه (البته تو گیم هوس فقط بازیشونو میبنده و میندازتشون بیرون) و دیگه نمیزاره بیان تو بازی کنن، مگر اینکه دوباره پول تو حسابشون بریزن.

خوب برای اینکه بتونی این دستگاه ها رو هم با هم شبکه کنی، باید یه هاب سویچ بخری و دستگاهای گیم نت هم همشون (به اضافه دستگاه سرور) باید کارت شبکه داشته باشن. اینارو باید کابل کشی کنی و همه کابل ها رو وصل کنی به هاب سویچ، که شبکه بشن. هاب سویچ هم انواع مختلف داره ولی مهم ترین موردش اینه که گیم نتت چند تا دستگاه داره. مثلا اگه سرجمع 8 تا دستگاه داری، یه هاب سویچه 8 تایی واست کافیه اگه 10 ،12 تا داری، باید یه هاب سویچه 16 پورته بخری. مارک این هاب سویچ هم فعلاً همه D-Link می خرن.

بعدش باید روی دستگاه های گیم نتت کلی بازی نصب کنی (اونایی که مشتریات میخوان) و تو برنامه مدیریت گیم نتت (گیم هوس یا گیم پورت) هم واردشون کنی.

بعدم دیگه همه چی رلس!

اگه گیم هوس داشته باشی، میتونی به شرکتش ایمیل بزنی هر سوالی داشته باشی بهت جواب میدن.;)

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
تین کلاینت ها به درد گیم نت میخوره؟

www.easynet.ir اینجا رو ببینید

میگه تا 30 دستگاه رایانه میشه صرفه جویی کرد

قیمتش هم 217000 تومان هست

TheAgent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تین کلاینت ها به درد گیم نت میخوره؟

www.easynet.ir اینجا رو ببینید

میگه تا 30 دستگاه رایانه میشه صرفه جویی کرد

قیمتش هم 217000 تومان هست

نه، نمیشه! اینا ساختارش اینطوریه که یه سرور خفن داره، این کلاینت هاش کار زیادی انجام نمی دن. ولی تو گیم نت، کلاینت ها باید مثل چی کار کنند و بازی ها رو اجرا کنن. اینا به درد این کار نمیخورن.​

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

ماموت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت دوس عزیز.
من تازه کارم.میخام برم توو کار گیم نت.ولی تجربه ای ندارم.نمیدونم حداقل فضای مورد نیازم چقدره.مثلا اگه بخوام با 6 تا کام شروع کنم چقدر فضا نیازه.فاصله هر سیستم از هم چقدر باید باشه؟؟؟
و چیزای دیگه...
ممنون میشم بهم کمک کنید.در ضمن من یزدیم.اگه منو راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
ممنون.
شمارمو میذارم اگه خواستید اونجوری باهم آشنا بشیم و کمکم کنید.
09137473945

gimbo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .

من میخواستم یه گیم نت بزنم کارای اولیشم کردم فقط میخواستم ببینم از کجا باید مجوزشو بگیرم و نرم افزارشو چیکار کنم؟

اگه میشه یه نفر کمکم کنه ممنون میشم.

Last edited:

gimbo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی نیست کمکم کنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

بالا