برگزیده های پرشین تولز

تولد آقامون ام تی !!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از Shahedr :
هه هه ! محسن ! بیا ! بچشون داره حرف زدن یاد میگیره !
55.gif

تو ام تی میتونی n تا قالب به صورت ماژول داشته باشیو هر کجا خواستی هرکودومو اینکلود کنی !

علی ! تا حالا style Cacher به گوشت خورده؟
به صورت آنلاین هرچی قالب واسه ام تی طراحی میشه رو از سیکس اپارت میگیره و به صورت تامبل نشون میده ! با یه کلیکم میتونی اون قالبو رو سایتت اعمال کنی !

آره ديگه ... بچمون تازه يه سيستم وبلاگ تست كرده !!!‌نميدونه ام تي چي چيه !!! منم اون روزا كه با پرشين بلاگ كار ميكردم فكر ميكردم خداست !!!‌كف كرده بودم !!!!
ميگم بلاگفا رو ديدين؟؟؟؟ خيلي خوفه هااااا !!‌برين يه ونه برا خودتون بسازين
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
مباركههههههههههههههههههههه
177.gif
177.gif
177.gif

burzum_group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوهوی! مظلوم گیر آوردین!؟
خب این یه چیز مشخصیه که در نبرد امتی و دابلیو پی وردپرس با سرافرازی بیرون میاد!
میگی نه نگاه کن!
علی جان شما چندات از قابلیتهایی رو که وردپرس داره و امتی نداره بگو تا منم کمکت کنم!
حالا این theme switcher یه نموره کوچولوش بود!
شما میتونی با امتی کاری کنی هوشمند بشه؟ یعنی اگه غیر از صاحاب خودش بیاد بفهمه؟ د نمیتونین دیگه! انشالله به زودی پلاگینش رو میدم بیرون تا چشمتون بشه اینقد!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از burzum_group :
میگی نه نگاه کن!
علی جان شما چندات از قابلیتهایی رو که وردپرس داره و امتی نداره بگو تا منم کمکت کنم!
شما میتونی با امتی کاری کنی هوشمند بشه؟ یعنی اگه غیر از صاحاب خودش بیاد بفهمه؟ د نمیتونین دیگه! انشالله به زودی پلاگینش رو میدم بیرون تا چشمتون بشه اینقد!
یکی اینو بنش کنه حال نداریم
71.gif

منظورت از صاحابش بیاد چیه؟
اگه مثلا واسه لینک ادیت / حذف کامنتها میگی (مثلا) بله ! ام تی این قابلیتو داره !

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از burzum_group :
میگی نه نگاه کن!

اگه منظورت از اين قابليتهاست كه آره ام تي هم داره !!!!!
ام تي ما اصلا خودش ميره پست ميزنه !!‌كافيه ون وقتي نصبش مي كني بگي در باره چي دوس داري مطلب بنويسي !!! ديگه ولش كن برو !!‌خودش مينويسه !!:blink:

azizaa

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
سلام. باز که اينجا بحث هاي زرگري راه انداختين! امان از دست اين شاهد! همه آتيش ها از زير سر اون بلند مي شه.
به نظر من (راستي اصلا کسي نظر منو پرسيد؟!) وردپرس يکي از بهترين Web application هايي است که تا به حال نوشته شده. وقتي گاهي فکر مي کنم که چطور يک دلار هم برايش خرج نشده و يک چنين شاهکاري خلق شده در جا به حقانيت Open Source ايمان مي آورم!
ولي قبلا هم تاکيد کرده ام که اين دو، WP و MT، خيلي به هم کمک کرده اند. بيش از آنچه که فکر کني. قبلا چند تا مثال زده بودم اما بذارين چند تا مثال به روز شده بزنم. اگر فشار وردپرس نبود ام تي هيچ وقت امکاني مثل StyleCatcher را که چيزي شبيه همان Theme switcher در وردپرس است را اضافه نمي کرد. اگر فشار ام تي نبود، وردپرس هيچ وقت آنقدر بر روي بهبود User Interface سمت Admin انرژي صرف نميکرد.

اصل اول مديريت توليد و عمليات:
دنيا، دنياي Customer سالاري است.

اصل دوم مديريت توليد و عمليات:
به عنوان يک User، به ابزارت و توانايي هايش فکر نکن. به کاري که با آن ابزار مي تواني بکني فکر کن.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از azizaa :
سلام. باز که اينجا بحث هاي زرگري راه انداختين! امان از دست اين شاهد! همه آتيش ها از زير سر اون بلند مي شه.
به نظر من (راستي اصلا کسي نظر منو پرسيد؟!) وردپرس يکي از بهترين Web application هايي است که تا به حال نوشته شده. وقتي گاهي فکر مي کنم که چطور يک دلار هم برايش خرج نشده و يک چنين شاهکاري خلق شده در جا به حقانيت Open Source ايمان مي آورم!
ولي قبلا هم تاکيد کرده ام که اين دو، WP و MT، خيلي به هم کمک کرده اند. بيش از آنچه که فکر کني. قبلا چند تا مثال زده بودم اما بذارين چند تا مثال به روز شده بزنم. اگر فشار وردپرس نبود ام تي هيچ وقت امکاني مثل StyleCatcher را که چيزي شبيه همان Theme switcher در وردپرس است را اضافه نمي کرد. اگر فشار ام تي نبود، وردپرس هيچ وقت آنقدر بر روي بهبود User Interface سمت Admin انرژي صرف نميکرد.

به عنوان يک User، به ابزارت و توانايي هايش فکر نکن. به کاري که با آن ابزار مي تواني بکني فکر کن.
من دیگه حرفی برای گفتن ندارم !
66.gif
64.gif

جون تو داشتیم کل کل میکردیم کیف میکردیما !
37.gif

burzum_group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از azizaa :

.........................

ITX

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Ali_ix :
آقایون ! من منظورم قالبهایی کاملا جدا از همه ! مثل وردپرس . داره همچین چیزی ؟
وگرنه وردپرس هم اجازه میده توی یک قالب 1000 تا فایل برای بخشهای مختلف داشته باشید !

در ضمن شما تا حالا اسم پروژه Shuttle به گوشتون نخورده !
وردپرس از طریق پلاگین قابلیت طراحی و تغییر کامل قالب بخش ادمین رو هم داره ! که الان هم 2 - 3 نمونش هست !
یکیش هم فارسی شده روی بلاگ خودم نصبه :p :D
ام تی بره بوق بزنه !

ببین شاهد خودت شروع کردی ها !
میخواستم حداقل توی این یه دونه تاپیک هم که شده جلوی خودم بگیرم که نزاشتی :D
من دیر به این مطلب رسیدم..منتها در مرود صحبت دوست عزیزمون...میخواستم بگم که اینطور که شما میگید ...امتی چنین قابلیتی نداره...یا شاید من ندیدم...چون استاتیکه! البته اگر دینامیک کار بشه میشه قالب رو به اون صورت ورد پرس در آورد...ولی به حالت استاتیک باید دو تا ایندکس درست کنی بعدم لینک کنی که هر کی خواست از هرکدوم استفاده کنه!
ولی به نظر من ام تی از ورد پرس قابلیتاش بیشتره...با جفتش کار کردم...اینم نیست که حالا چون ام تی کارم...دارم دفاع میکنم!:wacko:

ITX

Registered User
لایک‌ها
0

کاملا همینه که شما میگید...!درسته

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از ITX :
من دیر به این مطلب رسیدم..منتها در مرود صحبت دوست عزیزمون...میخواستم بگم که اینطور که شما میگید ...امتی چنین قابلیتی نداره...یا شاید من ندیدم...چون استاتیکه! البته اگر دینامیک کار بشه میشه قالب رو به اون صورت ورد پرس در آورد...ولی به حالت استاتیک باید دو تا ایندکس درست کنی بعدم لینک کنی که هر کی خواست از هرکدوم استفاده کنه!
ولی به نظر من ام تی از ورد پرس قابلیتاش بیشتره...با جفتش کار کردم...اینم نیست که حالا چون ام تی کارم...دارم دفاع میکنم!:wacko:
نه ! میشه !
یا شاید من ندیدم
احتمالا !
164.gif

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
البته وسط دعوا:
من این چندمدت بنا به کاری با وردپرس خیلی ور رفتم. نیمچه فیلی هم باهاش هوا کردم! (صلاح نیست لینک بدهم! این مدت خیلی سفارش رد کردم ولی این یکی چون $$ اش همچین دندان گیر بود قابل ردکردن نبود! بنابراین دادن لینک صلاح نیست!)
خلاصه این که ضمن تائید حرفهای عزیز آشفته، می‌گویم که با وردپرس هم می‌شود فیل هوا کرد... فقط باید «لم» اش دستتان بیاید!

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
مثلا برای لینکدونی گروهی مثل صبحانه، واقعا با ام‌تی پدر آدم در می‌آید. اما در مقابل برای درست کردن مجله‌ی الکترونیک، این ام‌تی است که بهتر جواب می‌دهد.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از babakweb :
البته وسط دعوا:
من این چندمدت بنا به کاری با وردپرس خیلی ور رفتم. نیمچه فیلی هم باهاش هوا کردم! (صلاح نیست لینک بدهم! این مدت خیلی سفارش رد کردم ولی این یکی چون $$ اش همچین دندان گیر بود قابل ردکردن نبود! بنابراین دادن لینک صلاح نیست!)
خلاصه این که ضمن تائید حرفهای عزیز آشفته، می‌گویم که با وردپرس هم می‌شود فیل هوا کرد... فقط باید «لم» اش دستتان بیاید!
ای خود فروش !
5.gif

بالا